Німеччина на літніх Олімпійських іграх 2016

Німеччина на літніх Олімпійських іграх 2016 була представлена 423 спортсменами в 27 видах спорту.

Німеччина на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:GER
НОК:Національний олімпійський
комітет Німеччини
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 423 у 27 видах спорту
Прапороносець Тімо Болл (відкриття)[1]
Себастьян Брендель (закриття)
Медалі
Місце: 5
Золото
17
Срібло
10
Бронза
15
Всього
42
Участь у літніх Олімпійських іграх
189619001904190819121920 • 1924192819321936
19921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
192819321936
19921994199820022006201020142018
Див. також

МедалістиРедагувати

Медалі Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Міхаель Юнг Кінний спорт індивідуальне триборство 9 серпня
  Золото Ганс Груне
Лауріц Шоф
Карл Шульце
Філліпп Венде
Академічне веслування парні четвірки (чоловіки) 11 серпня
  Золото Каріна Бер
Юлія Лір
Ліза Шмідла
Аннекатрін Тіле
Академічне веслування парні четвірки (жінки) 11 серпня
  Золото Барбара Енгледер Стрільба гвинтівка з трьох положень, 50 м (жінки) 11 серпня
  Золото Генрі Юнгхенель Стрільба гвинтівка лежачи, 50 метрів (чоловіки) 12 серпня
  Золото Зенке Ротенбергер
Доротеє Шнайдер
Крістіна Брерінг-Шпреє
Ізабелль Верт
Кінний спорт командна виїздка 12 серпня
  Золото Крістоф Гартінг Легка атлетика метання диска (чоловіки) 13 серпня
  Золото Крістіан Райц Стрільба швидкісний пістолет, 25 метрів (чоловіки) 13 серпня
  Золото Себастьян Брендель Веслування на байдарках і каное каное-одиночки, 1000 метрів (чоловіки) 16 серпня
  Золото Фабіан Гамбюхен Гімнастика спортивна, перекладина (чоловіки) 16 серпня
  Золото Крістіна Фоґель Велоспорт спринт (жінки) 16 серпня
  Золото Лаура Людвіг
Кіра Валкенгорст
Пляжний волейбол жінки 17 серпня
  Золото Макс Рендшмідт
Маркус Гросс
Веслування на байдарках і каное байдарки-двійки, 1000 метрів (чоловіки)) 18 серпня
  Золото Жіноча збірна Німеччини з футболу Футбол жінки 19 серпня
  Золото Себастьян Брендель
Ян Вандрей
Веслування на байдарках і каное каное-двійки, 1000 метрів (чоловіки 20 серпня
  Золото Макс Рендшмідт
Том Лібшер
Макс Гофф
Маркус Гросс
Веслування на байдарках і каное байдарки-четвірки, 1000 метрів (чоловіки) 20 серпня
  Золото Томас Релер Легка атлетика метання списа (чоловіки) 20 серпня
  Срібло Сандра Ауффарт
Міхаель Юнг
Інгрід Клімке
Юлія Краєвскі
Кінний спорт командне триборство 9 серпня
  Срібло Моніка Карш Стрільба пістолет, 25 метрів (жінки) 9 серпня
  Срібло Ліза Унрух Стрільба з лука індивідуальна першість (жінки) 11 серпня
  Срібло Фелікс Драготта
Мальте Якшик
Ерік Йоганнесен
Андреас Куффнер
Максиміліан Мунскі
Ганнес Оцік
Максиміліан Рейнельт
Ріхард Шмідт
Мартін Зауер (стерновий)
Академічне веслування чоловіки вісімки 13 серпня
  Срібло Анджелік Кербер Теніс жіночий одиночний турнір 13 серпня
  Срібло Ізабель Верт Кінний спорт індивідуальна виїздка 15 серпня
  Срібло Франціска Вебер
Тіна Дітце
Веслування на байдарках і каное жінки байдарки-двійки, 500 метрів 16 серпня
  Срібло Хань Їн
Петрісса Солья
Шань Сяона
Настільний теніс командний розряд (жінки) 16 серпня
  Срібло Сабріна Герінг
Франціска Вебер
Штеффі Крігерштайн
Тіна Дітце
Веслування на байдарках і каное жінки байдарки-четвірки, 500 метрів 20 серпня
  Срібло Олімпійська збірна Німеччини з футболу
Тімо Горн
Джеремі Тольян
Лукас Клостерманн
Маттіас Гінтер
Ніклас Зюле
Свен Бендер
Макс Маєр
Ларс Бендер
Даві Зельке
Леон Горецка
Юліан Брандт
Яннік Гут
Філіпп Макс
Роберт Бауер
Макс Крістіансен
Гриша Премель
Серж Гнабрі
Нільс Петерсен
Футбол чоловіки 20 серпня
  Бронза Лаура Варгас-Кох Дзюдо жінки 70 кг 10 серпня
  Бронза Крістіна Фоґель
Міріам Вельте
Велоспорт жінки командний спринт 12 серпня
  Бронза Даніель Ясінскі Легка атлетика метання диска (чоловіки) 13 серпня
  Бронза Софі Шедер Гімнастика жінки різновисокі бруси 14 серпня
  Бронза Крістіна Брерінг-Шпреє Кінний спорт індивідуальна виїздка 15 серпня
  Бронза Деніс Кудла Боротьба Греко-римська боротьба 85 кг 15 серпня
  Бронза Патрік Гаусдінґ Стрибки у воду чоловіки трамплін, 3 метри 16 серпня
  Бронза Даніель Дойссер
Мередіт Майклс-Беербаум
Лудгер Беербаум
Крістіан Альманн
Кінний спорт командний конкур 17 серпня
  Бронза Дмитро Овчаров
Тімо Болл
Баштіан Штегер
Настільний теніс чоловіки 17 серпня
  Бронза Збірна Німеччини з хокею на траві
Ніколас Якобі
Матіас Мюллер
Лінус Бутт
Мартін Генер
Моріц Тромперц
Матс Грамбуш
Крістофер Веслі
Тімм Герцбрух
Тобіас Гауке
Том Грамбуш
Крістофер Рюр
Мартін Цвікер
Моріц Фюрсте
Флоріан Фукс
Тімур Оруз
Ніклас Веллен
Хокей на траві чоловіки 18 серпня
  Бронза Ерік Хайль
Томас Плессель
Вітрильний спорт 49er 18 серпня
  Бронза Жіноча збірна Німеччини з хокею на траві
Ліза Ган
Франциска Гауке
Ганна Крюгер
Ніке Лоренц
Марі Меверс
Юлія Мюллер
Янне Мюллер-Віланд
Пія-Софія Олдхафер
Селін Оруц
Катаріна Отте
Сесіль Піпер
Крістіна Рейнольдс
Анне Шредер
Ліза Шютце
Анніка Шпрінк
Шарлотта Штапенгорст
Яна Тешке
Хокей на траві жінки 19 серпня
  Бронза Артем Арутюнян Бокс чоловіки 64 кг 19 серпня
  Бронза Рональд Рауге Веслування на байдарках і каное чоловіки байдарки-одиночки, 200 метрів 20 серпня
  Бронза Збірна Німеччини з гандболу
Уве Генсгаймер
Фінн Лемке
Патрік Вінцек
Тобіас Рейманн
Фабіан Віде
Сільвіо Гейневеттер
Гендрік Пекелер
Штеффен Вайнгольд
Мартін Штробель
Патрік Гретцкі
Кай Хефнер
Андреас Вольфф
Юліус Кюн
Крістіан Діссінгер
Пауль Друкс
Гандбол чоловіки 21 серпня

