Відкрити головне меню
  1. Хід конем (печера)
  2. 1800 років м. Судаку (монета)
  3. 225 років м. Сімферополю (монета)
  4. 2500 років Євпаторії (монета)
  5. 2600 років Керчі (монета)
  6. 30-та берегова батарея
  7. 35-та берегова батарея
  8. 501-й окремий батальйон морської піхоти (Україна)
  9. ATR (телеканал)
  10. Air Onix
  11. British & North American Royal Mail Steam Packet Company
  12. Crimea Grand Prix (Автодром)
  13. Crimea Music Fest 2011
  14. Jazz Koktebel
  15. John Bibby & Sons
  16. La Richesse
  17. Pax Khazarica
  18. Velura Sezono
  19. Альошина вода (печера)
  20. Євграфов Павло Борисович
  21. Євлахов Анатолій Сергійович
  22. Євмел Боспорський
  23. Євпаторійська бухта
  24. Євпаторійська дитяча залізниця
  25. Євпаторійська міська рада
  26. Євпаторійський автобус
  27. Євпаторійський авіаційний ремонтний завод
  28. Євпаторійський дельфінарій
  29. Євпаторійський десант
  30. Євпаторійський краєзнавчий музей
  31. Євпаторійський морський музей
  32. Євпаторійський морський торговельний порт
  33. Євпаторійський повіт
  34. Євпаторійський театр імені О. Пушкіна
  35. Євпаторійський трамвай
  36. Євпаторійський центр дальнього космічного зв'язку
  37. Євпаторійські бібліотеки
  38. Євпаторія
  39. Євпаторія (аеродром)
  40. Євпаторія-2500
  41. Євпаторія-Вантажна
  42. Євпаторія-Курорт
  43. Єврейська стежка
  44. Євтушок Олександр Васильович
  45. Єгоров Олександр Олександрович
  46. Єгорове
  47. Єгудін Володимир Ілліч
  48. Єдісан
  49. Єзерський Володимир Іванович
  50. Єлизаветове
  51. Єль-Коба
  52. Єна Андрій Васильович
  53. Єні-Кале
  54. Єрещенко Роман Володимирович
  55. Єрмак Олег Васильович
  56. Єрмаков Іван Федосович
  57. Єрмакове
  58. Єрмаківська сільська рада
  59. Єрмоленко Руслан Миколайович
  60. Єрмілов Сергій Федорович
  61. Єрофєєве
  62. Єсип Богдан Борисович
  63. Єсін Сергій Олександрович
  64. Єфросиніна Марія Олександрівна
  65. Ібраїмов Велі
  66. Іван Розбійник
  67. Іваненко Володимир Олександрович
  68. Іванов Вадим Геннадійович
  69. Іванов Володимир Іванович
  70. Іванов Михайло Федорович (зоолог)
  71. Іванов Олексій Володимирович (український футболіст)
  72. Іванівка (Ленінський район)
  73. Іванівка (Нижньогірський район)
  74. Іванівка (Сакський район)
  75. Іванівка (Сімферопольський район)
  76. Івашко Руслан Вікторович
  77. Ігорівка (Сакський район)
  78. ІгроСервіс (футбольний клуб)
  79. Ідрісов Сулейман
  80. Ізвесткове (Красногвардійський район)
  81. Ізвесткове (Сакський район)
  82. Ізмайлов
  83. Ізмолос
  84. Ізобільне (Алуштинська міська рада)
  85. Ізобільне (Кіровський район)
  86. Ізобільне (Нижньогірський район)
  87. Ізобільницьке водосховище
  88. Ізумрудне
  89. Ізумруднівська сільська рада
  90. Ізюмівка
  91. Іллінка (Красноперекопський район)
  92. Іллінка (Сакський район)
  93. Іллінська сільська рада (Красноперекопський район)
  94. Іллінська церква (Багате)
  95. Іллічеве (Ленінський район)
  96. Іллічеве (Совєтський район)
  97. Іллічівська сільська рада (Ленінський район)
  98. Ілурат
  99. Ільбер Ортайли
  100. Ільницький Тарас Іванович
  101. Ільхам Ядуллаєв
  102. Ільяс Бахшиш
  103. Ільяс-Кая
  104. Ільясов Ремзі Ільясович
  105. Ільяшов Андрій Степанович
  106. Іменник болгарських ханів
  107. Інаєт Ґерай
  108. Індек-Чокрак
  109. Інкерман
  110. Інкерман I
  111. Інкерманська битва
  112. Інкерманська бухта
  113. Інкерманський завод марочних вин
  114. Інкерманський камінь
  115. Інкерманський печерний монастир
  116. Інтернаціональна вулиця (Євпаторія)
  117. Інтурист (Ялта)
  118. Іоанн (єпископ Готський)
  119. Іограф (гірський хребет)
  120. Іограф (печера)
  121. Іон Емануїл Флореску
  122. Ірита-Кая
  123. Ірмантас Зельмікас
  124. Іскра (Красногвардійський район)
  125. Іслям I Ґерай
  126. Іслям II Ґерай
  127. Іслям III Ґерай
  128. Ісмаїл Гаспринський
  129. Ісмі-Хан
  130. Істомін Володимир Іванович
  131. Історія Євпаторії
  132. Історія Алупки
  133. Історія Криму
  134. Історія Феодосії
  135. Історія Ялти
  136. Істочне (Джанкойський район)
  137. Істочне (Красноперекопський район)
  138. Італійська колонізація Північного Причорномор'я
  139. Італійці Криму
  140. Ітиль
  141. Іфігенія (скеля в Криму)
  142. Ішкуза
  143. Ішунська сільська рада
  144. Ішунь (село)
  145. Іщенко Олександр Олексійович
  146. Ієвлева Наталя Тихонівна
  147. Абаза Олександр Михайлович
  148. Абдалка
  149. Абдрахманов Асаф Кутдусович
  150. Абдулвахід Афолабі
  151. Абдулла Дерменджи
  152. Абдулла Лятіф-заде
  153. Абдуль Тейфук Амітович
  154. Абдураманов Узеїр Абдураманович
  155. Абдурахманов Іса
  156. Абеак
  157. Абизов Володимир Іванович
  158. Аблаєв Рефат Ганійович
  159. Аблаєв Хаджі Еміралі
  160. Аблякім Ільмій
  161. Абляметов Арсен Шавкатович
  162. Аблямітов Джульверн Тевфікович
  163. Абрамов Едуард Михайлович
  164. Абрикосов Андрій Львович
  165. Абрикосове (Первомайський район)
  166. Абрикосівка (Кіровський район)
  167. Абрикосівка (Сакський район)
  168. Абрикосівська сільська рада (Кіровський район)
  169. Абузларська волость
  170. Абілов Анатолій Абілович
  171. Авангард (стадіон, Ялта)
  172. Авдет
  173. Авдет (газета)
  174. Авдєєв Микола Петрович
  175. Аверкієва шахта
  176. Авліта (середньовічний порт)
  177. Аврора (село)
  178. Аврорина скеля
  179. Автомобільні шляхи Криму
  180. Автономна Республіка Крим
  181. Автошлях E105
  182. Автошлях E97
  183. Автошлях М 17
  184. Автошлях М 18
  185. Автошлях Н 05
  186. Автошлях Н 06
  187. Автошлях Н 19
  188. Автошлях Р 23
  189. Автошлях Р 25
  190. Автошлях Р 29
  191. Автошлях Р 35
  192. Автошлях Т 0101
  193. Автошлях Т 0102
  194. Автошлях Т 0104
  195. Автошлях Т 0105
  196. Автошлях Т 0106
  197. Автошлях Т 0107
  198. Автошлях Т 0108
  199. Автошлях Т 0110
  200. Автошлях Т 0111
  201. Автошлях Т 0112
  202. Автошлях Т 0113
  203. Автошлях Т 0114
  204. Автошлях Т 0116
  205. Автошлях Т 0117
  206. Авунда (річка)
  207. Авінда
  208. Авітохол
  209. Агар (скіфський цар)
  210. Агарков Сергій Тихонович
  211. Агармиш
  212. Агармишський ліс (пам'ятка природи)
  213. Агарін Олександр Миколайович
  214. Аграрне
  215. Адалари
  216. Аджем Юрій Миколайович
  217. Аджи-Коба
  218. Аджимушкайські каменярні
  219. Аджіголь (озеро)
  220. Адміністративний устрій Автономної Республіки Крим
  221. Адміністративний устрій Бахчисарайського району
  222. Адміністративний устрій Білогірського району (Крим)
  223. Адміністративний устрій Джанкойського району
  224. Адміністративний устрій Красногвардійського району
  225. Адміністративний устрій Красноперекопського району
  226. Адміністративний устрій Кіровського району (Крим)
  227. Адміністративний устрій Ленінського району (Крим)
  228. Адміністративний устрій Нижньогірського району
  229. Адміністративний устрій Первомайського району (Крим)
  230. Адміністративний устрій Роздольненського району
  231. Адміністративний устрій Сакського району
  232. Адміністративний устрій Севастополя
  233. Адміністративний устрій Совєтського району
  234. Адміністративний устрій Сімферопольського району
  235. Адміністративний устрій Чорноморського району
  236. Аділь Ґерай
  237. Аерофлотський
  238. Азар'єв Олег Геннадійович
  239. Азаров Борис Іванович
  240. Азатлик (організація)
  241. Азов (Красногвардійський район)
  242. Азово-Сиваський національний природний парк
  243. Азовське (Ленінський район)
  244. Азовське (смт)
  245. Азіз Несин
  246. Ай-Нікола
  247. Ай-Петринська яйла
  248. Ай-Петрі
  249. Ай-Тодор
  250. Ай-Фока (гора)
  251. Ай-Фока (мис)
  252. Айвазовська
  253. Айвазовське
  254. Айвазовський Іван Костянтинович
  255. Айвазовський Гаврило
  256. Айвазян Артур Суренович
  257. Айвове
  258. Айгульське озеро
  259. Айдер
  260. Айдер Осман
  261. Айкаван (Україна)
  262. Айман-Ташлар
  263. Айн Ренд
  264. Айоделе Аделеє
  265. Айя
  266. Ак-Бурун
  267. Ак-Кая
  268. Ак-Мечетське озеро
  269. Ак-Чокрак
  270. Ак-Чокрак-Богаз
  271. Аккайська культура
  272. Акрополіс
  273. Аксьонов Олександр Олександрович
  274. Аксьонов Сергій Валерійович
  275. Актаське
  276. Актаське нафтове родовище
  277. Акції протесту проти НАТО у Феодосії (2006)
  278. Акімова Ельвіра Шевкіївна
  279. Ал-Байда
  280. Алани
  281. Алачук
  282. Алевіз Фрязін
  283. Александру Йоан Куза
  284. Алексєєва Людмила Михайлівна
  285. Алексєєвка (Білогірський район)
  286. Алла Назімова
  287. Алмазне (Совєтський район)
  288. Алупка
  289. Алупкинський парк
  290. Алупкинський історико-архітектурний заповідник
  291. Алустон (фортеця)
  292. Алушта
  293. Алуштинська волость
  294. Алуштинська міська рада
  295. Алчак
  296. Альбицький Володимир Олександрович
  297. Альма
  298. Альмендінгер Володимир Вільгельмович
  299. Альперт Макс Володимирович
  300. Альтман Геннадій Семенович
  301. Альтман Семен Йосипович
  302. Алібаєв Сефер Енверович
  303. Алімов Еннан
  304. Алімова Балка
  305. Алісов Євген Олексійович
  306. Алісов Михайло Олександрович
  307. Алієв Сейхан Фамалович
  308. Амані Микола Миколайович
  309. Амді Гірайбай
  310. Амет Озенбашли
  311. Амет-Хан Султан
  312. Аметов
  313. Аметов Ільмі Ганійович
  314. Аметов Ірфан Ібраїмович
  315. Аметов Джевдет Рамазанович
  316. Аметов Решат Медатович
  317. Амурська сільська рада
  318. Амурське
  319. Ана-Юрт
  320. Ангара (Крим)
  321. Ангара-Бурун
  322. Ангарський перевал
  323. Андржеєвський Іван Іванович
  324. Андрусенко Микола Іванович
  325. Андрусова сопка
  326. Андрусове
  327. Андрюс Йокшас
  328. Андрієнко Денис Андрійович
  329. Андус
  330. Анексія Криму Росією (2014)
  331. Анеліков Денис Вікторович
  332. Аннівка
  333. Античний амфітеатр (Херсонес)
  334. Античні пам’ятки України (серія монет)
  335. Антоненко Микита Григорович
  336. Антоненко Микола Іванович
  337. Антонівка (Джанкойський район)
  338. Антюхін Олексій Володимирович
  339. Аніс Буссаїді
  340. Аорси
  341. Апатур
  342. Апеляційний суд Автономної Республіки Крим
  343. Аполлонова бухта
  344. Апостол Павло Данилович
  345. Апрелівка (Джанкойський район)
  346. Арабат
  347. Арабатська затока
  348. Арабатська стрілка
  349. Арабсько-хозарські війни
  350. Арбузов Євгеній Геннадійович
  351. Арбузове
  352. Арбузівка
  353. Аргот Ідантід
  354. Арендт Микола Андрійович
  355. Аркадаш
  356. Аркадіївка (Сімферопольський район)
  357. Армянськ
  358. Армянська міська рада
  359. Армійське
  360. Аромат (Бахчисарайський район)
  361. Ароматне (Бахчисарайський район)
  362. Ароматне (Білогірський район)
  363. Ароматненська сільська рада
  364. Ароматнівська сільська рада
  365. Арпат (річка)
  366. Арпатли Енвер Алійович
  367. Арслан Ґерай
  368. Артек (табір)
  369. Артек (урочище)
  370. Артемівка (Чорноморський район)
  371. Артилерійська бухта
  372. Арутюнова Діана Артурівна
  373. Археанактіди
  374. Архипов Андрій Дмитрович
  375. Архітектура античного Причорномор'я
  376. Арцеулов Костянтин Костянтинович
  377. Аріобарзан Понтійський
  378. Аріфарн
  379. Асан Рефатов
  380. Асан Сабрі Айвазов
  381. Асандр
  382. Аслан Енверович Омер Киримли
  383. Аспарух
  384. Ат-Баш
  385. Атака легкої бригади
  386. Ателькуза
  387. Аузун-Узень
  388. Аутка
  389. Афанасьєв Володимир Вікторович
  390. Афродита Керченська
  391. Ахмед Іхсан Киримли
  392. Ахіллей
  393. Ашик Антон Бальтазарович
  394. Ашик Умер
  395. Аю-Даг
  396. Аю-Дагъ
  397. Аязьма
  398. Аян (річка)
  399. Бабак Олександр Михайлович
  400. Бабенкове (Кіровський район)
  401. Бабир Олексій Олегович
  402. Бабуган-яйла
  403. Багата Ущелина
  404. Багате (Білогірський район)
  405. Багатівка (Судацька міська рада)
  406. Багатівська сільська рада
  407. Багерове
  408. Багерове (станція)
  409. Багинська-Гурджі Вікторія Іллівна
  410. Багров Микола Васильович
  411. Бажан Ігор Миколайович
  412. Базар-Оба
  413. Базилевич В'ячеслав Анатолійович
  414. Базиліка 1935 року
  415. Базиліка в базиліці
  416. Базиліка на пагорбі
  417. Байбуга
  418. Байда Марія Карпівна
  419. Байдарська долина
  420. Байдарська яйла
  421. Байдарський заказник
  422. Байдарські ворота
  423. Байрак Оксана Іванівна
  424. Бакаїв шлях
  425. Бакла
  426. Бал-Алма
  427. Балаклавська битва
  428. Балаклавська залізниця
  429. Балан Іван Дмитрович (футболіст)
  430. Баланове (Білогірський район)
  431. Балатуків Алі-Бей
  432. Балки (Білогірський район)
  433. Балтійська медаль
  434. Бананова Республіка (аквапарк)
  435. Бандура Олександр Вікторович
  436. Барабанове
  437. Баранов Олександр Іванович
  438. Барашян Юрій Сергійович
  439. Барвінський Олексій Дмитрович
  440. Барсамов Микола Степанович
  441. Бартошин Віктор Степанович
  442. Бартєнєв Олександр Володимирович
  443. Бартєнєв Олександр Федорович
  444. Барієв Ескендер Енверович
  445. Басман
  446. Бастіони Севастополя Кримської кампанії
  447. Баталова Ельзара Халітівна
  448. Батальне
  449. Батальненська сільська рада
  450. Батарея (Миколаїв)
  451. Батарея Матюхіна
  452. Батбаян
  453. Бауер Євген Францевич
  454. Бахадир I Ґерай
  455. Бахадир II Ґерай
  456. Бахадир Ґерай (калга)
  457. Бахрамова Аріна Рахмітдинівна
  458. Бахт Ґерай
  459. Бахчисарай
  460. Бахчисарай (станція)
  461. Бахчисарайський державний історико-культурний заповідник
  462. Бахчисарайський мирний договір
  463. Бахчисарайський парк мініатюр
  464. Бахчисарайський район
  465. Бахчівка
  466. Баш-Пармак
  467. Башта святого Костянтина
  468. Баштанівка (Бахчисарайський район)
  469. Беденекир
  470. Беженар Сергій Миколайович
  471. Бекир Ваап
  472. Бекір Чобан-заде
  473. Бекіров Лютфи
  474. Белавенцев Олег Євгенович
  475. Белевалія Липського
  476. Белошапка Артем Борисович
  477. Бельбек
  478. Бельбецький каньйон
  479. Белялов Умер Муслімович
  480. Берегове (Бахчисарайський район)
  481. Берегове (Феодосійська міська рада)
  482. Берегове (смт)
  483. Бережний Олександр Миколайович
  484. Березовець Тарас Валерійович
  485. Березовський Віталій Олександрович
  486. Березівка (Роздольненський район)
  487. Беретті Вікентій Іванович
  488. Бертьє-Делагард Олександр Львович
  489. Бершадський Сергій Олександрович
  490. Бесарт Ібраїмі
  491. Беца Степан Степанович
  492. Беш-Текне (джерело)
  493. Беш-Текне (котловина)
  494. Бештерек
  495. Бешуйська залізниця
  496. Биков Василь Іванович
  497. Битва за Крим (1941—44)
  498. Битва на Альмі
  499. Битва на Ворсклі (1399)
  500. Битва на Калці
  501. Битва на Мурафі
  502. Битва на Синіх Водах
  503. Битва на Чорній річці
  504. Битва над Сасовим Рогом (1633)
  505. Битва при Курекдере
  506. Битва при Ларзі
  507. Битва під Брацлавом
  508. Битва під Браїловим
  509. Битва під Білгородом 1516
  510. Битва під Білою Церквою (1626)
  511. Битва під Войниловим
  512. Битва під Журавним
  513. Битва під Заславом (1491)
  514. Битва під Заславом (1534)
  515. Битва під Кальником
  516. Битва під Кам'янцем
  517. Битва під Комарним
  518. Битва під Копистирином
  519. Битва під Краснобродом (1672)
  520. Битва під Кіцканами
  521. Битва під Ладижином
  522. Битва під Лопушним
