WTA Tour — престижний тенісний турнір, що організовується Жіночою тенісною асоціацією.

2006 WTA Tour
Жустін Енен фінішувала першою.
Жустін Енен фінішувала першою.
Деталі
Період 30 грудня 2005 – 6 листопада 2006
За ліком 36
Турнірів 61
Категорії Grand Slam (4)
Фінал WTA
WTA Tier I (10)
WTA Tier II (15)
WTA Tier III (17)
WTA Tier IV (14)
Досягнення
Найбільше титулів Бельгія Жустін Енен (6)
Найбільше фіналів Бельгія Жустін Енен (9)
Лідер за призовими Бельгія Жустін Енен
(US$4,204,810)
Лідер рейтингу Бельгія Жустін Енен (3,998)
Нагороди
Гравець року Франція Амелі Моресмо
Найбільший прорив року Сербія Єлена Янкович
Новачок року Польща Агнешка Радванська
Повернення року Швейцарія Мартіна Хінгіс
2005
2007

Січень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
2 січня MAW Hardcourts
  Голд Кост, Австралія
III кат.   Луціє Шафарова
6-3, 3-6, 7-5
  Флавія Пеннетта   Дінара Сафіна
  Мартіна Хінгіс
  Патті Шнідер
  Анабель Медіна Гаррігес
  Тетяна Головін
  Нуря Ллагостер Вівес
  Сафіна /   Шоннесі
6-2, 6-3
  Блек /   Стаббс
2 січня ASB Classic
  Окленд, Нова Зеландія
IV кат.   Маріон Бартолі
6-2, 6-2
  Віра Звонарьова   Надія Петрова
  Даніела Гантухова
  Крістіна Бранді
  Юлія Шруфф
  Марія Кириленко
  Тзіпора Обзілер
  Лиховцева /   Звонарьова
6-3, 6-4
  Луа /   Стрицова
9 січня Medibank International
  Сідней, Австралія
II кат.   Жустін Енен
4-6, 7-5, 7-5
  Франческа Ск'явоне   Ніколь Вайдішова
  Світлана Кузнецова
  Кім Клейстерс
  Даніела Гантухова
  Надія Петрова
  Ана Іванович
  Мораріу /   Стаббс
6-3, 5-7, 6-2
  Паскуаль /   Суарес
9 січня Richard Luton Properties International
  Канберра, Австралія
IV кат.   Анабель Медіна Гаррігес
6-3, 7-6(3)
  Йонг Донг Шо   Шахар Пеєр
  Каталіна Кастаньо
  Катерина Бичкова
  Аіко Накамура
  Юлія Шруфф
  Мелінда Цінк
  Домаховська /   Вінчі
7-6(5), 6-3
  Куррант /   Декмейєре
9 січня Moorilla Hobart International
  Гобарт, Австралія
IV кат.   Міхаелла Крайчек
6-2, 6-1
  Івета Бенешова   Єлена Костанич
  Мара Сантанжело
  Альона Бондаренко
  Лаура Гранвіль
  Емі Фрайзер
  Джил Крайбас
  Луа /   Пратт
6-2, 6-1
  Крайбас /   Костанич
16 січня
(2 тижні)
Australian Open
  Мельбурн, Австралія
Великий шолом   Амелі Моресмо
6-1, 2-0 ret.
  Жустін Енен   Марія Шарапова
  Кім Клейстерс
  Ліндсі Девенпорт
  Надія Петрова
  Патті Шнідер
  Мартіна Хінгіс
  Янь Цзи /   Чжен Цзє
2-6, 7-6(7), 6-3
  Реймонд /   Стосур
Mixed Doubles:
  Бхупаті /   Хінгіс
6-3, 6-3
  Нестор /   Лиховцева
30 січня Toray Pan Pacific Open
  Токіо, Японія
I кат.   Олена Дементьєва
6-2, 6-0
  Мартіна Хінгіс   Марія Шарапова
  Анастасія Мискіна
  Саманта Стосур
  Марія Кириленко
  Олена Лиховцева
  Ніколь Вайдішова
  Реймонд /   Стосур
6-2, 6-1
  Блек /   Стаббс

