Туреччина на літніх Олімпійських іграх 2016

Туреччина на літніх Олімпійських іграх 2016 була представлена ​​103 спортсменами в 21 виді спорту.

Туреччина на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:TUR
НОК:Національний олімпійський
комітет Туреччини
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 103 у 21 виді спорту
Прапороносець Риза Каяалп (відкриття)[1]
Таха Акгюль (закриття)
Медалі
Місце: 41
Золото
1
Срібло
3
Бронза
4
Всього
8
Участь у літніх Олімпійських іграх
19081912192019241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
193619481952195619601964196819721976198019841988199219941998200220062010201420182022

Медалісти

ред.
Медалі Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Таха Акгюль Боротьба вільна, до 125 кг (чоловіки) 20 серпня
  Срібло Даніяр Ісмаїлов Важка атлетика до 69 кг (чоловіки) 9 серпня
  Срібло Риза Каяалп Боротьба греко-римська, до 130 кг (чоловіки) 15 серпня
  Срібло Селім Яшар Боротьба вільна, до 86 кг (чоловіки) 20 серпня
  Бронза Дженк Ільдем Боротьба греко-римська, до 98 кг (чоловіки) 16 серпня
  Бронза Ясмані Копелло Легка атлетика 400 м з бар'єрами (чоловіки) 18 серпня
  Бронза Сонер Демірташ Боротьба греко-римська, до 74 кг (чоловіки) 19 серпня
  Бронза Нур Татар Тхеквондо до 67 кг (жінки) 19 серпня

Спортсмени

ред.
Дисципліна Чоловіки Жінки Разом
Стрільба з лука 1 1 2
Легка атлетика 16 11 27
Бадмінтон 0 1 1
Баскетбол 0 12 12
Бокс 6 0 6
Веслування на байдарках і каное 0 1 1
Велоспорт 2 0 2
Кінний спорт 1 0 1
Фехтування 0 1 1
Гімнастика 1 1 2
Дзюдо 1 3 4
Сучасне п'ятиборство 0 1 1
Академічне веслування 2 0 2
Вітрильний спорт 4 2 6
Стрільба 4 0 4
Плавання 1 3 4
Настільний теніс 1 1 2
Тхеквондо 1 1 2
Важка атлетика 1 3 4
Боротьба 9 5 14
Разом 51 47 98

Стрільба з лука

ред.
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяний Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Мете Газоз індивідуальна першість (чоловіки) 661 29   Плійон (FRA)
W 6*–5
  van den Berg (NED)
L 3–7
Завершив виступ
Ясемін Ечем Анагьоз індивідуальна першість (жінки) 638 25   Lipiarska-Pałka (POL)
W 6*–5
  Валенсія (MEX)
L 5–6*
Завершила виступ

Легка атлетика

ред.

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Трекові і шосейні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Жак Харві 100 м Bye 10.14 2 Q 10.03 4 Завершив виступ
200 м 20.58 6 Н/Д Завершив виступ
Раміль Гулієв 200 м 20.23 2 Q Н/Д 20.09 4 q 20.43 8
Ільхам Тануї Озбілен 1500 м 3:49.02 13 Н/Д Завершив виступ
Алі Кая 5000 м 14:05.34 19 Н/Д Завершив виступ
Алі Кая 10000 м Н/Д DNF
Полат Арікан Н/Д 27:35.50 13
Ясмані Копелло 400 м з бар'єрами 49.52 1 Q Н/Д 48.61 3 q 47.92  
Арас Кая 3000 м з перешкодами 8:32.35 8 Н/Д Завершив виступ
Халіл Аккаш 8:33.12 7 Н/Д Завершив виступ
Тарик Лангат Акдаг DNF Н/Д Завершив виступ
Емре Зафер Барнес
Umutcan Cumali Emektaş
Жак Харві
Раміль Гулієв
İzzet Safer
Furkan Şen
4×100 м 38.30 4 Н/Д Завершив виступ
Бекір Караель Марафон Н/Д 2:31:27 126
Ерджан Муслу Н/Д 2:18:40 51
Каан Озбілен Н/Д 2:14:11 17
Ерсін Таджир ходьба на 20 км Н/Д 1:22.53 30
Мерт Атли Н/Д 1:31.36 62
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній забіг Фінал
Результат Місце Результат Місце
Ясмін Джан 5000 м 15:19.50 2 Q 14:56.96 6
10000 м Н/Д 30:26.41 7
Мер'єм Акда 3000 м з перешкодами 9:50.28 14 Завершила виступ
Озлем Кая 9:32.03 9 Завершила виступ
Туба Гювенч 9:49.93 14 Завершила виступ
Есма Айдемір Марафон Н/Д 2:39.59 58
Султан Хайдар Н/Д 2:53.57 111
Мер'єм Ердоган Н/Д 2:54.04 112
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Шериф Османоглу потрійний стрибок (чоловіки) НС Завершив виступ
Ешреф Апак метання молота (чоловіки) 70.08 15 Завершив виступ
Карін Мей Меліс стрибки в довжину (жінки) 6.49 14 Завершила виступ
Емель Дерелі штовхання ядра (жінки) 17.01 24 Завершила виступ
Кивилджим Кая метання молота (жінки) 64.79 26 Завершила виступ
Тугче Сагутоглу 67.05 21 Завершив виступ

