Відкрити головне меню

Список національних поштових операторів

стаття-список у проекті Вікімедіа

У даному списку наведено національні оператори поштового зв'язку за країнами, які є членами Всесвітнього поштового союзу.

Зміст

АфрикаРедагувати

Країна Компанія Веб-сайт
Алжир Poste Algérie poste.dz
Ангола Correios de Angola correiosdeangola.co.ao
Бенін La Poste du Bénin laposte.bj
Ботсвана BotswanaPost botspost.co.bw
Буркіна-Фасо SONAPOST sonapost.bf
Бурунді Régie Nationale des Postes poste.bi
Камерун Campost campostonline.com
Кабо-Верде Correios de Cabo Verde correios.cv
Центральноафриканська Республіка Пошта Центральної Африки
Чад Пошта Чаду
Кот-д'Івуар La Poste (Кот-д'Івуар) laposte.ci
Демократична Республіка Конго Société des Postes et de l'épargne du Congo
Єгипет Egypt Post egyptpost.org
Еритрея Eritrean Postal Service eriposta.com
Ефіопія Ethiopian Postal Service ethiopostal.com
Габон Gabon Poste laposte.ga
Гамбія Gampost gampost.gm
Гана Ghana Post ghanapost.com.gh
Гвінея Office de la Poste Guinéenne
Гвінея-Бісау Correios da Guiné-Bissau
Кенія Posta Kenya posta.co.ke
Лесото Lesotho Post lesothopost.org.ls
Ліберія Міністерство пошти та зв'язку Ліберії mopt.gov.lr
Лівія Державна компанія пошти і телекомунікацій (Лівія) libyapost.ly
Мадагаскар Paositra Malagasy paositra.mg
Малаві Malawi Posts Corporation malawiposts.com
Малі Office national des postes du Mali laposte.ml
Мавританія La Société Mauritanienne des Postes mauripost.mr
Маврикій Mauritius Post mauritiuspost.mu
Марокко Poste Maroc poste.ma
Мозамбік Correios de Moçambique correios.co.mz
Намібія NamPost nampost.com.na
Нігер Niger Poste nigerposte.net
Нігерія Nigerian Postal Service nipost.gov.ng
Південно-Африканська Республіка South African Post Office sapo.co.za
Південний Судан Міністерство телекомунікацій і пошти Південного Судану motps.goss.org
Республіка Конго Société des Postes et de l'épargne du Congo
Руанда Пошта Руанди i-posita.rw
Свазіленд Swaziland Posts and Telecommunications sptc.co.sz
Сенегал La Poste Senegal laposte.sn
Сейшельські Острови Seychelles Postal Service seychellespost.gov.sc
Сьєрра-Леоне SALPOST salpost.sl
Сомалі Сомалійська пошта mipt.gov.so
Судан Sudapost sudapost.sd
Танзанія Tanzania Posts Corporation posta.co.tz
Того La Poste du Togo laposte.tg
Туніс La Poste Tunisienne poste.tn
Уганда Posta Uganda ugapost.co.ug
Замбія ZamPost zampost.com.zm
Зімбабве ZimPost zimpost.co.zw