Лютий ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
6 лютого Open Gaz de France
  Париж, Франція
II кат.   Амелі Моресмо
6-1, 7-6(2)
  Марі П'єрс   Тетяна Головін
  Патті Шнідер
  Дінара Сафіна
  Надія Петрова
  Олена Дементьєва
  Емілі Луа
  Луа /   Пешке
7-6(5), 6-4
  Блек /   Стаббс
6 лютого Pattaya Women's Open
  Паттая, Таїланд
IV кат.   Шахар Пеєр
6-3, 6-1
  Єлена Костанич   Сібіль Баммер
  Нуря Ллагостер Вівес
  Мелінда Цінк
  Лурдес Домінгес Ліно
  Каталіна Кастаньо
  Емма Лейн
  Тінг /   Сун
3-6, 6-1, 7-6(5)
  Янь Цзи /   Чжен Цзє
13 лютого Proximus Diamond Games
  Антверпен, Бельгія
II кат.   Амелі Моресмо
3-6, 6-3, 6-3
  Кім Клейстерс   Олена Дементьєва
  Надія Петрова
  Дінара Сафіна
  Елені Даніліду
  Ольга Савчук
  Патті Шнідер
  Сафіна /   Среботнік
6-2, 6-1
  Фортес /   Крайчек
13 лютого Bangalore Open
  Бангалор, Індія
III кат.   Мара Сантанжело
3-6, 7-6(5), 6-3
  Єлена Костаніч   Ваня Кінг
  Мелінда Цінк
  Каміль Пін
  Федак Юліана Леонідівна
  Альона Бондаренко
  Марія-Елена Камерін
  Хубер /   Мірза
6-3, 6-3
  Родіонова /   Весніна
20 лютого Dubai Duty Free Women's Open
  Дубаї, ОАЕ
II кат.   Жустін Енен
7-5, 6-2
  Марія Шарапова   Світлана Кузнецова
  Ліндсі Девенпорт
  Амелі Моресмо
  Франческа Ск'явоне
  Мартіна Хінгіс
  Марія Кириленко
  Пешке /   Ск'явоне
3-6, 7-6(1), 6-3
  Кузнецова /   Петрова
20 лютого Cellular South Cup
  Мемфіс, США
III кат.   Софія Арвідсон
6-2, 2-6, 6-3
  Марта Домаховська   Джил Крайбас
  Емі Фрайзер
  Ліля Остерло
  Лаура Гранвіль
  Каролін Возняцкі
  Шенай Пері
  Реймонд /   Стосур
7-6(2), 6-3
  Азаренка /   Вознякі
20 лютого Copa Colsanitas
  Богота, Колумбія
III кат.   Лоурдес Домінгес
7-6(3), 6-4
  Флавія Пеннетта   Марія Санчес-Лоренсо
  Людміла Керванова
  Бетані Маттек
  Каталіна Кастаньо
  Емілі Луа
  Хісела Дулко
  Дулко /   Пеннетта
7-6(1), 6-1
  Шавай /   Воор
27 лютого Qatar Total Open
  Доха, Катар
II кат.   Надія Петрова
6-3, 7-5
  Амелі Моресмо   Мартіна Хінгіс
  Аі Сугіяма
  Роберта Вінчі
  Світлана Кузнецова
  Юлія Шруфф
  Лі На
  Ґантухова /   Сугіяма
6-4, 6-4
  Лі На /   Сун
27 лютого Abierto Mexicano Telcel
  Акапулько, Мексика
III кат.   Ана-Лена Гронефілд
6-1, 4-6, 6-2
  Флавія Пеннетта   Марет Ані
  Емілі Луа
  Марія Жозе Мартінес
  Лаура Поус Тіо
  Наталія Гуссоні
  Меган Шоннесі
  Гронефілд /   Шоннесі
6-1, 6-3
  Асагое /   Емілі Луа

