Нова Зеландія на літніх Олімпійських іграх 2016

Нова Зеландія на літніх Олімпійських ігор 2016 була представлена 199 спортсменами у 20 видах спорту.

Нова Зеландія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:NZL
НОК:Олімпійський комітет
Нової Зеландії
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 199 у 20 видах спорту
Прапороносець Пітер Берлінг (відкриття)
Ліза Керрінгтон (закриття)
Медалі
Місце: 19
Золото
4
Срібло
9
Бронза
5
Всього
18
Участь у літніх Олімпійських іграх
1908 • 1912192019241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
195219561960196419681972197619801984198819921994199820022006201020142018
Див. також

СпортсмениРедагувати

Дисципліна Чоловіки Жінки Разом
Легка атлетика 8 6 14
Веслування на байдарках і каное 2 6 8
Велоспорт 12 8 20
Стрибки у воду 0 1 1
Кінний спорт 3 2 5
Хокей на траві 16 16 32
Футбол 0 18 18
Гольф 2 1 3
Гімнастика 2 1 3
Дзюдо 0 1 1
Академічне веслування 22 14 36
Регбі-7 12 12 24
Вітрильний спорт 7 5 12
Стрільба 1 2 3
Плавання 6 3 9
Тхеквондо 0 1 1
Теніс 2 0 2
Тріатлон 2 2 4
Важка атлетика 1 1 2
Боротьба 1 0 1
Разом 99 100 199

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Геміш Бонд
Ерік Маррей
Академічне веслування двійки парні 11 серпня
  Золото Мае Дрісдейл Академічне веслування одиночки (чоловіки) 13 серпня
  Золото Ліза Керрінгтон Веслування на байдарках і каное байдарки-одиночки, 200 метрів (жінки) 16 серпня
  Золото Пітер Берлінг
Блер Тьюк
Вітрильний спорт чоловіки 49er 18 серпня
  Срібло Наталі Руні Стрільба трап (жінки) 7 серпня
  Срібло   Нова Зеландія (NZL)
Шакіра Бейкер
Келлі Браз'єр
Гейл Бротон
Тереза Фіцпатрік
Сара Госс
Гуріана Мануель
Кайла Макалістер
Тайла Натан-Вонг
Теріна Те Тамакі
Рубі Туї
Ніалл Вільямс
Портія Вудмен
Регбі-7 Жіночий турнір 8 серпня
  Срібло Лука Джонс Веслування на байдаках і каное водний слалом на байдарках 11 серпня
  Срібло Едвард Докінс
Етан Мітчелл
Сем Вебстер
Велоспорт командний спринт 11 серпня
  Срібло Валері Адамс Легка атлетика штовхання ядра 12 серпня
  Срібло Дженев'єв Берент
Ребекка Скоун
Академічне веслування жінки, двійки 12 серпня
  Срібло Джо Алех
Олівія Поурі
Вітрильний спорт жінки, 470 18 серпня
  Срібло Александра Мелоні
Моллі Міч
Вітрильний спорт 49er FX 18 серпня
  Срібло Лідія Ко Гольф жінки 20 серпня
  Бронза Сем Міч Вітрильний спорт Лазер 16 серпня
  Бронза Ліза Керрінгтон Веслування на байдарках і каное байдарки-одиночки, 500 м (жінки) 18 серпня
  Бронза Томас Волш Легка атлетика штовхання ядра (чоловіки) 18 серпня
  Бронза Еліза Маккартні Легка атлетика стрибки з жердиною (жінки) 19 серпня
  Бронза Нік Вілліс Легка атлетика 1500 м (чоловіки) 20 серпня
Медалісти за спортом
Спорт       Разом
Ак. весл. 2 1 0 3
Вітрильний 1 2 1 4
Байд.-каное 1 1 1 3
Легк. атл. 0 1 3 4
Велоспорт 0 1 0 1
Гольф 0 1 0 1
Регбі-7 0 1 0 1
Стрільба 0 1 0 1
Разом 4 9 5 18
Медалісти за датою
Дата       Разом
6 серпня 0 0 0 0
7 серпня 0 1 0 1
8 серпня 0 1 0 1
9 серпня 0 0 0 0
10 серпня 0 0 0 0
11 серпня 1 2 0 3
12 серпня 0 2 0 2
13 серпня 1 0 0 1
14 серпня 0 0 0 0
15 серпня 0 0 0 0
16 серпня 1 0 1 2
17 серпня 0 0 0 0
18 серпня 1 2 2 5
19 серпня 0 0 1 1
20 серпня 0 1 1 2
21 серпня 0 0 0 0
Разом 4 9 5 18
Медалісти за статтю
Гендер       Разом
Чоловіки 3 1 3 7
Жінки 1 8 2 11
Разом 4 9 5 18