АмерикаРедагувати

Країна Компанія Веб-сайт
Аргентина Correo Argentino www.correoargentino.com.ar
Аруба Post Aruba www.postaruba.com/
Барбадос Barbados Postal Service
Беліз Belize Postal Service www.tristarbelize.com/postoffice/
Болівія Empresa de Correos de Bolivia www.correosbolivia.com
Бразилія Correios www.correios.com.br
Канада Canada Post www.canadapost.ca/www.postescanada.ca
Чилі Correos de Chile www.correos.cl
Колумбія Servicios Postales Nacionales (4-72) www.4-72.com.co
Коста-Рика Correos de Costa Rica www.correos.go.cr
Куба Correos de Cuba www.correos.cu
Домініка Dominican Postal Institute publicworks.gov.dm
Домініканська Республіка General Post Office www.inposdom.gob.do
Еквадор Correos del Ecuador www.correosdelecuador.gob.ec
Сальвадор Correos de El Salvador www.correos.gob.sv/
Гаяна Guyana Post Office Corporation guypost.gy/gpoc
Гондурас Honducor www.honducor.gob.hn
Ямайка Postal Corporation of Jamaica www.jamaicapost.gov.jm/
Мексика Correos de México www.sepomex.gob.mx
Нікарагуа Correos de Nicaragua www.correos.gob.ni
Панама Correos de Panamá www.correospanama.gob.pa
Парагвай Correo Nacional Paraguayo www.correoparaguayo.gov.py
Перу Serpost www.serpost.com.pe
Сент-Кіттс і Невіс St. Kitts & Nevis Postal Services www.post.gov.kn
Сент-Люсія Saint Lucia Postal Service stluciapostal.com
Сент-Вінсент і Гренадини SVG Postal Corporation www.svgpost.gov.vc
Суринам Surpost www.surpost.com
Тринідад і Тобаго TTPost www.ttpost.net
Сполучені Штати Америки United States Postal Service www.usps.com
Уругвай Correo Uruguayo www.correo.com.uy
Венесуела IPOSTEL www.ipostel.gob.ve

АзіяРедагувати

Країна Компанія Веб-сайт
Афганістан Афганська пошта www.afghanpost.gov.af
Бахрейн Бахрейнська пошта http://www.customs.gov.bh
Бангладеш Пошта Бангладешу www.bangladeshpost.gov.bd
Бутан Bhutan Postal Corporation Ltd. www.bhutanpost.com.bt
Бруней Департамент поштових послуг Бахрейну www.post.gov.bn
Камбоджа Пошта Камбоджі cambodiapost.com.kh
Китай China Post www.chinapost.gov.cn
Гонконг Пошта Гонконгу www.hongkongpost.com
Індія India Post www.indiapost.gov.in
Індонезія Pos Indonesia www.posindonesia.co.id
Іран IRI Post www.post.ir
Ірак Пошта Іраку www.iraqipost.net
Ізраїль Пошта Ізраїлю www.israelpost.co.il
Японія Japan Post Holdings www.japanpost.jp
Йорданія Пошта Йорданії www.jordanpost.com.jo
Казахстан Казпошта www.kazpost.kz
Кувейт Міністерство зв'язку Кувейту moc.kw/post1
Киргизстан Пошта Киргизстану / Kyrgyz Express Post kyrgyzpost.kg / kep.kg
Ліван LibanPost www.libanpost.com.lb
Аоминь Correios de Macau www.macaupost.gov.mo
Малайзія Pos Malaysia www.pos.com.my
Мальдіви Maldives Post www.maldivespost.com
Монголія Монгол Шуудан www.mongolpost.mn
М'янма Myanmar Post and Telecommunications Department www.mcpt.gov.mm/ptd/
Непал Пошта Непалу www.nepalpost.gov.np
КНДР Пошта КНДР
Оман Пошта Оману www.omanpost.om
Пакистан Пошта Пакистану www.pakpost.gov.pk
Палестина Палестинська пошта www.palpost.ps
Філіппіни PHLPost www.philpost.gov.ph
Катар Пошта Катару qpost.com.qa
Саудівська Аравія Saudi Post http://www.sp.com.sa
Сінгапур Singapore Post www.singpost.com
Республіка Корея Korea Post www.koreapost.go.kr
Шрі-Ланка Sri Lanka Post www.slpost.gov.lk
Сирія Сирійська пошта www.syrianpost.gov.sy
Тайвань Chunghwa Post www.post.gov.tw
Таїланд Пошта Таїланду www.thailandpost.com
Туркменістан Türkmenpoçta www.turkmenpost.gov.tm
Об'єднані Арабські Емірати Empost www.empostuae.com
Узбекистан Узбекистан почтаси www.pochta.uz
В'єтнам Vietnam Post Corporation www.vnpost.vn
Ємен Пошта Ємену www.post.ye