Березень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
6 березня Pacific Life Open
  Індіан-Веллс, США
I кат.   Марія Шарапова
6-1, 6-2
  Олена Дементьєва   Жустін Енен
  Мартіна Хінгіс
  Хісела Дулко
  Ана Іванович
  Ана-Лена Гронефілд
  Дінара Сафіна
  Реймонд /   Стосур
6-2, 7-5
  Паскуаль /   Шоннесі
20 березня NASDAQ-100 Open
  Маямі, США
I кат.   Світлана Кузнецова
6-4, 6-3
  Марія Шарапова   Амелі Моресмо
  Тетяна Головін
  Надія Петрова
  Аї Сугіяма
  Анастасія Мискіна
  Чжен Цзє
  Реймонд /   Стосур
6-4, 7-5
  Хубер /   Навратілова

Квітень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
3 квітня Bausch & Lomb Championships
  Амелія Ісланд, США
II кат.   Надія Петрова
6-4, 6-4
  Франческа Ск'явоне   Луціє Шафарова
  Світлана Кузнецова
  Вірхінія Руано Паскуаль
  Джил Крайбас
  Ана-Лена Гронефілд
  Патті Шнідер
  Асагое /   Среботнік
6-2, 6-4
  Хубер /   Мірза
10 квітня Family Circle Cup
  Чарльстон, США
I кат.   Надія Петрова
6-3, 4-6, 6-1
  Патті Шнідер   Жустін Енен
  Ана-Лена Гронефілд
  Дінара Сафіна
  Наталі Деші
  Світлана Кузнецова
  Каталіна Кастаньо
  Реймонд /   Стосур
3-6, 6-1, 6-1
  Паскуаль /   Шоннесі

Травень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
1 травня J&S Cup
  Варшава, Польща
II кат.   Кім Клейстерс
7-5, 6-2
  Світлана Кузнецова   Олена Дементьєва
  Анна Чакветадзе
  Франческа Ск'явоне
  Агнешка Радванська
  Вінус Вільямс
  Ана Іванович
  Лиховцева /   Мискіна
6-3, 6-4
  Гаррігес /   Среботнік
1 травня Estoril Open
  Ешторіл, Португалія
IV кат.   Чжен Цзє
6-7(5), 7-5 знялася
  Лі На   Флавія Пеннетта
  Емілі Луа
  Елені Даніліду
  Зюзана Ондрашкова
  Лурдес Домінгес Ліно
  Хісела Дулко
  Лі На /   Сун
6-2, 6-2
  Дулко /   Лоренсо
8 травня Qatar Telecom German Open
  Берлін, Німеччина
I кат.   Надія Петрова
4-6, 6-4, 7-5
  Жустін Енен   Амелі Моресмо
  Лі На
  Мартіна Хінгіс
  Світлана Кузнецова
  Патті Шнідер
  Дінара Сафіна
  Янь Цзи /   Чжен Цзє
6-2, 6-3
  Дементьєва /   Пеннета
8 травня ECM Prague Open
  Прага, Чехія
IV кат.   Шахар Пеєр
4-6, 6-2, 6-1
  Саманта Стосур   Кая Канепі
  Peng Shuai
  Марія-Елена Камерін
  Альона Бондаренко
  Емілі Луа
  Магдалена Рибарикова
  Бартолі /   Пеєр
6-4, 6-4
  Харкероуд /   Маттек
15 травня Telecom Italia Masters
  Рим, Італія
I кат.   Мартіна Хінгіс
6-2, 7-5
  Дінара Сафіна   Вінус Вільямс
  Світлана Кузнецова
  Флавія Пеннетта
  Єлена Янкович
  Роміна Опранді
  Олена Дементьєва
  Гантухова /   Сугіяма
3-6, 6-3, 6-1
  Пешке /   Ск'явоне
15 травня GP SAR La Princess Lalla Meryem
  Рабат, Марокко
IV кат.   Мег Шоннесі
6-2, 3-6, 6-3
  Мартіна Суха   Янь Цзи
  Альона Бондаренко
  Мелінда Цінк
  Емілі Луа
  Гана Шромова
  Анне Кремер
  Янь Цзи /   Чжен Цзє
6-1, 6-3
  Харкероуд /   Маттек
22 травня Internationaux de Strasbourg
  Страсбург, Франція
III кат.   Ніколь Вайдішова
7-6(7), 6-3
  Пен Шуай   Єлена Янкович
  Анабель Медіна Гаррігес
  Мартіна Мюллер
  Олена Весніна
  Лі Na
  Чжен Цзє
  Хубер /   Наврвтілова
6-2, 7-6(1)
  Мюллер /   Ванк
22 травня Istanbul Cup
  Стамбул, Туреччина
III кат.   Шахар П'єр
1-6, 6-3, 7-6(3)
  Анастасія Мискіна   Міхаелла Крайчек
  Ана-Лена Гронефілд
  Каталіна Кастаньо
  Анастасія Якімова
  Мара Сантанжело
  Кароліна Шпрем
  А. Бондаренко /   Якімова
6-2, 6-4
  Мірза /   Молік
29 травня French Open
  Париж, France
Великий шолом   Жустін Енен
6-4, 6-4
  Світлана Кузнецова   Ніколь Вайдішова
  Кім Клейстерс
  Вінус Вільямс
  Дінара Сафіна
  Ана-Лена Гронефілд
  Мартіна Хінгіс
  Реймонд /   Стосур
6-3, 6-2
  Ґантухова /   Сугіяма
  Зімоніч /   Среботнік
6-3, 6-4
  Нестор /   Ліховцева