Бадмінтон

ред.
Спортсмен Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Озге Байрак одиночний розряд (жінки)   Чиконьїні (ITA)
W (21–14, 21–9)
  Bae Y-j (KOR)
L (11–21, 7–21)
2 Завершила виступ

Баскетбол

ред.

Жіночий турнір

ред.
Склад команди

Нижче наведено склад збірної Туреччини в турнірі з баскетболу на літніх Олімпійських іграх 2016.[2]

Жіноча збірна Туреччини з баскетболу – літня Олімпіада 2016
Гравці Тренери
Поз-я # Ім'я Вік - Дата народж-я Зріст Клуб Країна (клубу)
РЗ 4 Чакир, Олджай 23 - (1993-07-13)13 липня 1993 1.82 Фенербахче  
ВФ 5 Джанитез, Тугче 25 - (1990-11-10)10 листопада 1990 1.88 Фенербахче  
РЗ 7 Вардарли, Бірсел 32 - (1984-07-12)12 липня 1984 1.75 Фенербахче  
Ц 8 Урал, Есра 24 - (1991-08-18)18 серпня 1991 1.98 Кайсері Баскетбол  
ВФ 9 Чаглар, Бахар 27 - (1988-09-28)28 вересня 1988 1.90 Галатасарай  
РЗ 10 Албен, Ішіл 30 - (1986-02-22)22 лютого 1986 1.72 Галатасарай  
Ц 11 Їлмаз, Невріє 36 - (1980-06-16)16 червня 1980 1.92 Галатасарай  
Ц 12 Сандерс, Лара 29 - (1986-09-11)11 вересня 1986 1.91 Кайсері Баскетбол  
АЗ 13 Джора, Айше 23 - (1993-03-03)3 березня 1993 1.75 Бешикташ  
Ф 14 Івегін-Карслі, Шазіє 34 - (1982-02-08)8 лютого 1982 1.80 Бешикташ  
ВФ 15 Шеньюрек, Тільбе 21 - (1995-04-26)26 квітня 1995 1.89 Ботасспор  
ВФ 33 Кімячиоглу, Шебнем 33 - (1983-06-14)14 червня 1983 1.82 Yakın Doğu  
Головний тренер
Помічник(и) головного тренера
  •   Азіз Аккая
  •   Мурат Більге
Груповий етап
Вихід до чвертьфіналу
Команда І В П З П РМ О
  Австралія 5 5 0 400 345 +55 10
  Франція 5 3 2 344 343 +1 8
  Туреччина 5 3 2 324 325 -1 8
  Японія 5 3 2 386 378 +8 8
  Білорусь 5 1 4 347 361 -14 6
  Бразилія 5 0 5 335 384 -49 5
6 серпня 2016
12:00
Протокол   Туреччина 39–55   Франція    Молодіжна арена
Глядачів: 2042
Рахунок за чвертями: 16–8, 3–14, 16–19, 4–14
Очки: Їлмаз 16
Підб.: Їлмаз 6
РП: Вардарлі 5
Очки: Мішель, Мієм 14
Підб.: Якубу 11
РП: Епупа 5

7 серпня 2016
17:30
Протокол   Австралія 61–56   Туреччина    Молодіжна арена
Глядачів: 1853
Рахунок за чвертями: 12-15, 14-14, 17-12, 18-15
Очки: Кембідж 22
Підб.: Кембідж 11
РП: 3 гравці по 3
Очки: Сендерс 25
Підб.: Сендерс 7
РП: Вардарлі 7

9 серпня 2016
17:45
Протокол   Туреччина 76–62   Японія    Молодіжна арена
Глядачів: 2624
Рахунок за чвертями: 24–9, 14–14, 19–16, 19–23
Очки: Сендерс 36
Підб.: Чаглар 9
РП: Олбен, Чакир 5
Очки: Токашикі 13
Підб.: Токашикі 7
РП: Йосіда 7