  523. Битва під Львовом (1675)
  524. Битва під Львовом (1695)
  525. Битва під Мартиновим
  526. Битва під Наролем
  527. Битва під Немировом (1672)
  528. Битва під Новоселкою
  529. Битва під Ольшаницею
  530. Битва під Парканами
  531. Битва під Переритою
  532. Битва під Петранкою
  533. Битва під Підгайцями (1667)
  534. Битва під Підгайцями (1698)
  535. Битва під Рені
  536. Битва під Скалою
  537. Битва під Сокалем
  538. Битва під Ставчанами
  539. Битва під Студеницею
  540. Битва під Устечком
  541. Битва під Хотином (1621)
  542. Благодатне (Джанкойський район)
  543. Блакитна бухта (Новий Світ)
  544. Ближньогородське
  545. Ближнє (Джанкойський район)
  546. Ближнє (Красногвардійський район)
  547. Ближнє (Феодосійська міська рада)
  548. Блискунов Олександр Іванович
  549. Бльоданс Евеліна Вісвальдівна
  550. Блюменфельд Герман Фадєєвич
  551. Бобаль Матвій Матвійович
  552. Бобан Грнчаров
  553. Бобринський Володимир Олексійович
  554. Бобров Олександр Олексійович
  555. Бобух Артем Олександрович
  556. Богатиков Юрій Йосипович
  557. Богатир (Бахчисарайський район)
  558. Богач Олександр Анатолійович
  559. Богачівка (Красноперекопський район)
  560. Богаєвський Костянтин Федорович
  561. Богданович Григорій Йосипович
  562. Богданович Максим Адамович
  563. Богорад Яків Йосипович
  564. Боданінський
  565. Боданінський Алі Абдурефійович
  566. Боданінський Усеїн Абдурефійович
  567. Бодикін Гарольд Михайлович
  568. Бойка
  569. Бойка (гірський масив)
  570. Болгарин Ігор Якович
  571. Болгарєв Павло Тимофійович
  572. Болотне
  573. Болтенко Михайло Федорович
  574. Бондаренко Максим Васильович
  575. Бондаренко Олександр Миколайович
  576. Бондаренко Юрій Вікторович
  577. Бондаренкове (селище)
  578. Бондаренкове (село)
  579. Бораганський Ільяс
  580. Боргун Степан Вікторович
  581. Борис Апрєль (Ейпріл)
  582. Борисов Борис Олексійович
  583. Борисфен
  584. Борисфен (колонія)
  585. Борисівка (Ленінський район)
  586. Бородіно (Джанкойський район)
  587. Босна (гора)
  588. Боспор Кімерійський
  589. Боспор Фракійський
  590. Боспорська держава
  591. Боспорське царство (золота монета)
  592. Боспорські агони
  593. Боспорські царі
  594. Ботанічне (Роздольненський район)
  595. Ботанічний сад Таврійського національного університету
  596. Боярчук Олексій Валерійович
  597. Братська сільська рада (Красноперекопський район)
  598. Братське (Красноперекопський район)
  599. Братське (Первомайський район)
  600. Братів Буслаєвих вулиця (Євпаторія)
  601. Браунер Олександр Олександрович
  602. Браїла Володимир Леонідович
  603. Бринцева Марія Олександрівна
  604. Бровченко Юрій Анатолійович
  605. Броневський Семен Михайлович
  606. Брутахи
  607. Бруяко Ігор Вікторович
  608. Брянське
  609. Бубукін Валентин Борисович
  610. Буджурова Ліля Рустемівна
  611. Будинок Чірахова
  612. Будинок-музей Іллі Сельвінського
  613. Будинок-музей Максиміліана Волошина
  614. Будинок-музей Чехова в Ялті
  615. Будник Віктор Миколайович
  616. Бузин Василь Іванович
  617. Булатов Ісмаїл Булатович
  618. Булганацька група грязьових вулканів
  619. Бурдюгов Анатолій Федорович
  620. Буревісник (Нижньогірський район)
  621. Бурковська Юлія Віталіївна
  622. Бурлаков Павло Миколайович
  623. Бурлін Анатолій Андрійович
  624. Буру-Кая
  625. Бурульча
  626. Буряк Ігор Васильович
  627. Бутаков Григорій Іванович
  628. Бутузов Олександр Глібович
  629. Бухта Голландія
  630. Бушняк Володимир Степанович
  631. Бєлкін Андрій Володимирович
  632. Бєлкін Олександр Микитович
  633. Бєлінська сільська рада
  634. Бєлінське
  635. Біанкі Віктор Іванович
  636. Біба Андрій Андрійович
  637. Бібліотека-філія № 1 імені М. Островського (Євпаторія)
  638. Бібліотека-філія № 11 (смт Новоозерне)
  639. Бібліотека-філія № 12 (смт Мирний)
  640. Бібліотека-філія № 13 (Євпаторія)
  641. Бібліотека-філія № 14 імені І. Сельвінського (Євпаторія)
  642. Бібліотека-філія № 2 імені Л. Українки (Євпаторія)
  643. Бібліотека-філія № 3 імені Н. Крупської (Євпаторія)
  644. Бібліотека-філія № 4 імені В. Маяковського (Євпаторія)
  645. Бібліотека-філія № 6 імені Ю. Гагаріна (Євпаторія)
  646. Бібліотека-філія № 7 (Євпаторія)
  647. Бібліотека-філія № 9 (смт Новоозерне)
  648. Бідловський Володимир Зіновійович
  649. Біла Вежа
  650. Біла Скеля (село)
  651. Білан Ігор Ігорович
  652. Білий Леонід Савелійович
  653. Білий гриб сітчастий
  654. Білоглинка
  655. Білогірськ
  656. Білогірське водосховище
  657. Білогірський район (Крим)
  658. Білокам'яне
  659. Білоруси в Україні
  660. Бірюков Микола Зотович
  661. Бітумне
  662. Біюк-Ісар
  663. Біюк-Асська волость
  664. Біюк-Карасу
  665. Біюк-Сенон
  666. В'язникове
  667. Вакс Юрій Якович
  668. Вакф
  669. Валентинове
  670. Валянський Михайло Якович
  671. Ванна Молодості
  672. Ванєєв Геннадій Іванович
  673. Варварівка (Совєтський район)
  674. Василевич Тетяна Петрівна
  675. Василькове (Кіровський район)
  676. Васильєв Вадим Вікторович
  677. Васильєв Микола Володимирович
  678. Васильєв Олександр Модестович
  679. Васильєв Федір Олександрович
  680. Василівка (Білогірський район)
  681. Василівська сільська рада (Білогірський район)
  682. Васіл Гігіадзе
  683. Введенська церква (Феодосія)
  684. Ввічливі люди (пісня)
  685. Вдовиченко Ірина Іванівна
  686. Вежа Зенона
  687. Везіт-Хан
  688. Велигін Петро Володимирович
  689. Велика Булгарія
  690. Велика Чучель
  691. Велика ханська мечеть
  692. Велике (Сакський район)
  693. Велике Садове
  694. Великий Бузулук
  695. Великий Кипчак (озеро)
  696. Великий каньйон Криму
  697. Великий шовковий шлях
  698. Великосілля (Нижньогірський район)
  699. Величко Сергій Миколайович
  700. Вересаєве
  701. Верхньозаморське
  702. Верхньокурганне
  703. Верхньосадове
  704. Верхня Кутузовка
  705. Верхні Орішники
  706. Верховна Рада Автономної Республіки Крим
  707. Верхоріченська сільська рада
  708. Верхоріччя
  709. Вершинне
  710. Веселе (Джанкойський район)
  711. Веселе (Судацька міська рада)
  712. Веселе (Сімферопольський район)
  713. Веселівка (Сакський район)
  714. Взяття Юргіїва
  715. Вибори Президента Республіки Крим
  716. Вигла
  717. Виграненко Ростислав
  718. Видне (Кіровський район)
  719. Видне (селище)
  720. Визначні пам'ятки Феодосії
  721. Виноградне (Ленінський район)
  722. Виноградне (Феодосійська міська рада)
  723. Виноградне (смт)
  724. Виноградненська сільська рада (Ленінський район)
  725. Виноградний
  726. Виноградове (Сакський район)
  727. Виноробний комбінат «Масандра»
  728. Випасне (Джанкойський район)
  729. Випасне (Первомайський район)
  730. Висовин Костянтин Гаврилович
  731. Високе (Бахчисарайський район)
  732. Високогірне (Ялтинська міська рада)
  733. Висоцький Олександр Олександрович
  734. Вишенне
  735. Вишенська сільська рада
  736. Вишневе (Білогірський район)
  737. Вишневе (Севастопольська міська рада)
  738. Вишняківка (Красногвардійський район)
  739. Вишнівка (Красноперекопський район)
  740. Вишнівська сільська рада (Красноперекопський район)
  741. Владимир Вуйович
  742. Владиславівка (Кіровський район)
  743. Владиславівка (Нижньогірський район)
  744. Владиславівка (станція)
  745. Владиславівська сільська рада (Кіровський район)
  746. Владиславівське нафтове родовище
  747. Владне
  748. Власюк Андрій Олександрович
  749. Внукове
  750. Внутрішнє пасмо Кримських гір
  751. Вовк Михайло Павлович
  752. Вогневе
  753. Вогні
  754. Водичев Андрій Володимирович
  755. Водне (Сімферопольський район)
  756. Водовозов Микола Васильович
  757. Водопійне (Сакський район)
  758. Водопійне (Чорноморський район)
  759. Водоспад Головкінського
  760. Водяницький Володимир Олексійович
  761. Войков Петро Лазаревич
  762. Войкове (Ленінський район)
  763. Войкове (Первомайський район)
  764. Войковська сільська рада (Ленінський район)
  765. Войківське нафтове родовище
  766. Войнаровський Роман Васильович
  767. Войо-нова
  768. Волзький торговий шлях
  769. Волков Ігор Миколайович
  770. Волков Віктор Миколайович
  771. Волкова Клавдія Василівна
  772. Володимирове
  773. Володимирський собор (Херсонес)
  774. Володимирівка (Білогірський район)
  775. Володимирівка (Сакський район)
  776. Володимирівка (Чорноморський район)
  777. Володине (селище)
  778. Волончук Федір Федорович
  779. Волочаївка (Роздольненський район)
  780. Волошин Максиміліан Олександрович
  781. Волошине (Армянська міська рада)
  782. Воробйов Анатолій Маркович
  783. Воробйове (Сакський район)
  784. Ворон (село)
  785. Ворона Анатолій Анатолійович
  786. Воронежський Сергій Петрович
  787. Воронки (Роздольненський район)
  788. Воронов Володимир Іванович
  789. Воронцов Семен Михайлович
  790. Воронцовський палац (Алупка)
  791. Воронцівка (Красноперекопський район)
  792. Воронцівка (річка)
  793. Ворошилов Володимир Якович
  794. Воскобойник Олександр Володимирович
  795. Воскресенський Борис Михайлович
  796. Восточне (Совєтський район)
  797. Восход (Красногвардійський район)
  798. Восход (Ялтинська міська рада)
  799. Восходненська сільська рада
  800. Воїнка (село)
  801. Воїнська сільська рада
  802. Вузлове (Кіровський район)
  803. Вузька бухта
  804. Вулиця Айвазовського (Севастополь)
  805. Вулиця Героїв Севастополя (Севастополь)
  806. Вулиця Кірова (Євпаторія)
  807. Вулиця Некрасова (Євпаторія)
  808. Вулиця Пролетарська (Євпаторія)
  809. Вулиця Пушкіна (Євпаторія)
  810. Вулиця Піонерська (Євпаторія)
  811. Вулиця Самокиша (Сімферополь)
  812. Вулиця Фрунзе (Євпаторія)
  813. Вулиця Шевченка (Євпаторія)
  814. Вулиці Євпаторії
  815. Вулканівка
  816. Вульф Євген Володимирович
  817. Відас Алундеріс
  818. Відважне
  819. Віденська битва
  820. Відкрите
  821. Відрадне (Бахчисарайський район)
  822. Відрадне (Джанкойський район)
  823. Відрадне (смт)
  824. Відродження (Кіровський район)
  825. Військово-морський музейний комплекс «Балаклава»
  826. Військово-історичний комплекс «Михайлівська батарея»
  827. Військово-історичний музей Чорноморського флоту
  828. Вікторівка (Бахчисарайський район)
  829. Вільне (смт)
  830. Віліне
  831. Вілінська сільська рада
  832. Вінавер Максим Мойсейович
  833. Вінницьке (село)
  834. Вірмени у Криму
  835. Вірмено-кипчацька мова
  836. Вірменська церква (Ялта)
  837. Вітвисте
  838. Вітине
  839. Вітрило (готель)
  840. Вітрянка (Роздольненський район)
  841. Вітрівка (Сакський район)
  842. Вітів Ігор Йосифович
  843. Габлиць Карл Іванович
  844. Габовда Юрій Вікторович
  845. Гавен Юрій Петрович
  846. Гагарінське ТВ
  847. Гази I Ґерай
  848. Гази II Ґерай
  849. Гази III Ґерай
  850. Гайдаржи Леонід Васильович
  851. Гайдаш Олександр Миколайович
  852. Гайдукевич Віктор Францевич
  853. Галлоп Абрам Григорович
  854. Галовський де Ласерда Едмар
  855. Галюза Ілля Сергійович
  856. Галявина МАН
  857. Ганський Олексій Павлович
  858. Гармаш Костянтин Васильович
  859. Гаррісон Омоко
  860. Гаршине
  861. Гасанова Валентина Тимофіївна
  862. Гаспра
  863. Гаспра-Ісар
  864. Гаспринська селищна рада
  865. Гвардійська селищна рада (Сімферопольський район)
  866. Гвардійське (Первомайський район)
  867. Гвардійське (Сімферопольський район)
  868. Гейзер (водоспад)
  869. Гельвіг Роман Іванович
  870. Генеральна округа Таврія
  871. Генеральське
  872. Генуезька фортеця (Судак)
  873. Генуезька фортеця (Феодосія)
  874. Генуезька фортеця у місті Судак (срібна монета)
  875. Генуезький міст (Феодосія)
  876. Генуезькі колонії у Північному Причорномор'ї
  877. Георгієвський Сергій Іванович
  878. Георгіївка (Совєтський район)
  879. Гераклейський півострів
  880. Гераклея Понтійська
  881. Герб Євпаторії
  882. Герб Інкермана
  883. Герб Автономної Республіки Крим
  884. Герб Алупки
  885. Герб Алушти
  886. Герб Армянська
  887. Герб Білогорська
  888. Герб Гаспри
  889. Герб Гурзуфа
  890. Герб Джанкойського району
  891. Герб Зуї
  892. Герб Керчі
  893. Герб Коктебеля
  894. Герб Красногвардійського району
  895. Герб Красноперекопська
  896. Герб Кримської АСРР
  897. Герб Кіровського району
  898. Герб Малого Маяку
  899. Герб Масандри
  900. Герб Морського
  901. Герб Нижньогірського
  902. Герб Партеніта
  903. Герб Перекопа
  904. Герб Приморського (Феодосійська міськрада)
  905. Герб Старого Криму
  906. Герб Сімеїза
  907. Герб Сімферополя
  908. Герб Феодосії
  909. Герб Фороса
  910. Герб Ялти
  911. Герб Яркого Поля (Кіровський район)
  912. Герб кримських татар
  913. Геройське (Сакський район)
  914. Герцог Малахівський (дворянський титул)
  915. Гигіанон
  916. Гладков Олександр Іванович
  917. Глазівка
  918. Глазівська сільська рада (Ленінський район)
  919. Глибокий Яр
  920. Глінка (село)
  921. Годін Олексій В'ячеславович
  922. Голайдо Денис Олександрович
  923. Голландський Павло Іванович
  924. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим
  925. Голованівка
  926. Головко Олександр Борисович (футболіст)
  927. Головна вулиця (Херсонес)
  928. Головня Анатолій Дмитрович
  929. Гололобов Дмитро Вікторович
  930. Голуба Затока
  931. Голубе озеро
  932. Голубець Іван Карпович
  933. Голубинка
  934. Голубинська сільська рада (Бахчисарайський район)
  935. Голубка (дача генерала Голубова)
  936. Голубєва Ольга Володимирівна
  937. Голіцин Микола Борисович
  938. Гоменюк Володимир Михайлович
  939. Горбатов Валерій Миронович
  940. Горбачов Веніамін Якович
  941. Горгонейон
  942. Горгіппія
  943. Гордієнко Іван Карпович
  944. Горишній Василь Акимович
  945. Горлинка
  946. Горная щель
  947. Горностаївка (Ленінський район)
  948. Горностаївська сільська рада (Ленінський район)
  949. Городецький Владислав Владиславович
  950. Городнє (Роздольненський район)
  951. Городнічов Сергій
  952. Гороховська Марія Кіндратівна
  953. Горська Алла Олександрівна
  954. Горський Олександр Валентинович
  955. Горілий Володимир Іванович
  956. Господарська вулиця (Євпаторія)
  957. Гостєв Микола Тимофійович
  958. Готель Кіста
  959. Грач Леонід Іванович
  960. Грачов Віктор Олександрович
  961. Грачов Олексій Георгійович
  962. Гребенюк Павло Миколайович
  963. Греки Приазов'я
  964. Греки в Україні
  965. Гресівський
  966. Грецька церква святого Георгія (Феодосія)
  967. Гржибовський Микола Гілярович
  968. Грибанов Сергій Олегович
  969. Григор'єв Олександр Володимирович
  970. Григораш Олександр Олександрович
  971. Григорук Євген Максимович
  972. Григорівка (Красногвардійський район)
  973. Гриценко Анатолій Павлович
  974. Гришине (Первомайський район)
  975. Громов Дмитро Євгенович
  976. Громове
  977. Громовка
  978. Громівка (Судацька міська рада)
  979. Грот Пушкіна
  980. Грушеве (Сімферопольський район)
  981. Грушівка (Судацька міська рада)
  982. Грівко Андрій Аскольдович
  983. Грін Олександр Степанович
  984. Губар Олександр Іванович
  985. Гува (річка)
  986. Гудименко Юрій Аркадійович
  987. Гулевський Олександр Петрович
  988. Гуляницький Олексій Феодосійович
  989. Гуменюк Віктор Іванович
  990. Гуменюк Олег Анатолійович
  991. Гуменюк Олександр Анатолійович
  992. Гуналі Олександр Павлович
