Відкрити головне меню

Кінний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — індивідуальний конкур


Змагання з кінного спорту в індивідуальному конкурі на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли з 14 по 19 серпня на території Національного центру кінного спорту в районі Деодоро.

Кінний спорт — індивідуальний конкур
на XXXI Олімпійських іграх
Місце проведенняБразилія Національний центр кінного спорту, Ріо-де-Жанейро
Дати14 серпня 2016 — 19 серпня 2016
Учасників74 з 27 країн
Призери
Золота медаль  Велика Британія Велика Британія
Срібна медаль  Швеція Швеція
Бронзова медаль  Канада Канада
«20122020»
Olympic pictogram Equestrian.png Кінний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016
Виїздка   Індивідуальна   Командна
Триборство   Індивідуальне   Командне
Конкур   Індивідуальний   Командний
Кваліфікація

Зміст

РозкладРедагувати

Час місцевий UTC−3

Дата Час Стадія
Неділя, 14 серпня 10:00 Коло 1
Вівторок, 16 серпня 10:00 Коло 2
Середа, 17 серпня 10:00 Коло 3
П'ятниця, 19 серпня 10:00 Фінали A та B

РезультатиРедагувати

Кваліфікаційні колаРедагувати

Коло 1Редагувати

Змагання в першому кваліфікаційному колі пройшли на трасі з дозволеним часом 82 секунди.[1]

Вершник Кінь Штраф Загалом
штрафи
Стрибки Час
1   Крістіан Альман (GER) Taloubet Z 0 0 0
  Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 0 0 0
  Яніка Шпрунгер (SUI) Bonne Chance CW 0 0 0
  Філіпп Розьє (FRA) Rahotep de Toscane 0 0 0
  Стефан де Фрейтас Барча (BRA) Landpeter do Feroleto 0 0 0
  Мередіт Майклс-Бербаум (GER) Fibonacci 0 0 0
  Жером Гері (BEL) Gran Cru Van de Roz 0 0 0
  Майкел ван дер Влетен (NED) Verdi 0 0 0
  Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 0 0 0
  Педер Фредріксон (SWE) All In 0 0 0
  Альваро де Міранда Нето (BRA) Cornetto K 0 0 0
  Даніель Дойссер (GER) First Class 0 0 0
  Едвіна Топс-Александер (AUS) Lintea Tequila 0 0 0
  Емі Міллар (CAN) Heros 0 0 0
  Роже-Ів Бост (FRA) Sydney une Prince 0 0 0
  Генрік фон Екерманн (GER) Yajamila 0 0 0
  Педро Венісс (BRA) Quabri de l'Isle 0 0 0
  Карім Ель-Зогбі (EGY) Amelia 0 0 0
  Джон Вітекер (GBR) Ornellaia 0 0 0
  Гаррі Смолдерс (NED) Emerald 0 0 0
  Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 0 0 0
  Серхіо Альварес Мойя (ESP) Carlo 273 0 0 0
  Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 0 0 0
  Рене Теббель (UKR) Zipper 0 0 0
25   Алі Аль-Румайхі (QAT) Gunder 0 1 1
  Нестор Нільсен ван Гофф (URU) Prince Royal Z de la Luz 0 1 1
27   Едуардо Менезеш (BRA) Quintol 4 0 4
  Нік Скелтон (GBR) Big Star 4 0 4
  Єрун Даббелдам (NED) Zenith 4 0 4
  Янн Кандель (CAN) First Choice 15 4 0 4
  Пілар Лукреція Кордон (ESP) Gribouille du Lys 4 0 4
  Абделькебір Оуаддар (MAR) Quickly de Kreisker 4 0 4
  Бен Маєр (GBR) Tic Tac 4 0 4
  Скотт Кіч (AUS) Fedor 4 0 4
  Люсі Девіс (USA) Barron 4 0 4
  Тіффані Фостер (CAN) Tripple X III 4 0 4
  Мануель Фернандес Саро (ESP) U Watch 4 0 4
  Ромен Дюге (SUI) Quorida de Treho 4 0 4
  Рейко Такеда (JPN) Bardolino 4 0 4
  Ульрих Кирхофф (UKR) Prince de la Mare 4 0 4
  Кевін Стаут (FRA) Reveur de Hurtebise 4 0 4
  Матіас Альбаррасін (ARG) Cannavaro 9 4 0 4
  Майкл Вітекер (GBR) Cassionato 4 0 4
  Едуардо Альварес Аснар (ESP) Rockfeller de Pleville 4 0 4
  Мартін Фукс (SUI) Clooney 4 0 4
  Хосе Марія Ларокка (ARG) Cornet du Lys 4 0 4
  Лудгер Бербаум (GER) Casello 4 0 4
  Бізі Медден (USA) Cortes'c' 4 0 4
  Бассем Хассан Мухаммед (QAT) Dejavu 4 0 4
50   Алонсо Вальдес Прадо (PER) Chief 4 2 6
51   Раміро Кінтана (ARG) Appy Cara 4 3 7
53   Метт Вільямс (AUS) Valinski S 8 0 8
  Лучіана Дініз (POR) Fit for Fun 13 8 0 8
  Хамад Аль-Аттія (QAT) Appagino 2 8 0 8
  Малін Барярд Юнссон (SWE) Cue Channa 8 0 8
  Рене Лопес (COL) Con Dios III 8 0 8
  Грег Бродерік (IRL) Going Gloabal 8 0 8
  Пабло Барріос (VEN) Antares 8 0 8
  Джеймс Патерсон-Робінсон (AUS) Amarillo 8 0 8
61   Омер Караевлі (TUR) Roso au Crosnier 12 1 13
  Емануель Андраде (VEN) Hardrock Z 12 1 13
62   Даніель Блуман (COL) Apardi 12 3 15
63   Тосікі Масуі (JPN) Taloubetdarco K Z 16 0 16
  Тайдзо Сугітані (JPN) Imothep 16 0 16
  Рольф-Єран Бенґтссон (SWE) Unita 16 0 16
66   Емануеле Гаудіано (ITA) Caspar 232 24 3 27
67   Кассіо Ріветті (UKR) Fine Fleur du Marais 47 0 47
  Бруно Пассаро (ARG) Chicago Z 47 0 47
  Дайсуке Фукусіма (JPN) Cornet 36 47 0 47
  Ференц Сентірман (UKR) Chadino 47 0 47
  Ішо Вонг (TPE) Zadarijke V 47 0 47
  Пенелопа Лепревос (FRA) Flora de Mariposa 47 0 47
  Нікола Філіппаертс (BEL) Zilverstar T DSQ
  Юр Врілінг (NED) Zirocco Blue DSQ