Червень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
12 червня DFS Classic
  Бірмінгем, Велика Британія
III кат.   Віра Звонарьова
7-6(12), 7-6(5)
  Джемі Джексон   Марія Шарапова
  Мейлін Ту
  Мара Сантанжело
  Олена Лиховцева
  Маріон Бартолі
  Франческа Ск'явоне
  Янкович /   Лі
6-2, 6-4
  Крайбас /   Хубер
19 червня The Hastings Direct Intl Cham'ships
  Істбурн, Велика Британія
II кат.   Жустін Енен
4-6, 6-1, 7-6(5)
  Анастасія Мискіна   Світлана Кузнецова
  Кім Клейстерс
  Наталі Деші
  Ана-Лена Гренефельд
  Олена Лиховцева
  Франческа Ск'явоне
  Кузнецова /   Mauresmo
6-2, 6-4
  Хубер /   Навратілова
19 червня Ordina Open
  'с-Хертогенбош, Нідерланди
III кат.   Міхаелла Крайчек
6-3, 6-4
  Дінара Сафіна   Олена Дементьєва
  Елені Даніліду
  Ана Іванович
  Єлена Янкович
  Паола Суарес
  Бренда Шульц-МакКарті
  Ян /   Дженг
3-6, 6-2, 6-2
  Іванович /   Кириленко
26 червня Вімблдонський турнір
  Вімблдон, Лондон, Велика Британія
Великий шолом   Амелі Моресмо
2-6, 6-3, 6-4
  Жустін Енен   Марія Шарапова
  Кім Клейстерс
  Анастасія Мискіна
  Олена Дементьєва
  Северін Бремонд
  Лі Na
  Ян /   Дженг
6-3, 3-6, 6-2
  Паскуаль /   Суарес
  Рам /   Звонарьова
6-3, 6-2
  Браян /   В. Вільямс