  993. Гурбанов Махмуд Ханлар огли
  994. Гурзуф
  995. Гурзуфська яйла
  996. Гурзуфське сідло
  997. Гурзуфський парк
  998. Гурін Василь Іванович
  999. Гусельникова Людмила Феоктистівна
  1000. Густав Свенссон
  1001. Гуєвський Володимир Юрійович
  1002. Гімн АРК
  1003. Гімн кримських татар
  1004. Гімназія № 1 ім. К.Д.Ушинського у Сімферополі
  1005. Гімназія № 9 (Сімферополь)
  1006. Гірка (село)
  1007. Гірне (Ялтинська міська рада)
  1008. Давидов В'ячеслав Борисович
  1009. Давидов Олександр Сергійович
  1010. Давидове
  1011. Давньогрецькі міста Північного Причорномор'я
  1012. Давній Херсонес
  1013. Далеке (Чорноморський район)
  1014. Дальнє (Первомайський район)
  1015. Дальнє (Севастопольська міська рада)
  1016. Дамір Кахріман
  1017. Дандарії
  1018. Даниленко Андрій Петрович
  1019. Данильча-Коба
  1020. Данилівка (Ялтинська міська рада)
  1021. Данченко Юрій Володимирович
  1022. Дарсан
  1023. Дача Мілос
  1024. Дача Стамболі
  1025. Дача Чехова
  1026. Дача купця М. Д. Стахєєва
  1027. Дачне (Бахчисарайський район)
  1028. Дачне (Судацька міська рада)
  1029. Даша Севастопольська
  1030. Двойченко Петро Абрамович
  1031. Дворове
  1032. Дворіччя (Нижньогірський район)
  1033. Девлет I Ґерай
  1034. Девлет II Ґерай
  1035. Девлет III Ґерай
  1036. Девлет IV Ґерай
  1037. Девлетшаєв Учкун Тулкунович
  1038. Дегтярьов Павло Андріянович
  1039. Дейнеко Євген Анатолійович
  1040. Дейч Борис Давидович
  1041. Декларація незалежності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
  1042. Декларація про боротьбу за звільнення України
  1043. Дем'яненко Дмитро Володимирович
  1044. Дем'янівка (Совєтський район)
  1045. Дем'янівка (Сімферопольський район)
  1046. Демерджі (річка)
  1047. Демерджі-яйла
  1048. Демиденко Аркадій Федорович
  1049. Демидов Григорій Вікторович
  1050. Демидюк Сергій Олександрович
  1051. Демір-Капу
  1052. Денисенко Вадим Ігорович
  1053. Денисівка (Сімферопольський район)
  1054. Денщиков Володимир
  1055. День боротьби за права кримськотатарського народу
  1056. День кримськотатарського прапора
  1057. Денісова Людмила Леонтіївна
  1058. Деонас Вадим Володимирович
  1059. Депортація кримських татар
  1060. Депутати ВР АР Крим 6-го скликання
  1061. Деребчинський Олександр Борисович
  1062. Дерев'янченко Сергій В'ячеславович
  1063. Дерекой-яйла
  1064. Дерекойка
  1065. Державна рада Республіки Крим
  1066. Державний ландшафтний заказник «Мис Айя»
  1067. Дерижанов Мартирос Семенович
  1068. Десант в Керченський порт
  1069. Десант на косу Тузла
  1070. Десант на мис Тархан
  1071. Джамала
  1072. Джан-Мухаммед
  1073. Джангуль
  1074. Джанкой
  1075. Джанкой (станція)
  1076. Джанкойська міська рада
  1077. Джанкойський район
  1078. Джанібек Ґерай
  1079. Джарилгач (озеро)
  1080. Джарти Василь Георгійович
  1081. Джау-Тепе
  1082. Джафер Гафар
  1083. Джафер Сейдамет Киример
  1084. Джахангір Гасанзаде
  1085. Джеймс Кардіган
  1086. Джелялов Наріман Енверович
  1087. Джемілєв
  1088. Джемілєв Іса Арифович
  1089. Джемілєв Акім
  1090. Дженгіз Дагджи
  1091. Джепаров Сервер Решатович
  1092. Джума (річка)
  1093. Джума-Джамі
  1094. Джур-Джур (водоспад)
  1095. Джур-Джур (печера)
  1096. Джурла (водоспад)
  1097. Джурла (річка)
  1098. Дзиндзирук Сергій Олександрович
  1099. Дзоз Віталіна Олексіївна
  1100. Диван
  1101. Дивне (Білогірський район)
  1102. Дивне (Сімферопольський район)
  1103. Дикань Андрій Олександрович
  1104. Димитренко Олександр
  1105. Динамо (Саки)
  1106. Династія Мітрідатідів
  1107. Дипло
  1108. Дитятьєв Олексій Олексійович
  1109. Дитячий санаторій імені Боброва
  1110. Дмитрове (Сімферопольський район)
  1111. Дмитрулін Юрій Михайлович
  1112. Дмитрівка (Джанкойський район)
  1113. Дмитрівка (Первомайський район, Крим)
  1114. Дмитрівка (Совєтський район)
  1115. Дмитрієв Володимир Миколайович
  1116. Дніпровка (Джанкойський район)
  1117. Добре (Сімферопольський район)
  1118. Добролюбовка
  1119. Добрушине
  1120. Добрівська сільська рада (Сімферопольський район)
  1121. Довга гора
  1122. Довгоруківська яйла
  1123. Довженко Олександр Романович
  1124. Договір про прийняття Криму до складу Росії
  1125. Дозорне (Білогірський район)
  1126. Дозорне (Чорноморський район)
  1127. Докова бухта
  1128. Докучаєве (Красногвардійський район)
  1129. Долгоруковський обеліск
  1130. Долина привидів
  1131. Долинка (Красноперекопський район)
  1132. Долинка (Сакський район)
  1133. Долинне (Бахчисарайський район)
  1134. Долинне (Кіровський район)
  1135. Долинненська сільська рада
  1136. Долинівка (Білогірський район)
  1137. Долма
  1138. Донець Андрій Анатолійович
  1139. Донська сільська рада
  1140. Донське (Сімферопольський район)
  1141. Донськой Марко Семенович
  1142. Донузлав
  1143. Доренко Сергій Леонідович
  1144. Дорожнє (Бахчисарайський район)
  1145. Дорожнє (Джанкойський район)
  1146. Достоєвський Андрій Михайлович
  1147. Доходне
  1148. Доценко Сергій Миколайович
  1149. Драгунов Євген Іванович
  1150. Дражинський Юрій Ісакович
  1151. Дроботов Анатолій Іванович
  1152. Дроздов Йосип Іванович
  1153. Дрофине
  1154. Другий Кримський крайовий уряд
  1155. Другий бастіон (Севастополь)
  1156. Дружинін Володимир Миколайович
  1157. Дружне (Сімферопольський район)
  1158. Дуб пухнастий
  1159. Дубинянська Яна Юріївна
  1160. Дубки (Сімферопольський район)
  1161. Дубінін Володимир Никифорович
  1162. Дуван Семен Езрович
  1163. Дуван-Торцов Ісаак Езрович
  1164. Дуванкойська волость
  1165. Дудник Юрій Володимирович
  1166. Дулицький Альфред Ізрайлович
  1167. Дуло (династія)
  1168. Дупля (урочище)
  1169. Душкевич Євгенія
  1170. Душкін Олексій Миколайович
  1171. Дюльбер
  1172. Дюрбе Діляри-бікеч
  1173. Дюрбе Мехмеда II Ґерая
  1174. Дюрбе Хаджі Ґерая
  1175. Дятлівка
  1176. Дєжкіна Христина Сергіївна
  1177. Діалекти кримськотатарської мови
  1178. Дібрівка (Бахчисарайський район)
  1179. Дібрівка (Джанкойський район)
  1180. Дібрівське (Красногвардійський район)
  1181. Діва (скеля)
  1182. Діжа Олексій Олексійович
  1183. Діорама «Штурм Сапун-гори 7 травня 1944 року»
  1184. Діоскурія
  1185. Діпліс-Хая
  1186. Дітагойя
  1187. Діяльність ОУН та УПА в Криму
  1188. Ебубекіров Февзі Сітсільманович
  1189. Евлія Челебі
  1190. Едем Налбандов
  1191. Едуарду да Сілва Насіменту Нето
  1192. Еклізі-Бурун
  1193. Економіка АР Крим
  1194. Ельтеков Олександр Павлович
  1195. Ельх-Кая (гірський хребет)
  1196. Ельхам-Кая
  1197. Ельяшевич Лев Полікарпович
  1198. Еміне-Баїр-Хосар
  1199. Енвер Ізмайлов
  1200. Енотека Коктебеля
  1201. Ентероморфа азовська
  1202. Епіграфіка Херсонесу
  1203. Ернен-Кая
  1204. Еріхс Микола Федорович
  1205. Ескі-Богаз
  1206. Ескі-Кермен
  1207. Ескі-Сарай (мечеть)
  1208. Ескі-Юрт
  1209. Ечкі-Даг
  1210. Ешліман Карл Іванович
  1211. Ешреф Шем'ї-заде
  1212. Жабченко Анатолій Сергійович
  1213. Жайворонки
  1214. Жан-Жак Пелісьє
  1215. Жданов Олексій Степанович
  1216. Железняков (бронепоїзд)
  1217. Желько Любенович
  1218. Желябов Андрій Іванович
  1219. Желябовка
  1220. Желєзнов Григорій Іванович
  1221. Жемчужина
  1222. Жемчужина (Ялта)
  1223. Жемчужина Криму
  1224. Жемчужников Володимир Михайлович
  1225. Живописне
  1226. Жилине
  1227. Жовтозілля кримське
  1228. Жовтокам'янка
  1229. Жук Володимир Миколайович
  1230. Жумикін Альберт Петрович
  1231. Жунько Леонід Михайлович
  1232. Жуніор Годой
  1233. Журавки
  1234. Журавлі (Сакський район)
  1235. Журавлівка (Сімферопольський район)
  1236. Журавлівка (Чорноморський район)
  1237. Журавлівська сільська рада (Сімферопольський район)
  1238. Журавська сільська рада (Кіровський район)
  1239. Забранський Руслан Михайлович
  1240. Завод шампанських вин «Новий Світ»
  1241. Заводське (Ленінський район)
  1242. Завіт-Ленінський
  1243. Завітне (Бахчисарайський район)
  1244. Завітне (Ленінський район)
  1245. Завітне (Совєтський район)
  1246. Завітненська сільська рада (Ленінський район)
  1247. Завіто-Ленінська сільська рада
  1248. Задирко Геннадій Олександрович
  1249. Задорне
  1250. Зайончковський Ананій
  1251. Зайцеве (Чорноморський район)
  1252. Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»
  1253. Законодавчі збори Севастополя
  1254. Заливне (Нижньогірський район)
  1255. Залізничне (Бахчисарайський район)
  1256. Залізничненська сільська рада (Бахчисарайський район)
  1257. Залізничний район (Сімферополь)
  1258. Залізняк Микола Кіндратович
  1259. Залісне (Бахчисарайський район)
  1260. Залісся (Сімферопольський район)
  1261. Замана
  1262. Замок Чобан-Куле
  1263. Заозерне (смт)
  1264. Запасний командний пункт Чорноморського флоту
  1265. Запрудне
  1266. Зарічне (Джанкойський район)
  1267. Зарічне (Красногвардійський район)
  1268. Зарічне (Сімферопольський район)
  1269. Зарічненська сільська рада (Джанкойський район)
  1270. Заріччя (Нижньогірський район)
  1271. Затишне (Ленінський район)
  1272. Захаров Віталій Федорович
  1273. Захаров Федір Захарович
  1274. Захарія Абрагамович
  1275. Західний Булганак
  1276. Західний тюркський каганат
  1277. Західно-Кримський елеватор
  1278. Заяць Вадим Григорович
  1279. Заячківський
  1280. Заяєв Анатолій Миколайович
  1281. Заічко Віктор Олександрович
  1282. Зборовський Андрій Олегович
  1283. Звольський Віктор Альфонсович
  1284. Звягінцев Віктор Олександрович
  1285. Звіздне
  1286. Звіробій витягнутий
  1287. Зейтін-Кош
  1288. Зелді Сергій Володимирович
  1289. Зелена Нива (Красноперекопський район)
  1290. Зелене (Бахчисарайський район)
  1291. Зелене (Нижньогірський район)
  1292. Зелений Яр (Джанкойський район)
  1293. Зелений Яр (Ленінський район)
  1294. Зеленогір'я
  1295. Зеленогірська сільська рада
  1296. Зеленогірське (село)
  1297. Зелені чоловічки
  1298. Зеленівська сільська рада (Бахчисарайський район)
  1299. Земляничне
  1300. Земляничненська сільська рада
  1301. Зернове (Джанкойський район)
  1302. Зернове (Красногвардійський район)
  1303. Зернове (Сакський район)
  1304. Зернівська сільська рада (Красногвардійський район)
  1305. Зибини
  1306. Зибинська сільська рада
  1307. Зимине
  1308. Зинджирли-медресе
  1309. Знам'янка (Красногвардійський район)
  1310. Знам'янка (Красноперекопський район)
  1311. Знам'янське
  1312. Знищення загону Івана Іскри
  1313. Зовнішнє пасмо Кримських гір
  1314. Зозулинець мавпячий
  1315. Золота Орда
  1316. Золоте (Красногвардійський район)
  1317. Золоте (Ленінський район)
  1318. Золоте Поле
  1319. Золотий статер із Пантікапея
  1320. Золотополенська сільська рада
  1321. Золоті Ворота (скеля)
  1322. Зоркіне
  1323. Зорсіна
  1324. Зоря (Красногвардійський район)
  1325. Зоряне (Чорноморський район)
  1326. Зотов Олександр Сергійович
  1327. Зубакіне
  1328. Зубков Олександр Іларіонович
  1329. Зубрицький Анатолій Федорович
  1330. Зуй Денис Вікторович
  1331. Зуя
  1332. Зуя (річка)
  1333. Зюк
  1334. Зібер Микола Іванович
  1335. Зімін Олег Петрович
  1336. Йоффе Адольф Абрамович
  1337. Йохаган-Су
  1338. Йылдыз
  1339. Йєрах-Хюль
  1340. КТ Спорт-Арена
  1341. Кабазійська культура
  1342. Каблаш Олександр Геннадійович
  1343. Каваців Ярема Володимирович
  1344. Кадикой (Балаклава)
  1345. Кадилик
  1346. Кадиров Синавер Арифович
  1347. Казак Леонід Васильович
  1348. Казанки
  1349. Казантип
  1350. Казантипська затока
  1351. Казантипський природний заповідник
  1352. Казенбаш Наріман Османович
  1353. Кайбуллаєв Шевкет Енверович
  1354. Каламіта
  1355. Каламітська затока
  1356. Каламітсько-Центральнокримське мегапідняття
  1357. Калга
  1358. Калейдоскоп чудес Криму
  1359. Калиниченко Максим Сергійович
  1360. Калинівка (Джанкойський район)
  1361. Калинівка (Ленінський район)
  1362. Калинівка (Чорноморський район)
  1363. Калинівська сільська рада (Ленінський район)
  1364. Калос-Лімен
  1365. Калінніков Василь Сергійович
  1366. Калініне (Красногвардійський район)
  1367. Калініне (Первомайський район)
  1368. Калінінська сільська рада (Красногвардійський район)
  1369. Кам'янка (Первомайський район, АРК)
  1370. Кам'янське (Ленінський район)
  1371. Камасаре Філотекнос
  1372. Каменоломня (Сакський район)
  1373. Камиш-Бурунська коса
  1374. Кан-Темир
  1375. Канакі Олександр Спиридонович
  1376. Канарьов Віктор Павлович
  1377. Канатна дорога Місхор — Ай-Петрі
  1378. Канатна дорога санаторію «Ясна Поляна»
  1379. Кангієв Альберт Османович
  1380. Кандимов Юнус Уразович
  1381. Канюк Андрій Володимирович
  1382. Каплан I Ґерай
  1383. Каплан II Ґерай
  1384. Капсельська бухта
  1385. Капчик
  1386. Капітоненко Роман Анатолійович
  1387. Кар'єрне (Сакський район)
  1388. Кара Булгар
  1389. Кара-Бурун
  1390. Кара-Голь
  1391. Кара-Даг
  1392. Карабі-Яйла
  1393. Карадазький природний заповідник
  1394. Карадах
  1395. Караджинська бухта
  1396. Караманов Алемдар Сабітович
  1397. Карамушка Олег Олександрович
  1398. Карантинна бухта
  1399. Карані-Хоба (печера)
  1400. Карасан
  1401. Карасівка (Білогірський район)
  1402. Караул-Оба (гора)
  1403. Карачевський Станіслав Володимирович
  1404. Караїми
  1405. Караїми в Україні
  1406. Караїмська вулиця (Євпаторія)
  1407. Караїмська кенаса (Луцьк)
  1408. Караїмська мова
  1409. Караїмізм
  1410. Кардашлик (громадська організація)
  1411. Каришковський Петро Йосипович
  1412. Карлавські Сивашники
  1413. Карпенко Віктор Андрійович
  1414. Карпова Балка
  1415. Карпівка (Красногвардійський район)
  1416. Карциганов Євген Олександрович
  1417. Карши-Даг (урочище)
  1418. Карякін Сергій Олександрович
  1419. Кастель (гора)
  1420. Кастере
  1421. Катастрофа Ан-24 над затокою Сиваш
  1422. Катерининська залізниця
  1423. Катерининський палац (Севастополь)
  1424. Католицька церква в Криму
  1425. Катушева Зарема Гафарівна
  1426. Кацівелі
  1427. Кача (річка в Криму)
  1428. Качі-Кальон
  1429. Кашевський Микола Миколайович
  1430. Каштани
  1431. Каштанове (село)
  1432. Каштанівка (Первомайський район)
  1433. Каштанівка (Роздольненський район)
  1434. Каштанівська сільська рада
  1435. Кебір-Джамі
  1436. Кемалов Енвер Едемович
  1437. Кемаль-Егерек
  1438. Кемський Сергій Олександрович
  1439. Кемі-обинська культура
  1440. Кенаса
  1441. Кенаса (Київ)
  1442. Кенаса (Миколаїв)
  1443. Кенаса (Сімферополь)
  1444. Кенаса (Харків)
  1445. Кенаса в Тракаї
  1446. Кенаси (Євпаторія)
  1447. Кепи
  1448. Керкінітида
  1449. Керкінітіда (волейбольний клуб)
  1450. Керч
  1451. Керч (аеропорт)
  1452. Керч (станція)
  1453. Керченська гімназія № 1
  1454. Керченська протока
  1455. Керченський бій
  1456. Керченський державний морський технологічний університет
  1457. Керченський металургійний комбінат імені Петра Войкова
  1458. Керченський морський рибний порт
  1459. Керченський міссорій
  1460. Керченський півострів
  1461. Керченський трамвай
  1462. Керченський тролейбус
  1463. Керченський історико-археологічний музей
  1464. Керченсько-Ельтигенська десантна операція
  1465. Керченсько-Феодосійська десантна операція
  1466. Керченські вази
  1467. Кесаєв Астан Миколайович