11 серпня 2016
12:15
Протокол   Білорусь 71–74   Туреччина    Молодіжна арена
Глядачів: 1784
Рахунок за чвертями: 19–13, 14–20, 21–24, 17–17
Очки: Гардінг 17
Підб.: Левченко 10
РП: Веремеєнко 7
Очки: Їлмаз 26
Підб.: Сендерс 11
РП: Вардарлі 7

13 серпня 2016
15:30
Протокол   Туреччина 79–76   Бразилія OT  Молодіжна арена
Глядачів: 3075
Рахунок за чвертями: 8–15, 12–21, 21–11, 19–13 OT: 10–10, 9–6
Очки: Сендерс 23
Підб.: Сендерс 10
РП: Олбен 5
Очки: Кастро Маркеш 22
Підб.: дус Сантус 12
РП: Кастро Маркеш 8
Quarter-final
16 серпня 2016
14:30
Протокол   Іспанія 64–62   Туреччина    Молодіжна арена
Глядачів: 6565
Рахунок за чвертями: 12–17, 17–8, 13–22, 22–15
Очки: Крус 14
Підб.: Торренс 11
РП: Крус 6
Очки: Сендерс 22
Підб.: Сендерс 10
РП: Олбен 6

Бокс

ред.
Спортсмен Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сельчук Екер до 52 кг (чоловіки)   Hu Jg (CHN)
L 1–2
Завершив виступ
Батухан Гозгеч до 64 кг (чоловіки)   Смайла (CMR)
W 3–0
  Тейшейра (BRA)
W 3–0
  Арутюнян (GER)
L 0–3
Завершив виступ
Онур Шипаль до 69 кг (чоловіки)   Чамов (BUL)
L 0–3
Завершив виступ
Ендер Шіпал до 75 кг (чоловіки)   Музійо (ZAM)
W 2–1
  Yadav (IND)
L 0–3
Завершив виступ
Мехмет Унал до 81 кг (чоловіки)   Саада (MAR)
W WO
  La Cruz (CUB)
L 0–3
Завершив виступ
Алі Ерен Демірезен понад 91 кг (чоловіки) Bye   Хргович (CRO)
L 0–3
Завершив виступ

Веслування на байдарках і каное

ред.

Спринт

ред.
Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Ласма Лієпа Б-1, 200 м (жінки) 41.760 4 Q 41.866 7 Завершила виступ
Б-1, 500 м (жінки) 1:59.581 5 Q 2:08.450 7 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: FA = Кваліфікувались до фіналу A (за медалі); FB = Кваліфікувались до фіналу B (не за медалі)

Велоспорт

ред.

Шосе

ред.
Спортсмен Дисципліна Час Місце
Онур Балкан Групова шосейна гонка (чоловіки) Не фінішував
Ахмет Оркен Групова шосейна гонка (чоловіки) Не фінішував
роздільна шосейна гонка (чоловіки) 1:27:37.41 34

Кінний спорт

ред.

Конкур

ред.
Спортсмен Кінь Дисципліна Кваліфікація Фінал Загалом
Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Фінал A Фінал B
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Омер Караевлі Roso au Crosnier Індивідуальні 13 61 Завершив виступ

Фехтування

ред.
Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ірем Карамете індивідуальна рапіра (жінки) Bye   Тібус (FRA)
L 6–15
Завершила виступ

Гімнастика

ред.

Спортивна гімнастика

ред.
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
                       
Ферхат Арікан Абсолютна першість 13.133 13.866 13.733 13.533 14.733 13.633 82.631 41 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
               
Тутя Їлмаз Абсолютна першість 13.733 12.166 14.500 12.733 53.132 42 Завершила виступ

Дзюдо

ред.
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Бекір Озлю до 60 кг (чоловіки) Bye   Маккензі (GBR)
L 000–003
Завершив виступ
Ділара Локманхекім до 48 кг (жінки) Н/Д   Каррільйо (MEX)
L 000–100
Завершила виступ
Бюшра Катіпоглу до 63 кг (жінки) Н/Д   Ніколоска (MKD)
W 000–000 S
  Агбеньєну (FRA)
L 000–102
Завершила виступ
Кайра Саїт понад 78 кг (жінки) Н/Д Bye   Мохіка (PUR)
W 102–000
  Yu S (CHN)
L 000–111
Завершила виступ   Chikhrouhou (TUN)
W 100–000
  Ямабе (JPN)
L 000–010
5