СпортсмениРедагувати

Дисципліна Чоловіки Жінки Разом
Стрільба з лука 1 1 2
Легка атлетика 37 48 85
Бадмінтон 3 4 7
Бокс 6 0 6
Веслування на байдарках і каное 12 9 21
Велоспорт 15 14 29
Стрибки у воду 4 4 8
Кінний спорт 7 5 12
Фехтування 3 1 4
Хокей на траві 16 16 32
Футбол 18 19 37
Гольф 2 2 4
Гімнастика 5 12 17
Гандбол 14 0 14
Дзюдо 7 6 13
Сучасне п'ятиборство 2 2 4
Академічне веслування 25 10 35
Вітрильний спорт 7 5 12
Стрільба 9 6 15
Плавання 17 12 29
Настільний теніс 3 3 6
Тхеквондо 2 1 3
Теніс 3 5 8
Тріатлон 0 2 2
Волейбол 2 4 6
Важка атлетика 4 1 5
Боротьба 3 4 7
Разом 227 196 423

Стрільба з лукаРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяний Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Флоріан Флото індивідуальна першість (чоловіки) 677 11   Пійпо (FIN)
W 6–0
  Mohamad (MAS)
W 6–4
  Ku B-c (KOR)
L 4–6
Завершив виступ
Ліза Унрух індивідуальна першість (жінки) 640 21   Бріто (VEN)
W 6–4
  Баярдо (MEX)
W 6–4
  Cao H (CHN)
W 6–2
  Tan Y-t (TPE)
W 6–5
  Валенсія (MEX)
W 6–2
  Chang H-j (KOR)
L 2–6
 

Легка атлетикаРедагувати

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Чоловіки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Нільс Брембах ходьба на 20 км Н/Д 1:23:46 38
Маттіас Бюлер 110 м з бар'єрами 13.90 4 Н/Д Завершив виступ
Карл Дохманн ходьба на 50 км Н/Д DNF
Робін Ерева 200 м 20.61 5 Н/Д Завершив виступ
Julian Flügel Марафон Н/Д 2:20:47 71
Лукас Якубчик 100 м Bye 10.29 5 Завершив виступ
Александер Джон 110 м з бар'єрами 14.13 5 Н/Д Завершив виступ
Крістофер Лінке ходьба на 20 км Н/Д 1:20:00 5
Алейшо-Платіні Менга 200 м 20.80 5 Н/Д Завершив виступ
Флоріан Орт 5000 м 13:28.88 14 Н/Д Завершив виступ
Гаген Поле ходьба на 20 км Н/Д 1:21:44 18
ходьба на 50 км Н/Д DNF
Філіпп Пфлігер Марафон Н/Д 2:18:56 55
Джуліан Ройс 100 м Bye 10.34 7 Завершив виступ
200 м 20.39 SB 3 Н/Д Завершив виступ
Ріхард Рінгер 5000 м 14:05.01 20 Н/Д Завершив виступ
Хомію Тесфає 1500 м 3:47:44 7 Н/Д Завершив виступ
Грегор Трабер 110 м з бар'єрами 13.50 3 Q Н/Д 13.43 5 Завершив виступ
Робін Ерева
Роберт Герінг
Свен Кніпгальс
Лукас Якубчик
Джуліан Ройс
Alexander Kosenkow
Рой Шмідт
4×100 м 38.26 6 Н/Д Завершив виступ
 
Близнючки Ганер під час презентації форми збірної Німеччини.
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній забіг Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Джекі Бауманн 400 м з бар'єрами 59.04 6 Н/Д Завершила виступ
Памела Дуткевич 100 м з бар'єрами 12.90 3 Q Н/Д 12.92 4 Завершила виступ
Надін Гонська 200 м 23.03 4 Н/Д Завершила виступ
Ребекка Гаасе 100 м Bye 11.41 5 Завершила виступ
Анна Ганер Марафон Н/Д 2:45:32 81
Ліза Ганер Н/Д 2:45:33 82
Крістіна Герінґ 800 м 2:01.04 7 Н/Д Завершила виступ
Надін Хільдербранд 100 м з бар'єрами 12.84 2 Q Н/Д 12.95 4 Завершила виступ
Констанце Клостергальфен 1500 м 4:11.76 6 Q Н/Д 4:07.26 10 Завершила виступ
Фабіана Колманн 800 м 2:05.36 7 Н/Д Завершила виступ
Санаа Кубаа 3000 м з перешкодами 9:35.15 PB 9 Н/Д Завершила виступ
Геза Краузе 9:19.70 3 Q Н/Д 9:18.41 6
Гіна Люкенкемпер 200 м 22.80 3 q Н/Д 22.73 5 Завершила виступ
Ліза Маєр 22.86 2 Q Н/Д 22.90 7 Завершила виступ
Тетяна Пінто 100 м Bye 11.31 2 Q 11.32 7 Завершила виступ
Майя Рехберг 3000 м з перешкодами 9:51.73 15 Н/Д Завершила виступ
Сінді Роледер 100 м з бар'єрами 12.86 1 Q Н/Д 12.69 3 q 12.74 5
Аня Шерль Марафон Н/Д 2:37:23 44
Рут Софія Шпельмаєр 400 м 51.43 PB 3 q Н/Д 51.61 6 Завершила виступ
Діана Зуєв 1500 м 4:09.07 10 q Н/Д 4:10.15 9 Завершила виступ
Alexandra Burghardt
Ребекка Гаасе
Ясмін Квадво
Тетяна Пінто
4×100 м 42.18 1 Q Н/Д 42.10 4
Лара Гоффман
Фредеріка Моленкамп
Лаура Мюллер
Рут Софія Шпельмаєр
4×400 м 3:26.02 5 Н/Д Завершила виступ
Технічні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Алін Камара стрибки в довжину 5.16 30 Завершив виступ
Тобіас Дам штовхання ядра 19.62 22 Завершив виступ
Карстен Ділла стрибки з жердиною 5.30 28 Завершив виступ
Крістоф Гартінг метання диска 65.41 3 Q 68.37 PB  
Роберт Гартінг 62.21 15 Завершив виступ
Фабіан Гейнле стрибки в довжину 7.79 18 Завершив виступ
Макс Гесс потрійний стрибок 16.56 15 Завершив виступ
Рафаель Гольцдеппе стрибки з жердиною 5.45 25 Завершив виступ
Даніель Ясінскі метання диска 62.83 11 Q 67.08  
Ейке Оннен стрибки у висоту 2.26 24 Завершив виступ
Матеуш Пржибилко 2.22 28 Завершив виступ
Томас Релер метання списа 83.01 9 Q 90.30  
Тобіас Шербарт стрибки з жердиною 5.45 26 Завершив виступ
Давід Шторль штовхання ядра 20.47 10 q 20.64 7
Йоганнес Феттер метання списа 85.96 2 Q 85.32 4
Юліян Вебер 84.46 3 Q 81.36 9
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Шаніс Крафт метання диска 60.23 12 q 59.83 11
Дженні Елбе потрійний стрибок 14.02 13 Завершила виступ
Юлія Фішер метання диска 61.83 9 q 62.67 9
Сара Гамбетта штовхання ядра 17.24 20 Завершила виступ
Крістін Гіріш потрійний стрибок 14.26 4 q 13.96 11
Бетті Гайдлер метання молота 71.17 6 q 73.71 4
Крістін Гуссонг метання списа 62.17 11 q 57.70 12
Марі-Лоуренс Юнгфляйш стрибки у висоту 1.94 12 Q 1.93 =7
Катрін Клаас метання молота 67.92 18 Завершила виступ
Малайка Мігамбо стрибки в довжину 6.82 2 Q 6.95 PB 4
Состене Могенара 6.55 11 q 6.61 10
Надін Мюллер метання диска 63.67 5 Q 63.13 6
Крістіна Оберґфелль метання списа 62.18 10 q 62.92 8
Анніка Ролофф стрибки з жердиною 4.45 21 Завершила виступ
Ліза Рижих 4.60 2 Q 4.50 10
Крістіна Шваніц штовхання ядра 19.18 2 Q 19.03 6
Лінда Шталь метання списа 63.95 4 Q 59.71 11
Мартіна Штруц стрибки з жердиною 4.60 7 Q 4.60 9
Лєна Урбаняк штовхання ядра 16.62 29 Завершила виступ
Александра Вестер стрибки в довжину 5.98 34 Завершила виступ
Шарлін Войта метання молота 62.50 29 Завершила виступ
 