  1468. Кефе (еялет)
  1469. Кечит-Вермез
  1470. Киз-Кермен
  1471. Киз-Куле
  1472. Киз-Кулле-Бурун
  1473. Кизил-Кая (Кримські гори)
  1474. Кизил-Коба
  1475. Кизил-кобинська культура
  1476. Кизилкобинка
  1477. Кизилове (Сімферопольський район)
  1478. Кизилівка (Білогірський район)
  1479. Кипарисне
  1480. Кипарисний парк
  1481. Кирим Ґерай
  1482. Кириченко Микола Карпович
  1483. Киричок Петро Максимович
  1484. Кирпичне (Білогірський район)
  1485. Кирсанівка
  1486. Кирюшин Ігор Володимирович
  1487. Кисельов Василь Олексійович
  1488. Кишлавська волость
  1489. Киянченко Михайло Степанович
  1490. Київський лист
  1491. Київський район (Сімферополь)
  1492. Киїк-Коба
  1493. Клейман Ісаак Бенціонович
  1494. Кленівка (Сімферопольський район)
  1495. Клепиніне
  1496. Клепинінська сільська рада
  1497. Клецька битва
  1498. Климент (Кущ)
  1499. Климове (Красногвардійський район)
  1500. Клинівка
  1501. Клочкова Яна Олександрівна
  1502. Ключове (Кіровський район)
  1503. Ключове (Сімферопольський район)
  1504. Ключі (Сімферопольський район)
  1505. Князь Ігор Володимирович
  1506. Коба-Кая
  1507. Кобузнигеї-Каяси
  1508. Ковальчук Кирило Сергійович
  1509. Ковильне (Джанкойський район)
  1510. Ковильне (Роздольненський район)
  1511. Ковпак Олександр Олександрович
  1512. Коврижкін Сергій Євгенович
  1513. Коврове
  1514. Коген Юрій Борисович
  1515. Кожаный Олень
  1516. Козача бухта
  1517. Козаченко Дмитро Анатолійович
  1518. Козьмо-Дем'янівський монастир
  1519. Койдешлер
  1520. Коккоз-Джамі
  1521. Коккозка
  1522. Коктебель
  1523. Коктебельський дельфінарій
  1524. Коктебельський десант
  1525. Кокурін Сергій Вікторович
  1526. Колесников Аркадій Георгійович
  1527. Колесніченко Вадим Васильович
  1528. Колобов Євген Миколайович
  1529. Колодязне (Красногвардійський район)
  1530. Колодязне (Сімферопольський район)
  1531. Колодязянська сільська рада
  1532. Колодін Андрій Іванович
  1533. Коломенське
  1534. Колоски (Джанкойський район)
  1535. Колоски (Сакський район)
  1536. Колпакчи Володимир Якович
  1537. Колчак Василь Іванович
  1538. Коль-Баїр
  1539. Кольцове
  1540. Кольчугине
  1541. Кольчугинська сільська рада
  1542. Колядін Віктор Іванович
  1543. Комарівка (Красногвардійський район)
  1544. Комишева бухта
  1545. Комишинка
  1546. Комишне (Роздольненський район)
  1547. Комперія
  1548. Комсомольське (Джанкойський район)
  1549. Комсомольське (Сімферопольська міська рада)
  1550. Комунари
  1551. Комунарне
  1552. Комяхов Василь Григорович
  1553. Кондаракі Василь Христофорович
  1554. Кондратевський Сергій Михайлович
  1555. Кондратьєв Володимир Йосипович
  1556. Кононенко Данило Андрійович
  1557. Конотопська битва
  1558. Константинов Володимир Андрійович
  1559. Конституція Автономної Республіки Крим
  1560. Коньков Анатолій Дмитрович
  1561. Копані (Джанкойський район)
  1562. Копсель (Меганом)
  1563. Копсель-Сирт
  1564. Корабельна бухта
  1565. Кордон (мис)
  1566. Кореїз
  1567. Кормове
  1568. Корнєв Андрій Володимирович
  1569. Корнілов Володимир Олексійович
  1570. Корніївка (Совєтський район)
  1571. Коробка Володимир Геннадійович
  1572. Коробков Федір Григорович
  1573. Коровченко Андрій Григорович
  1574. Коров’ячий грот
  1575. Короленко Євген Сергійович
  1576. Корольове
  1577. Корсовецький Орест Іванович
  1578. Коршунович Сергій Григорович
  1579. Корінне (Нижньогірський район)
  1580. Коса (притока Альми)
  1581. Коссе Володимир Дмитрович
  1582. Костилєва Валентина Андріївна
  1583. Костиріне
  1584. Костянтинівка (Джанкойський район)
  1585. Костянтинівка (Сімферопольський район)
  1586. Костянтинівська бухта
  1587. Костіцин Павло Леонідович
  1588. Косцюшко-Валюжинич Карл Казимирович
  1589. Котельникове
  1590. Котельниківська сільська рада
  1591. Котов Олег Валерійович
  1592. Котовське (Роздольненський район)
  1593. Котіс II
  1594. Коховський Всеволод Порфирійович
  1595. Кочерга Світлана Олексіївна
  1596. Кочергіне
  1597. Кочетков Василь Миколайович
  1598. Кочетков Михайло Іванович
  1599. Кочкін Михайло Андрійович
  1600. Кошман Ігор Сергійович
  1601. Кравченко Антон Сергійович
  1602. Кравченко Микола Іванович
  1603. Кравченко Сергій Олександрович
  1604. Крайнє (Сакський район)
  1605. Красна Долина
  1606. Красна Зорька
  1607. Красна Зоря (Бахчисарайський район)
  1608. Красна Поляна (Красногвардійський район)
  1609. Красна Поляна (Чорноморський район)
  1610. Красна Слобода (Білогірський район)
  1611. Красне (Сімферопольський район)
  1612. Красний Мак
  1613. Красний Партизан (Красногвардійський район)
  1614. Красноармійська сільська рада (Красноперекопський район)
  1615. Красноармійське (Красноперекопський район)
  1616. Красноармійське (Роздольненський район)
  1617. Красногвардійське
  1618. Красногвардійське (Совєтський район)
  1619. Красногвардійський район (Крим)
  1620. Красногірка (Ленінський район)
  1621. Красногірська сільська рада (Ленінський район)
  1622. Красногірське (Білогірський район)
  1623. Краснодарка
  1624. Краснодольне
  1625. Краснознам'янка (Красногвардійський район)
  1626. Краснознам'янська сільська рада (Красногвардійський район)
  1627. Краснокам'янка
  1628. Краснокам'янка (Феодосійська міська рада)
  1629. Краснолісся
  1630. Красномацька сільська рада
  1631. Красноперекопськ
  1632. Красноперекопська міська рада
  1633. Красноперекопський район
  1634. Красноселівка (Білогірський район)
  1635. Красносільське (Кіровський район)
  1636. Красносільське (Чорноморський район)
  1637. Красносільський Іван Михайлович
  1638. Краснофлотське
  1639. Красноярське (Чорноморський район)
  1640. Краснівка (Кіровський район)
  1641. Краснівка (Сімферопольський район)
  1642. Красовський Андрій Опанасович
  1643. Крементар Олексій Володимирович
  1644. Кремнівка
  1645. Кремінський Ярослав Миколайович
  1646. Крестянівка
  1647. Кривонос Петро Федорович
  1648. Кривцове
  1649. Крижко Олексій Леонтійович
  1650. Криловка (Первомайський район)
  1651. Криловка (Сакський район)
  1652. Крим (батальйон)
  1653. Крим (пивобезалкогольний комбінат)
  1654. Крим (порт)
  1655. Крим (пункт контролю)
  1656. Крим Соломон Самійлович
  1657. Крим мюзик фест
  1658. Крим у мініатюрі (парк)
  1659. Кримка (Джанкойський район)
  1660. Кримківська сільська рада (Джанкойський район)
  1661. Кримсода (волейбольний клуб)
  1662. Кримська АЕС
  1663. Кримська Автономна Радянська Соціалістична Республіка
  1664. Кримська Народна Республіка
  1665. Кримська Роза
  1666. Кримська війна
  1667. Кримська державна філармонія
  1668. Кримська криза
  1669. Кримська медаль
  1670. Кримська медаль (Османська імперія)
  1671. Кримська область
  1672. Кримська операція (1944)
  1673. Кримська операція 1918
  1674. Кримська організація НСПУ
  1675. Кримська промова Володимира Путіна
  1676. Кримська республіканська універсальна наукова бібліотека імені Івана Франка
  1677. Кримська єпархія УПЦ КП
  1678. Кримське (Сакський район)
  1679. Кримське ханство
  1680. Кримський Агатангел Юхимович
  1681. Кримський академічний російський драматичний театр імені Максима Горького
  1682. Кримський академічний театр ляльок
  1683. Кримський академічний український музичний театр
  1684. Кримський державний гуманітарний університет
  1685. Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського
  1686. Кримський етнографічний музей
  1687. Кримський природний заповідник
  1688. Кримський півострів
  1689. Кримський республіканський благодійний фонд допомоги біженцям та переселенцям
  1690. Кримський республіканський краєзнавчий музей
  1691. Кримський республіканський музей О. С. Пушкіна
  1692. Кримський содовий завод
  1693. Кримський тролейбус
  1694. Кримський федеральний округ
  1695. Кримський щит
  1696. Кримський інженерно-педагогічний університет
  1697. Кримськоготська мова
  1698. Кримськорозівська сільська рада
  1699. Кримськотатарська Вікіпедія
  1700. Кримськотатарська абетка
  1701. Кримськотатарська бібліотека імені Ісмаїла Гаспринського
  1702. Кримськотатарська діаспора
  1703. Кримськотатарська література
  1704. Кримськотатарська мова
  1705. Кримськотатарська мова в Україні
  1706. Кримськотатарський академічний музично-драматичний театр
  1707. Кримські гори
  1708. Кримські готи
  1709. Кримські німці
  1710. Кримські татари
  1711. Кримські татари в Болгарії
  1712. Кримські татари в Румунії
  1713. Кримські татари — Крим — Україна
  1714. Кримтеплиця (футбольний клуб)
  1715. Кримчаки
  1716. Кримчацька мова
  1717. Кринички (Кіровський район)
  1718. Криничне (Білогірський район)
  1719. Криничненська сільська рада (Білогірський район)
  1720. Кришталева бухта
  1721. Кронентальська волость
  1722. Кропоткіне
  1723. Крошицький Михайло Павлович
  1724. Кругла бухта
  1725. Кряжев Пилип Олександрович
  1726. Кріпке
  1727. Кубалач
  1728. Кубанське
  1729. Кубок Криму з футболу
  1730. Кубок сезону 1981
  1731. Кубрат
  1732. Кудрине
  1733. Кудринське родовище бентонітових глин
  1734. Кузнецов Віктор Васильович
  1735. Кузнецов Микола Іванович (ботанік)
  1736. Кузнецов Сергій Васильович
  1737. Кузнецьке
  1738. Кузьменко Микола Іванович
  1739. Куйбишеве (Бахчисарайський район)
  1740. Куйбишеве (Ялтинська міська рада)
  1741. Куйбишевська селищна рада (Бахчисарайський район)
  1742. Куйбишевський район (Кримська область)
  1743. Кукурудзяне
  1744. Кукушкіне
  1745. Кулагін Володимир Кузьмович
  1746. Кулик Олександр Павлович (письменник)
  1747. Куликівка (Сакський район)
  1748. Куль-Оба
  1749. Культура Криму
  1750. Культура народів Причорномор’я
  1751. Куліш Володимир Іванович
  1752. Кумані Михайло Миколайович (контр-адмірал)
  1753. Кумове
  1754. Кундзіч Олексій Леонардович
  1755. Кунцеве (Нижньогірський район)
  1756. Куніцин Сергій Володимирович
  1757. Купальні Роффе
  1758. Купріне
  1759. Курашик Віталій Володимирович
  1760. Курганне (Красногвардійський район)
  1761. Курганне (Красноперекопський район)
  1762. Курганне (Сімферопольський район)
  1763. Курман-Аджинська волость
  1764. Курортне (Білогірський район)
  1765. Курортне (Ленінський район)
  1766. Курортне (смт)
  1767. Курпати
  1768. Курська сільська рада
  1769. Курське
  1770. Куру-Узень (Великий каньйон Криму)
  1771. Куру-Узень (Демерджі)
  1772. Курултай кримськотатарського народу
  1773. Курултай-Рух
  1774. Курчатов Ігор Васильович
  1775. Курятенко Олег Анатолійович
  1776. Курілов Олексій Миколайович
  1777. Кутлакська бухта
  1778. Кутур-Оба
  1779. Кучер Борис Олександрович
  1780. Кучеренко Сергій Сергійович
  1781. Кучук-Ламбатська бухта
  1782. Кучук-Ламбатський кам'яний хаос
  1783. Куш-Кая (Бабуган-яйла)
  1784. Кущ Віктор Максимович
  1785. Къырым
  1786. Кільсе-Чох (печера)
  1787. Кімерійська школа живопису
  1788. Кімерійський вал
  1789. Кіммерік
  1790. Кінбурнська баталія (1855)
  1791. Кіндратове
  1792. Кіндратівська сільська рада (Джанкойський район)
  1793. Кінотеатр «Спартак» (Сімферополь)
  1794. Кінотеатр імені Тараса Шевченка (Сімферополь)
  1795. Кірове (Ленінський район)
  1796. Кіровська
  1797. Кіровська сільська рада (Ленінський район)
  1798. Кіровське (Кіровський район)
  1799. Кіровське (Чорноморський район)
  1800. Кіровський район (Крим)
  1801. Кісточківка
  1802. Кітей
  1803. Кішка (гора)
  1804. Кішка Петро Маркович
  1805. Ла-Ілля
  1806. Лабенок Леонід Васильович
  1807. Лаванда (Алуштинська міська рада)
  1808. Лавренюк Максим Олександрович
  1809. Лаврове (Алуштинська міська рада)
  1810. Лагман (страва)
  1811. Лагоріо Лев Феліксович
  1812. Лагунова Тамара Олексіївна
  1813. Лазарєв Василь Єгорович
  1814. Лазарєв Михайло Петрович
  1815. Лазарєвське адміралтейство
  1816. Лазарівка (Сімферопольський район)
  1817. Лазурне (Алуштинська міська рада)
  1818. Лакі Ідахор
  1819. Лапшин Василь Іванович
  1820. Ларине (Джанкойський район)
  1821. Ласпі
  1822. Ласпінський перевал
  1823. Ластівчине гніздо
  1824. Латишев Василь Васильович
  1825. Латрі Михайло Пелопідович
  1826. Лашков Федір Федорович
  1827. Леандру Мессіаш душ Сантуш
  1828. Лебедина бухта
  1829. Лебединка (Совєтський район)
  1830. Лебедині острови
  1831. Лебедині острови (заповідник)
  1832. Лебедіас
  1833. Левадки (Сімферопольський район)
  1834. Левенко Валерій Якович
  1835. Левицький Максим Анатолійович
  1836. Левкон I
  1837. Левкон II
  1838. Левітанівка
  1839. Левітіна Софія Марківна
  1840. Леженцев Сергій Борисович
  1841. Ленське
  1842. Леніне (Ленінський район)
  1843. Ленінська сільська рада (Красногвардійський район)
  1844. Ленінська сільська рада (Ленінський район)
  1845. Ленінське (Красногвардійський район)
  1846. Ленінське (Ленінський район)
  1847. Ленінський район (Крим)
  1848. Леонов Ігор Іванович
  1849. Леонов Едуард Володимирович
  1850. Лещенко Олексій Якович
  1851. Лиман (озеро, Чорноморський район)
  1852. Лиманне (Сакський район)
  1853. Липа Іван Львович
  1854. Лисенчук Геннадій Анатолійович
  1855. Листвинне
  1856. Листове
  1857. Лисяча бухта
  1858. Литвиненкове
  1859. Литовка Ігор Юрійович
  1860. Литовський півострів
  1861. Лихий Іван Миколайович
  1862. Лобанове
  1863. Лобанівська сільська рада
  1864. Логофет Геннадій Олегович
  1865. Лозове (Сімферопольський район)
  1866. Ломоносове
  1867. Лопаткін Артем Євгенович
  1868. Лохівка
  1869. Луганська сільська рада (Джанкойський район)
  1870. Луганське (Джанкойський район)
  1871. Лугове (Білогірський район)
  1872. Лугове (Ленінський район)
  1873. Лугове (Нижньогірський район)
  1874. Лугове (Сакський район)
  1875. Лугівська сільська рада (Ленінський район)
  1876. Лужки (Нижньогірський район)
  1877. Лужний Олег Романович
  1878. Лука (Войно-Ясенецький)
  1879. Лутак Іван Кіндратович
  1880. Лутига сива
  1881. Луценко Євген Валентинович
  1882. Луцький Володимир Олександрович
  1883. Лучина Ніна Іванівна
  1884. Лучисте
  1885. Лучкевич Ігор Валерійович
  1886. Лучове
  1887. Лучіан Бурдужан
  1888. Лушине
  1889. Лушков Михайло Іванович
  1890. Луї-Алексис Бернтрен
  1891. Луїс Адвінкула
  1892. Львове (Ленінський район)
  1893. Льговська сільська рада
  1894. Льговське
  1895. Любимівка (Нижньогірський район)
  1896. Люнет Бєлкіна
  1897. Люценко Олександр Юхимович
  1898. Лятецька Людмила Володимирівна
  1899. Лєнчінков Андрій Сергійович
  1900. Лібкнехтівка
  1901. Лівадійський палац
  1902. Лівадійський парк
  1903. Лівадія (Крим)
  1904. Лігнау Олександр Георгійович
  1905. Лікарственне
  1906. Лінійне (Нижньогірський район)
  1907. Лінійне (Ялтинська міська рада)
  1908. Лісне (Судацька міська рада)
  1909. Лісносілля
  1910. Ліснівка
  1911. Літовченко Сергій Вікторович
  1912. Літовченко Сергій Сергійович
  1913. Лічебне
  1914. Лієв Олександр Сергійович
  1915. Магазинка
  1916. Магазинська сільська рада
  1917. Магдесян Еммануїл Якович
  1918. Мазанка (село)
  1919. Мазанська сільська рада
  1920. Мазяр Володимир Іванович
  1921. Майкопська серія
  1922. Майська сільська рада (Джанкойський район)
  1923. Майське (Джанкойський район)
  1924. Макаренко Віктор Сергійович
