Відкрити головне меню

Змагання з боротьбі на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли з 14 по 21 серпня. Було розіграно 18 комплектів нагород.

Боротьба
на XXXI Олімпійських іграх
Місце проведенняБразилія Олімпійський тренувальний центр Ріо (Арена Каріока 2), Ріо-де-Жанейро
Дати14 серпня 2016 — 21 серпня 2016
«20122020»

Зміст

Медальний залікРедагувати

Боротьба на
літніх Олімпійських іграх 2016
 
Греко-римський стиль
Чоловіки
До 59 кг До 85 кг
До 66 кг До 98 кг
До 75 кг До 130 кг
Вільний стиль
Чоловіки Жінки
До 57 кг До 48 кг
До 65 кг До 53 кг
До 74 кг До 58 кг
До 86 кг До 63 кг
До 97 кг До 69 кг
До 125 кг До 75 кг
Кваліфікація
 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1   Росія 4 3 2 9
2   Японія 4 3 0 7
3   Куба 2 1 0 3
4   США 2 0 1 3
5   Туреччина 1 2 2 5
6   Іран 1 1 3 5
7   Вірменія 1 1 0 2
8   Грузія 1 0 2 3
9   Канада 1 0 0 1
10   Сербія 1 0 0 1
11   Азербайджан 0 3 6 9
12   Білорусь 0 1 2 3
13   Казахстан 0 1 2 3
14   Данія 0 1 0 1
15   Україна 0 1 0 1
16   Узбекистан 0 0 3 3
17   КНР 0 0 2 2
18   Швеція 0 0 2 2
19   Болгарія 0 0 1 1
20   Індія 0 0 1 1
21   Італія 0 0 1 1
22   Німеччина 0 0 1 1
23   Норвегія 0 0 1 1
24   Південна Корея 0 0 1 1
25   Польща 0 0 1 1
26   Румунія 0 0 1 1
27   Туніс 0 0 1 1
Всього 18 18 36 71

МедалістиРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Вільна боротьба
Дисципліна Золото Срібло Бронза
до 57 кг
докладніше
  Владімер Хінчегашвілі (GEO)   Рей Хігуті (JPN)   Гаджі Алієв (AZE)
  Хассан Рахімі (IRI)
до 65 кг
докладніше
  Сослан Рамонов (RUS)   Тогрул Асгаров (AZE)   Франк Чамісо (ITA)
  Іхтійор Наврузов (UZB)
до 74 кг
докладніше
  Хассан Яздані (IRI)   Аніуар Гедуєв (RUS)   Джабраїл Гасанов (AZE)
  Сонер Демірташ (TUR)
до 86 кг
докладніше
  Абдулрашид Садулаєв (RUS)   Селім Яшар (TUR)   Шаріф Шаріфов (AZE)
  Джейден Кокс (USA)
до 97 кг
докладніше
  Кайл Снайдер (USA)   Хетаг Газюмов (AZE)   Альберт Сарітов (ROU)
  Магомед Ібрагімов (UZB)
до 125 кг
докладніше
  Таха Акгюль (TUR)   Комейл Гасемі (IRI)   Ібрагім Саїдов (BLR)
  Гено Петріашвілі (GEO)
Греко-римська боротьба
Подія Золото Срібло Бронза
до 59 кг
докладніше
  Ісмаель Борреро (CUB)   Сінобу Ота (JPN)   Ельмурат Тасмурадов (UZB)
  Стіг Андре Берге (NOR)
до 66 кг
докладніше
  Давор Штефанек (SRB)   Мігран Арутюнян (ARM)   Шмагі Болквадзе (GEO)
  Расул Чунаєв (AZE)
до 75 кг
докладніше
  Роман Власов (RUS)   Марк Мадсен (DEN)   Кім Хьон У (KOR)
  Саєд Абдевалі (IRI)
до 85 кг
докладніше
  Давит Чакветадзе (RUS)   Жан Беленюк (UKR)   Джавід Гамзатов (BLR)
  Деніс Кудла (GER)
до 98 кг
докладніше
  Артур Алексанян (ARM)   Ясмані Луго (CUB)   Дженк Ільдем (TUR)
  Гасем Резаеї (IRI)
до 130 кг
докладніше
  Міхайн Лопес (CUB)   Риза Каяалп (TUR)   Сабах Шаріаті (AZE)
  Сергій Семенов (RUS)

ЖінкиРедагувати

Вільна боротьба
Подія Золото Срібло Бронза
до 48 кг
докладніше
  Ері Тосака (JPN)   Марія Стадник (AZE)   Сунь Янань (CHN)
  Еліца Янкова (BUL)
до 53 кг
докладніше
  Гелен Мароуліс (USA)   Саорі Йосіда (JPN)   Наталія Синишин (AZE)
  Софія Маттссон (SWE)
до 58 кг
докладніше
  Каорі Ітьо (JPN)   Валерія Коблова (RUS)   Марва Амрі (TUN)
  Сакші Малік (IND)
до 63 кг
докладніше
  Рісако Каваї (JPN)   Марія Мамашук (BLR)   Катерина Ларіонова (KAZ)
  Моніка Михалик (POL)
до 69 кг
докладніше
  Сара Досьо (JPN)   Наталія Воробйова (RUS)   Ельміра Сиздикова (KAZ)
  Єнні Франссон (SWE)
до 75 кг
докладніше
  Еріка Вібе (CAN)   Гюзель Манюрова (KAZ)   Чжан Фенлью (CHN)
  Катерина Букіна (RUS)

ПосиланняРедагувати