Липень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
17 липня W&S Financial Group Women's Open
  Цінцінаті, США
III кат.   Віра Звонарьова
6-2, 6-4
  Катарина Среботнік   Патті Шнідер
  Серена Вільямс
  Саня Мірза
  Маріон Бартолі
  Єлена Янкович
  Емі Фрайзер
  Камерін /   Дулко
6-4, 3-6, 6-2
  Домаховская /   Мірза
17 липня Internazionali Femminili di Palermo
  Палермо, Італія
IV кат.   Анабель Медіна Гаррігус
6-4, 6-4
  Татіана Гарбін   Роберта Вінчі
  Луціє Шафарова
  Юлія Шруфф
  Араван Резаї
  Марія Жозе Мартінес
  Карін Кнапп
  Хусарова /   Крайчек
6-0, 6-0
  канепа /   Габба
24 липня Bank of the West Classic
  Стенфорд, США
II кат.   Кім Клейстерс
6-4, 6-2
  Патті Шнідер   Ніколь Вайдішова
  Тетяна Головін
  Віра Звонарьова
  Саманта Стосур
  Ана-Лена Гронефілд
  Джил Крайбас
  Гронефільд /   П'єр
6-1, 6-4
  Камерін /   Дулко
24 липня Budapest Grand Prix
  Будапешт, Угорщина
IV кат.   Ана Смашнова
6-1, 6-3
  Лоурдес Домінгес   Мартіна Мюллер
  Міхаелла Крайчек
  Каталіна Кастаньо
  Ева Бірнерова
  Роміна Опранді
  Сара Еррані
  Хусарова /   Крайчек
4-6, 6-4, 6-4
  Храдека /   Ворачова
31 липня Acura Classic
  Сан-Дієґо, США
I кат.   Марія Шарапова
7-5, 7-5
  Кім Клейстерс   Ніколь Вайдішова
  Патті Шнідер
  Мартіна Хінгіс
  Анна Чакветадзе
  Олена Дементьєва
  Марі П'єрс
  Блек /   Стаббс
6-2, 6-2
  Гронефілд /   Шоннесі

Серпень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
7 серпня JPMorgan Chase Open
  Лос-Анджелес, США
II кат.   Олена Дементьєва
6-3, 4-6, 6-4
  Єлена Янкович   Марія Шарапова
  Серена Вільямс
  Дінара Сафіна
  Бетані Маттек
  Ана Іванович
  Меган Шоннесі
  Паскуаль /   Суарес
6-3, 6-4
  Гантухова /   Сугіяма
7 серпня Nordea Nordic Light Open
  Стокгольм, Швеція
IV кат.   Дженг Джі
6-4, 6-1
  Анастасія Мискіна   Софія Арвідсон
  Тсветана Піронкова
  Мартіна Суха
  Ева Бірнерова
  Каролін Возняцкі
  Лі Na
  Бірнерова /   Гайдошова
0-6, 6-4, 6-2
  Ян /   Дженг
14 серпня Rogers Cup
  Монтреаль, Канада
I кат.   Ана Іванович
6-2, 6-3
  Мартіна Хінгіс   Дінара Сафіна
  Анна Чакветадзе
  Катарина Среботнік
  Ніколь Пратт
  Світлана Кузнецова
  Шахар П'єр
  Навратілова /   Петрова
6-1, 6-2
  Блек /   Гронефільд
21 серпня Pilot Pen Tennis
  Нью-Гейвен, США
II кат.   Жустін Енен
6-0, 1-0 ret.
  Ліндсі Девенпорт   Саманта Стосур
  Світлана Кузнецова
  Амелі Моресмо
  Маріон Бартолі
  Олена Дементьєва
  Мара Сантанжело
  Ян /   Дженг
6-4, 6-2
  Реймонд /   Стосур
21 серпня Forest Hills Tennis Classic
  Форест-Хіл, США
IV кат.   Мег Шоннесі
1-6, 6-0, 6-4
  Анна Смашнова   Лурдес Домінгес Ліно
  Марія-Елена Камерін
  Олена Весніна
  Саня Мірза
  Мартіна Суха
  Северін Бремонд
28 серпня U.S. Open
  Нью-Йорк, США
Великий шолом   Марія Шарапова
6-4, 6-4
  Жустін Енен   Амелі Моресмо
  Єлена Янкович
  Дінара Сафіна
  Тетяна Головін
  Олена Дементьєва
  Ліндсі Девенпорт
  Деші /   Звонарьова
7-6(5), 7-5
  Сафіна /   Среботнік
  Браян /   Наврвтілова
6-2, 6-3
  Дамм /   Пешке