  1925. Макаренко Олександр Андрійович
  1926. Макаров Павло Васильович
  1927. Макарівка (Первомайський район)
  1928. Маковецький Василь Адамович
  1929. Максимов Віктор Володимирович
  1930. Максимов Юрій Вільйович
  1931. Максимівка (Роздольненський район)
  1932. Максуд Ґерай
  1933. Макшеєв Олексій Іванович
  1934. Маківка (Совєтський район)
  1935. Маківське
  1936. Мала Перещепина
  1937. Мала Скіфія
  1938. Мала Чучель
  1939. Малахів курган
  1940. Мале Садове
  1941. Маленьке
  1942. Малий Єрусалим
  1943. Малий Кипчак (озеро)
  1944. Малий Маяк
  1945. Малий Павло Юрійович
  1946. Малий Салгир
  1947. Малий Сокіл (гора)
  1948. Малина Маріанна Степанівна
  1949. Малинівка (Бахчисарайський район)
  1950. Малинівка (Білогірський район)
  1951. Малиш Ігор Анатолійович
  1952. Малишенко Олександр Вікторович
  1953. Маловидне (Бахчисарайський район)
  1954. Малоріченське
  1955. Мальцев Владислав Анатолійович
  1956. Мамаді Сангаре
  1957. Мамай (воєвода)
  1958. Мамут Дібаг
  1959. Мамчич Степан Гаврилович
  1960. Мамчур Юлій Валерійович
  1961. Манагаров Іван Мефодійович
  1962. Манганарі Михайло Павлович
  1963. Мангуп
  1964. Мандзюк Віталій Васильович
  1965. Мандзюк Олександр Васильович
  1966. Мар'янівка (Красногвардійський район)
  1967. Мар'янівська сільська рада (Красногвардійський район)
  1968. Мар'ївка (Ленінський район)
  1969. Мар'ївська сільська рада (Ленінський район)
  1970. Мар'їне (Джанкойський район)
  1971. Мар'їне (Чорноморський район)
  1972. Маркевич Арсеній Іванович
  1973. Марко Не
  1974. Маркове (Совєтський район)
  1975. Мармурова бухта (Севастополь)
  1976. Мармурова печера
  1977. Мартиненко Василь Володимирович
  1978. Мартинова бухта
  1979. Мартинівка (Джанкойський район)
  1980. Мартьян (мис)
  1981. Мартіно Володимир Емануїлович
  1982. Марфівка (Ленінський район)
  1983. Марфівська сільська рада
  1984. Марфівське
  1985. Марчинський Йосип Йосипович
  1986. Масандра
  1987. Масандрівський палац
  1988. Маслове (Джанкойський район)
  1989. Маслівець Ольга Вікторівна
  1990. Маслівська сільська рада (Джанкойський район)
  1991. Матвієнко Анатолій Сергійович
  1992. Матвіївка (Первомайський район)
  1993. Матросівка (Кіровський район)
  1994. Матяж Іван Сергійович
  1995. Мачильський Сергій Олександрович
  1996. Мачтет Григорій Олександрович
  1997. Машине (Бахчисарайський район)
  1998. Машине (Красногвардійський район)
  1999. Маяк (Чорноморський район)
  2000. Маяцьке озеро (Крим)
  2001. Мегаліти Криму
  2002. Меганом
  2003. Медаль «За повернення Криму»
  2004. Медведеве (Чорноморський район)
  2005. Медведівка (Джанкойський район)
  2006. Медведівська сільська рада (Джанкойський район)
  2007. Меджліс кримськотатарського народу
  2008. Медін Микола Олександрович
  2009. Межове (Нижньогірський район)
  2010. Мейдан
  2011. Мекензієві гори
  2012. Мелек-Чесменський курган
  2013. Мелехове
  2014. Мелконян Місак Вагаршакович
  2015. Мельник Ігор Васильович
  2016. Мельник Вадим Васильович
  2017. Мельники (Білогірський район)
  2018. Мельнична сільська рада
  2019. Мельничне (Білогірський район)
  2020. Мельничне (Первомайський район)
  2021. Меметов Ескендер Діляверович
  2022. Мемешев Редван Раїмович
  2023. Меморіал «Червона гірка» (Євпаторія)
  2024. Менделєєве
  2025. Меншиков Олександр Сергійович
  2026. Менґлі I Ґерай
  2027. Менґлі II Ґерай
  2028. Меоти
  2029. Металург (Керч)
  2030. Метлинський Амвросій Лук'янович
  2031. Метлін Микола Федорович
  2032. Мехмед I Ґерай
  2033. Мехмед II Ґерай
  2034. Мехмед III Ґерай
  2035. Мехмед IV Ґерай
  2036. Мечеть Султана Селіма
  2037. Мечеть хана Узбека
  2038. Мечеті Криму
  2039. Микитська розколина
  2040. Миколаївка (Совєтський район)
  2041. Миколаївка (Сімферопольський район)
  2042. Миколаївське і Севастопольське військове губернаторство
  2043. Микуляк Владислав Степанович
  2044. Милан Перич
  2045. Миндальне
  2046. Миримський Лев Юлійович
  2047. Мирне (Сімферопольський район)
  2048. Мирний (Крим)
  2049. Мирнівка
  2050. Мирнівська сільська рада (Джанкойський район)
  2051. Мирнівська сільська рада (Сімферопольський район)
  2052. Миролюбівка (Красногвардійський район)
  2053. Миронівка (Білогірський район)
  2054. Миронівка (Красногвардійський район)
  2055. Мис Мартьян
  2056. Мисак Роман Михайлович
  2057. Мисове (Джанкойський район)
  2058. Мисове (Ленінський район)
  2059. Мисівська сільська рада
  2060. Митрофанівка (Нижньогірський район)
  2061. Митюрине
  2062. Митяєве
  2063. Митяєво (електростанція)
  2064. Михайлівка (Нижньогірський район)
  2065. Михайлівка (Сакський район)
  2066. Михайлівська батарея (Севастополь)
  2067. Михайлівська церква (Одеса, вулиця Маразліївська)
  2068. Миц Віктор Леонідович
  2069. Многоводне
  2070. Многоріччя
  2071. Могабі
  2072. Могила поета і художника М. О. Волошина
  2073. Могильов Анатолій Володимирович
  2074. Мозган Павло Дмитрович
  2075. Мойнаки
  2076. Мойнаки (грязелікарня)
  2077. Мокроусов Олексій Васильович
  2078. Молодинська битва
  2079. Молодіжне (Сімферопольський район)
  2080. Молочне (Красногвардійський район)
  2081. Молочне (Роздольненський район)
  2082. Молочне (Сакський район)
  2083. Молочне (Сімферопольський район)
  2084. Монастир Сурб Степанос (Старий Крим)
  2085. Монахов Антон Олександрович
  2086. Монетний двір (Херсонес)
  2087. Монтян Тетяна Миколаївна
  2088. Море (футбольний клуб)
  2089. Мороз Данило Юхимович
  2090. Морозов Георгій Федорович
  2091. Морозов Максим Алентинович
  2092. Морозов Сергій Миколайович
  2093. Морозівка (Севастопольська міська рада)
  2094. Морське (Судацька міська рада)
  2095. Москаленко Анатолій Іванович
  2096. Москаль Геннадій Геннадійович
  2097. Московкін Володимир Михайлович
  2098. Мостове (Бахчисарайський район)
  2099. Мочков Олександр Борисович
  2100. Мошкарівське нафтове родовище
  2101. Мравіна Євгенія Костянтинівна
  2102. Мраморне
  2103. Мубарек Ґерай
  2104. Музафаров Рефік Ібрагімович
  2105. Музей Віри Мухіної (Феодосія)
  2106. Музей Лесі Українки (Ялта)
  2107. Музей Марини і Анастасії Цвєтаєвих
  2108. Музей Михайла Коцюбинського в Сімеїзі
  2109. Музей Олександра Гріна (Феодосія)
  2110. Музей дельтапланеризму (Феодосія)
  2111. Музей катастроф на водах
  2112. Музей кобзарства Криму та Кубані
  2113. Музей тютюну в Табачному
  2114. Музеї Євпаторії
  2115. Музеї Алушти
  2116. Музеї Бахчисарайського району
  2117. Музеї Білогірського району Криму
  2118. Музеї Великого Судака
  2119. Музеї Великої Феодосії
  2120. Музеї Великої Ялти
  2121. Музеї Керчі
  2122. Музеї Криму
  2123. Музеї Первомайського району Криму
  2124. Музеї Севастополя
  2125. Музеї Сімферопольського району
  2126. Музеї Сімферополя
  2127. Музеї Чорноморського району
  2128. Музеї міста Старий Крим
  2129. Музика Микола Олексійович
  2130. Мунтян Володимир Федорович
  2131. Мурад Ґерай
  2132. Муратов Михайло Володимирович
  2133. Муратова Ельміра Серверівна
  2134. Мурзак-Коба
  2135. Муромська сільська рада
  2136. Муромське
  2137. Муса Мамут
  2138. Мусаєва-Боровик Севгіль
  2139. Мускатне
  2140. Мустафа Джемілєв
  2141. Мустафаєв Арсен Ісмаїлович
  2142. Мустафаєв Фемій Мансурович
  2143. Мустафаєв Халіл Джелілович
  2144. Муфті-Джамі
  2145. Мухін Володимир Васильович
  2146. Мєшков Юрій Олександрович
  2147. Міжводне
  2148. Міжгір'я (Крим)
  2149. Міжгірне
  2150. Міжнародне визнання Республіки Крим
  2151. Міжнародний аеропорт «Сімферополь»
  2152. Міжріччя (Судацька міська рада)
  2153. Мілководне
  2154. Міллі Рух
  2155. Мілях Олександр Миколайович
  2156. Мінкін Ярослав Борисович
  2157. Мірмекій
  2158. Мірмекійський скарб
  2159. Мірєєва Віра Арсенівна
  2160. Міст через Керченську протоку
  2161. Міста Криму
  2162. Місто-герой Керч (монета)
  2163. Місхор
  2164. Місхорський парк
  2165. Мітридат (гора)
  2166. Мітрошкін Ігор Олександрович
  2167. Мітрідат I Ктіст
  2168. Мітрідат II Понтійський
  2169. Мітрідат III
  2170. Мітрідат IV Філопатор Філадельф
  2171. Мітрідат V Евергет
  2172. Мітрідат VI Евпатор
  2173. Мітрідат Пергамський
  2174. Мітрідатові війни
  2175. Мітіліно Михайло Іванович
  2176. Мічурінська сільська рада (Білогірський район)
  2177. Мічурінське (Білогірський район)
  2178. Мічурінівка
  2179. Набережна імені Леніна (Ялта)
  2180. Набережне (Ленінський район)
  2181. Наврез
  2182. Навроцький Володимир Володимирович
  2183. Наговіцин Йосип Олексійович
  2184. Нагірне (Бахчисарайський район)
  2185. Надежда (Совєтський район)
  2186. Надеждине (Красноперекопський район)
  2187. Надлиманське городище
  2188. Назаренко Сергій Юрійович
  2189. Назаровська вулиця (Євпаторія)
  2190. Назукін Іван Андрійович
  2191. Найдьонов Сергій Олександрович
  2192. Найдьонівка
  2193. Найдьонівська сільська рада
  2194. Нанікове
  2195. Населення Криму
  2196. Населення Сімферополя
  2197. Насипне
  2198. Наташине
  2199. Науменко Володимир Васильович
  2200. Наумівка (Сакський район)
  2201. Научний
  2202. Нахідка
  2203. Нахімов Павло Степанович
  2204. Нахімове
  2205. Національна академія природоохоронного і курортного будівництва
  2206. Національна партія (Крим, 1917)
  2207. Національна партія (Крим, 2006)
  2208. Національний заповідник «Херсонес Таврійський»
  2209. Національний природний парк «Чарівна гавань»
  2210. Неаполь Скіфський
  2211. Невське (Красногвардійський район)
  2212. Невінчана Валентина Дмитрівна
  2213. Некрасове (Білогірський район)
  2214. Некрасове (Красногвардійський район)
  2215. Некрасовка (Бахчисарайський район)
  2216. Некрасовка (Совєтський район)
  2217. Нива (Роздольненський район)
  2218. Нива (Сакський район)
  2219. Нижньогірська
  2220. Нижньогірський
  2221. Нижньогірський елеватор
  2222. Нижньогірський район
  2223. Нижньозаморське
  2224. Нижньокурганне
  2225. Нижня Голубинка
  2226. Нижня Кутузовка
  2227. Нижня вулиця (Євпаторія)
  2228. Нижнє Запрудне
  2229. Нижні Орішники
  2230. Нижні Отрожки
  2231. Низинне (Джанкойський район)
  2232. Низинне (Сакський район)
  2233. Низівка (Чорноморський район)
  2234. Никоненко Леонід Максимович
  2235. Нова Деревня
  2236. Нове Життя (Джанкойський район)
  2237. Новеньке (Бахчисарайський район)
  2238. Новий Мир (Совєтський район)
  2239. Новий Мир (Сімферопольський район)
  2240. Новий Сад (Сімферопольський район)
  2241. Новий Світ (Судацька міська рада)
  2242. Новий Світ (заказник)
  2243. Новиков Олександр Михайлович
  2244. Новицький Павло Іванович
  2245. Новоандріївка (Сімферопольський район)
  2246. Новоандріївська сільська рада (Сімферопольський район)
  2247. Нововасилівка (Бахчисарайський район)
  2248. Нововідрадне
  2249. Новогригорівка (Білогірський район)
  2250. Новогригорівка (Нижньогірський район)
  2251. Новодолинка
  2252. Новоестонія
  2253. Новожилівка
  2254. Новожилівська сільська рада
  2255. Новозбур'ївка
  2256. Новозуївка
  2257. Новокатеринівка (Красногвардійський район)
  2258. Новокленове
  2259. Новокостянтинівка (Джанкойський район)
  2260. Новокримська сільська рада
  2261. Новокримське
  2262. Новомиколаївка (Красноперекопський район)
  2263. Новомиколаївка (Ленінський район)
  2264. Новомиколаївка (Сімферопольський район)
  2265. Новомиколаївська сільська рада (Ленінський район)
  2266. Новомикільське (Красногвардійський район)
  2267. Новоозерне (смт)
  2268. Новоолександрівка (Білогірський район)
  2269. Новоолександрівка (Красноперекопський район)
  2270. Новоолексіївка (Красногвардійський район)
  2271. Новопавлівка (Бахчисарайський район)
  2272. Новопавлівка (Джанкойський район)
  2273. Новопавлівка (Красноперекопський район)
  2274. Новопавлівська сільська рада (Красноперекопський район)
  2275. Новопокровка (Красногвардійський район)
  2276. Новопокровка (Кіровський район)
  2277. Новопокровська сільська рада (Красногвардійський район)
  2278. Новопілля (Бахчисарайський район)
  2279. Новорибацьке
  2280. Новоросійське генерал-губернаторство
  2281. Новоселівка (Ленінський район)
  2282. Новоселівка (Совєтський район)
  2283. Новоселівка (Сімферопольський район)
  2284. Новоселівська сільська рада (Сімферопольський район)
  2285. Новоселівське (смт)
  2286. Новостепове
  2287. Новосільське (Чорноморський район)
  2288. Новосільцеве
  2289. Новосільці (Красногвардійський район)
  2290. Новоульяновка (Бахчисарайський район)
  2291. Новоульяновка (Чорноморський район)
  2292. Новофедорівка (Джанкойський район)
  2293. Новофедорівка (Кіровський район)
  2294. Новофедорівка (смт)
  2295. Новоіванівка (Красногвардійський район)
  2296. Новоіванівка (Красноперекопський район)
  2297. Новоіванівка (Нижньогірський район)
  2298. Новоіванівка (Чорноморський район)
  2299. Ногайська орда
  2300. Ногайчинський курган
  2301. Нудний Сергій Вікторович
  2302. Нур-Девлет
  2303. Нуреддин
  2304. Нємітц Олександр Васильович
  2305. Ніжинське (Нижньогірський район)
  2306. Нікогайос Цахкарар
  2307. Ніконій
  2308. Нікіта
  2309. Нікітська яйла
  2310. Нікітський ботанічний сад
  2311. Нікіфоров Олексій Володимирович
  2312. Німфей
  2313. Нішан-Кая (Ай-Петринська яйла)
  2314. ОЗУ Сейлем
  2315. Об'єкт 825 ГТС
  2316. Обеліск Слави (Керч)
  2317. Оберемко Максим Володимирович
  2318. Облога Карса
  2319. Облога Таганрога
  2320. Оборона Аджимушкайських каменярень
  2321. Оборона Севастополя (1854—1855)
  2322. Оборона Севастополя (1941—1942)
  2323. Обрив (село)
  2324. Овочеве (село)
  2325. Овражки
  2326. Овражне
  2327. Огоньки
  2328. Одабаш Абібулла Абдурешидович
  2329. Одеська кенаса
  2330. Одесько-Сімферопольська дієцезія
  2331. Одинцов Євген Юрійович
  2332. Озера Криму
  2333. Озерки (Крим)
  2334. Озерне (Джанкойський район)
  2335. Озеро Гірське (Виноградний)
  2336. Озерівка (Чорноморський район)
  2337. Октябр (Джанкойський район)
  2338. Октябрська Марія Василівна
  2339. Октябрська сільська рада (Ленінський район)
  2340. Октябрське (Красногвардійський район)
  2341. Октябрське (Ленінський район)
  2342. Октябрське (Первомайський район)
  2343. Октябрське (Совєтський район)
  2344. Октябрське нафтове родовище
  2345. Октябрський Пилип Сергійович
  2346. Окунівка
  2347. Олександро-Невський собор (Сімферополь)
  2348. Олександро-Невський собор (Феодосія)
  2349. Олександрівка (Білогірський район)
  2350. Олександрівка (Красногвардійський район)
  2351. Олександрівка (Сімферопольський район)
  2352. Олександрівська бухта
  2353. Олександрівська сільська рада (Красногвардійський район)
  2354. Олексенко Олег Іванович
  2355. Олексіївка (Первомайський район, Крим)
  2356. Оленівка (Білогірський район)
  2357. Оленівка (Первомайський район)
  2358. Оленівка (Чорноморський район)
  2359. Олива (селище)
  2360. Ольвія
  2361. Омелянівка (Нижньогірський район)
  2362. Онисько Павло Степанович
  2363. Оношко Алла Іванівна
  2364. Онілова Ніна Андріївна
  2365. Оніщук Олександр Васильович
  2366. Опарін Андрій Станіславович
  2367. Опитне (Білогірський район)
  2368. Оползневе
  2369. Опук (мис)
  2370. Опукський природний заповідник
  2371. Опушки
  2372. Ор-Бей
  2373. Орденоносне
