Відкрити головне меню

Кубок України з футболу 2008/2009 — 18-ий розіграш Кубка України.

Зміст

УчасникиРедагувати

У цьому розіграші Кубка взяли участь 62 команди чемпіонату і володар Кубка України серед аматорів 2007 року:

Клуби прем'єр-ліги:

Клуби першої ліги:

Клуби другої ліги

Володар Кубка серед аматорських команд:

Перший попередній етапРедагувати

Другий попередній етапРедагувати

1/16 фіналуРедагувати

  1/16 фіналу 1/8 фіналу 1/4 фіналу Півфінал Фінал
                                     
 «Фенікс-Іллічовець» 2  
 «Кривбас» 1  
   «Фенікс-Іллічовець» 0  
   «Таврія» 2  
 ЦСКА 0
 «Таврія» 3  
   «Таврія» 1  
   «Металіст» 2  
 «Дністер» 1  
 «Металіст» 4  
   «Металіст» 3
   «Арсенал» К 1  
 «Комунальник» 0
 «Арсенал» К 3  
   «Металіст» 0 (0)  
   «Ворскла» (дод. матч) 0 (2)  
 «Десна» 1  
 ФК «Харків» 4  
   ФК «Харків» 0
   «Металург» Д 2  
 «Металург» З 2
 «Металург» Д 3  
   «Металург» Д 0
   «Ворскла» 1  
 «Оболонь» (дч) 1  
 «Чорноморець» 0  
   «Оболонь» 1
   «Ворскла» 4  
 «Зірка» 0
 «Ворскла» 1  
 «Ворскла» 1
 «Шахтар» Д 0
 ПФК «Олександрія» 1  
 «Карпати» 0  
   ПФК «Олександрія» (пен) 1 (6)  
   «Дніпро» Д 1 (5)  
 «Кримтеплиця» 1
 «Дніпро» Д (дч) 3  
   ПФК «Олександрія» 1  
   «Шахтар» Д 2  
 «Геліос» 0  
 «Закарпаття» 1  
   «Закарпаття» 1
   «Шахтар» Д 4  
 «Іллічівець» 0
 «Шахтар» Д 3  
   «Шахтар» Д 1
   «Динамо» 0  
 «Нива» В 1  
 «Сталь» А 4  
   «Сталь» А 2
   ФК «Львів» 0  
 «Княжа» 0
 ФК «Львів» 2  
   «Сталь» А 1
   «Динамо» 4  
 «Олком» 0  
 «Динамо» 5  
   «Динамо» 2
   «Зоря» 0  
 «ІгроСервіс» 0
 «Зоря» 2  

Матчі 1/16 фіналу відбулися 12, 13 і 14 вересня 2008 року.

Команда 1 Команда 2 Рахунок
12 вересня
«Іллічівець» «Шахтар» Д 0:3
13 вересня
«Десна» ФК «Харків» 1:4
«Фенікс-Іллічовець» «Кривбас» 2:1
ЦСКА «Таврія» 0:3[2]
«Княжа» ФК «Львів» 0:2[4]
«Комунальник» «Арсенал» К 0:3
«Геліос» «Закарпаття» 0:1[5]
«Олком» «Динамо» 0:5
«Металург» З «Металург» Д 2:3
«Кримтеплиця» «Дніпро» Д 1:3 дч
«Зірка» «Ворскла» 0:1
«Дністер» «Металіст» 1:4
14 вересня
«Оболонь» «Чорноморець» 1:0 дч
ПФК «Олександрія» «Карпати» 1:0
«ІгроСервіс» «Зоря» 0:2
«Нива» В «Сталь» А 1:4

1/8 фіналуРедагувати

ЧвертьфіналиРедагувати

Матчі 1/4 фіналу відбулися 11 і 12 листопада 2008 року.

Команда 1 Команда 2 Рахунок
11 листопада
ПФК «Олександрія» «Шахтар» Д 1:2
12 листопада
«Металург» Д «Ворскла» 0:1
«Сталь» А «Динамо» 1:4
«Таврія» «Металіст» 1:2

ПівфіналиРедагувати

Півфінальні матчі відбудуться 22 квітня і 13 травня 2009 року. За регламентом, якщо перший матч закінчується внічию, то призначається додатковий матч на полі команди-суперника.