Легка атлетикаРедагувати

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Трекові і шосейні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Геміш Карсон 1500 м 3:48.18 8 Завершив виступ
Джуліан Метьюс 3:40.40 9 Завершив виступ
Квентін Р'ю ходьба на 20 км Н/Д DSQ
ходьба на 50 км Н/Д 3:49:32 12
Зейн Робертсон 10000 м Н/Д 27:33.67 NR 12
Нік Вілліс 1500 м 3:38.55 6 Q 3:39.96 3 Q 3:50.24  
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній забіг Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Алана Барбер ходьба на 20 км Н/Д 1:35:55 35
Ніккі Гамблін 1500 м 4:11.88 13 Завершила виступ
5000 м 16:43.61 15 q Н/Д 16:14.24 17
Люсі Олівер 5000 м 15:53.77 14 Н/Д Завершила виступ
Енджі Петті 800 м 2:02.40 4 Завершила виступ
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Стюарт Фаркуар метання списа (чоловіки) 77.32 29 Завершив виступ
Джако Гілл штовхання ядра (чоловіки) 20.80 4 Q 20.50 9
Tom Walsh 21.03 2 Q 21.36  
Валері Адамс штовхання ядра (жінки) 19.74 1 Q 20.42  
Еліза Маккартні стрибки з жердиною (жінки) 4.60 5 Q 4.80 NR  

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

СлаломРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Півфінал Фінал
Заплив 1 Місце Заплив 2 Місце Кращий Місце Час Місце Час Місце
Mike Dawson чоловіки Б-1 88.91 4 90.86 10 88.91 8 Q 91.47 5 93.07 10
Лука Джонс жінки Б-1 100.59 2 101.96 3 100.59 4 Q 108.05 7 101.82  

СпринтРедагувати

Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Мартін Макдавелл Б-1, 1000 м (чоловіки) 3:39.58 20 Завершив виступ
Ліза Керрінгтон Б-1, 200 м (жінки) 40.422 3 Q 39.561 1 FA 39.864  
Б-1, 500 м (жінки) 1:54.765 4 Q 1:56.155 2 FA 1:54.372  
Еймі Фішер
Кайла Імрі
Джеймі Ловетт
Кейтлін Раян
Б-4, 500 м (жінки) 1:33.782 6 Q 1:34.778 2 FA 1:38.198 5

Пояснення до кваліфікації: FA = Кваліфікувались до фіналу A (за медалі); FB = Кваліфікувались до фіналу B (не за медалі)

ВелоспортРедагувати

ШосеРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Джордж Беннетт Групова шосейна гонка (чоловіки) 6:21:54 33
Закарі Вільямс Не фінішував
Лінда Мелані Віллюмсен Серуп групова шосейна гонка (жінки) 3:56:34 23
роздільна шосейна гонка (жінки) 44:54.71 6

ТрекРедагувати

Спринт
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Раунд 1 Втішний поєдинок 1 Раунд 2 Втішний поєдинок 2 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце
Едвард Докінс спринт (чоловіки) 9.895
72.764
10 Q   Вебстер (NZL)
L
  Леві (GER)
  Філліп (TTO)
L
Завершив виступ
Sam Webster 9.880
72.874
9 Q   Докінс (NZL)
W 10.159
70.873
не брав участі   Дмітрієв (RUS)
L
  Сюй Ч (CHN)
  Puerta (COL)
L
Завершив виступ 9th place final
  Леві (GER)
  Puerta (COL)
  Хогланд (NED)
L
12
Наташа Хансен спринт (жінки) 10.871 NR
66.231
7 Q   O'Brien (CAN)
W 11.400
63.157
не брав участі   Фоґель (GER)
L
  Крупекайте (LTU)
  Куефф (FRA)
L
Завершила виступ 9th place final
  Мірс (AUS)
  Вельте (GER)
  Куефф (FRA)
W 11.795
9
Олівія Подмор 11.315
63.632
23 Завершив виступ
Командна першість sprint
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінали Фінал
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце
Едвард Докінс
Етан Мітчелл
Sam Webster
командний спринт (чоловіки) 42.673
63.271
2 Q   Німеччина (GER)
W 42.535 OR
63.477
1 FA   Велика Британія (GBR)
L 42.542
63.466
 
Наташа Хансен
Олівія Подмор
командний спринт (жінки) 34.346
52.407
9 Завершила виступ

Qualification legend: FA=Фінал за золоту медаль; FB=Фінал за бронзову медаль

Переслідування
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінали Фінал
Час Місце Opponent
Результати
Місце Opponent
Результати
Місце
Пітер Буллінг
Аарон Гейт
Реган Гоф
Ділан Кеннетт
Гейден Ролстон
командна гонка переслідування (чоловіки) 3:55.977 4 Q   Велика Британія (GBR)
3:55.654
4   Данія (DEN)
3:56.753
4
Рашлі Б'юкенен
Лорен Елліс
Джеймі Нільсен
Ракель Шит
Джорджія Вільямс
командна гонка переслідування (жінки) 4:20.061 5 Q   Польща (POL)
4:17.592
4   Канада (CAN)
4:18.459
4
Кейрін
Спортсмен Дисципліна Перший раунд Втішний поєдинок Другий раунд Final
Місце Місце Місце Місце
Едвард Докінс Кейрін (чоловіки) 4 R 3 Завершив виступ
Sam Webster 1 Q Bye 6 FB 7
Наташа Хансен кейрін (жінки) 3 R 2 Завершила виступ
Олівія Подмор DNF R 5 Завершив виступ
Омніум
Спортсмен Дисципліна Скретч Індивідуальна гонка переслідування Гонка на вибування Гіт з місця на 1 км Гіт з ходу на 250 м Гонка за очками Загалом очок Місце
Місце Очки Час Місце Очки Місце Очки Час Місце Очки Час Місце Очки Очки Місце
Ділан Кеннетт омніум (чоловіки) 5 32 4:20.180 6 30 17 8 1:00.923 1 40 12.506 1 40 −7 15 143 8
Лорен Елліс омніум (жінки) 5 32 3:33.221 6 30 11 20 36.427 11 20 14.574 14 14 73 2 189 4

МаунтінбайкРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Сем Ґейз маунтінбайк (чоловіки) LAP (1 lap) 37

BMXРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Очки Місце Очки Місце Результат Місце
Трент Джонс BMX (чоловіки) 36.331 25 7 2 Q 17 7 Завершив виступ

Стрибки у водуРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Елізабет Кві трамплін, 3 метри (жінки) 273.30 24 Завершила виступ

Кінний спортРедагувати

ВиїздкаРедагувати

Спортсмен Кінь Дисципліна Grand Prix Grand Prix Special Grand Prix Freestyle Загалом
Результат Місце Результат Місце За техніку За артистизм Результат Місце
Джулі Бруем Vom Feinsten Індивідуальні 68.543 44 Завершив виступ

