Габріела Хмелінова

чеська тенісистка
(Перенаправлено з Габріела Навратілова)

Габріела Хмелінова (чеськ. Gabriela Chmelinová; нар. 2 червня 1976) — колишня чеська тенісистка. Найвищу одиночну позицію світового рейтингу — 258 місце досягла 23 червня 2003, парну — 32 місце — 25 липня 2005 року. Здобула 6 одиночних та 55 парних титулів туру ITF. Найвищим досягненням на турнірах Великого шолома було 2 коло в парному розряді. Завершила кар'єру 2008 року.

Габріела Хмелінова
Gabriela Chmelinová
Громадянство Чехія Чехія
Дата народження 2 червня 1976(1976-06-02) (46 років)
Місце народження невідомо, Чехословаччина
Зріст 1,75 m (5 ft 9 in) см
Вага 64 кг
Початок кар'єри 1992
Завершення кар'єри 2008, 2016
Робоча рука права
Бекхенд дворучний
Призові, USD $344,660

Одиночний розряд

Матчів в/п 283–242 (53.9%)
Титулів 6 ITF
Найвища позиція 258 (23 червня 2003)

Парний розряд

Матчів в/п 474–238 (66.6%) [1]
Титулів 55 ITF
Найвища позиція 32 (25 липня 2005)
Турніри Великого шлема
Австралія ПФ (2005)
Ролан Гаррос 2р (2005, 2007)
Вімблдон 2р (2005)
США 1р (2003, 2004, 2006, 2007, 2008)
Мікст
Вімблдон 1р (2005)

Фінали WTAРедагувати

Парний розряд: 6 (6 поразок)Редагувати

Легенда
Турніри Великого шолома (0–0)
Tier I / Premier M & Premier 5 (0–0)
Tier II / Premier (0–1)
Tier III, IV & V / International (0–5)
Фінали за покриттям
Тверде (0–1)
Ґрунт (0–4)
Трава (0–0)
Килим (0–1)
Результат Дата Турнір Покриття Партнерка Суперниці Рахунок
Поразка 1 березня 2004 Abierto Mexicano TELCEL, Acapulco Ґрунт   Ольга Благотова   Ліза Макші
  Мілагрос Секера
6–2, 6–7(5–7), 4–6
Поразка 12 березня 2004 Estoril Open, Португалія Ґрунт   Ольга Благотова   Еммануель Гальярді
  Жанетта Гусарова
3–6, 2–6
Поразка 10 січня 2005 Richard Luton Properties Canberra International, Австралія Тверде   Міхаела Паштікова   Татьяна Гарбін
  Тіна Кріжан
5–7, 6–1, 4–6
Поразка 11 липня 2005 Internazionali di Modena 2005, Італія Ґрунт   Міхаела Паштікова   Юлія Бейгельзимер
  Мервана Югич-Салкич
2–6, 0–6
Поразка 5 лютого 2007 Open GDF Suez, Paris Килим (i)   Владіміра Угліржова   Кара Блек
  Лізель Губер
2–6, 0–6
Поразка 23 квітня 2007 Budapest Grand Prix, Угорщина Ґрунт   Мартіна Мюллер   Агнеш Савай
  Владіміра Угліржова
5–7, 2–6

Фінали ITFРедагувати

турніри $100,000
турніри $75,000
турніри $50,000
турніри $25,000
турніри $10,000

Одиночний розряд: 12 (6–6)Редагувати

Результат Ранг Дата Турнір Покриття Суперниця Рахунок
Перемога 1. 24 червня 1996 ITF Бостад[en], Швеція Ґрунт   Софія Фінер 6–3, 6–3
Перемога 2. 13 січня 1997 Гельсінкі, Фінляндія Тверде (i)   Стефані Роттьєр 3–6, 6–4, 2–2 ret.
Поразка 3. 12 січня 1998 Рейк'явік, Ісландія Килим (i)   Кароліна Яженяк 6–7(1), 0–6
Перемога 4. 22 червня 1998 Бостад[en], Швеція Ґрунт   Марія Перссон 6–2, 7–6(4)
Перемога 5. 19 липня 1999 Брюссельський столичний регіон, Бельгія Ґрунт   Естер Мольнар 7–5, 6–0
Перемога 6. 31 січня 2000 Майорка, Іспанія Ґрунт   Паула Гарсія 6–1, 2–6, 6–3
Поразка 7. 31 липня 2000 Торунь, Польща Ґрунт   Зузана Ондрашкова 0–6, 4–6
Поразка 8. 18 вересня 2000 Макарська, Хорватія Ґрунт   Мервана Югич-Салкич 4–6, 2–6
Перемога 9. 14 жовтня 2001 Макарська, Хорватія Ґрунт   Домініка Лузарова 5–7, 6–3, 7–5
Поразка 10. 9 вересня 2002 Пряшів, Словаччина Ґрунт   Домініка Ноцярова 3–6, 5–7
Поразка 11. 15 вересня 2002 Тбілісі, Грузія Ґрунт   Катарина Мишич 6–3, 3–6, 1–6
Поразка 12. 11 листопада 2002 ITF Пуебла, Мексика Тверде   Ольга Благотова 1–6, 6–4, 6–7(3)