Коло 2Редагувати

Друге кваліфікаційне коло відбулось 16 серпня і дозволений час становив 81 секунду.[2]

Вершник Кінь Штраф Штраф у
колі 1
Загалом
Штрафи
Стрибки Час
1   Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 0 0 0 0
  Крістіан Альман (GER) Taloubet Z 0 0 0 0
  Педер Фредріксон (SWE) All In 0 0 0 0
  Майкел ван дер Влетен (NED) Verdi 0 0 0 0
  Мередіт Майклс-Бербаум (GER) Fibonacci 0 0 0 0
  Гаррі Смолдерс (NED) Emerald 0 0 0 0
  Альваро де Міранда Нето (BRA) Cornetto K 0 0 0 0
  Даніель Дойссер (GER) First Class 0 0 0 0
  Серхіо Альварес Мойя (ESP) Carlo 273 0 0 0 0
  Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 0 0 0 0
  Педро Венісс (BRA) Quabri de l'Isle 0 0 0 0
12   Рене Теббель (UKR) Zipper 0 1 0 1
  Роже-Ів Бост (FRA) Sydney une Prince 0 1 0 1
14   Алі Аль-Румайхі (QAT) Gunder 0 1 1 2
15   Єрун Даббелдам (NED) Zenith 0 0 4 4
  Янн Кандель (CAN) First Choice 15 0 0 4 4
  Філіпп Розьє (FRA) Rahotep de Toscane 4 0 0 4
  Едуардо Менезеш (BRA) Quintol 0 0 4 4
  Люсі Девіс (USA) Barron 0 0 4 4
  Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 4 0 0 4
  Ромен Дюге (SUI) Quorida de Treho 0 0 4 4
  Кевін Стаут (FRA) Reveur de Hurtebise 0 0 4 4
  Маклейн Ворд (USA) Azur 0 0 4 4
  Генрік фон Екерманн (GER) Yajamila 4 0 0 4
  Мартін Фукс (SUI) Clooney 0 0 4 4
26   Рейко Такеда (JPN) Bardolino 0 1 4 5
  Матіас Альбаррасін (ARG) Cannavaro 9 0 1 4 5
  Едвіна Топс-Александер (AUS) Lintea Tequila 4 1 0 5
  Емі Міллар (CAN) Heros 4 1 0 5
30   Лучіана Дініз (POR) Fit for Fun 13 0 0 8 8
  Раміро Кінтана (ARG) Appy Cara 0 1 7 8
  Метт Вільямс (AUS) Valinski S 0 0 8 8
  Ульрих Кирхофф (UKR) Prince de la Mare 4 0 4 8
  Нік Скелтон (GBR) Big Star 4 0 4 8
  Яніка Шпрунгер (SUI) Bonne Chance CW 8 0 0 8
  Бен Маєр (GBR) Tic Tac 4 0 4 8
  Мануель Фернандес Саро (ESP) U Watch 4 0 4 8
  Тіффані Фостер (CAN) Tripple X III 4 0 4 8
  Бассем Хассан Мухаммед (QAT) Dejavu 4 0 4 8
  Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 8 0 0 8
  Лудгер Бербаум (GER) Casello 4 0 4 8
42   Карім Ель-Зогбі (EGY) Amelia 8 1 0 9
  Майкл Вітекер (GBR) Cassionato 4 1 4 9
44   Нестор Нільсен ван Гофф (URU) Prince Royal Z de la Luz 8 1 1 10
  Жером Гері (BEL) Gran Cru Van de Roz 8 2 0 10
46   Хосе Марія Ларокка (ARG) Cornet du Lys 8 0 4 12
  Пілар Лукресія Кордон (ESP) Gribouille du Lys 8 0 4 12
  Малін Бар'ярд Юнссон (SWE) Cue Channa 4 0 8 12
  Бізі Медден (USA) Cortes'c' 8 0 4 12
50   Грег Бродерік (IRL) Going Gloabal 4 1 8 13
  Абделькебір Оуаддар (MAR) Quickly de Kreisker 8 1 4 13
  Хамад Аль-Аттія (QAT) Appagino 2 4 1 8 13
53   Джеймс Патерсон-Робінсон (AUS) Amarillo 8 1 8 17
54   Пабло Барріос (VEN) Antares 12 0 8 20
55   Рене Лопес (COL) Con Dios III 12 1 8 21
56   Алонсо Вальдес Прадо (PER) Chief 16 0 6 22
57   Джон Вітекер (GBR) Ornellaia 20 3 0 23
  Скотт Кіч (AUS) Fedor Eliminated
  Едуардо Альварес Азнар (ESP) Rockfeller de Pleville Eliminated
  Стефан де Фрейтас Барча (BRA) Landpeter do Feroleto DSQ

Коло 3Редагувати

Третє кваліфікаційне коло відбулось 17 серпня і дозволений час становив 82 секунди.[3]

Вершник Кінь Штраф Штрафи за
кола 1+2
Загалом
штрафи
Стрибки Час
1   Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 0 0 0 0
2   Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 0 1 0 1
  Педер Фредріксон (SWE) All In 0 1 0 1
  Майкел ван дер Влетен (NED) Verdi 0 1 0 1
5   Роже-Ів Бост (FRA) Sydney une Prince 0 1 1 2
6   Рене Теббель (UKR) Zipper 0 2 1 3
7   Алі Аль-Румайхі (QAT) Gunder 0 2 2 4
  Крістіан Альман (GER) Taloubet Z 4 0 0 4
  Кевін Стаут (FRA) Reveur de Hurtebise 0 0 4 4
  Маклейн Ворд (USA) Azur 0 0 4 4
  Альваро де Міранда Нето (BRA) Cornetto K 4 0 0 4
  Даніель Дойссер (GER) First Class 4 0 0 4
13   Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 0 1 4 5
  Філіпп Розьє (FRA) Rahotep de Toscane 0 1 4 5
  Мередіт Майклс-Бербаум (GER) Fibonacci 4 1 0 5
  Педро Венісс (BRA) Quabri de l'Isle 4 1 0 5
17   Серхіо Альварес Мойя (ESP) Carlo 273 4 2 0 6
18   Янн Кандель (CAN) First Choice 15 4 0 4 8
  Едуардо Менезеш (BRA) Quintol 4 0 4 8
  Тіффані Фостер (CAN) Tripple X III 0 0 8 8
  Люсі Девіс (USA) Barron 4 0 4 8
  Лудгер Бербаум (GER)* Casello 0 0 8 8
23   Бен Маєр (GBR) Tic Tac 0 1 8 9
  Едвіна Топс-Александер (AUS) Lintea Tequila 4 0 5 9
  Яніка Шпрунгер (SUI)* Bonne Chance CW 0 1 8 9
  Єрун Даббелдам (NED) Zenith 4 1 4 9
  Ромен Дюге (SUI) Quorida de Treho 4 1 4 9
  Мартін Фукс (SUI) Clooney 4 1 4 9
  Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 0 1 8 9
30   Матіас Альбаррасін (ARG) Cannavaro 9 4 1 5 10
31   Генрік фон Екерманн (GER) Yajamila 8 0 4 12
  Гаррі Смолдерс (NED) Emerald 12 0 0 12
33   Лучіана Дініз (POR) Fit for Fun 13 4 1 8 13
  Нік Скелтон (GBR) Big Star 4 1 8 13
  Бассем Хассан Мухаммед (QAT) Dejavu 4 1 8 13
36   Метт Вільямс (AUS) Valinski S 4 2 8 14
37   Жером Гері (BEL) Gran Cru Van de Roz 4 1 10 15
38   Мануель Фернандес Саро (ESP) U Watch 8 1 8 17
  Емі Міллар (CAN) Heros 12 0 5 17
40   Карім Ель-Зогбі (EGY) Amelia 8 1 9 18
  Раміро Кінтана (ARG) Appy Cara 8 2 8 18
42   Нестор Нільсен ван Гофф (URU) Prince Royal Z de la Luz 12 1 10 23
43   Ульрих Кирхофф (UKR) Prince de la Mare 16 1 8 25
  Рейко Такеда (JPN) Bardolino Retired
  Майкл Вітекер (GBR) Cassionato Withdrew

* Щонайбільше троє вершників з однієї країни могли взяти участь у індивідуальному фіналі. Тож Лудгер Бербаум не пройшов, бо Німеччина мала трьох вершників з меншою кількістю штрафних очок. Четверо спортсменів зі Швейцарії мали по 9 штрафних очок кожен. Лідер швейцарської команди вирішив не виставляти Яніка Шпрунгер на фінал.[4]

ФіналРедагувати

Коло AРедагувати

Вершник Кінь Штраф Загалом
штрафи
Стрибки Час
1   Нік Скелтон (GBR) Big Star 0 0 0
  Едвіна Топс-Александер (AUS) Linea Tequila 0 0 0
  Єрун Даббелдам (NED) Zenith 0 0 0
  Мартін Фукс (SUI) Clooney 0 0 0
  Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 0 0 0
  Серхіо Альварес Мойя (ESP) Carlo 273 0 0 0
  Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 0 0 0
  Крістіан Альман (GER) Taloubet Z 0 0 0
  Даніель Дойссер (GER) Frist Class 0 0 0
  Роже-Ів Бост (FRA) Sydney une Prince 0 0 0
  Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 0 0 0
  Педер Фредріксон (SWE) All In 0 0 0
  Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 0 0 0
14   Матіас Альбаррасін (ARG) Cannavaro 9 0 1 1
  Рене Теббель (UKR) Zipper 0 1 1
16   Лучіана Дініз (POR) Fit for Fun 13 4 0 4
  Генрік фон Екерманн (SWE) Yajamila 4 0 4
  Гаррі Смолдерс (NED) Emerald 4 0 4
  Бен Маєр (GBR) Tic Tac 4 0 4
  Тіффані Фостер (CAN) Tripple X III 4 0 4
  Філіпп Розьє (FRA) Rahotep de Toscane 4 0 4
  Педро Венісс (BRA) Quabri de l'Isle 4 0 4
  Алі Аль-Румайхі (QAT) Gunder 4 0 4
  Кевін Стаут (FRA) Reveur de Hurtebise 4 0 4
  Маклейн Ворд (USA) Azur 4 0 4
  Альваро де Міранда Нето (BRA) Cornetto K 4 0 4
  Майкел ван дер Влетен (NED) Verdi 4 0 4
28   Жером Гері (BEL) Gran Cru Van de Roz 8 0 8
  Метт Вільямс (AUS) Valinski S 8 0 8
  Бассем Хассан Мухаммед (QAT) Dejavu 8 0 8
  Едуардо Менезеш (BRA) Quintol 8 0 8
32   Ромен Дюге (SUI) Quorida de Treho 12 0 12
  Янн Кандель (CAN) First Choice 15 12 0 12
  Люсі Девіс (USA) Barron 12 0 12
  Мередіт Майклс-Бербаум (GER) Fibonacci Retired

Коло BРедагувати

Вершник Кінь Штраф Зтраф за
коло A
Загалом
штрафи
Стрибки Час
1   Нік Скелтон (GBR) Big Star 0 0 0 0
  Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 0 0 0 0
  Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 0 0 0 0
  Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 0 0 0 0
  Педер Фредріксон (SWE) All In 0 0 0 0
  Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 0 0 0 0
7   Єрун Даббелдам (NED) Zenith 0 1 0 1
8   Матіас Альбаррасін (ARG) Cannavaro 9 0 1 1 2
9   Лучіана Дініз (POR) Fit for Fun 13 0 0 4 4
  Маклейн Ворд (USA) Azur 0 0 4 4
  Альваро де Міранда Нето (BRA) Cornetto K 0 0 4 4
  Едвіна Топс-Александер (AUS) Linea Tequila 4 0 0 4
  Мартін Фукс (SUI) Clooney 4 0 0 4
  Крістіан Альман (GER) Taloubet Z 4 0 0 4
  Даніель Дойссер (GER) Frist Class 4 0 0 4
16   Педро Венісс (BRA) Quabri de l'Isle 0 1 4 5
  Алі Аль-Румайхі (QAT) Gunder 0 1 4 5
  Роже-Ів Бост (FRA) Sydney une Prince 4 1 0 5
19   Рене Теббель (UKR) Zipper 4 1 1 6
20   Майкел ван дер Влетен (NED) Verdi 4 1 4 9
  Серхіо Альварес Мойя (ESP) Carlo 273 8 1 0 9
22   Кевін Стаут (FRA) Reveur de Hurtebise 8 0 4 12
23   Філіпп Розьє (FRA) Rahotep de Toscane 8 1 4 13
24   Генрік фон Екерманн (SWE) Yajamila 12 0 4 16
25   Бен Маєр (GBR) Tic Tac 12 1 4 17
26   Тіффані Фостер (CAN) Tripple X III 16 1 4 21
  Гаррі Смолдерс (NED) Emerald Withdrew
Пере-стрибування за золоту медальРедагувати
Rider Horse Penalties Time (s)
    Нік Скелтон (GBR) Big Star 0 42.82
    Педер Фредріксон (SWE) All In 0 43.35
    Ерік Ламаз (CAN) Fine Lady 5 4 42.09
4   Стів Герда (SUI) Nino des Buissonets 4 43.08
5   Кент Фаррінгтон (USA) Voyeur 8 42.23
6   Алі Бін Халід Ель Тані (QAT) First Devision 8 45.03

ПриміткиРедагувати

  1. Official results Round 1 - Rio 2016. Архів оригіналу за 20 вересень 2016. Процитовано 20 серпень 2016. 
  2. Official results Round 2 - Rio 2016. Архів оригіналу за 20 вересень 2016. Процитовано 20 серпень 2016. 
  3. Official results Round 3 - Rio 2016. Архів оригіналу за 20 вересень 2016. Процитовано 20 серпень 2016. 
  4. Hippisme: Яніка Шпрунгер sacrifiée (French). Tribune de Genève. 18 August 2016. Процитовано 19 August 2016. 

ПосиланняРедагувати