Вересень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
11 вересня Wismilak International
  Балі, Індонезія
III кат.   Світлана Кузнецова
7-5, 6-2
  Маріон Бартолі   Ліндсі Девенпорт
  Патті Шнідер
  Северін Бремонд
  Hana Šromová
  Ольга Пучкова
  Мелінда Цінк
  Davenport /   Мораріу
6-3, 6-4
  Grandin /   Musgrave
18 вересня China Open
  Пекін, Китай
II кат.   Світлана Кузнецова
6-4, 6-0
  Амелі Моресмо   Єлена Янкович
  Peng Shuai
  Ліндсі Девенпорт
  Надія Петрова
  Аї Сугіяма
  Лі Na
  Паскуаль /   Суарес
6-2, 6-4
  Чакветадзе /   Весніна
18 вересня Sunfeast Open
  Калькута, Індія
III кат.   Мартіна Хінгіс
6-0, 6-4
  Ольга Пучкова   Саня Мірза
  Iroda Tulyaganova
  Тамарін Танасугарн
  Араван Резаї
  Альберта Бріянті
  Алла Кудрявцева
  Хубер /   Mirza
6-4, 6-0
  Бейгельзимер /   Федак
18 вересня Banka Koper Slovenia Open
  Портороз, Словенія
IV кат.   Таміра Пашек
7-5, 6-1
  Марія-Елена Камерін   Татіана Гарбін
  Еміль Ліот
  Мартіна Суха
  Мартіна Мюллер
  Андрея Клепач
  Яріміла Ґайдошова
  Градецька /   Ворачова
без гри
  Вірнерова /   Луа
25 вересня Fortis Championships Luxembourg
  Люксембург, Люксембург
II кат.   Альона Бондаренко
6-3, 6-2
  Франческа Ск'явоне   Агнешка Радванська
  Квета Пешке
  Олена Дементьєва
  Патті Шнідер
  Дінара Сафіна
  Наталі Деші
  Пешке /   Ск'явоне
2-6, 6-4, 6-1
  Гренефельд /   Хубер
25 вересня Guangzhou International Women's Open
  Гуаньчжоу, Китай
III кат.   Анна Чакветадзе
6-1, 6-4
  Анабель Медіна Гаррігес   Єлена Янкович
  Тзіпора Обзілер
  Алісія Молік
  Ольга Пучкова
  [Чень ЯньЧон]]
  Лі Na
  Лі /   Sun
6-4, 2-6, 7-5
  King /   Костанич
25 вересня Hansol Korea Open Tennis Championships
  Сеул, П. Корея
IV кат.   Елені Даніліду
6-3, 2-6, 7-6(3)
  Аї Сугіяма   Вірхінія Руано Паскуаль
  Маріон Бартолі
  Саня Мірза
  Паола Суарес
  Акіко Морігамі
  Віра Звонарьова
  Паскуаль /   Суарес
6-2, 6-3
  Чуан Чіачуан /   Діас Оліва