Артур Абеле підписує автографи під час презентації форми збірної Німеччини.
Комбіновані дисципліни – десятиборство (чоловіки)
Спортсмен Дисципліна 100 м СД ШЯ СВ 400 м 110Б МД СЖ МС 1500 м Final Місце
Артур Абеле Результат 10.87 6.97 15.03 1.98 49.02 14.12 44.66 4.50 64.13 4:53.07 8013 15
Очки 890 807 792 785 860 959 760 760 800 600
Ріко Фраймут Результат 10.73 7.17 SB 13.27 DNS DNF
Очки 922 854 684 0
Кай Казмірек Результат 10.78 7.69 PB 14.20 2.10 46.75 14.62 43.25 5.00 64.60 4:31.25 8580 4
Очки 910 982 741 896 971 896 731 910 807 736
Комбіновані дисципліни – семиборство (жінки)
Спортсмен Дисципліна 100Б СВ ШЯ 200 m СД МС 800 m Final Місце
Дженніфер Оезер Результат 13.69 1.86 PB 14.28 SB 24.99 6.19 SB 47.22 2:13.82 SB 6401 SB 9
Очки 1023 1054 813 888 908 806 909
Клаудія Рат Результат 13.63 1.74 12.83 24.48 6.55 39.39 2:07.22 SB 6270 14
Очки 1031 903 716 935 1023 656 1006
Каролін Шефер Результат 13.12 PB 1.83 SB 14.57 PB 23.99 6.20 47.99 2:16.52 SB 6540 5
Очки 1106 1016 832 982 912 821 871

БадмінтонРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Марк Цвіблер одиночний розряд   Еванс (IRL)
L (21–9, 17–21, 7–21)
  de Oliveira (BRA)
W (21–12, 21–12)
Н/Д 2 Завершив виступ
Міхаель Фухс
Йоганнес Шеттлер
парний розряд   Гох В Ш /
Тан В К (MAS)
L (14–21, 17–21)
  Fu Hf /
Чжан Н (CHN)
L (11–21, 16–21)
  Чу /
Понгнаїрат (USA)
W (21–14, 21–14)
3 Н/Д Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Карін Шнасе одиночний розряд   Мегі (IRL)
W (21–14, 21–19)
  Wang Yh (CHN)
L (11–21, 16–21)
Н/Д 2 Завершила виступ
Йоганна Голишевскі
Карла Нельте
парний розряд   Tang Yt /
Yu Y (CHN)
L (10–21, 11–21)
  Чан Є Н /
Лі С Х (KOR)
L (18–21, 21–18, 17–21)
  Г Стоєва /
С Стоєва (BUL)
L (14–21, 19–21)
4 Н/Д Завершила виступ
Змішаний
Спортсмен Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Міхаель Фухс
Біргіт Міхельс
парний розряд   Чжан Н /
Чжао Ю (CHN)
L (19–21, 16–21)
  Джордан /
Сусанто (INA)
L (16–21, 15–21)
  Лі Ч Х /
Чау Х В (HKG)
L (17–21, 14–21)
4 Завершив виступ

БоксРедагувати

Спортсмен Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Хамза Тоуба до 52 кг (чоловіки)   Конкі (FRA)
L 0–3
Завершив виступ
Artem Harutyunyan до 64 кг (чоловіки) Bye   Біярсланов (CAN)
W 2–0
  Гозгеч (TUR)
W 3–0
  Сотомайор (AZE)
L 0–3
Завершив виступ  
Араджик Марутян до 69 кг (чоловіки)   Маестре (VEN)
L 1–2
Завершив виступ
Серж Міхел до 81 кг (чоловіки)   Mina (ECU)
L 0–3
Завершив виступ
Давід Граф до 91 кг (чоловіки) Bye   Перальта (ARG)
L 1–2
Завершив виступ
Ерік Пфайфер понад 91 кг (чоловіки)   Лорент (ISV)
L 1–2
Завершив виступ

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

СлаломРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Півфінал Фінал
Заплив 1 Місце Заплив 2 Місце Кращий Місце Час Місце Час Місце
Сідеріс Тасіадіс чоловіки К-1 100.47 8 92.23 1 92.23 1 Q 95.63 1 Q 97.90 5
Франц Антон
Ян Бенцін
Чоловіки's C-2 103.43 4 114.35 8 103.43 5 Q 107.93 1 Q 103.58 4
Ганнес Айгнер чоловіки Б-1 90.33 7 87.31 2 87.31 3 Q 91.87 6 Q 89.02 4
Мелані Пфайфер жінки Б-1 115.60 15 107.30 12 107.30 14 Q 108.58 10 Q 106.89 7

СпринтРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Себастьян Брендель К-1 1000 м 3:58.44 1 FA Bye 3:56.926  
Max Hoff Б-1 1000 м 3:33.585 2 Q 3:36.136 2 FA 3:37.581 7
Stefan Kiraj К-1 200 м 41.198 5 Q 43.171 6 Завершив виступ
Рональд Рауе Б-1 200 м 34.350 1 Q 34.180 2 FA 35.662  
Себастьян Брендель
Ян Вандрей
К-2 1000 м 3:33.482 1 FA Bye 3:43.912  
Маркус Гросс
Макс Рендшмідт
Б-2 1000 м 3:19.258 1 FA Bye 3:10.781  
Том Лібшер
Рональд Рауе
Б-2 200 м 31.572 4 Q 32.061 2 FA 32.488 5
Маркус Гросс
Max Hoff
Том Лібшер
Макс Рендшмідт
Б-4 1000 м 2:52.836 1 FA Bye 3:02.143  
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Конні Вассмут Б-1 200 м 41.972 5 Q 41.725 6 Завершила виступ
Франціска Вебер Б-1 500 м 1:56.601 4 Q 1:56.515 1 FA 1:54.553 5
Тіна Дітце
Франціска Вебер
Б-2 500 м 1:42.184 1 FA Bye 1:43.738  
Тіна Дітце
Сабріна Герінг
Штеффі Крігерштайн
Франціска Вебер
Б-4 500 м 1:33.185 3 Q 1:34.710 1 FA 1:15.094  

Пояснення до кваліфікації: FA = Кваліфікувались до фіналу A (за медалі); FB = Кваліфікувались до фіналу B (не за медалі)

ВелоспортРедагувати

ШосеРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Час Місце
Емануель Бухманн Групова гонка 6:13:03 14
Сімон Гешке Групова гонка Не фінішував
Роздільна гонка 1:15:49.88 13
Максиміліан Леві Групова гонка Не фінішував
Tony Martin Групова гонка Не фінішував
Роздільна гонка 1:15:33.75 12
Жінки
Спортсменка Дисципліна Час Місце
Ліза Бреннауер Групова гонка 3:56:34 19
Роздільна гонка 45:22.62 8
Ромі Каспер Групова гонка 4:02:07 44
Клаудія Ліхтенберг 3:58:03 31
Тріксі Воррак Групова гонка 4:01:33 43
Роздільна гонка 46:52.77 16

ТрекРедагувати

Спринт
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Раунд 1 Втішний поєдинок 1 Раунд 2 Втішний поєдинок 2 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце
Йоахім Айлерс спринт (чоловіки) 9.908
72.668
12 Q   Желінський (POL)
W 10.428
69.044
Bye   Сюй Ч (CHN)
W 10.449
68.906
Bye   Ґлетцер (AUS)
L, L
Завершив виступ поєдинок за 5-те місце
  Констебл (AUS)
  Сюй Ч (CHN)
  Боже (FRA)
W 10.525
5
Максиміліан Леві 10.035
71.748
18 Q   Кенні (GBR)
L
  Філліп (TRI)
  Докінс (NZL)
W 10.536
69.524
  Ґлетцер (AUS)
L
  Констебл (AUS)
  Хогланд (NED)
L
Завершив виступ 9th place final
  Хогланд (NED)
  Вебстер (NZL)
  Puerta (COL)
W 10.275
9
Крістіна Фоґель спринт (жінки) 10.865
66.267
6 Q   van Riessen (NED)
W 11.279
63.835
Bye   Хансен (NZL)
W 11.197
64.302
Bye   Лі Хв (HKG)
W 11.230,
W 11.373
  Марчант (GBR)
W 11.302,
W 11.153
  Джеймс (GBR)
W 11.237,
W 11.312
 
Міріам Вельте 11.038
65.229
14 Q   Zhong Ts (CHN)
L
  O'Brien (CAN)
  Салліван (CAN)
W 11.466
62.794
  Марчант (GBR)
L
  Zhong Ts (CHN)
  Мірс (AUS)
L
Завершив виступ 9th place final
  Мірс (AUS)
  Куефф (FRA)
  Хансен (NZL)
L
11
Командна першість sprint
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінали Фінал
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце
Йоахім Айлерс
Рене Ендерс
Максиміліан Леві
командний спринт (чоловіки) 43.711
61.769
7 Q   Нова Зеландія (NZL)
L 43.455
62.133
5 Завершив виступ
Крістіна Фоґель
Міріам Вельте
командний спринт (жінки) 32.673
55.091
3 Q   Франція (FRA)
W 32.806
54.868
4 Q   Австралія (AUS)
W 32.636
55.153
 
Переслідування
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінали Фінал
Час Місце Opponent
Результати
Місце Opponent
Результати
Місце
Хеннінг Боммель
Нільс Шомбер
Керстен Тіле
Доменік Вайнштайн
командна гонка переслідування (чоловіки) 4:00.911 6 Q   Швейцарія (SUI)
3:56.903
6   Італія (ITA)
3:59.485
5
Шарлотта Беккер
Міке Крьогер
Стефані Поль
Гудрун Шток
командна гонка переслідування (жінки) 4:30.068 9 Завершила виступ
Кейрін
Спортсмен Дисципліна Перший раунд Втішний поєдинок Другий раунд Final
Місце Місце Місце Місце
Йоахім Айлерс Кейрін (чоловіки) 2 Q Bye 1 Q 4
Максиміліан Леві Кейрін (чоловіки) 3 R 4 Завершив виступ
Крістіна Фоґель кейрін (жінки) 1 Q Bye 1 Q 6
Міріам Вельте 7 R 5 Завершив виступ
Омніум
Спортсмен Дисципліна Скретч Індивідуальна гонка переслідування Гонка на вибування Гіт з місця на 1 км Гіт з ходу на 250 м Гонка за очками Загалом очок Місце
Місце Очки Час Місце Очки Місце Очки Час Місце Очки Час Місце Очки Очки Місце
Роґер Клюґе омніум (чоловіки) 2 38 4:18.907 4 34 12 18 1:03.797 9 24 13.332 11 20 33 3 167 6
Анна Кнауер омніум (жінки) 16 10 3:42.987 13 16 8 26 36.370 10 22 14.447 10 22 3 11 99 13

МаунтінбайкРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Мануель Фуміч маунтінбайк (чоловіки) 1:37:39 13
Моріц Мілац 1:43:14 28
Гелен Ґроберт маунтінбайк (жінки) 1:34:08 12
Сабіне Шпіц 1:39:16 19

BMXРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Очки Місце Очки Місце Результат Місце
Луїс Бретауер BMX (чоловіки) 35.379 15 7 2 Q 23 8 Завершив виступ
Надя Пріс BMX (жінки) 37.152 14 Н/Д 19 7 Завершила виступ

Стрибки у водуРедагувати

 
Мартін Вольфрам, Саша Кляйн і Патрік Гаусдінґ (ліворуч) під час Clothing олімпійської збірної Німеччини.
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Штефан Фек трамплін, 3 метри 423.50 9 Q 354.20 17 Завершив виступ
Патрік Гаусдінґ 440.00 6 Q 413.50 10 Q 498.90  
Саша Кляйн вишка, 10 метрів 463.40 7 Q 475.00 5 Q 424.15 9
Мартін Вольфрам 468.80 6 Q 466.15 8 Q 492.90 5
Штефан Фек
Патрік Гаусдінґ
Синхронний трамплін, 3 метри Н/Д 410.10 4
Патрік Гаусдінґ
Саша Кляйн
Синхронна вишка, 10 метрів Н/Д 438.42 4
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Тіна Пунцель трамплін, 3 метри 307.95 13 Q 291.60 17 Завершила виступ
Нора Субшінскі 302.05 16 Q 308.25 12 Q 317.10 9
Марія Курйо вишка, 10 метрів 287.00 21 Завершила виступ
Елена Вассен 291.90 16 Q 276.70 17 Завершила виступ
Тіна Пунцель
Нора Субшінскі
Синхронний трамплін, 3 метри Н/Д 284.25 7

Кінний спортРедагувати

ВиїздкаРедагувати

Спортсмен Кінь Дисципліна Grand Prix Grand Prix Special Grand Prix Freestyle Загалом
Результат Місце Результат Місце За техніку За артистизм Результат Місце
Крістіна Брерінг-Шпреє Desperados Індивідуальні 82.257 2 Q 81.401 4 Q 83.714 90.571 87.142  
Зенке Ротенбергер Cosmo 77.329 7 Q 76.261 10 Завершив виступ
Доротеє Шнайдер Showtime 80.986 4 Q 82.619 3 Q 79.607 86.285 82.946 6
Ізабелль Верт Weihegold 81.029 3 Q 83.711 1 Q 85.285 92.857 89.071  
Крістіна Брерінг-Шпреє
Зенке Ротенбергер
Доротеє Шнайдер
Ізабелль Верт
Див. вище Команда 81.295 1 Q 81.936 1 Н/Д 81.936  

ТриборствоРедагувати

Спортсмен Кінь Дисципліна Виїздка Крос Конкур Загалом
Кваліфікація/Team final Фінал
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Сандра Ауффарт Opgun Louvo Індивідуальні 41.60 8 24.80 66.40 20 0.00 66.40 17 0.00 66.40 11 66.40 11
Міхаель Юнг Sam 40.90 5 0.00 40.90 2 0.00 40.90 1 0.00 40.90 1 40.90  
Інгрід Клімке Hale Bob 39.50 4 26.00 65.50 19 0.00 65.50 15 4.00 69.50 14 69.50 14
Юлія Краєвскі Samourai du Thot 44.80 # 18 Eliminated Завершив виступ
Сандра Ауффарт
Міхаель Юнг
Інгрід Клімке
Юлія Краєвскі
Див. вище Команда 122.00 4 50.80 172.80 4 0.00 172.80 2 Н/Д 172.80  

"#" позначає, що очки цього вершника не входять до заліку командного змагання, оскільки зараховуються лише результати трьох найкращих вершників.

КонкурРедагувати

Спортсмен Кінь Дисципліна Кваліфікація Фінал Загалом
Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Фінал A Фінал B
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Крістіан Альманн Taloubet Індивідуальні 0 =1 Q 0 0 =1 Q 4 4 =7 Q 0 1 Q 4 4 =14 4 =9
Лудгер Бербаум Chiara 4 # =27 Q 4 # 8 =30 Q 0 8 =18* Завершив виступ
Даніель Дойссер First Class 0 =1 Q 0 0 =1 Q 4 4 =7 Q 0 1 Q 4 4 =14 4 =9
Мередіт Майклс-Бербаум Fibonacci 0 =1 Q 0 0 =1 Q 5 # 5 =13 Q EL Завершив виступ
Крістіан Альманн
Лудгер Бербаум
Даніель Дойссер
Мередіт Майклс-Бербаум
Див. вище Команда 0 =1 0 Н/Д =1 Q 8 8 =3 Н/Д 8  

"#" позначає, що очки цього вершника не входять до заліку командного змагання, оскільки зараховуються лише результати трьох найкращих вершників.

ФехтуванняРедагувати

Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Петер Йоппіх індивідуальна рапіра (чоловіки) Bye   Лефор (FRA)
W 15–13
  Авола (ITA)
L 13–15
Завершив виступ
Макс Хартунг індивідуальна шабля (чоловіки) Н/Д   Апіті (BEN)
W 15–9
  Гомер (USA)
L 12–15
Завершив виступ
Матіяш Сабо Н/Д   Пакмадан (IRI)
W 15–11
  Пасков (BUL)
W 15–6
  Гомер (USA)
L 12–15
Завершив виступ
Каролін Голубніцкі індивідуальна рапіра (жінки) Bye   Лічбінська (POL)
L 9–14
Завершила виступ

Хокей на травіРедагувати

Підсумок

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Germany men's чоловічий турнір   Канада
W 6–2
  Індія
W 2–1
  Ірландія
W 3–2
  Аргентина
D 4–4
  Нідерланди
W 2–1
1   Нова Зеландія
W 3–2
  Аргентина
L 2–5
  Нідерланди
W 4–3P
FT: 1–1
 
Germany women's жіночий турнір   КНР
D 1–1
  Нова Зеландія
W 2–1
  Південна Корея
W 2–0
  Іспанія
L 1–2
  Нідерланди
L 0–2
3   США
W 2–1
  Нідерланди
L 3–4P
FT: 1–1
  Нова Зеландія
W 2–1
 

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Німеччини з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі B чоловічого турніру з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B3


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B5


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B8


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B12


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B14


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4


Півфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D1


Матч за бронзову медаль

Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

Жіночий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Німеччини з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A жіночого турніру з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A3


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A4


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A8


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A10


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A13


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C2


Півфінал

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D1


Матч за бронзову медаль

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

ФутболРедагувати

SummaryРедагувати

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Germany men's чоловічий турнір   Мексика
D 2–2
  Південна Корея
D 3–3
  Фіджі
W 10–0
2   Португалія
W 4–0
  Нігерія
W 2–0
  Бразилія
L 4–5P
1–1 дч
 
Germany women's жіночий турнір   Зімбабве
W 6–1
  Австралія
D 2–2
  Канада
L 1–2
2   КНР
W 1–0
  Канада
W 2–0
  Швеція
W 2–1
 

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Німеччини з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Футбол на літніх Олімпійських іграх 2016 — чоловічий турнір – Group C Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C2


Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4


Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C5


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1


Півфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F2


Гонка за золоту медаль

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G2

Жіночий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Німеччини з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Футбол на літніх Олімпійських іграх 2016 — жіночий турнір – Group F Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F2


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F4


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F5


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра H2


Півфінал

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра I2


Final

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра J2

ГольфРедагувати

Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Загалом
Результат Результат Результат Результат Результат Пар Місце
Алекс Чейка чоловіки 67 71 74 69 281 −3 =21
Мартін Каймер 69 72 72 66 279 −5 =15
Сандра Галь жінки 71 74 69 69 283 −1 =25
Каролін Массон 69 69 75 69 282 −2 =21

ГімнастикаРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Чоловіки
Командна першість
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
                       
Андреас Бретшнайдер Команда 14.800 13.641 14.158 14.633 14.833 13.633 85.698 24 Q 14.533 13.516 14.466 Н/Д 14.466 14.466 Н/Д
Лукас Даузер Н/Д 13.733 13.916 13.833 15.266 Н/Д Н/Д 14.066 13.800 14.783 15.500 Н/Д
Фабіан Гамбюхен 14.041 Н/Д 15.166 Н/Д 15.533 Q Н/Д 14.666 Н/Д 15.091 Н/Д 15.666
Марсель Нгуєн 14.500 13.433 14.733 14.600 15.466 13.366 86.098 22 Q 14.333 13.366 14.866 14.666 15.466 14.400
Андреас Тоба 1.633 14.233 Н/Д 14.633 Н/Д Н/Д
Загалом 43.341 41.607 42.807 44.399 45.565 43.799 261.518 8 Q 43.352 40.948 43.132 44.540 45.391 43.732 261.095 7
Індивідуальні фінали
Спортсмен Дисципліна Вправа Загалом Місце
           
Андреас Бретшнайдер Абсолютна першість 14.733 13.500 13.833 14.533 14.533 13.833 84.965 20
Фабіан Гамбюхен Перекладина Н/Д 15.766 15.766  
Марсель Нгуєн Абсолютна першість 14.733 12.666 14.600 14.666 14.900 14.466 86.031 19
Жінки
Командна першість
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
               
Табеа Альт Команда 14.833 14.666 14.233 Н/Д 14.800 Н/Д 14.600 Н/Д Н/Д
Кім Буй Н/Д 14.800 Н/Д 13.766 Н/Д Н/Д 14.900 Н/Д 13.466
Пауліна Шефер 14.400 Н/Д 14.400 14.300 Н/Д 14.266 Н/Д 14.500 14.375
Софі Шедер 13.966 15.433 Q 12.933 13.266 55.598 23 Q 13.933 15.466 Н/Д
Елізабет Зайц 14.100 15.466 Q 13.866 13.666 57.098 10 Q Н/Д 15.533 14.000 13.833
Загалом 43.333 45.699 42.499 41.732 173.263 6 Q 42.999 45.899 43.100 41.674 173.672 6
Індивідуальні фінали
Спортсмен Дисципліна Вправа Загалом Місце
       
Софі Шедер Абсолютна першість 14.033 13.950 12.666 13.258 53.907 23
Різновисокі бруси Н/Д 15.566 Н/Д 15.566  
Елізабет Зайц Абсолютна першість 14.100 15.233 13.200 13.833 56.366 17
Різновисокі бруси Н/Д 15.533 Н/Д 15.533 4

Художня гімнастикаРедагувати

Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце
Яна Березко-Маргграндер Індивідуальне багатоборство 17.100 16.983 17.100 17.066 68.249 18 Завершила виступ
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
5 стрічок 6 булав
2 обручі
Загалом Місце 5 стрічок 6 булав
2 обручі
Загалом Місце
Наталі Германн
Анастасія Хмельницька
Даніела Потапова
Юлія Ставіцкая
Сіна Ткалчевіч
групове багатоборство 15.650 16.750 32.400 10 Завершила виступ

Стрибки на батутіРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Леоні Адам жінки 97.885 10 Завершив виступ

ГандболРедагувати

 
Кай Хефнер і Фін Лембке під час Clothing олімпійської збірної Німеччини.
Підсумок

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Germany men's чоловічий турнір   Швеція


W 32–29

  Польща


W 32–29

  Бразилія


L 30–33

  Словенія


W 28–25

  Єгипет


W 31–25

1   Катар


W 34–22

  Франція


L 28–29

  Польща


W 31–25

 

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Німеччини з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі B чоловічого турніру з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B1


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B4


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B8


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B10


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B14


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C2


Півфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D2


Матч за бронзову медаль

Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

ДзюдоРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Тобіас Енгльмайєр до 60 кг Bye   Гаррігос (ESP)
W 001–000
  Кітадай (BRA)
L 000–001
Завершив виступ
Себастьян Зайдль до 66 кг Bye   Базіле (ITA)
L 000–100
Завершив виступ
Ігор Вандтке до 73 кг Bye   Депре (HAI)
W 000–000 S
  Мукі (ISR)
L 000–010
Завершив виступ
Свен Мареш до 81 кг Bye   Тома (UAE)
L 000–101
Завершив виступ
Марк Оденталь до 90 кг Bye   Бакер (JPN)
L 000–100
Завершив виступ
Карл-Річард Фрей до 100 кг Bye   Цирьєніч (HUN)
W 100–000
  Soe (MYA)
W 100–000
  Блошенко (UKR)
L 000–011
Завершив виступ   Дарвіш (EGY)
W 100–000
  Маре (FRA)
L 000–100
5
Андре Брайтбарт понад 100 кг Н/Д   Краковецький (KGZ)
L 000–100
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Марен Кре до 52 кг   Скрипник (BLR)
W 011–001
  Джуффріда (ITA)
L 000–001
Завершила виступ
Міріам Ропер до 57 кг   R Silva (BRA)
L 000–100
Завершила виступ
Мартіна Трайдос до 63 кг Bye   M Silva (BRA)
L 000–000 S
Завершила виступ
Лаура Варгас-Кох до 70 кг Bye   Морейра (ANG)
W 000–000 S
  Граф (AUT)
W 100-000
  Татімото (JPN)
L 000–010
Bye   Бернабеу (ESP)
W 010–000
 
Луїза Мальцан до 78 кг Bye   Погоржелец (POL)
W 000–000 S
  Агіар (BRA)
L 000–000 S
Завершила виступ   Пауел (GBR)
W 100–000
  Веленшек (SLO)
L 000–100
5
Жасмін Кюльбс понад 78 кг   Чибісова (RUS)
L 000–101
Завершила виступ

Сучасне п'ятиборствоРедагувати

Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Верхова їзда
(конкур)
Комбіновано: стрільба/біг
(10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м)
Загалом очок Підсумкове місце
RR BR Місце Очки Час Місце Очки Штрафні очки Місце Очки Час Місце MP Points
Патрік Доге чоловіки 23–12 2 2 240 2:07.65 31 318 12 12 288 11:23.36 14 617 1463 6
Крістіан Циллекенс 16–19 0 26 196 2:06.24 28 322 14 14 286 11:27.45 17 613 1417 21
Анніка Шлей жінки 17–18 0 16 202 2:19.34 21 282 7 12 293 12:21.95 3 559 1336 5
Лена Шенеборн 24–11 0 2 244 2:21.74 29 275 EL 31 0 12:54.21 14 526 1045 32

Академічне веслуванняРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заїзди Втішний заплив Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Марсель Гаккер
Штефан Крюгер
Парні двійки 6:31.85 3 SA/B Bye 6:18.32 4 FB 6:58.86 8
Моріц Мос
Джейсон Осборн
Парні двійки, легка вага 6:40.48 4 R 7:05.36 1 SA/B 6:35.90 6 FB 6:32.30 9
Антон Браун
Максиміліан Корге
Максиміліан Планер
Фелікс Вімбергер
Четвірки 5:59.74 2 SA/B Bye 6:35.90 6 FB 6:06.24 12
Тобіас Францманн
Йонатан Кох
Лукас Шефер
Ларс Віхерт
Четвірки, легка вага 6:14.87 4 R 6:03.29 2 SA/B 6:18.43 6 FB 6:35.83 9
Ганс Груне
Лауріц Шоф
Karl Schulze
Філіпп Венде
Парні четвірки 5:53.63 3 R 5:51.43 1 FA Н/Д 6:06.81  
Фелікс Драготта
Мальте Якшик
Ерік Йоганнесен
Andreas Kuffner
Максиміліан Мунскі
Ганнес Оцік
Максиміліан Рейнельт
Richard Schmidt
Martin Sauer
(стерновий)
Eight 5:38.22 1 FA Bye Н/Д 5:30.96  
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заїзди Втішний заплив Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Керстін Гартманн
Катрін Маршанд
Двійки 7:17.98 3 SA/B Bye 7:39.79 5 FB 7:18.57 8
Марайке Адамс
Марі-Катрін Арнольд
Парні двійки 7:13.49 4 R 7:00.54 2 SA/B 6:58.70 5 FB 7:39.82 7
Марі-Луїз Дрегер
Фіні Штурм
Парні двійки, легка вага 7:11.08 3 R 8:02.28 2 SA/B 7:33.21 6 FB 7:32.73 11
Каріна Бер
Юлія Лір
Ліза Шмідла
Аннекатрін Тіле
Парні четвірки 6:30.86 1 FA Bye Н/Д 6:49.39  

Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

Вітрильний спортРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Тоні Вільгельм RS:X 8 4 13 10 9 4 1 7 19 7 8 19 10 100 6
Філіпп Буль Лазер 16 16 8 13 17 13 1 25 34 17 Н/Д EL 126 14
Фердинанд Герц
Олівер Шиманскі
470 13 18 9 23 14 1 24 6 4 6 Н/Д EL 94 11
Ерік Хайль
Томас Плессель
49er 6 3 1 3 5 13 15 4 5 10 4 18 16 83  
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Анніка Бохман
Марлен Штайнгер
470 12 16 17 DNF 15 3 6 14 DSQ 17 Н/Д EL 121 18
Вікторія Юрчок
Аніка Лоренц
49erFX 21 8 8 7 6 7 17 10 7 9 6 9 16 110 9
Змішаний
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Пауль Кольхофф
Кароліна Вернер
Nacra 17 14 10 10 17 8 13 5 10 2 9 14 18 EL 112 13

M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу

СтрільбаРедагувати

 
Барбара Енгледер і під час Clothing олімпійської збірної Німеччини.
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Даніель Бродмайєр Гвинтівка лежачи, 50 м 619.2 37 Н/Д Завершив виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 1177 2 Q Н/Д 435.6 4
Ральф Бухайм Скит 116 23 Завершив виступ
Олівер Гайс швидкісний пістолет, 25 м 572 17 Н/Д Завершив виступ
Міхаель Янкер Пневматична гвинтівка, 10 м 620.8 29 Н/Д Завершив виступ
Генрі Юнгхенель Гвинтівка лежачи, 50 м 627.8 8 Q Н/Д 209.5 OR  
Юліан Юстус Пневматична гвинтівка, 10 м 622.8 18 Н/Д Завершив виступ
Андре Лінк Гвинтівка з трьох положень, 50 м 1174 7 Q Н/Д 424.6 5
Андреас Льов Дубль-трап 140 OR 1 Q 25 6 Завершив виступ
Крістіан Райц швидкісний пістолет, 25 м 592 1 Q Н/Д 34  
 
Ева Рьоскен і Селіна Гшвандтнер під час Clothing олімпійської збірної Німеччини.
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Яна Бекманн Трап 61 19 Завершила виступ
Барбара Енгледер Пневматична гвинтівка, 10 м 420.3 2 Q Н/Д 165.0 4
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 583 5 Q Н/Д 458.6 OR  
Селіна Гшвандтнер Пневматична гвинтівка, 10 м 414.8 13 Н/Д Завершила виступ
Моніка Карш Пневматичний пістолет, 10 м 379 25 Н/Д Завершила виступ
пістолет, 25 м 583 4 Q 18 2 Q 6  
Ева Рьоскен Гвинтівка з трьох положень, 50 м 579 14 Н/Д Завершила виступ
Крістін Венцель Скит 68 11 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

ПлаванняРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Пауль Бідерманн 200 м вільним стилем 1:45.78 2 Q 1:45.69 =4 Q 1:45.84 6
Штеффен Дайблер 100 м батерфляєм 52.14 18 Завершив виступ
Крістіан Дінер 200 м на спині 1:56.62 9 Q 1:56.37 8 Q 1:56.27 7
Крістоф Фільдербрандт 200 м вільним стилем 1:47.81 28 Завершив виступ
Ян-Філіп Гланія 100 м на спині 53.87 15 Q 53.94 12 Завершив виступ
200 м на спині 1:56.50 =6 Q 1:56.53 9 Завершив виступ
Якоб Хайдтманн 400 м комплексом DSQ Н/Д Завершив виступ
Філіп Хайнц 200 м комплексом 1:57.59 NR 2 Q 1:58.85 8 Q 1:57.48 6
Йоганнес Гінце 400 м комплексом 4:18.25 18 Н/Д Завершив виступ
Бйорн Горнікель 100 м вільним стилем 49.62 39 Завершив виступ
Марко Кох 200 м брасом 2:08.98 5 Q 2:08.12 7 Q 2:08.00 7
Клеменс Рапп 400 м вільним стилем 3:49.10 24 Н/Д Завершив виступ
Крістіан Райхерт 10 км Н/Д 1:53:04.7 9
Флоріан Фогель 400 м вільним стилем 3:45.49 9 Н/Д Завершив виступ
Крістіан фон Лем 100 м брасом 1:00.13 15 Q 1:00.23 12 Завершив виступ
Флоріан Веллброк 1500 м вільним стилем 15:23.88 32 Н/Д Завершив виступ
Даміан Вірлінг 50 м вільним стилем 22.18 19 Завершив виступ
100 м вільним стилем 48.35 7 Q 48.66 15 Завершив виступ
Штеффен Дайблер
Бйорн Горнікель
Даміан Вірлінг
Philip Wolf
Естафета 4 × 100 м вільним стилем 3:14.97 11 Н/Д Завершив виступ
Пауль Бідерманн
Крістоф Фільдербрандт
Клеменс Рапп
Флоріан Фогель
Естафета 4 × 200 м вільним стилем 7:07.66 4 Q Н/Д 7:07.28 6
Штеффен Дайблер
Ян-Філіп Гланія
Марко Кох
Крістіан фон Лем
Даміан Вірлінг
Естафета 4 × 100 м комплексом 3:33.67 8 Q Н/Д 3:33.50 7
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Леоні Бек 800 м вільним стилем 8:47.47 25 Н/Д Завершила виступ
Доротеа Брандт 50 м вільним стилем 24.77 =13 Q 24.71 14 Завершила виступ
Анніка Брун 200 м вільним стилем 1:58.48 20 Завершила виступ
Ліза Граф 200 м на спині 2:08.67 =4 Q 2:09.56 14 Завершила виступ
Isabelle Härle 10 км Н/Д 1:57:22.1 6
Франциска Хентке 200 м батерфляєм 2:07.59 9 Q 2:07.67 11 Завершила виступ
400 м комплексом 4:43.32 21 Н/Д Завершила виступ
Сара Келер 400 м вільним стилем 4:06.55 10 Н/Д Завершила виступ
800 м вільним стилем 8:24.65 7 Q Н/Д 8:27.75 8
Дженні Менсінг 200 м на спині 2:10.68 16 Q 2:10.15 16 Завершила виступ
Александра Венк 100 м батерфляєм 58.49 21 Завершила виступ
200 м комплексом 2:12.46 13 Q 2:12.13 12 Завершила виступ
Анніка Брун
Сара Келер
Leonie Kullmann
Paulina Schmiedel
Естафета 4 × 200 м вільним стилем 7:56.74 12 Н/Д Завершила виступ
Анніка Брун
Ліза Граф
Vanessa Grimberg
Александра Венк
Естафета 4 × 100 м комплексом 4:02.19 12 Н/Д Завершила виступ

Настільний тенісРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Тімо Болл Одиночний розряд Bye   Shibaev (RUS)
W 4–3
  Aruna (NGR)
L 2–4
Завершив виступ
Овчаров Дмитро Михайлович Bye   Li P (QAT)
W 4–3
  Tokič (SLO)
W 4–1
  Самсонов (BLR)
L 2–4
Завершив виступ
Тімо Болл
Овчаров Дмитро Михайлович
Баштіан Штегер
Команда Н/Д   Китайський Тайбей (TPE)
W 3–1
  Австрія (AUT)
W 3–1
  Японія (JPN)
L 1–3
  Південна Корея (KOR)
W 3–1
 