Команда 1 Команда 2 Рахунок
22 квітня
«Металіст» «Ворскла» 0:0
Додатковий матч. 13 травня
«Ворскла» «Металіст» 2:0
13 травня
«Шахтар» Д «Динамо» 1:0

ФіналРедагувати

Найкращі бомбардириРедагувати

Підсумкова таблицяРедагувати

Етап Команда I В Н П РМ О
Володар «Ворскла» 6 5 1 0 9−1 11
Фіналіст «Шахтар» Д 5 4 0 1 10−3 8
Півфінал «Металіст» 5 3 1 1 9−5 7
Півфінал «Динамо» 4 3 0 1 11−2 6
1/4 фіналу «Сталь» А 4 3 0 1 10−7 6
1/4 фіналу ПФК «Олександрія» 4 2 1 1 5−3 5
1/4 фіналу «Таврія» 3 2 0 1 6−2 4
1/4 фіналу «Металург» Д 3 2 0 1 5−3 4
1/8 фіналу «Закарпаття» 3 2 0 1 6−6 4
1/8 фіналу «Оболонь» 3 2 0 1 5−5 4
1/8 фіналу «Фенікс-Іллічовець» 3 2 0 1 4−4 4
1/8 фіналу «Дніпро» Д 2 1 1 0 4−2 3
1/8 фіналу «Арсенал» К 2 1 0 1 4−3 2
1/8 фіналу ФК «Харків» 2 1 0 1 4−3 2
1/8 фіналу «Зоря» 2 1 0 1 2−2 2
1/8 фіналу ФК «Львів» 2 1 0 1 2−2 2
1/16 фіналу «Зірка» 3 2 0 1 5−1 4
1/16 фіналу «Олком» 3 2 0 1 6−5 4
1/16 фіналу «Кримтеплиця» 2 1 0 1 4−3 2
1/16 фіналу «Княжа» 2 1 0 1 3−3 2
1/16 фіналу «Геліос» 2 1 0 1 2−2 2
1/16 фіналу «Дністер» 2 1 0 1 5−6 2
1/16 фіналу «Десна» 2 1 0 1 4−5 2
1/16 фіналу «ІгроСервіс» 2 1 0 1 1−2 2
1/16 фіналу «ЦСКА» 2 1 0 1 2−4 2
1/16 фіналу «Комунальник» 2 0 1 1 1−4 1
1/16 фіналу «Металург» З 1 0 0 1 2−3 0
1/16 фіналу «Кривбас» 1 0 0 1 1−2 0
1/16 фіналу «Карпати» 1 0 0 1 0−1 0
1/16 фіналу «Чорноморець» 1 0 0 1 0−1 0
1/16 фіналу «Нива» В 3 2 0 1 7−7 4
1/16 фіналу «Іллічівець» 1 0 0 1 0−3 0
Другий попередній етап «Поділля-Хмельницький» 2 1 0 1 5−2 2
Другий попередній етап ФК «Полтава» 2 1 0 1 5−3 2
Другий попередній етап «Єдність-2» 2 1 0 1 5−4 2
Другий попередній етап «Бастіон» 2 1 0 1 5−4 2
Другий попередній етап «Арсенал» БЦ 2 1 0 1 4−4 2
Другий попередній етап «Сталь» Д 2 1 0 1 2−2 2
Другий попередній етап «Олімпік» 2 1 0 1 4−5 2
Другий попередній етап ФК «Коростень» 2 1 0 1 2−3 2
Другий попередній етап «Єдність» 2 1 0 1 1−4 2
Другий попередній етап «Кремінь» 1 0 1 0 1−1 1
Другий попередній етап «Дніпро» Ч 1 0 0 1 2−3 0
Другий попередній етап ПФК «Севастополь» 1 0 0 1 1−2 0
Другий попередній етап «Енергетик» 1 0 0 1 0−1 0
Другий попередній етап «Волинь» 1 0 0 1 2−4 0
Другий попередній етап «Нафтовик-Укрнафта» 1 0 0 1 1−3 0
Другий попередній етап ФСК «Прикарпаття» 1 0 0 1 0−3 0
Перший попередній етап «Верес» 1 0 0 1 0−1 0
Перший попередній етап «Титан» Д 1 0 0 1 0−1 0
Перший попередній етап «Явір» 1 0 0 1 0−1 0
Перший попередній етап «Рось» 1 0 0 1 1−3 0
Перший попередній етап «Титан» А 1 0 0 1 1−3 0
Перший попередній етап «Шахтар» С 1 0 0 1 1−3 0
Перший попередній етап «Дніпро-75» 1 0 0 1 0−2 0
Перший попередній етап «Нива» Т 1 0 0 1 0−2 0
Перший попередній етап «Арсенал» Х 1 0 0 1 1−4 0
Перший попередній етап «Гірник» 1 0 0 1 1−4 0
Перший попередній етап «Гірник-Спорт» 1 0 0 1 0−3 0
Перший попередній етап «Нафком» 1 0 0 1 0−4 0
Перший попередній етап «Буковина» 0 0 0 0 0−0 0

ДжерелаРедагувати

ПриміткиРедагувати

  1. а б Матч відбувся в Обухові
  2. а б Матч відбувся в Бородянці
  3. Матч відбувся в Мукачевому
  4. Матч відбувся в Добромилі
  5. Матч відбувся в Краснокутську
  6. Матч відбувся в Сумах

Див. такожРедагувати