Жовтень ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
2 жовтня Porsche Tennis Grand Prix
  Штутгарт, Німеччина
II кат.   Надія Петрова
6-3, 7-6(4)
  Тетяна Головін   Патті Шнідер
  Світлана Кузнецова
  Міхаелла Крайчек
  Олена Дементьєва
  Даніела Гантухова
  Єлена Янкович
  Реймонд /   Стосур
6-3, 6-4
  Блек /   Стаббс
2 жовтня Japan Open Tennis Championships
  Токіо, Японія
III кат.   Маріон Бартолі
2-6, 6-2, 6-2
  Аіко Накамура   Каміль Пін
  Чань Юнцзянь
  Дзюнрі Намігата
  Юлія Федоссова
  Джеймі Джексон
  Аї Сугіяма
  King /   Kostanić
7-6(2), 5-7, 6-2
  Чань Юнцзянь /   Чуан Чіяцзюн
2 жовтня Tashkent Open
  Ташкент, Узбекистан
IV кат.   Сун Тіантіан
6-2, 6-4
  Ірода Тольяганова   Вікторія Азаренко
  Ольга Пучкова
  Марія-Елена Камерін
  Анастасія Родіонова
  Саня Мірза
  Катерина Бондаренко
  Азаренко /   Пучек
відмова
  Камерін /   Гальярді
9 жовтня Кубок Кремля
  Москва, Росія
I кат.   Анна Чакветадзе
6-4, 6-4
  Надія Петрова   Ніколь Вайдішова
  Олена Дементьєва
  Амелі Моресмо
  Віра Звонарьова
  Патті Шнідер
  Марія Шарапова
  Пешке /   Ск'явоне
6-4, 6-7(4), 6-1
  Бенешова /   Воскобоєва
9 жовтня PTT Bangkok Open
  Бангкок, Таїланд
III кат.   Ваня Кінг
2-6, 6-4, 6-4
  Тамарін Танасугарн   Северін Бремонд
  Меган Шоннесі
  Сібіль Баммер
  Елені Даніліду
  Єлена Костанич
  Аіко Накамура
  King /   Kostanić
7-5, 2-6, 7-5
  Diaz-Oliva /   Гранден
16 жовтня Zurich Open
  Цюрих, Швейцарія
I кат.   Марія Шарапова
6-1, 4-6, 6-3
  Даніела Гантухова   Світлана Кузнецова
  Катарина Среботнік
  Амелі Моресмо
  Мартіна Хінгіс
  Марія Кириленко
  Тімеа Бачинскі
  Блек /   Стаббс
7-5, 7-5
  Хубер /   Среботнік
23 жовтня Generali Ladies Linz
  Лінц, Австрія
II кат.   Марія Шарапова
7-5, 6-2
  Надія Петрова   Патті Шнідер
  Ніколь Вайдішова
  Ана Іванович
  Віра Звонарьова
  Єлена Янкович
  Саманта Стосур
  Реймонд /   Стосур
6-3, 6-0
  Мораріу /   Среботнік
30 жовтня Bell Challenge
  Квебек, Канада
III кат.   Маріон Бартолі
6-0, 6-0
  Ольга Пучкова   Северін Бремонд
  Ліля Остерло
  Єлена Янкович
  Мартіна Суха
  Александра Возняк
  Шенай Пері
  Гренвілл /   Галліксон
6-3, 6-4
  Крайбас /   Аліна Жидкова
30 жовтня Gaz de France Stars
  Хасельт, Бельгія
III кат.   Кім Клейстерс
6-3, 3-6, 6-4
  Кая Канепі   Віра Звонарьова
  Міхаелла Крайчек
  Сандра Клосель
  Араван Резаї
  Ана Іванович
  Франческа Ск'явоне
  Реймонд /   Стосур
6-2, 6-3
  Даніліду /   Воор

Листопад ред.

Тиждень Турнір Кат. Переможець Фіналіст Півфіналісти Чвертьфіналісти
6 листопада 2006 WTA Tour Championships
  Мадрид, Іспанія
  Жустін Енен
6-4, 6-3
  Амелі Моресмо   Кім Клейстерс
  Марія Шарапова
  Мартіна Хінгіс
  Надія Петрова
  Світлана Кузнецова
  Олена Дементьєва
  Реймонд /   Стосур
3-6, 6-3, 6-3
  Блек /   Стаббс

Статистика ред.

Список тенісисток які перемагали на турнірах: