Відкрити головне меню

Вітрильний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — 49er FX

Розклад змаганьРедагувати

Всі змагання проходять у серпні

П'ят 12 Суб 13 Нед 14 Пон 15 Вів 16 Сер 17 Чет 18
Заплив 1
Заплив 2
Заплив 3
Заплив 4
Заплив 5
Заплив 6
Вихідний Заплив 7
Заплив 8
Заплив 9
Заплив 10
Заплив 11
Заплив 12
Вихідний Медальний заплив

РезультатиРедагувати

 
Місце
Країна Стерновий Crew Заплив 1 Заплив 2 Заплив 3 Заплив 4 Заплив 5 Заплив 6 Заплив 7 Заплив 8 Заплив 9 Заплив 10 Заплив 11 Заплив 12 Медальний заплив Загалом Загалом

вирахувано
Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч. Міс. Оч.
     Бразилія Мартіна Граель Кахена Кунце 9 9.0 1 1.0 1 1.0 10 10.0 2 2.0 6 6.0 3 3.0 3 3.0 11 11.0 2 2.0 7 7.0 2 2.0 1 2.0 59.0 48.0
     Нова Зеландія Александра Мелоні Моллі Міч 6 6.0 5 5.0 4 4.0 4 4.0 5 5.0 1 1.0 6 6.0 12 12.0 3 3.0 3 3.0 5 5.0 5 5.0 2 4.0 63.0 51.0
     Данія Єна Маі Гансен Катя Сальсков-Іверсен UFD 21.0 2 2.0 2 2.0 2 2.0 4 4.0 2 2.0 9 9.0 16 16.0 2 2.0 1 1.0 2 2.0 4 4.0 4 8.0 75.0 54.0
4    Іспанія Тамара Ечегоєн Берта Бетансос 4 4.0 13 13.0 3 3.0 1 1.0 11 11.0 5 5.0 4 4.0 1 1.0 1 1.0 5 5.0 10 10.0 1 1.0 7 14.0 73.0 60.0
5    Італія Джулія Конті Франческа Клапчіч 3 3.0 7 7.0 7 7.0 6 6.0 10 10.0 8 8.0 15 15.0 13 13.0 5 5.0 6 6.0 4 4.0 7 7.0 3 6.0 97.0 82.0
6    Франція Сара Стюарт Од Компан 1 1.0 9 9.0 10 10.0 12 12.0 12 12.0 13 13.0 1 1.0 9 9.0 4 4.0 16 16.0 1 1.0 2 3.0 5 10.0 101.0 85.0
7    Нідерланди Аннемік Беккерінг Аннетт Дойц UFD 21.0 10 10.0 12 12.0 3 3.0 8 8.0 3 3.0 5 5.0 7 7.0 13 13.0 11 11.0 3 3.0 10 10.0 6 12.0 118.0 97.0
8    Велика Британія Шарлотта Добсон Софі Ейнсворт 2 2.0 11 11.0 5 5.0 8 8.0 7 7.0 10 10.0 2 2.0 5 5.0 9 9.0 15 15.0 14 14.0 8 8.0 10 20.0 116.0 101.0
9    Німеччина Вікторія Юрчок Аніка Лоренц UFD 21.0 8 8.0 8 8.0 7 7.0 6 6.0 7 7.0 17 17.0 10 10.0 7 7.0 9 9.0 6 6.0 9 9.0 8 16.0 131.0 110.0
10    США Періс Хенкен Хелена Скатт 13 13.0 16 16.0 14 14.0 5 5.0 1 1.0 4 4.0 11 11.0 8 8.0 8 8.0 12 12.0 13 13.0 6 6.0 9 18.0 128.0 112.0
11    Швеція Ліза Еріксон Ханна Клінга 11 11.0 6 6.0 9 9.0 15 15.0 3 3.0 9 9.0 10 10.0 2 2.0 16 16.0 14 14.0 9 9.0 15 15.0 .0 119.0 103.0
12    Ірландія Андреа Брюстер Саскія Тайді 8 8.0 3 3.0 6 6.0 18 18.0 13 13.0 14 14.0 19 19.0 6 6.0 18 18.0 8 8.0 13 13.0 12 12.0 .0 138.0 119.0
13    Аргентина Вікторія Траваскіо Марія Соль Бранц 14 14.0 20 20.0 13 13.0 9 9.0 19 19.0 13 13.0 7 7.0 11 11.0 10 10.0 4 4.0 11 11.0 19 19.0 .0 149.0 129.0
14    Норвегія Рагна Агеруп Майя Агеруп 10 10.0 18 18.0 15 15.0 17 17.0 9 9.0 17 17.0 13 13.0 4 4.0 6 6.0 13 13.0 17 17.0 11 11.0 .0 150.0 132.0
15    Сінгапур Грізельда Кхнг Сара Тан 12 12.0 19 19.0 17 17.0 11 11.0 14 14.0 11 11.0 8 8.0 20 20.0 15 15.0 7 7.0 8 8.0 13 13.0 .0 155.0 135.0
16    Канада Ерін Рефюз Даніель Бойд 5 5.0 4 4.0 11 11.0 16 16.0 16 16.0 16 16.0 18 18.0 17 17.0 12 12.0 18 18.0 16 16.0 14 14.0 .0 163.0 145.0
17    Фінляндія Ноора Рускола Камілла Цедеркрейц 7 7.0 12 12.0 16 16.0 13 13.0 DSQ 21.0 15 15.0 14 14.0 15 15.0 14 14.0 10 10.0 20 20.0 18 18.0 .0 175.0 154.0
18    Чилі Аранца Гумучіо Бегонья Гумучіо 16 16.0 14 14.0 18 18.0 14 14.0 15 15.0 19 19.0 12 12.0 14 14.0 17 17.0 17 17.0 15 15.0 16 16.0 .0 187.0 168.0
19    Естонія Рагна Агеруп Майя Агеруп 15 15.0 17 17.0 19 19.0 20 20.0 17 17.0 18 18.0 16 16.0 18 18.0 19 19.0 20 20.0 18 18.0 17 17.0 .0 214.0 194.0
20    Японія Міягава Кейко Такано Сена UFD 21.0 15 15.0 20 20.0 19 19.0 18 18.0 20 20.0 20 20.0 19 19.0 UFD 21.0 19 19.0 19 19.0 20 20.0 .0 231.0 210.0

Легенда: DSQ – Дискваліфікований; UFDДискваліфікація з «U» прапором;
QUA
 — Пройшов у наступну стадію;
Вирахувано з остаточного результату.


ПосиланняРедагувати