ЄвропаРедагувати

 
Поштова скринька в історичній частині Дрездена, Німеччина
 
Поштове відділення в Оксфорді, Англія
 
Поштова скринька в Ісландії
 
Поштова скринька в Україні
Країна Компанія Веб-сайт
Аландські острови (Фінляндія) Posten Åland www.alandpost.ax/
Албанія Posta Shqiptare www.postashqiptare.al
Вірменія HayPost www.haypost.am
Австрія Österreichische Post www.post.at
Азербайджан Azərpoçt www.azerpost.az
Білорусь Белпошта www.belpost.by
Бельгія Bpost www.post.be
Боснія і Герцеговина BH Pošta/Hrvatska Pošta Mostar\Pošte Srpske www.posta.ba/www.post.ba/www.postesrpske.com
Болгарія Болгарська пошта www.bgpost.bg
Хорватія Hrvatska pošta www.posta.hr
Кіпр Пошта Кіпру www.mcw.gov.cy/mcw/dps/dps.nsf
Чехія Česká pošta www.cpost.cz
Данія PostNord Danmark www.postdanmark.dk
Естонія Omniva www.omniva.ee
Фарерські острови (Велика Британія) Пошта Фарерських островів www.posta.fo
Фінляндія Posti www.posti.fi
Франція La Poste www.laposte.fr
Грузія Грузинська Пошта www.georgianpost.ge
Німеччина Deutsche Post www.deutschepost.de
Гібралтар (Велика Британія) Royal Gibraltar Post Office www.gibraltar.gov.gi/postal-a-philatelic
Греція Грецька пошта www.elta.gr
Гренландія Post Greenland www.post.gl/
Гернсі (Велика Британія) Guernsey Post guernseypost.com
Угорщина Magyar Posta www.posta.hu
Ісландія Íslandspóstur www.postur.is
Ірландія An Post www.anpost.ie
Острів Мен (Велика Британія) Isle of Man Post Office www.gov.im/post
Італія Poste italiane www.poste.it
Джерсі (Велика Британія) Jersey Post www.jerseypost.com
Косово Posta e Kosovës www.postakosoves.com
Латвія Latvijas Pasts http://www.pasts.lv/
Ліхтенштейн Liechtensteinische Post www.post.li
Литва Lietuvos paštas www.post.lt
Люксембург Post Luxembourg www.post.lu
Північна Македонія Македонска пошта www.posta.com.mk
Мальта MaltaPost www.maltapost.com
Молдова Poșta Moldovei www.posta.md
Монако La Poste Monaco www.lapostemonaco.mc
Чорногорія Pošta Crne Gore www.postacg.me
Нідерланди PostNL www.postnl.nl
Норвегія Posten www.posten.no
Польща Poczta Polska www.poczta-polska.pl
Португалія Correios de Portugal www.ctt.pt
Румунія Poșta Română www.posta-romana.ro
Росія Пошта Росії www.russianpost.ru
Сан-Марино Poste sammarinesi www.sanmarinostate.com/informazioni/poste.htm
Сербія Pošta Srbije www.posta.rs
Словаччина Slovenská pošta www.posta.sk
Словенія Pošta Slovenije www.posta.si
Іспанія Correos www.correos.es
Швеція PostNord www.postnord.se
Швейцарія Швейцарська пошта www.post.ch/www.poste.ch/www.posta.ch
Туреччина PTT www.ptt.gov.tr
Велика Британія Royal Mail www.royalmail.com
Україна Укрпошта www.ukrposhta.com
Ватикан Пошта Ватикану www.vaticanstate.va/IT/Servizi/Poste_Vaticane

ОкеаніяРедагувати