ТриборствоРедагувати

Спортсмен Кінь Дисципліна Виїздка Крос Конкур Загалом
Кваліфікація Фінал
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Кларк Джонстон Balmoral Sensation Індивідуальні 46.50 23 4.80 51.30 7 0.00 51.30 5 8.00 59.30 6 59.30 6
Джонелл Річардс Faerie Dianimo 49.50 # 43 8.00 57.50 13 8.00 65.50 15 8.00 73.50 17 73.50 17
Тім Прайс Ringwood Sky Boy 47.00 29 Eliminated Завершив виступ
Марк Тодд Leonidas II 44.00 17 2.00 46.00 4 16.00 62.00 11 0.00 62.00 7 62.00 7
Кларк Джонстон
Джонелл Річардс
Тім Прайс
Марк Тодд
Див. вище Команда 137.50 6 154.80 2 24.00 178.80 4 Н/Д 178.80 4

"#" позначає, що очки цього вершника не входять до заліку командного змагання, оскільки зараховуються лише результати трьох найкращих вершників.

Хокей на травіРедагувати

Підсумок

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
New Zealand men's чоловічий турнір   Австралія
L 1–2
  Велика Британія
D 2–2
  Іспанія
L 2–3
  Бразилія
W 9–0
  Бельгія
W 3–1
4   Німеччина
L 2–3
Завершив виступ 7
New Zealand women's жіночий турнір   Південна Корея
W 4–1
  Німеччина
L 1–2
  Іспанія
W 2–1
  Нідерланди
D 1–1
  КНР
W 3–0
2   Австралія
W 4–2
  Велика Британія
L 0–3
  Німеччина
L 1–2
4

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Нової Зеландії з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A чоловічого турніру з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A4


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A7


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A10


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A14

Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4

Жіночий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Нової Зеландії з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A жіночого турніру з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A1


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A4


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A7


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A12


Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A15

Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C1

Півфінал

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D2

Матч за бронзову медаль

Шаблон:Жіночий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

ФутболРедагувати

Жіночий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Нової Зеландії з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Футбол на літніх Олімпійських іграх 2016 — жіночий турнір – Group G Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G1


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G4


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G6

ГольфРедагувати

Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Загалом
Результат Результат Результат Результат Результат Пар Місце
Раян Фокс чоловіки 70 73 74 68 285 1 39
Денні Лі 72 65 76 69 282 −2 27
Лідія Ко жінки 69 70 65 69 273 −11  

ГімнастикаРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
                       
Михайло Кудінов Абсолютна першість 13.200 12.600 13.433 13.799 14.700 12.833 80.899 45 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
               
Кортні Макгрегор Абсолютна першість 14.333 12.433 13.000 13.066 53.165 41 Завершила виступ

Стрибки на батутіРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Ділан Шмідт чоловіки 107.660 8 Q 57.140 7

ДзюдоРедагувати

Спортсмен Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Дарсіна Мануель до 57 кг (жінки)   Заблудіна (RUS)
W 001–000
  Монтейру (POR)
L 000–002
Завершила виступ

Академічне веслуванняРедагувати

Чоловіки

Шаблон:New Zealand 2016 Summer Olympics rowing results/men

Жінки

Шаблон:New Zealand 2016 Summer Olympics rowing results/women Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

Регбі-7Редагувати

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Нової Зеландії з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі C чоловічого турніру з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C2


Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4


Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C6

Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D1

Classification semifinal (5–8)

Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F1

Матч за п'яте місце

Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F4

Жіночий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Нової Зеландії з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі B жіночого турніру з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B2


Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B4


Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B6

Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D4

Півфінал

Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G2

Гонка за золоту медаль

Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра H2

Вітрильний спортРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Сем Міч Лазер 19 3 5 6 14 17 13 6 12 1 Н/Д 8 85  
Джош Джуніор Фінн 18 24 14 14 5 3 18 2 4 6 Н/Д 8 92 7
Пол Сноу-Гансен
Деніел Вілкокс
470 2 10 20 15 23 5 2 13 10 15 Н/Д 12 104 10
Пітер Берлінг
Блер Тьюк
49er 1 1 5 2 7 6 2 3 1 3 5 4 2 33  
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Джо Алех
Олівія Поурі
470 21
DSQ
1 4 1 12 21
DSQ
3 1 1 4 Н/Д 6 54  
Александра Мелоні
Моллі Міч
49erFX 6 5 4 4 5 1 6 12 3 3 5 5 4 51  
Змішаний
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Джейсон Сондерс
Джемма Джонс
Nacra 17 9 13 7 5 4 2 4 8 12 13 13 2 2 81 4

M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу

СтрільбаРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Раян Тейлор гвинтівка лежачи, 50 метрів (чоловіки) 622.4 16 Н/Д Завершив виступ
Наталі Руні трап (жінки) 68 4 Q 13 (+1) 2 Q 11  
Хлоя Тіппл скит (жінки) 67 13 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

ПлаванняРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Бредлі Ешбі 200 м батерфляєм 2:01.22 29 Завершив виступ
200 м комплексом 1:59.77 16 Q 2:00.45 14 Завершив виступ
Метью Гатчінс 400 м вільним стилем 3:48.25 19 Н/Д Завершив виступ
1500 м вільним стилем 15:32.60 38 Н/Д Завершив виступ
Корі Мейн 100 м на спині 53.99 16 Q 54.29 15 Завершив виступ
200 м на спині 1:57.51 15 Q 1:58.08 14 Завершив виступ
Кейн Редфорд 10 км Н/Д 1:53:18.7 18
Гленн Снайдерс 100 м брасом 1:00.26 =16 Q 1:00.50 15 Завершив виступ
200 м брасом 2:12.47 23 Завершив виступ
Метью Стенлі 100 м вільним стилем 50.14 42 Завершив виступ
200 м вільним стилем 1:47.37 20 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Лорен Бойл 400 м вільним стилем 4:07.90 14 Н/Д Завершила виступ
800 м вільним стилем 8:25.84 9 Н/Д Завершила виступ
Гелена Гассон 100 м батерфляєм 59.82 32 Завершила виступ
200 м батерфляєм 2:12.18 25 Завершила виступ
Емма Робінсон 800 м вільним стилем 8:33.73 16 Н/Д Завершила виступ

ТхеквондоРедагувати

Спортсмен Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Андреа Кілдей до 49 кг (жінки)   Sing (BRA)
L 5–7
Завершила виступ

ТенісРедагувати

Спортсмен Дисципліна 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Marcus Daniell
Michael Venus
Парний розряд (чоловіки)   Нестор /
Поспішил (CAN)
L 6–4, 3–6, 6–7(6–8)
Завершив виступ

ТріатлонРедагувати

Спортсмен Дисципліна Плавання,
1,5 км
Перехід 1 Велосипед,
40 км
Перехід 2 Біг,
10 км
Загалом Time Місце
Тоні Доддс чоловіки 17:31 0:47 56:24 0:36 33:06 1:48:24 21
Раян Сіссонс 17:34 0:48 56:20 0:34 32:45 1:48:01 17
Андреа Г'юїтт жінки 19:04 0:56 1:01:28 0:41 36:06 1:58:15 7
Нікі Семюелс 19:06 0:56 1:01:27 0:43 37:18 1:59:30 13

Важка атлетикаРедагувати

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Річі Паттерсон до 85 кг (чоловіки) 149 17 181 16 330 16
Трейсі Лембрекс понад 75 кг (жінки) 98 15 133 13 231 13

БоротьбаРедагувати

Легенда:

  • VTПеремога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Крейґ Міллер до 66 кг Знявся через травму

ПосиланняРедагувати