Парний розряд: 87 (55–32)Редагувати

Результат Ранг Дата Турнір Покриття Партнерка Суперниці Рахунок
Поразка 1. 16 серпня 1993 ITF Бергіш-Гладбах,
Німеччина
Ґрунт   Сімона Недоростова   Моніка Кратохвілова
  Патрісія Маркова
3–6, 2–6
Перемога 2. 28 серпня 1995 ITF Масса, Італія Ґрунт   Сабіне Радевіцова   Інгрід Курта
  Мартіне Воссенберґ
6–2, 6–4
Перемога 3. 18 вересня 1995 ITF Клуж-Напока, Румунія Ґрунт   Сабіне Радевіцова   Ольга Благотова
  Алена Гаврлікова
6–3, 3–6, 6–2
Поразка 4. 25 березня 1996 Макарська, Хорватія Ґрунт   Сімона Недоростова   Міхаела Гасанова
  Мартіна Неделькова
3–6, 3–6
Перемога 5. 19 серпня 1996 Валашке Мезиржичі,
Чехія
Ґрунт   Сабіне Радевіцова   Зузана Валекова
  Людмила Черванова
4–6, 6–4, 6–4
Поразка 6. 2 грудня 1996 Острава, Чехія Килим (i)   Сабіне Радевіцова   Анґела Бюрґіс
  Нікола Губнерова
6–1, 6–7(3), 1–6
Перемога 7. 13 січня 1997 Гельсінкі, Фінляндія Тверде (i)   Ольга Благотова   Майке Каутстал
  Анна Лінкова
6–2, 6–1
Перемога 8. 16 червня 1997 Докси (Чеська Липа), Чехія Ґрунт   Яна Мацурова   Катержина Крупова-Шишкова
  Яна Ондроухова
6–2, 6–2
Поразка 9. 12 січня 1998 Рейк'явік, Ісландія Килим (i)   Ольга Благотова   Кім Кілсдонк
  Йоланда Менс
4–6, 7–5, 5–7
Поразка 10. 19 січня 1998 Бостад[en], Швеція Тверде (i)   Міхаела Паштікова   Шарлотте Оґор
  Майкен Папе
6–7(5), 3–6
Перемога 11. 2 лютого 1998 Стамбул, Туреччина Килим (i)   Адрієнн Хегюдюш   Ольга Благотова
  Гана Шромова
6–4, 4–6, 6–2
Поразка 12. 30 березня 1998 Афіни, Греція Ґрунт   Яна Мацурова   Мілена Неквапілова
  Гана Шромова
3–6, 5–7
Поразка 13. 22 червня 1998 Бостад[en], Швеція Ґрунт   Гелена Фремутова   Єнні Ліндстрем
  Анна-Карін Свенссон
6–7(1), 3–6
Поразка 14. 27 липня 1998 Bella Cup Torun, Польща Ґрунт   Петра Плачкова   Ольга Благотова
  Яна Мацурова
6–7(2), 0–6
Поразка 15. 24 серпня 1998 Пльзень, Чехія Ґрунт   Вероніка Раймрова   Ольга Благотова
  Яна Мацурова
6–1, 2–6, 1–6
Поразка 16. 11 січня 1999 Маямі, США Тверде   Ольга Благотова   Катарина Среботнік
  Зузана Валекова
6–4, 4–6, 5–7
Перемога 17. 22 лютого 1999 Фару, Португалія Тверде   Ольга Благотова   Маріна Ескобар
  Деббі Гак
6–2, 3–6, 6–4
Перемога 18. 1 березня 1999 Албуфейра, Португалія Тверде   Ольга Благотова   Ніно Луарсабішвілі
  Крістіна Тріска
6–3, 6–2
Перемога 19. 5 квітня 1999 Макарська, Хорватія Ґрунт   Ольга Благотова   Грета Арн
  Петра Мандула
0–6, 6–3, 7–6(3)
Поразка 20. 12 квітня 1999 Хвар, Хорватія Ґрунт   Петра Рацлавська   Естер Брунн
  Ясмін Гальбауер
2–6, 3–6
Перемога 21. 7 червня 1999 Докси (Чеська Липа), Чехія Ґрунт   Мілена Неквапілова   Рошелл Розенфілд
  Анна Бєлень-Жарська
2–6, 6–3, 6–4
Перемога 22. 19 липня 1999 Брюссельський столичний регіон, Бельгія Ґрунт   Ольга Благотова   Андреа Шебова
  Сілвія Урічкова
6–3, 6–0
Перемога 23. 2 серпня 1999 Bella Cup Toruń, Польща Ґрунт   Петра Кучова   Патрицья Бандуровська
  Ванеса Краут
6–4, 6–3
Перемога 24. 16 серпня 1999 Валашке Мезиржичі,
Чехія
Ґрунт   Петра Кучова   Лібуше Прушова
  Анна Бєлень-Жарська
7–5, 2–6, 6–3
Перемога 25. 27 серпня 1999 Ф'юмічіно, Італія Ґрунт   Ольга Благотова   Штефані Гайднер
  Каталін Мішкольці
6–3, 6–3
Перемога 26. 11 жовтня 1999 Пльзень, Чехія Ґрунт   Ольга Благотова   Алена Пауленкова
  Магдалена Зденовкова
6–1, 6–2
Поразка 27. 25 жовтня 1999 Мінськ, Білорусь Килим (i)   Яна Мацурова   Тетяна Пучек
  Марина Стець
4–6, 2–6
Перемога 28. 8 листопада 1999 Ступава, Словаччина Тверде (i)   Гана Шромова   Алена Пауленкова
  Радка Зрубакова
6–1, 6–0
Перемога 29. 15 листопада 1999 Шлірен[en], Швейцарія Килим (i)   Ольга Благотова   Гана Шромова
  Гелена Вілдова
6–2, 4–6, 7–5
Перемога 30. 22 листопада 1999 Майорка, Іспанія Ґрунт   Петра Кучова   Патрісія Азнар
  Йоланда Клемот
6–0, 6–3
Перемога 31. 29 листопада 1999 Майорка, Іспанія Ґрунт   Петра Кучова   Беатріс Кабрера Росендо
  Гелена Еєсон
6–0, 7–5
Поразка 32. 10 січня 2000 Бока-Ратон, США Тверде   Ольга Благотова   Іноуе Майко
  Лі Тін
6–4, 2–6, 3–6
Перемога 33. 7 лютого 2000 Майорка, Іспанія Ґрунт   Яна Мацурова   Алена Пауленкова
  Андреа Шебова
6–2, 6–1
Перемога 34. 13 березня 2000 Лісабон, Португалія Ґрунт   Ольга Благотова   Катерина Кожокіна
  Марина Самойленко
6–1, 6–0
Поразка 35. 3 квітня 2000 Макарська, Хорватія Ґрунт   Петра Кучова   Інґа Альберс
  Наташа Ґалауза
1–6, 2–6
Поразка 36. 31 липня 2000 Bella Cup Toruń, Польща Ґрунт   Яна Мацурова   Івета Бенешова
  Ленка Новотна
1–6, 4–6
Поразка 37. 9 жовтня 2000 Пльзень, Чехія Ґрунт (i)   Алена Вашкова   Ева Крейчова
  Гелена Вілдова
3–5, 1–4, 2–4
Поразка 38. 13 листопада 2000 Ступава, Словаччина Тверде (i)   Ольга Благотова   Зузі Бенш
  Штефані Вайс
1–4, 4–5(2), 3–5
Перемога 39. 27 листопада 2000 Майорка, Іспанія Ґрунт   Ленка Новотна   Еріка Краут
  Ванеса Краут
4–1, 4–2, 5–3
Перемога 40. 11 грудня 2000 Майорка, Іспанія Ґрунт   Ольга Благотова   Івета Бенешова
  Ленка Новотна
5–3, 2–4, 0–4, 4–1, 4–2
Перемога 41. 12 лютого 2001 Фару, Португалія Тверде   Ольга Благотова   Даніела Клеменшиц
  Сандра Клеменшиц
6–0, 6–2
Перемога 42. 2 квітня 2001 Макарська, Хорватія Ґрунт   Петра Кучова   Зузана Гейдова
  Мервана Югич-Салкич
1–6, 6–2, 6–3
Перемога 43. 16 квітня 2001 Хвар, Хорватія Ґрунт   Петра Кучова   Наташа Ґалауза
  Лотті Селен
3–6, 6–1, 6–3
Перемога 44. 30 квітня 2001 Нітра, Словаччина Ґрунт   Петра Кучова   Крістіна Міхалакова
  Катарина Кашликова
6–4, 6–0
Поразка 45. 28 травня 2001 Докси (Чеська Липа), Чехія Ґрунт   Ольга Благотова   Мілена Неквапілова
  Гана Шромова
6–2, 4–6, 1–6
Поразка 46. 10 липня 2001 Bella Cup Torun, Польща Ґрунт   Ленка Новотна   Бланка Кумбарова
  Петра Кучова
6–7(5), 3–6
Перемога 47. 21 серпня 2001 Марибор, Словенія Ґрунт   Ольга Благотова   Катарина Мишич
  Маріам Рамон Клімент
6–2, 6–2
Поразка 48. 27 серпня 2001 Бад-Заульгау, Німеччина Ґрунт   Ленка Новотна   Рената Кучерова
  Зузана Кучова
w/o
Перемога 49. 1 жовтня 2001 Пльзень, Чехія Ґрунт   Ольга Благотова   Даніела Клеменшиц
  Сандра Клеменшиц
6–2, 6–3
Перемога 50. 8 жовтня 2001 Макарська, Хорватія Ґрунт   Домініка Лузарова   Ленка Новотна
  Павліна Тиха
6–2, 7–5
Перемога 51. 3 грудня 2001 Прага, Чехія Килим (i)   Ольга Благотова   Рената Кучерова
  Зузана Гейдова
6–2, 6–3
Поразка 52. 25 лютого 2002 Албуфейра, Португалія Тверде   Домініка Дьєшкова   Наташа Ґалауза
  Сусанне Трік
1–6, 5–7
Перемога 53. 17 березня 2002 Шоле, Франція Ґрунт   Кароліне Мас   Леслі Буткевіч
  Патті ван Аккер
4–1 ret.
Поразка 54. 13 травня 2002 Щецин, Польща Ґрунт   Ольга Благотова   Мілагрос Секера
  Ванесса Вебб
7–6(5), 5–7, 3–6
Перемога 55. 21 травня 2002 Рієка, Хорватія Ґрунт   Домініка Лузарова   Івонн Мойсбургер
  Дженні Ціка
6–3, 3–6, 6–3
Перемога 56. 10 червня 2002 Вадуц, Ліхтенштейн Ґрунт   Ольга Благотова   Євгенія Савранська
  Штефані Вайс
7–5, 6–1
Поразка 57. 22 липня 2002 Чеський Крумлов,
Чехія
Ґрунт   Мілена Неквапілова   Тіна Герголд
  Каталін Мароші
6–7(2), 5–7
Перемога 58. 30 липня 2002 Бад-Заульгау, Німеччина Ґрунт   Бланка Кумбарова   Яна Мацурова
  Ленка Новотна
6–2, 6–0
Перемога 59. 18 серпня 2002 Валашке Мезиржичі,
Чехія
Ґрунт   Рената Кучерова   Мілена Неквапілова
  Гана Шромова
6–4, 6–1
Перемога 60. 2 вересня 2002 Денен, Франція Ґрунт   Ольга Благотова   Юлія Бейгельзимер
  Клодін Шоль
6–3, 6–0
Перемога 61. 15 вересня 2002 Тбілісі, Грузія Ґрунт   Ева Бірнерова   Гульнара Фаттахетдінова
  Марія Кондратьєва
6–4, 6–0
Перемога 62. 29 вересня 2002 Тренчанське Теплиці, Словаччина Ґрунт   Яна Мацурова   Мілена Неквапілова
  Гана Шромова
2–1 ret
Поразка 63. 21 жовтня 2002 Ополе, Польща Килим (i)   Ольга Благотова   Ева Мартінцова
  Магдалена Зденовкова
5–7, 6–7(5)
Перемога 64. 11 листопада 2002 Пуебла, Мексика Тверде   Ольга Благотова   Хорхеліна Краверо
  Мелісса Торрес Сандоваль
6–1, 4–6, 7–6(4)
Перемога 65. 18 листопада 2002 Мехіко, Мексика Тверде   Ольга Благотова   Тіна Герголд
  Ванесса Вебб
3–6, 6–3, 6–4
Поразка 66. 27 січня 2003 Ортізеї, Італія Килим (i)   Ольга Благотова   Ванесса Генке
  Клодін Шоль
1–6, 2–6
Перемога 67. 7 квітня 2003 Дінан (Кот-д'Армор), Франція Ґрунт (i)   Міхаела Паштікова   Гульнара Фаттахетдінова
  Галина Фокіна
1–6, 6–2, 6–3
Перемога 68. 21 квітня 2003 Хвар, Хорватія Ґрунт (i)   Яна Мацурова   Іпек Шенолу