  2374. Орджонікідзе (смт)
  2375. Ореанда
  2376. Орлов Михайло Федорович
  2377. Орлянка (Сакський район)
  2378. Орлівка (Красногвардійський район)
  2379. Орлівка (Ренійський район)
  2380. Орлівка (Роздольненський район)
  2381. Орлівка (Севастопольська міська рада)
  2382. Орлівська сільська рада (Красноперекопський район)
  2383. Орлівське (Красноперекопський район)
  2384. Ортокорібантії
  2385. Оріхове (Сакський район)
  2386. Оріхівка (Кіровський район)
  2387. Осман Акчокракли
  2388. Османов Юрій Бекірович
  2389. Осовини
  2390. Оссовський Готфрид Йосипович
  2391. Останіне
  2392. Останінська сільська рада
  2393. Остер Григорій Бенціонович
  2394. Островське (Джанкойський район)
  2395. Островське (Первомайський район)
  2396. Остряков Микола Олексійович
  2397. Острякове
  2398. Офрис бджолоносна
  2399. Офрис кримська
  2400. Офрис оводоносна
  2401. Охматівська битва (1644)
  2402. Охматівська битва (1655)
  2403. Охотникове
  2404. Охотникове (електростанція)
  2405. Охотниче (Ялтинська міська рада)
  2406. Охотське
  2407. Очаків (крейсер)
  2408. Очистимо Крим від сміття
  2409. П'ятистовбурний каштан
  2410. П'ятихатка (Красногвардійський район)
  2411. П'ятихатка (Красноперекопський район)
  2412. П'ятихатська сільська рада (Красногвардійський район)
  2413. П'яткін Кирило Дмитрович
  2414. Павленко Владислав Віталійович
  2415. Павленко Едуард Іванович
  2416. Павлов Микола Петрович
  2417. Павлов Степан Степанович
  2418. Павловський мис
  2419. Павлівка (Білогірський район)
  2420. Павлівка (Джанкойський район)
  2421. Падишах-Джамі
  2422. Палац княгині Гагаріної
  2423. Пальміро Тольятті
  2424. Пам'ятки Керчі
  2425. Пам'ятки Сакського району
  2426. Пам'ятки Сімферополя
  2427. Пам'ятки архітектури Євпаторії
  2428. Пам'ятки архітектури Алуштинської міськради
  2429. Пам'ятки архітектури Бахчисарайського району
  2430. Пам'ятки архітектури Білогірського району
  2431. Пам'ятки архітектури Керчі
  2432. Пам'ятки архітектури Сакського району
  2433. Пам'ятки архітектури Судацької міськради
  2434. Пам'ятки архітектури Сімферополя
  2435. Пам'ятки архітектури Феодосійської міськради
  2436. Пам'ятки архітектури Ялтинської міськради
  2437. Пам'ятки історії Євпаторії
  2438. Пам'ятки історії Алуштинської міськради
  2439. Пам'ятки історії Армянської міськради
  2440. Пам'ятки історії Бахчисарайського району
  2441. Пам'ятки історії Білогірського району (Крим)
  2442. Пам'ятки історії Джанкойського району
  2443. Пам'ятки історії Керчі
  2444. Пам'ятки історії Красногвардійського району
  2445. Пам'ятки історії Красноперекопського району
  2446. Пам'ятки історії Кіровського району
  2447. Пам'ятки історії Ленінського району
  2448. Пам'ятки історії Нижньогірського району
  2449. Пам'ятки історії Первомайського району (Крим)
  2450. Пам'ятки історії Роздольненського району
  2451. Пам'ятки історії Сакського району
  2452. Пам'ятки історії Судацької міськради
  2453. Пам'ятки історії Сімферополя
  2454. Пам'ятки історії Чорноморського району
  2455. Пам'ятки історії Ялтинської міськради
  2456. Пам'ятник Віті Коробкову
  2457. Пам'ятник Корнілову
  2458. Пам'ятник Лесі Українці (Ялта)
  2459. Пам'ятник кримському троллейбусу
  2460. Пам'ятники Євпаторії
  2461. Пам'ятники Сімферополя
  2462. Пам'ятники Феодосії
  2463. Панджарлар-Кая
  2464. Панея (гора)
  2465. Панея (скеля)
  2466. Панорама «Оборона Севастополя 1854—1855 років»
  2467. Панське (озеро, Чорноморський район)
  2468. Пантікапей
  2469. Панфіловка (Первомайський район)
  2470. Панюта Олег Вікторович
  2471. Панін Костянтин Юрійович
  2472. Панія
  2473. Папалексі Микола Дмитрович
  2474. Папая-Кая
  2475. Парагільмен
  2476. Паризький конгрес
  2477. Паризький мир (1856)
  2478. Парк Масандрівського палацу
  2479. Парк палацу Гагаріної
  2480. Парк санаторію «Ясна Поляна»
  2481. Паркове
  2482. Партеніон
  2483. Партеніт
  2484. Партизани (Кіровський район)
  2485. Партизанська сільська рада (Кіровський район)
  2486. Партизанське (Сімферопольський район)
  2487. Партизанське (Ялтинська міська рада)
  2488. Паскевич Іван Федорович
  2489. Пасічне (Білогірський район)
  2490. Патріс де Мак-Магон
  2491. Пауль Деметріус Коцебу
  2492. Пахарівка (Джанкойський район)
  2493. Пахарівська сільська рада
  2494. Пахкал-Кая
  2495. Паша-Тепе
  2496. Пашаєв Осман Серверович
  2497. Пашков Валентин Іванович
  2498. Первомайська сільська рада (Кіровський район)
  2499. Первомайська сільська рада (Сімферопольський район)
  2500. Первомайське (Кіровський район)
  2501. Первомайське (Первомайський район)
  2502. Первомайське (Сімферопольський район)
  2503. Первомайський район (Крим)
  2504. Перевальне
  2505. Перевалівка
  2506. Передача Кримської області зі складу РРФСР до складу УРСР
  2507. Передмістне
  2508. Передове (Сімферопольський район)
  2509. Передущельне
  2510. Перекоп (Армянська міська рада)
  2511. Перекопська вулиця (Євпаторія)
  2512. Перекопська група солоних озер
  2513. Перекопська фортеця
  2514. Перекопський вал
  2515. Перекопський перешийок
  2516. Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації (Автономна Республіка Крим)
  2517. Перепис населення Російською Федерацією у тимчасово окупованому Криму (2014)
  2518. Перепілкине
  2519. Перестенко Марина Володимирівна
  2520. Перещепинський скарб
  2521. Перове
  2522. Перове (електростанція)
  2523. Перовська сільська рада
  2524. Перчем
  2525. Перший Кримський крайовий уряд
  2526. Перший бастіон (Севастополь)
  2527. Перісад I
  2528. Перісад II
  2529. Перісад III
  2530. Перісад IV
  2531. Перісад V
  2532. Петер Нойштедтер
  2533. Петлюра Віктор Володимирович
  2534. Петренко Олександр Дем'янович
  2535. Петров Борис Федорович (віце-адмірал)
  2536. Петров Валерій Павлович
  2537. Петрова Галина Костянтинівна
  2538. Петрове (Білогірський район)
  2539. Петрове (Ленінський район)
  2540. Петровська Тетяна
  2541. Петропавлівка (Сімферопольський район)
  2542. Петрівка (Красногвардійський район)
  2543. Петрівка (Сімферопольський район)
  2544. Петрівська сільська рада (Красногвардійський район)
  2545. Петухов Іван Дмитрович (Герой Радянського Союзу)
  2546. Печера «Бездонна»
  2547. Печера «Відважний Суслик»
  2548. Печера «Дружба» (Крим, Карабі-Яйла)
  2549. Печера «Солдатська» (Крим)
  2550. Печера Аю-Тешік
  2551. Печера Вдовиченка
  2552. Печера Геби
  2553. Печера Геофізична (Крим)
  2554. Печера Гріна
  2555. Печера Каскадна
  2556. Печера МАН
  2557. Печера Монастир-Чокрак
  2558. Печера Палласа
  2559. Печера Сююрю-Кая
  2560. Печера Триглазка
  2561. Печера Ялтинська
  2562. Печери Криму
  2563. Печерний храм «Судилище»
  2564. Печерні міста Інкермана
  2565. Печерні міста Криму
  2566. Пилипенко Володимир Степанович
  2567. Пиляки (гора)
  2568. Пирогов Микола Іванович
  2569. Пироговка (Севастопольська міська рада)
  2570. Пищур Олександр Віталійович
  2571. Плавучий міст через Севастопольську бухту
  2572. Плака (мис)
  2573. Плакіда Віктор Тарасович
  2574. Платон Руслан Сергійович
  2575. Платформа 1501 км
  2576. Плодове (Бахчисарайський район)
  2577. Плодове (Нижньогірський район)
  2578. Плодородне (Красногвардійський район)
  2579. Плодівська сільська рада
  2580. Плотинне
  2581. Площа Лазарєва (Севастополь)
  2582. Площа Ластова (Севастополь)
  2583. Побєдине
  2584. Побєдне (Джанкойський район)
  2585. Побєдне (Сакський район)
  2586. Побєдненська сільська рада
  2587. Поворотне (Білогірський район)
  2588. Погорілий Сергій Петрович
  2589. Подвійна бухта
  2590. Подпоричел
  2591. Пожарська сільська рада
  2592. Пожарське
  2593. Поклонська Наталія Володимирівна
  2594. Поклонський Олександр Володимирович
  2595. Покровська церква (Одеса)
  2596. Полегенький Анатолій Антонович
  2597. Полемон I (цар понтійський)
  2598. Половці
  2599. Пологи (Красногвардійський район)
  2600. Полосін Анатолій Федорович
  2601. Полтавка (Красногвардійський район)
  2602. Полтавська сільська рада (Красногвардійський район)
  2603. Полтавське (Красноперекопський район)
  2604. Полудьоний Микола Миколайович
  2605. Полудьонний Микола Миколайович
  2606. Польове (Джанкойський район)
  2607. Поляков Андрій Генадійович
  2608. Поляков Віктор Львович
  2609. Поляна (Бахчисарайський район)
  2610. Полянський Віталій Володимирович
  2611. Полікурівський меморіал
  2612. Понизівка
  2613. Понт
  2614. Попов Володимир Васильович
  2615. Попсуєнко Юрій Георгійович
  2616. Попівка (Сакський район)
  2617. Поркуян Валерій Семенович
  2618. Портове
  2619. Портовик (Керч)
  2620. Порфирівка
  2621. Порфмій
  2622. Поселення Панське
  2623. Поспєлов Олексій Михайлович
  2624. Постранський Віталій Михайлович
  2625. Постріл у спину
  2626. Похід Куницького на Правобережжя і Молдову
  2627. Похід Собеського проти татарських чамбулів
  2628. Почесні громадяни Сімферополя
  2629. Почетне
  2630. Почетненська сільська рада
  2631. Поштове (смт)
  2632. Поштівська селищна рада
  2633. Правда (Первомайський район АРК)
  2634. Прадід Юрій Федорович
  2635. Прапор Євпаторії
  2636. Прапор Інкермана
  2637. Прапор Автономної Республіки Крим
  2638. Прапор Алушти
  2639. Прапор Армянська
  2640. Прапор Балаклавського району
  2641. Прапор Гаспри
  2642. Прапор Гурзуфа
  2643. Прапор Джанкойського району
  2644. Прапор Зуї
  2645. Прапор Керчі
  2646. Прапор Коктебеля
  2647. Прапор Кіровського району
  2648. Прапор Масандри
  2649. Прапор Морського
  2650. Прапор Нижньогірського
  2651. Прапор Партеніта
  2652. Прапор Приморського (Феодосійська міськрада)
  2653. Прапор Севастополя
  2654. Прапор Сімеїза
  2655. Прапор Сімферополя
  2656. Прапор Феодосії
  2657. Прапор Фороса
  2658. Прапор Яркого Поля (Кіровський район)
  2659. Прапор караїмів
  2660. Прапор кримських татар
  2661. Прапор міста Ялти
  2662. Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
  2663. Президент Республіки Крим
  2664. Пресняков Олександр Васильович
  2665. Прибережне (Сакський район)
  2666. Прибережне (Судацька міська рада)
  2667. Привокзальна площа (Євпаторія)
  2668. Привільне (Красноперекопський район)
  2669. Привільне (Первомайський район)
  2670. Привільне (Совєтський район)
  2671. Привільне (Сімферопольський район)
  2672. Привітне (Алуштинська міська рада)
  2673. Привітне (Кіровський район)
  2674. Привітне (Сакський район)
  2675. Привітненська сільська рада (Кіровський район)
  2676. Придорожнє (Джанкойський район)
  2677. Прийомов Володимир Володимирович
  2678. Приморська вулиця (Євпаторія)
  2679. Приморський
  2680. Приозерне (Ленінський район)
  2681. Приозернівська сільська рада
  2682. Природні ресурси Криму
  2683. Прирічне (Крим)
  2684. Присивашне
  2685. Присяга громадян Херсонесу
  2686. Присяжнюк Анатолій Йосипович
  2687. Причиненко Станіслав Володимирович
  2688. Причорноморська низовина
  2689. Приятне Свідання
  2690. Приєднання Криму до Російської імперії
  2691. Пробудження (Джанкойський район)
  2692. Прозрачне
  2693. Пролетарка (Красноперекопський район)
  2694. Пролом
  2695. Пролітне
  2696. Проспект Айвазовського
  2697. Проспект Генерала Острякова (Севастополь)
  2698. Проспект Леніна (Євпаторія)
  2699. Просторне
  2700. Просторненська сільська рада
  2701. Проточне
  2702. Професорський куточок
  2703. Прохладне (Бахчисарайський район)
  2704. Проїзд Анни Ахматової (Євпаторія)
  2705. Пруди (Кіровський район)
  2706. Пруди (Совєтський район)
  2707. Прудникове
  2708. Прудове
  2709. Пряме (Красногвардійський район)
  2710. Прітан Боспорський
  2711. Пташкине
  2712. Птіцин Микола Олександрович
  2713. Путилівка (Бахчисарайський район)
  2714. Путраш Юрій Володимирович
  2715. Пучков Сергій Валентинович
  2716. Пушкіне (Алуштинська міська рада)
  2717. Пушкіне (Джанкойський район)
  2718. Пушкіне (Красногвардійський район)
  2719. Пушкіне (Совєтський район)
  2720. Пчолине
  2721. Пчільники
  2722. Пшенична Ольга Миколаївна
  2723. Пшеничне (Нижньогірський район)
  2724. Пшеничне (Первомайський район)
  2725. Пятенко Володимир Миколайович
  2726. Пєрєдєрій В'ячеслав Григорович
  2727. Південна Демерджі
  2728. Південна бухта (Севастополь)
  2729. Південне узбережжя Криму
  2730. Північна Демерджі
  2731. Північна бухта (Севастополь)
  2732. Північне Причорномор'я
  2733. Північно-Кримський канал
  2734. Півонія кримська
  2735. Підаєв Андрій Володимирович
  2736. Підгірне (Феодосійська міська рада)
  2737. Підземний храм-мавзолей (Херсонес)
  2738. Пілунський Леонід Петрович
  2739. Піни
  2740. Пінчук Микола Олексійович
  2741. Піонерське (Сімферопольський район)
  2742. Піонерське (Феодосійська міська рада)
  2743. Пісочне (Ленінський район)
  2744. Пітіунт
  2745. Пічкур Євген Анатолійович
  2746. Піщане (Бахчисарайський район)
  2747. Піщанівська сільська рада
  2748. Піщенко Микола Тимофійович
  2749. РТ-70
  2750. Рада міністрів Автономної Республіки Крим
  2751. Радужне (Красногвардійський район)
  2752. Радь Андрій Володимирович
  2753. Радянська Соціалістична Республіка Тавриди
  2754. Радянська площа (Ялта)
  2755. Радін Леонід Петрович
  2756. Радісне (Білогірський район)
  2757. Ратнер Леонід Анатолійович
  2758. Рафаеле Кадорна
  2759. Рачков Іван Ілліч
  2760. Раєвський Микола Миколайович (1839)
  2761. Реакція російської інтелігенції на події в Криму (2014)
  2762. Ребров Євген Андрійович
  2763. Ребіков Володимир Іванович
  2764. Рев'якін Василь Дмитрович
  2765. Рева Віталій Григорович
  2766. Революції вулиця (Євпаторія)
  2767. Регушевський Євген Семенович
  2768. Регіональний ландшафтний парк «Бакальська коса»
  2769. Регіональний ландшафтний парк «Калинівський»
  2770. Регіональні меджліси кримськотатарського народу
  2771. Резолюція Генеральної Асамблеї ООН про підтримку територіальної цілісності України
  2772. Релігія в Криму
  2773. Рескупорід
  2774. Республіка Казантип
  2775. Республіка Крим
  2776. Республіка Крим (невизнана держава)
  2777. Республіканський спортивний комплекс «Локомотив»
  2778. Ретинський Олексій Геннадійович
  2779. Рефатов Мамут
  2780. Референдум про статус Криму 2014
  2781. Решат Джемілєв
  2782. Рибак Анатолій Якович
  2783. Рибаче
  2784. Рилєєвка
  2785. Рисакове
  2786. Рисове
  2787. Ровенка
  2788. Рогове (Красногвардійський район)
  2789. Родники (Білогірський район)
  2790. Родники (Нижньогірський район)
  2791. Родникове (Сімферопольський район)
  2792. Родниківська сільська рада (Сімферопольський район)
  2793. Рожок Сергій Володимирович
  2794. Розанов Михайло Павлович
  2795. Розгон Віталій Вікторович
  2796. Роздолля (Сімферопольський район)
  2797. Роздольне (Совєтський район)
  2798. Роздольне (смт)
  2799. Роздольненський район
  2800. Розенфельд Ірина Олександрівна
  2801. Розкішне (Джанкойський район)
  2802. Розкішненська сільська рада (Джанкойський район)
  2803. Розливи
  2804. Розове
  2805. Розовий
  2806. Розорення Києва (1416)
  2807. Розорення Києва (1482)
  2808. Розсадне
  2809. Роман-Кош
  2810. Романенко Всеволод Вадимович
  2811. Романове (Ленінський район)
  2812. Романчук Олександр Володимирович
  2813. Романько Олег Валентинович