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Хань Їн одиночний розряд Bye   Komwong (THA)
W 4–0
  Li X (FRA)
W 4–1
  Ding N (CHN)
L 0–4
Завершила виступ
Петрісса Солья Bye   Ri M-s (PRK)
L 0–4
Завершила виступ
Хань Їн
Шань Сяона
Петрісса Солья
Команда Н/Д   США (USA)
W 3–0
  Гонконг (HKG)
W 3–1
  Японія (JPN)
W 3–2
  Китай (CHN)
L 0–3
 

ТхеквондоРедагувати

Спортсмен Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Левент Тункат до 58 кг (чоловіки)   Піє (DOM)
L DSQ
Завершив виступ
Тахір Гюлеч до 80 кг (чоловіки)   Hernández (DOM)
W 4–2
  Cisse (CIV)
L 1–7
Завершив виступ   Paziński (POL)
L 5–6
Завершив виступ 7
Рабія Гюлеч до 67 кг (жінки)   Баришникова (RUS)
W 9–8
  Татар (TUR)
L 1–5
Завершила виступ

ТенісРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Dustin Brown одиночний розряд   Bellucci (BRA)
L 6–4, 4–5ret
Завершив виступ
Філіпп Кольшрайбер   Пелья (ARG)
W 4–6, 6–1, 6–2
  Martin (SVK)
L WO
Завершив виступ
Jan-Lennard Struff   Donskoy (RUS)
L 3–6, 4–6
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Анніка Бек одиночний розряд   Конюх (CRO)
L 6–2, 1–6, 3–6
Завершила виступ
Анджелік Кербер   Дуке-Маріньо (COL)
W 6–3, 7–5
  Бушар (CAN)
W 6–4, 6–2
  Стосур (AUS)
W 6–0, 7–5
  Конта (GBR)
W 6–1, 6–2
  Кіз (USA)
W 6–3, 7–5
  Пуїг (PUR)
L 4–6, 6–4, 1–6
 
Андреа Петкович   Світоліна (UKR)
L 6–7, 1–6
Завершила виступ
Лаура Зігемунд   Піронкова (BUL)
W 1–6, 6–4, 6–2
  Zhang S (CHN)
W 6–2, 6–4
  Фліпкенс (BEL)
W 6–4, 6–3
  Пуїг (PUR)
L 1–6, 1–6
Завершила виступ
Анна-Лена Гренефельд
Лаура Зігемунд
парний розряд Н/Д   Касаткіна /
Кузнецова (RUS)
L 1–6, 4–6
Завершила виступ
Анджелік Кербер
Андреа Петкович
Н/Д   Еррані /
Вінчі (ITA)
L 2–6, 2–6
Завершила виступ

ТріатлонРедагувати

Спортсмен Дисципліна Плавання,
1,5 км
Перехід 1 Велосипед,
40 км
Перехід 2 Біг,
10 км
Загалом Time Місце
Анне Гауг жінки 21:11 0:57 1:04:50 0:40 35:18 2:02:56 36
Лаура Ліндеманн 19:18 0:54 1:04:30 0:43 36:27 2:01:52 28

ВолейболРедагувати

ПляжнийРедагувати

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Місце 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Маркус Бекерманн
Ларс Флюгген
Чоловіки Pool B
  КанторЛосяк (POL)
L 0 – 2 (11–21, 21–23)
  БроуверМеувсен (NED)
L 1 – 2 (21–19, 17–21, 16–14)
  БарсукЛямін (RUS)
L 0 – 2 (14–21, 17–21)
4 Завершив виступ
Карла Боргер
Брітта Бюте
жінки Pool E
  ГайдріхЦумкер (SUI)
L 0 – 2 (12–21, 16–21)
  van Gestelvan der Vlist (NED)
W 2 – 0 (21–19, 21–14)
  BansleyПаван (CAN)
L 0 – 2 (19–21, 15–21)
Lucky Losers
  AgudoПерес (VEN)
W 2 – 0 (21–13, 21–8)
3 q   Антунеш
Франса (BRA)
L 0 – 2 (17–21, 19–21)
Завершив виступ
Лаура Людвіг
Кіра Валкенгорст
Pool D
  El-GhobashyMeawad (EGY)
W 2 – 0 (21–12, 21–15)
  БродерВальяс (CAN)
W 2 – 0 (21–17, 21–11)
  ДжомбініЧоловікиegatti (ITA)
W 2 – 1 (21–18, 18–21, 15–9)
1 Q   Форрер
Верже-Депре (SUI)
W 2 – 0 (21–19, 21–10)
  Паван
Bansley (CAN)
W 2 – 0 (21–14, 21–14)
  Антунеш
Франса (BRA)
W 2 – 0 (21–18, 21–12)
  Беднарчук
Сейшас (BRA)
W 2 – 0 (21–18, 21–14)
 

Важка атлетикаРедагувати

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Ніко Мюллер до 77 кг (чоловіки) 151 11 181 10 332 10
Юрген Шпіс до 105 кг (чоловіки) 170 14 220 5 390 10
Олексій Прохоров понад 105 кг (чоловіки) 180 17 215 16 395 16
Almir Velagic 188 11 232 10 410 9
Сабіне Куштерер до 58 кг (жінки) 90 9 110 11 200 10

БоротьбаРедагувати

Легенда:

  • VT – Перемога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
  • ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Френк Стаблер до 66 кг Bye   Венцкайтіс (LTU)
W 3–1 PP
  Штефанек (SRB)
L 1–3 PP
Завершив виступ Bye   Томохіро (JPN)
L 1–3 PP
Завершив виступ 7
Denis Kudla до 85 кг   Кенжеєв (KGZ)
W 3–0 PO
  Кобліашвілі (GEO)
W 3–1 PP
  Чакветадзе (RUS)
L 0–4 ST
Завершив виступ Bye   Ахлагі (IRI)
W 3–1 PP
  Лерінц (HUN)
W 3–1 PP
 
Едуард Попп до 130 кг Bye   Тиналієв (KAZ)
W 3–0 PO
  Бабаджанзаде (IRI)
W 3–1 PP
  Каяалп (TUR)
L 0–4 ST
Bye   Шаріаті (AZE)
L 0–5 VT
5
Жінки
Спортсменка Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Ніна Геммер до 53 кг   Zhong Xc (CHN)
L 1–3 PP
Завершила виступ 14
Луїза Німеш до 58 кг   Коблова (RUS)
L 1–3 PP
Завершила виступ   Орхон (MGL)
L 0–5 VT
Завершила виступ 20
Аліне Фоккен до 69 кг Bye   Zhou F (CHN)
W 3–1 PP
  Франссон (SWE)
L 1-3 PP
Завершила виступ 9
Марія Зельмаєр до 75 кг Bye   Вібе (CAN)
L 0–3 PO
Завершила виступ Bye   Zhang Fl (CHN)
L 0–4 ST
Завершила виступ 18

ПриміткиРедагувати

ПосиланняРедагувати