  Владіміра Угліржова
6–4, 3–6, 6–1
Перемога 69. 20 жовтня 2003 Ополе, Польща Килим (i)   Ольга Благотова   Зузана Гейдова
  Гана Шромова
6–4, 6–3
Перемога 70. 2 листопада 2003 Мумбаї, Індія Тверде   Гана Шромова   Рушмі Чакравартхі
  Сай Джаялакшмі Джаярам
6–1, 6–1
Поразка 71. 25 листопада 2003 Прага, Чехія Килим (i)   Ольга Благотова   Мервана Югич-Салкич
  Дарія Юрак
5–7, 7–6(6), 3–6
Перемога 72. 26 січня 2004 Бельфор, Франція Тверде (i)   Ольга Благотова   Кім Кілсдонк
  Софі Лефевр
6–3, 6–2
Перемога 73. 2 лютого 2004 Ортізеї, Італія Килим (i)   Ольга Благотова   Любомира Бачева
  Анжеліка Реш
6–1, 6–3
Поразка 74. 17 лютого 2004 Редбрідж[en], Велика Британія Тверде (i)   Ольга Благотова   Клер Каррен
  Кім Кілсдонк
3–6, 6–3, 6–7(10)
Перемога 75. 5 липня 2004 Торунь, Польща Ґрунт   Кіра Надь   Анджелік Кербер
  Марта Лесьняк
6–4, 7–6(2)
Перемога 76. 19 липня 2004 Ле-Контамін-Монжуа, Франція Тверде   Каролін Денін   Еві Домінікович
  Ріта Куті-Кіш
6–4, 6–3
Перемога 77. 26 липня 2004 Модена, Італія Ґрунт   Міхаела Паштікова   Любомира Бачева
  Ева Бірнерова
6–2, 6–3
Перемога 78. 15 листопада 2004 Прага, Чехія Тверде (i)   Міхаела Паштікова   Луціє Градецька
  Сандра Клейнова
6–3, 6–3
Поразка 79. 23 листопада 2004 Пуатьє, Франція Тверде (i)   Міхаела Паштікова   Стефані Коен-Алоро
  Селіма Сфар
5–7, 4–6
Перемога 80. 28 червня 2005 Фано, Італія Ґрунт   Міхаела Паштікова   Штефані Гайднер
  Валентіна Сульпіціо
6–2, 6–0
Поразка 81. 22 листопада 2005 Ополе, Польща Килим (i)   Луціє Градецька   Тімеа Бачинскі
  Надія Островська
4–6, 6–7(5)
Перемога 82. 5 грудня 2005 Пршеров, Чехія Килим (i)   Луціє Градецька   Грета Арн
  Маргіт Рйтель
3–6, 6–4, 6–4
Перемога 83. 13 грудня 2005 Дубай, ОАЕ Тверде   Гана Шромова   Катерина Макарова
  Ольга Панова
7–5, 6–4
Перемога 84. 14 серпня 2006 Ріміні, Італія Ґрунт   Мервана Югич-Салкич   Катерина Деголевич
  Катерина Лопес
6–3, 1–6, 6–2
Поразка 85. 3 грудня 2007 ITF Пршеров, Чехія Тверде (i)   Міхаела Паштікова   Вероніка Хвойкова
  Катержина Ванькова
6–3, 4–6 [10–12]
Поразка 86. 17 листопада 2008 ITF Оденсе, Данія Килим (i)   Мервана Югич-Салкич   Сара Борвелл
  Кортні Негл
4–6, 4–6
Поразка 87. 23 листопада 2014 ITF Завада, Польща Килим (i)   Кароліна Мухова   Ангеліна Калініна
  Анна Шкудун
0–6, 6–7(3)

Досягнення в парному розрядіРедагувати

Шаблон:Performance key

Турнір 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Career W-L
Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу ПФ 5–4
Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2–5
Вімблдонський турнір 1–5
Відкритий чемпіонат США з тенісу 0–5
В-П 0–1 0–3 6–3 0–4 1–4 1–4 8–19

ПриміткиРедагувати

ПосиланняРедагувати

Шаблон:2008 New York Buzz