  2814. Романівське шосе
  2815. Ромашкине
  2816. Рооп Христофор Христофорович
  2817. Росляков Олег Юрійович
  2818. Ростуче
  2819. Російська присутність в Криму на етапі незалежності України
  2820. Російська інтервенція до Криму 2014
  2821. Ротару Софія Михайлівна
  2822. Ротонда в Херсонесі
  2823. Рощине
  2824. Рощинська сільська рада
  2825. Роїк Віра Сергіївна
  2826. Рубен Гомес
  2827. Рубинівка
  2828. Руданський Степан Васильович
  2829. Руденко Наталія Іванівна
  2830. Руднєва Євгенія Максимівна
  2831. Рунне
  2832. Русаківка
  2833. Русаківська сільська рада
  2834. Русан Сергій Олександрович
  2835. Рустем Мамут оглу Аблятіфов
  2836. Рустем Муедін
  2837. Руське (Білогірський район)
  2838. Русіян Михайло Тимофійович
  2839. Руч'ї (Крим)
  2840. Рюмшине
  2841. Рябов Яків
  2842. Рябцев Сергій Васильович
  2843. Рєпіне
  2844. Рівне (Красногвардійський район)
  2845. Рівне (Первомайський район)
  2846. Рівнопілля (Сімферопольський район)
  2847. Рівнівська сільська рада
  2848. Рідне (Джанкойський район)
  2849. Рідне село
  2850. Різа Шевкієв
  2851. Різатдінова Ганна Сергіївна
  2852. Річки Криму
  2853. Річне (Бахчисарайський район)
  2854. Річне (Совєтський район)
  2855. СЕС-5
  2856. Саадет I Ґерай
  2857. Саадет II Ґерай
  2858. Саадет III Ґерай
  2859. Саадет IV Ґерай
  2860. Сабанєєв Леонід Павлович
  2861. Сабріє Ереджепова
  2862. Сабуров Євген Федорович
  2863. Савенко Анатолій Іванович
  2864. Савлух-Су
  2865. Савмак
  2866. Савромат I
  2867. Савромат II
  2868. Садове (Кіровський район)
  2869. Садове (Нижньогірський район)
  2870. Сайнин-Бурну
  2871. Сакасена
  2872. Саки (місто)
  2873. Сакська волость
  2874. Сакська міська рада
  2875. Сакське озеро
  2876. Сакський район
  2877. Сакський історико-краєзнавчий музей
  2878. Салазкін Сергій Сергійович
  2879. Салгир
  2880. Салгирка
  2881. Салгирка (парк)
  2882. Салгирська зрошувальна система
  2883. Салтівська культура
  2884. Сальцин Євген Іванович
  2885. Самойленко В'ячеслав Юрійович
  2886. Самокиш Микола Семенович
  2887. Самофатов Іван Миколайович
  2888. Самохвалове
  2889. Самохвалове (станція)
  2890. Санаторне
  2891. Санкції щодо Криму
  2892. Сані Кайта
  2893. Сапун-гора
  2894. Сарабін Михайло Теодорович
  2895. Сари-Баш
  2896. Сари-Кая
  2897. Сари-Узень
  2898. Сарису (притока Біюк-Карасу)
  2899. Сарич
  2900. Сармати
  2901. Саріна Антоніна Олексіївна
  2902. Сасик (Крим)
  2903. Сатир I
  2904. Сатир II
  2905. Сафа Герай (кримський хан)
  2906. Сахіб I Ґерай
  2907. Сахіб II Ґерай
  2908. Сачко Василь Вікторович
  2909. Саша Джуричич
  2910. Саша Цилиншек
  2911. Сватове (Красноперекопський район)
  2912. Свердловське (Первомайський район)
  2913. Свиридов Платон Миколайович
  2914. Свистунов Олександр Вікторович
  2915. Сворак Ярослав Любомирович
  2916. Свято-Петро-Павлівський кафедральний собор
  2917. Святі херсонеські єпископи
  2918. Свідерський В'ячеслав Михайлович
  2919. Світле (Джанкойський район)
  2920. Світлівська сільська рада (Джанкойський район)
  2921. Світовий конгрес кримських татар
  2922. Себат
  2923. Севастополь (станція)
  2924. Севастопольська агломерація
  2925. Севастопольська бухта
  2926. Севастопольська кенаса
  2927. Севастопольське повстання (1905)
  2928. Севастопольський трамвай
  2929. Севастопольський художній музей імені Крошицького
  2930. Севастопольські оповідання
  2931. Севастянівка (село)
  2932. Седам-Кая
  2933. Сезам (печера)
  2934. Сейран Сулейман
  2935. Селевк Боспорський
  2936. Сельвінський Ілля Львович
  2937. Селямет I Ґерай
  2938. Селямет II Ґерай
  2939. Селіванов Олексій Гордійович
  2940. Селім I Ґерай
  2941. Селім II Ґерай
  2942. Селім III Ґерай
  2943. Селімов Замір Фахрійович
  2944. Селінов Валентин Іванович
  2945. Семендер
  2946. Семенина Ігор Богданович
  2947. Семенівка (Ленінський район)
  2948. Семенівське нафтове родовище
  2949. Семидвір'я
  2950. Семисотка (Ленінський район)
  2951. Семисотська сільська рада
  2952. Сендлей Біто
  2953. Сенцов Олег Геннадійович
  2954. Сенченко Андрій Віленович
  2955. Сербін Іван Іванович
  2956. Сергєєв Андрій Миколайович
  2957. Сердюк Ярослав Васильович
  2958. Серебряков Лазар Маркович
  2959. Серебрянка (Роздольненський район)
  2960. Серебрянська Катерина Олегівна
  2961. Серебрянське нафтове родовище
  2962. Сеїт Абдулла Озенбашли
  2963. Сеїтаблаєв Ахтем Шевкетович
  2964. Сиваш
  2965. Сигнальний дзвін
  2966. Сизівка
  2967. Симоненко (село)
  2968. Симонова Ксенія Олександрівна
  2969. Синап-Даг
  2970. Синапне
  2971. Синди
  2972. Синельников Валерій Володимирович
  2973. Синицине
  2974. Синицинська сільська рада
  2975. Синопська битва
  2976. Синьокам'янка
  2977. Синя бухта
  2978. Сирень
  2979. Сирень (станція)
  2980. Скалисте
  2981. Скалистівська сільська рада
  2982. Скворцове
  2983. Скворцівська сільська рада
  2984. Скельська печера
  2985. Скеля святого явлення
  2986. Скелі Куш-Кая (Бабуган-яйла)
  2987. Скелі Куш-Кая (Ласпі)
  2988. Скелі Орест і Пілад
  2989. Скелі Таракташ (Ай-Петринська яйла)
  2990. Скидан Валерій Русланович
  2991. Складчасто-брилова споруда гірського Криму
  2992. Склеп Деметри (Керч)
  2993. Скоба Ігор Олегович
  2994. Скульптурна композиція «Антон Чехов і дама з собачкою»
  2995. Скібін Рустем
  2996. Скіфи
  2997. Скіфо-македонська війна
  2998. Скіфо-перська війна
  2999. Скіфська міфологія
  3000. Скіфські етноніми
  3001. Скіфські царі
  3002. Скіфія
  3003. Скіфія (монета)
  3004. Слава Севастополя
  3005. Славне (Роздольненський район)
  3006. Сладков Іван Давидович
  3007. Слив'янка (село)
  3008. Слободан Маркович
  3009. Слободищенська битва
  3010. Слободчиков Олексій Терентійович
  3011. Слов'янка (Джанкойський район)
  3012. Слов'янське (Джанкойський район)
  3013. Слов'янське (Роздольненський район)
  3014. Смалько Андрій Олексійович
  3015. Смаїлов Шевкет Серверович
  3016. Смирнов Заур Русланович
  3017. Смушкине
  3018. Смігунов Віктор Іванович
  3019. Снитко Сергій Миколайович
  3020. Снігурівка (Первомайський район)
  3021. Сніжне (Чорноморський район)
  3022. Собор Олександра Невського (Ялта)
  3023. Собор Святого Климента (Одеса)
  3024. Собор святого Григорія Великої Вірменії
  3025. Совхозне (Красноперекопський район)
  3026. Совхозне (Сімферопольський район)
  3027. Совхозненська сільська рада
  3028. Совєтське (Джанкойський район)
  3029. Совєтське (смт)
  3030. Совєтський (Крим)
  3031. Совєтський район (Крим)
  3032. Сокальський Володимир Іванович
  3033. Соколан Степан Степанович
  3034. Соколи (Роздольненський район)
  3035. Соколине (Бахчисарайський район)
  3036. Соколов Сергій Леонідович
  3037. Сокіл (гора)
  3038. Солдатське (Сакський район)
  3039. Солов'ївка (Сімферопольський район)
  3040. Соловей Дмитро Сергійович
  3041. Соловйов В'ячеслав Дмитрович
  3042. Соломоник Елла Ісаківна
  3043. Солона бухта
  3044. Солоне Озеро
  3045. Солоне Озеро (станція)
  3046. Солонцеве
  3047. Соляне
  3048. Соляник Руслан Олексійович
  3049. Сонкі-Сиртлар
  3050. Сонячна Долина (село)
  3051. Сонячна стежка
  3052. Сонячне (Сімферопольський район)
  3053. Сонячне (Феодосійська міська рада)
  3054. Сонячногірське
  3055. Сонячносілля
  3056. Сосна Станкевича
  3057. Сосна кримська
  3058. Сотера (балка і річка)
  3059. Сотира
  3060. Сотников Олександр Миколайович
  3061. Софіївка (Кіровський район)
  3062. Софіївка (Сімферопольський район)
  3063. Соханський Георгій Дмитрович
  3064. Сочнєв Антонін Миколайович
  3065. Спадін
  3066. Спарток I
  3067. Спарток II
  3068. Спарток III
  3069. Спарток IV
  3070. Спарток V
  3071. Спартокіди
  3072. Спасівка (Кіровський район)
  3073. Список видатних кримських татар
  3074. Список громадян Росії та України, до яких застосовано санкції ЄС, США та інших країн
  3075. Список ендемічних рослин Криму
  3076. Список заповідників Криму
  3077. Список консулів Генуезької Ґазарії
  3078. Список кримських ханів
  3079. Список кримськотатарських письменників
  3080. Список рекордів кримських водних хемогенних печер
  3081. Список історичних населених місць Криму
  3082. Спокійне
  3083. Справа «Віксена»
  3084. Спіради
  3085. Средін Леонід Валентинович
  3086. Срібні струмені
  3087. Стави Криму
  3088. Ставракі Михайло Іванович
  3089. Стальне (Джанкойський район)
  3090. Стальне (селище)
  3091. Стальненська сільська рада
  3092. Стамболі Ілля Борисович
  3093. Станційне (Ленінський район)
  3094. Старгородський Артем Сергійович
  3095. Старий Крим
  3096. Старокримське водосховище
  3097. Старопівнічна бухта
  3098. Старосільська стоянка
  3099. Старцев Максим Олександрович
  3100. Стахановка
  3101. Стевен Християн Християнович
  3102. Стежка Гріна
  3103. Стемпковський Іван Олексійович
  3104. Степанов Микола Леонідович
  3105. Степанюк Руслан Юрійович
  3106. Степанівка (Нижньогірський район)
  3107. Степне (Первомайський район)
  3108. Степове (Сакський район)
  3109. Степове (Феодосійська міська рада)
  3110. Степовий Крим
  3111. Стерегуще
  3112. Стефан Сурозький
  3113. Стефанівка (село)
  3114. Стешенко Микола Володимирович
  3115. Стовпове (Джанкойський район)
  3116. Стовпове (Сакський район)
  3117. Стойко Дмитро Вікторович
  3118. Сторожеве (Сімферопольський район)
  3119. Сторожеве (роз'їзд)
  3120. Стоян Денис Анатолійович
  3121. Стрепетове
  3122. Строгонівка
  3123. Стронціцький Богдан Едуардович
  3124. Стіл-Гора
  3125. Су-Учкан
  3126. Суат
  3127. Субаткан
  3128. Суботник (Джанкойський район)
  3129. Суворове (Армянська міська рада)
  3130. Суворове (Бахчисарайський район)
  3131. Суворовське (Сакський район)
  3132. Судак (місто)
  3133. Судак (річка)
  3134. Судакський десант
  3135. Судацька бухта
  3136. Судацька долина
  3137. Судацька міська рада
  3138. Суджук
  3139. Суднобудівний завод «Залив»
  3140. Судокомпозит
  3141. Сулейман Діабі
  3142. Султан Килич Ґерай
  3143. Сулькевич Сулейман (Матвій) Олександрович
  3144. Сумах дубильний
  3145. Сумське (Сімферопольський район)
  3146. Суничник
  3147. Суничник великоплодий
  3148. Суничник дрібноплодий
  3149. Супрунюк Євген Володимирович
  3150. Супрунюк Олександр Олексійович
  3151. Сурб Саркіс (Феодосія)
  3152. Сурб-Ншан
  3153. Сурб-Хач
  3154. Сурож (футбольний клуб)
  3155. Сусаніне
  3156. Суук-Коба
  3157. Суук-Су
  3158. Сухарна бухта
  3159. Сухина Євген Васильович
  3160. Сухоріччя (Сімферопольський район)
  3161. Східний Булганак
  3162. Східний Улу-Узень
  3163. Сюйренська фортеця
  3164. Сюндюрлю-Коба
  3165. Сююрю-Кая (Ай-Петрі)
  3166. Сююрю-Кая (вершина в гірській групі Кара-Дагу)
  3167. Сююрю-Кая (відріг Панджарлар-Кая)
  3168. Сююрю-Кая (гора в районі Великого каньйону Криму)
  3169. Сєверне (Білогірський район)
  3170. Сєверне (Роздольненський район)
  3171. Сєверне (Чорноморський район)
  3172. Сєверний Андрій Борисович
  3173. Сєрноводське
  3174. Сєрове
  3175. Сібіряков Сергій Олександрович
  3176. Сім'яне
  3177. Сімеїз
  3178. Сімеїзька обсерваторія
  3179. Сімеїзький парк
  3180. Сімеїзький проспект
  3181. Сімферополь
  3182. Сімферополь (кінотеатр)
  3183. Сімферополь (станція)
  3184. Сімферопольська ТЕЦ
  3185. Сімферопольська агломерація
  3186. Сімферопольська виправна колонія № 102
  3187. Сімферопольська міська рада
  3188. Сімферопольське водосховище
  3189. Сімферопольське музичне училище імені Петра Чайковського
  3190. Сімферопольський електромашинобудівний завод фірма «СЕЛМА»
  3191. Сімферопольський повіт
  3192. Сімферопольський район
  3193. Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти
  3194. Сімферопольський трамвай
  3195. Сімферопольський художній музей
  3196. Сінне (Білогірський район)
  3197. Сінокісне
  3198. Сіраки
  3199. Сіріск
  3200. Сітало Сергій Володимирович
  3201. Табачне (Бахчисарайський район)
  3202. Табачне (Джанкойський район)
  3203. Табачненська сільська рада (Бахчисарайський район)
  3204. Табачненська сільська рада (Джанкойський район)
  3205. Табачний Геннадій Матвійович
  3206. Таври
  3207. Тавроскіфія
  3208. Таврські кам'яні ящики
  3209. Таврійська губернія
  3210. Таврійська область
  3211. Таврійське (Красноперекопський район)
  3212. Таврійський монетний двір
  3213. Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
  3214. Тавріка (бібліотека)
  3215. Таврія
  3216. Таврія (Сімферополь)
  3217. Тай-Коба
  3218. Тайганське водосховище
  3219. Такіль
  3220. Талма
  3221. Талма-Богаз
  3222. Таманський півострів
  3223. Тамбовка (Нижньогірський район)
  3224. Тана-Су
  3225. Танатар Йосип Ісаакович
  3226. Танатар Севастян Мойсейович
  3227. Танаїс (місто)
  3228. Танкове (Бахчисарайський район)
  3229. Танкове (Красноперекопський район)
  3230. Таракташ (гребінь)
  3231. Таракташська волость
  3232. Таракташська трагедія
  3233. Таран Руслана Олексіївна
  3234. Таран Сергій Миколайович
  3235. Тарас Федорович
  3236. Тарасенко Микола Федорович
  3237. Тарасов Валерій Дмитрович
  3238. Тарасівка (Джанкойський район)
  3239. Тарасівка (Нижньогірський район)
  3240. Тарханкут (мис)
  3241. Тарханкутський півострів
  3242. Тас-Тепе
  3243. Тасунове
  3244. Татари в Україні
  3245. Татаріков Георгій Геннадійович
  3246. Татієв Іраклій Георгійович
  3247. Тахтали-Джамі
  3248. Таш-Хан
  3249. Театр-студія ляльок «Маріонетки»
  3250. Театральна площа (Євпаторія)
  3251. Текіє дервішів
  3252. Темиргалієв Рустам Ільмирович
  3253. Теміров Ленур Серверович
  3254. Тепе-Кермен
  3255. Тепле (Сімферопольський район)
  3256. Теплівка (Сімферопольський район)
  3257. Теракотовий Геракл із Керчі
  3258. Терапіано Юрій
  3259. Терджиман
  3260. Тернавський Михайло Якович
  3261. Тимашівка
  3262. Тимофіївка (Джанкойський район)
  3263. Тимошенко (село)
  3264. Тимощук Юрій Антонович
  3265. Тимченко Ігор Вікторович
  3266. Тирке (гора)
  3267. Тирке-яйла
  3268. Титан (Армянськ)
  3269. Тихонов Олександр Васильович
  3270. Тихонівка (Первомайський район)
  3271. Тихоцький Сергій Георгійович
  3272. Тищенко Ігор Сергійович
  3273. Тмуторокань
  3274. Тобечицьке озеро
  3275. Токарєв Павло Володимирович
  3276. Токарєве
  3277. Токарєвська сільська рада
  3278. Толочко Віктор Іванович
  3279. Толстой Лев Миколайович
  3280. Томашівка (Джанкойський район)
  3281. Топольне
  3282. Тополі (Бахчисарайський район)
  3283. Тополівка (Білогірський район)
  3284. Торопов Моїсей Сергійович
  3285. Тотлебен Едуард Іванович
  3286. Тохтамиш Ґерай
  3287. Тоґарма
  3288. Трактове (Красногвардійський район)
  3289. Трактове (Красноперекопський район)
  3290. Трамвай Молочного
  3291. Транспорт Євпаторії
  3292. Транспорт Криму
  3293. Три ніздрі
  3294. Трибратні могили
  3295. Трикутник (гора, Крим)
  3296. Трипрудне
  3297. Трофименко Лариса Сергіївна
  3298. Троїцький Герман Васильович
  3299. Трудова вулиця (Євпаторія)
  3300. Трудове (Сакський район)
  3301. Трудове (Сімферопольський район)
  3302. Трудолюбове
  3303. Трудолюбівка (Бахчисарайський район)
  3304. Трудолюбівка (Кіровський район)
  3305. Трудівська сільська рада (Сімферопольський район)
  3306. Трухін Дмитро Юрійович
  3307. Тугай Анатолій Михайлович
  3308. Тугай-Бей
  3309. Тузла (острів)
  3310. Тукач Сергій Михайлович
  3311. Тум (людина)
  3312. Тунельне
  3313. Турбіна Ніка Георгіївна
  3314. Тургенєве (Білогірський район)
  3315. Тургенєве (Джанкойський район)
  3316. Тургенєвка (Бахчисарайський район)
  3317. Туристично-оздоровчий комплекс «Судак»
  3318. Турський Олег Валерійович
  3319. Турянський Сергій Миронович
  3320. Тутове
  3321. Тутученко Семен Павлович
  3322. Тутівка
  3323. Тюбетейка
  3324. Тюркський каганат
  3325. Тік-кую
  3326. Тімзе Яан
  3327. Тімоті (черепаха)
  3328. Тімірязєве (Джанкойський район)
  3329. Тінисте
  3330. Тінистівська сільська рада
  3331. Тіра
  3332. Тірітака
  3333. Уваров Олексій Сергійович
  3334. Уварове
  3335. Уваровська базиліка
  3336. Уварівка
  3337. Уварівська сільська рада (Ленінський район)
  3338. Углове
  3339. Углівська сільська рада
  3340. Ударне (Білогірський район)
  3341. Ударне (Джанкойський район)
  3342. Удачне (Красногвардійський район)
  3343. Узень-Баш
  3344. Узун-Сирт
  3345. Узунджа (печера)
  3346. Узунларське
  3347. Україна (готель, Євпаторія)
  3348. Українка (Білогірський район, АРК)
  3349. Українка (Сімферопольський район)
  3350. Українська школа-гімназія (Сімферополь)
  3351. Українсько-кримськотатарські відносини
  3352. Укромне (Сімферопольський район)
  3353. Укромнівська сільська рада
  3354. Улу-Мухаммед
  3355. Улу-Узень (річка)
  3356. Ульяновка (Білогірський район)
  3357. Ульяновка (Красногвардійський район)
  3358. Ульяновка (Роздольненський район)
  3359. Умер Іпчі
  3360. Умеров
  3361. Умеров Ільмі Рустемович
  3362. Умеров Ервін Османович
  3363. Упорне
  3364. Урага
  3365. Урожайне (Совєтський район)
  3366. Урожайне (Сімферопольський район)
  3367. Урожайнівська сільська рада (Сімферопольський район)
  3368. Урочище Кизил-Коба
  3369. Усатов Дмитро Андрійович
  3370. Усеїнов Рамзан Еннанович
  3371. Усик Олександр Олександрович
  3372. Ускут (річка)
  3373. Успенський монастир (Бахчисарай)
  3374. Устинова Тетяна Іванівна
  3375. Уткіне
  3376. Утьос
  3377. Уч-Терек (гора)
  3378. Учан-Су (водоспад)
  3379. Учан-Су (річка)
  3380. Учебне
  3381. Уютне (Нижньогірський район)
  3382. Уютне (Сакський район)
  3383. Фабр Андрій Якович
  3384. Фанагорія
  3385. Фанендо Аді
  3386. Фарнак I
  3387. Фарнак II
  3388. Фатьма-Коба
  3389. Фауна Криму
  3390. Федаш Юрій Петрович
  3391. Федоров Леонід Володимирович
  3392. Федорівка (Джанкойський район)
  3393. Федорівка (Роздольненський район)
  3394. Федорівка (Сакський район)
  3395. Федір Паскевич
  3396. Фельдман Валентин Августович
  3397. Фенікс-Іллічовець
  3398. Фенін Юрій Анатолійович
  3399. Феодоро
  3400. Феодосійська затока
  3401. Феодосійська міська рада
  3402. Феодосійська національна картинна галерея
  3403. Феодосійський військовий клінічний санаторій
  3404. Феодосійський морський торговельний порт
  3405. Феодосійський музей грошей
  3406. Феодосійський музей старожитностей
  3407. Феодосійський повіт
  3408. Феодосія
  3409. Феодосія (станція)
  3410. Феодосія-13
  3411. Ференчак Сергій Володимирович
  3412. Ферсманове
  3413. Феска
  3414. Фесслер Адольф Іванович
  3415. Фетіх I Ґерай
  3416. Фетіх II Ґерай
  3417. Фещук Максим Ігорович
  3418. Флоренс Найтінгейл
  3419. Фоменко Михайло Іванович
  3420. Фонар (мис)
  3421. Фонтан (Ленінський район)
  3422. Фонтан «Доброму Генію»
  3423. Фонтан Айвазовського
  3424. Фонтан Сліз
  3425. Фонтан пам'яті Казначеєва
  3426. Фонтани
  3427. Фонтани монастиря Сурб-Хач
  3428. Форос
  3429. Форос (санаторій)
  3430. Фороська селищна рада
  3431. Фороський парк
  3432. Фороські пляжі
  3433. Фортеця Кутлак
  3434. Франсуа Канробер
  3435. Франсуа Шаль
  3436. Франтішек Кубік
  3437. Франчук Анатолій Романович
  3438. Фронтове (Ленінський район)
  3439. Фронтове (Севастопольська міська рада)
  3440. Фрунзе (Нижньогірський район)
  3441. Фрунзе (Первомайський район)
  3442. Фрунзе (Сакський район)
  3443. Фріз Ірина Василівна
  3444. Фуна (фортеця)
  3445. Фурманове
  3446. Фурмановка
  3447. Філатівка
  3448. Філатівська сільська рада
  3449. Філіпов Іван Маркелович
  3450. Філіппов Зиновій Іванович
  3451. Фіолент
  3452. Фіолент (завод)
  3453. Фіолент (стадіон)
  3454. Фісташка туполиста
  3455. Хаджі I Ґерай
  3456. Хаджі II Ґерай
  3457. Хайтарма (ансамбль)
  3458. Хайтарма (значення)
  3459. Хайтарма (фільм)
  3460. Халібовське вірменське училище
  3461. Халіл Іналджик
  3462. Халім Ґерай
  3463. Халітова Мерзіє Ібрагимівна
  3464. Хамлідж
  3465. Ханжонков Олександр Олексійович
  3466. Ханський палац (Бахчисарай)
  3467. Ханський палац в Бахчисараї (срібна монета)
  3468. Хапхал (ущелина)
  3469. Хапхал-Баш
  3470. Харакс
  3471. Харакський парк
  3472. Харито Микола Іванович
  3473. Харитонівка (Сімферопольський район)
  3474. Хаста-Баш
  3475. Хаїт Матвій Абрамович
  3476. Херсонес Таврійський
  3477. Херсонес Таврійський (золота монета)
  3478. Хидирлез
  3479. Химич Назар Васильович
  3480. Хир
  3481. Хлібне (Білогірський район)
  3482. Хлібне (Джанкойський район)
  3483. Хлібне (Совєтський район)
  3484. Хмельове (Чорноморський район)
  3485. Ходецький Старіон Мартиніанович
  3486. Ходжа Сала
  3487. Хозари
  3488. Хозарська мова
  3489. Хозарський каганат
  3490. Хой-Кая
  3491. Холмове
  3492. Холмівка
  3493. Холодівка (Судацька міська рада)
  3494. Холязников Антон Володимирович
  3495. Храм Святителя Миколи Мірлікійського
  3496. Храм Святих рівноапостольних Костянтина та Олени
  3497. Храм Святого Іллі (Євпаторія)
  3498. Храм Трьох Вершників
  3499. Храм Трьох Святителів
  3500. Храм з аркосоліями
  3501. Храм з ковчегом
  3502. Храми Великої Ялти
  3503. Храмцов Олексій Володимирович
  3504. Хребет Коник
  3505. Христич Яким Гнатович
  3506. Христова (гора, Ореанда)
  3507. Хронологія Євпаторії
  3508. Хумсал
  3509. Хун (річка)
  3510. Хуторок
  3511. Хімік (Красноперекопськ)
  3512. Хімік (стадіон, Армянськ)
  3513. Цариця Феодора Сугдейська
  3514. Царський курган
  3515. Царі Понту
  3516. Цвєткова Валентина Петрівна
  3517. Цвіткове (Красногвардійський район)
  3518. Цвіточне
  3519. Цвіточненська сільська рада
  3520. Цвітуще
  3521. Цеков Сергій Павлович
  3522. Цемко Андрій Павлович
  3523. Центральна дитяча бібліотека імені А. Макаренка (Євпаторія)
  3524. Центральна міська бібліотека імені О. Пушкіна (Євпаторія)
  3525. Центральний район (Сімферополь)
  3526. Церква Івана Предтечі (Керч)
  3527. Церква Івана Предтечі (Феодосія)
  3528. Церква Іллі (Сонячна Долина)
  3529. Церква Іоанна Хрестителя (Старий Крим)
  3530. Церква Воскресіння Христового (Форос)
  3531. Церква Всіх Святих (Одеса)
  3532. Церква архангелів Михаїла і Гавриїла (Феодосія)
  3533. Церква дванадцяти апостолів
  3534. Церква святого Іоана Златоуста (Ялта)
  3535. Церква святого Георгія (Феодосія)
  3536. Церква святого Димитрія Солунського (Феодосія)
  3537. Церква святої Катерини (Феодосія)
  3538. Цецорська битва (1595)
  3539. Цибуленко Євген Миколайович
  3540. Цибулько Василь Федосійович
  3541. Циганков Василь Парфентійович
  3542. Цикламен Кузнецова
  3543. Цимбалюк Юрій Григорович
  3544. Цой Сергій Геннадійович
  3545. Цукрова Голівка (Крим, Ангар-Бурун)
  3546. Цукрова Голівка (Судак)
  3547. Цілинна сільська рада
  3548. Цілинне (Україна)
  3549. Чаан-Баїр
  3550. Чабан Сергій Федорович
  3551. Чабанов Олександр Іванович
  3552. Чайка (Алуштинська міська рада)
  3553. Чайка (Охотникове)
  3554. Чайкине (Джанкойський район)
  3555. Чайкине (Сімферопольський район)
  3556. Чайкинська сільська рада (Джанкойський район)
  3557. Чайковське
  3558. Чалий Олексій Михайлович
  3559. Чалмаєв Олександр Сергійович
  3560. Чамни-Бурун
  3561. Чапаєве (Красногвардійський район)
  3562. Чапаєве (Первомайський район)
  3563. Чапаєвка (Совєтський район)
  3564. Частник Сергій Петрович
  3565. Чатал-Кая І
  3566. Чатир-Даг (гірський масив)
  3567. Чатир-Даг (гірський хребет)
  3568. Чатирлик
  3569. Чауда (мис)
  3570. Чаїр (парк)
  3571. Чебурек
  3572. Чекмак Вілор Петрович
  3573. Челебіджіхан Номан
  3574. Челтер-Коба
  3575. Челядінове
  3576. Челядінівська сільська рада
  3577. Чембало (фортеця)
  3578. Чемпіонат Криму з футболу
  3579. Чепурін Пилип Федорович
  3580. Червоне (Нижньогірський район)
  3581. Червоне (Роздольненський район)
  3582. Червоне (Сакський район)
  3583. Червоний камінь (Крим)
  3584. Червоний терор у Криму
  3585. Червоний терор у Севастополі
  3586. Червоний терор у Феодосії
  3587. Черевичний Дмитро Степанович
  3588. Череднюк Андрій Геннадійович
  3589. Черемисівка
  3590. Черкашин Геннадій Олександрович
  3591. Черкез-Кош
  3592. Чернишова Лідія Дем'янівна
  3593. Чернишове
  3594. Чернобаєв Микола Якович
  3595. Чернов Дмитро Костянтинович
  3596. Чернове
  3597. Черноморов Олександр Миколайович
  3598. Четтеке-Узень
  3599. Чехове (Роздольненський район)
  3600. Чиж Станіслав Олександрович
  3601. Чижевський Олександр Арсенійович
  3602. Чийгоз
  3603. Чийгоз Ахтем Зейтуллайович
  3604. Чийгоз Рустем Зейтуллайович
  3605. Чилтер-Мармара
  3606. Чина круглолиста
  3607. Чина куляста
  3608. Чина пальчаста
  3609. Чистенська сільська рада
  3610. Чистеньке
  3611. Чистопілля (Ленінський район)
  3612. Чистопільська сільська рада (Ленінський район)
  3613. Чкалове (Нижньогірський район)
  3614. Чмихалов Олександр Валентинович
  3615. Чобан-Чокрак
  3616. Чоботарка
  3617. Чокрацьке озеро
  3618. Чокурча (печера)
  3619. Чорна (АР Крим)
  3620. Чорна річка (Крим)
  3621. Чорне море
  3622. Чорний (мис)
  3623. Чорноземне (Совєтський район)
  3624. Чорномор`є (санаторій)
  3625. Чорноморнафтогаз
  3626. Чорноморнафтогаз (футбольний клуб)
  3627. Чорноморська телерадіокомпанія
  3628. Чорноморське (АРК)
  3629. Чорноморський район
  3630. Чорноморський центр підводних досліджень
  3631. Чорнопілля
  3632. Чорнопільська сільська рада
  3633. Чорнорічинський каньйон
  3634. Чотайська волость
  3635. Чубаров
  3636. Чубаров Рефат Абдурахманович
  3637. Чужбінов Тимофій Олександрович
  3638. Чулакі Михайло Іванович
  3639. Чумний бунт у Севастополі (1830)
  3640. Чурсін Серафим Євгенович
  3641. Чурук-Су (притока Качі)
  3642. Чурюк-Су
  3643. Чурілов Олександр Володимирович
  3644. Чуфут-Кале
  3645. Чучельський перевал
  3646. Чікенин
  3647. Шавшин Володимир Георгійович
  3648. Шагін Гірей (хан)
  3649. Шайтан-Коба
  3650. Шакір Селім
  3651. Шалаші (Україна)
  3652. Шаміль Алядін
  3653. Шан-Кая (Демерджі-яйла)
  3654. Шан-Коба
  3655. Шапков Валентин Миколайович
  3656. Шапошников Сергій Йосипович
  3657. Шарик (художник)
  3658. Шарпар В'ячеслав Володимирович
  3659. Шарха
  3660. Шархинський кар'єр
  3661. Шатри
  3662. Шаумян (Україна)
  3663. Шафранне
  3664. Шахбаз Ґерай
  3665. Шахбаз Ґерай, калга
  3666. Шахназаров Олександр Багратович
  3667. Шахнюк Володимир Потапович
  3668. Шахтине
  3669. Шахін Ґерай (калга)
  3670. Шведюк Валерій Самойлович
  3671. Швіндін Федір Гаврилович
  3672. Шевкі Бекторе
  3673. Шевцов Сергій Анатолійович
  3674. Шевченко Ігнатій Володимирович
  3675. Шевченко Аркадій Миколайович
  3676. Шевченко Гнат Володимирович
  3677. Шевченко Костянтин Вікторович
  3678. Шевченко Олександр Оксеньтійович
  3679. Шевченко Сергій Якович
  3680. Шевченкове (Бахчисарайський район)
  3681. Шейхаметов Талят Абдулганійович
  3682. Шелест Анатолій Борисович
  3683. Шемседінов Ірфан Гафарович
  3684. Шемчук Віктор Вікторович
  3685. Шендрік Антон Сергійович
  3686. Шериф Ель-Шериф
  3687. Шиндер Антон Павлович
  3688. Широке (Нижньогірський район)
  3689. Широке (Сімферопольський район)
  3690. Широківська сільська рада (Сімферопольський район)
  3691. Ширіни
  3692. Шишкине (Сакський район)
  3693. Шишков Володимир Борисович
  3694. Шкляр Володимир Борисович
  3695. Школа майбутнього
  3696. Шкільна вулиця (Євпаторія)
  3697. Шкільне
  3698. Шкільненська селищна рада
  3699. Шмаков Євген Вікторович
  3700. Шмідт Володимир Петрович
  3701. Шмідт Петро Петрович
  3702. Шовковичне
  3703. Шпанська культура
  3704. Штангеєв Федір Тимофійович
  3705. Штанко Катерина Володимирівна
  3706. Штепа Наталія Петрівна
  3707. Штормове (Сакський район)
  3708. Штурм Євпаторії
  3709. Шубине
  3710. Шудрик Олександр Михайлович
  3711. Шулдан
  3712. Шулейкін Василь Володимирович
  3713. Шульженко Анатолій Олексійович
  3714. Шумейко Віталій Леонідович
  3715. Шуховцев Ігор Вікторович
  3716. Щасливе (Бахчисарайський район)
  3717. Щасливе-друге
  3718. Щебетовка
  3719. Щедраков Павло Сергійович
  3720. Щербак Олександр Юхимович
  3721. Щербаков Дмитро Іванович (геолог)
  3722. Щербакове
  3723. Щолкіне
  3724. Южне (Ленінський район)
  3725. Южне (Феодосійська міська рада)
  3726. Юз-Оба
  3727. Юкі-Тепе
  3728. Юність (стадіон, Калініне)
  3729. Юридичні та економічні підстави входження Криму до складу України
  3730. Юркине
  3731. Юрковський Віктор Іванович
  3732. Юсуповський палац
  3733. Юсупівське озеро
  3734. Юсуф Болат
  3735. Яблоновська Наталя Всеволодівна
  3736. Яблонський Генрик
  3737. Яблучне (Білогірський район)
  3738. Яворський Сергій Григорович
  3739. Яйла
  3740. Яйла Орта-Сирт
  3741. Якимівка (Нижньогірський район)
  3742. Яковенкове (Ленінський район)
  3743. Яковець Сергій Володимирович
  3744. Яковлівка (Білогірський район)
  3745. Якубов
  3746. Якубов Сейтмемет
  3747. Якубов Февзі Якубович
  3748. Якушин Іван Іванович
  3749. Яли-Бахча
  3750. Ялос (Ялта)
  3751. Ялта
  3752. Ялта-Інтурист
  3753. Ялтинська агломерація
  3754. Ялтинська затока
  3755. Ялтинська конференція
  3756. Ялтинська міська рада
  3757. Ялтинська яйла
  3758. Ялтинська єврейська громада
  3759. Ялтинський автовокзал
  3760. Ялтинський амфітеатр
  3761. Ялтинський гірсько-лісовий природний заповідник
  3762. Ялтинський зоопарк
  3763. Ялтинський морський торговельний порт
  3764. Ялтинський університет менеджменту
  3765. Ялтинські провізорії
  3766. Яман-Дере
  3767. Янковський Марко Ілліч
  3768. Янніс Христопулос
  3769. Яновський Володимир Костянтинович
  3770. Янтарне (Красногвардійський район)
  3771. Янтарненська сільська рада
  3772. Янукович Віктор Вікторович
  3773. Янушевський Іван Якович
  3774. Янъы Дюнья
  3775. Яремійчук Роман Семенович
  3776. Ярилгацька бухта
  3777. Ярилгач (озеро)
  3778. Ярка
  3779. Ярке (Джанкойський район)
  3780. Ярке (Ленінський район)
  3781. Ярке (Сакський район)
  3782. Ярке Поле (Джанкойський район)
  3783. Ярке Поле (Кіровський район)
  3784. Яркополенська сільська рада (Джанкойський район)
  3785. Яркополенська сільська рада (Кіровський район)
  3786. Ярківська сільська рада
  3787. Яровенко Олександр Євгенійович
  3788. Ярчук Дмитро Вадимович
  3789. Ясне (Джанкойський район)
  3790. Яснополянська сільська рада (Джанкойський район)
  3791. Яснополянське
  3792. Яструбки
  3793. Яструбці
  3794. Яструбівка
  3795. Ятковський Юрій В'ячеславович
  3796. Яхновський Іван Тимофійович
  3797. Яцуба Володимир Григорович
  3798. Ячмінне
  3799. Яя Шерфедінов
  3800. Ґераї
  3801. Ґотська і Кафська митрополія