Сучасне п'ятиборство

ред.
Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Верхова їзда
(конкур)
Комбіновано: стрільба/біг
(10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м)
Загалом очок Підсумкове місце
RR BR Місце Очки Час Місце Очки Штрафні очки Місце Очки Час Місце MP Points
Ільке Озюксель жінки 10–25 0 35 160 2:17.79 19 287 EL =31 0 12:49.98 12 531 978 35

Академічне веслування

ред.
Спортсмен Дисципліна Заїзди Втішний заплив Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Хюсеїн Кандемір
Cem Yılmaz
Парні двійки, легка вага (чоловіки) 6:41.67 5 R 7:13.49 5 SC/D 7:24.14 2 FC 6:47.06 16

Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

Вітрильний спорт

ред.
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Онур Джавіт Біріз RS:X (чоловіки) 31 32 37 34 37 29 23 37 33 37 33 37 EL 363 35
Алікан Кайнар Фінн (чоловіки) 2 5 6 19 19 12 8 17 12 11 Н/Д EL 93 13
Атеш Чинар
Деніз Чинар
470 (чоловіки) 14 19 18 12 7 15 12 18 21 5 Н/Д EL 120 15
Ділара Уралп RS:X (жінки) 20 19 23 24 20 21 27 21 20 20 24 19 EL 231 22
Назлі Кагла Донертас Лазер радіал 16 20 6 9 22 10 5 27 12 28 Н/Д EL 127 15

M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу

Стрільба

ред.
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Юсуф Дікеч пневматичний пістолет, 10 метрів (чоловіки) 576 21 Н/Д Завершив виступ
пістолет, 50 метрів (чоловіки) 550 22 Н/Д Завершив виступ
Явуз Ільнам трап (чоловіки) 115 13 Завершив виступ
Ердінч Кебапчі 108 29 Завершив виступ
Ісмаїл Келеш пневматичний пістолет, 10 метрів (чоловіки) 575 24 Н/Д Завершив виступ
пістолет, 50 метрів (чоловіки) 544 29 Н/Д Завершив виступ

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

Плавання

ред.
Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Незір Карап 400 метрів вільним стилем (чоловіки) 3:58.37 43 Н/Д Завершив виступ
Катерина Аврамова 200 метрів на спині (жінки) 2:11.21 21 Завершила виступ
Вікторія Зейнеп Гюнеш 100 метрів брасом (жінки) 1:07.14 15 Q 1:07.41 14 Завершила виступ
200 метрів брасом (жінки) 2:23.83 7 Q 2:23.49 9 Завершила виступ
400 метрів комплексом (жінки) 4:41.79 18 Н/Д Завершила виступ
Ніда Еліз Юстюндаг 200 метрів батерфляєм (жінки) 2:10.02 22 Завершила виступ

Настільний теніс

ред.
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ahmet Li одиночний розряд (чоловіки) Bye   Wang (CAN)
L 0–4
Завершив виступ
Melek Hu одиночний розряд (жінки) Bye   Chen S-y (TPE)
L 0–4
Завершила виступ

Тхеквондо

ред.
Спортсмен Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сервет Тазеґюл до 68 кг (чоловіки)   Morales (CHI)
W 14–1 PTG
  Денисенко (RUS)
L 6–19 PTG
Завершив виступ   Contreras (VEN)
L 4–5
Завершив виступ 7
Нур Татар до 67 кг (жінки)   Мартон (AUS)
W 11–1
  Гюлеч (GER)
W 5–1
  Ніар (FRA)
L 0–4 SUD
Bye   Chuang C-c (TPE)
W 7–3
 

Теніс

ред.
Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Чагла Бююкакчай одиночний розряд (жінки)   Макарова (RUS)
L 6–3, 0–6, 6–8
Завершила виступ

Важка атлетика

ред.
Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Даніяр Ісмаїлов до 69 кг (чоловіки) 163 1 188 2 351  
Мехтап Курназ до 63 кг (жінки) 81 14 100 13 181 13
Дуйгу Айнаджи до 69 кг (жінки) 90 14 110 12 200 12
Ассія Іпек до 75 кг (жінки) 83 13 103 13 186 13

Боротьба

ред.

Легенда:

  • VT – Перемога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
  • ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
  • SP – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, з технічними очками в того, хто програв.
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Чоловіки's Freestyle
Сулейман Атли до 57 кг Bye   Гуйдя (ROU)
L 1–3 PP
Завершив виступ 16
Мустафа Кая до 65 кг   Вальдес (CUB)
L 0–5 VT
Завершив виступ 20
Сонер Демірташ до 74 кг Bye   Онорбат (MGL)
W 3–1 PP
  H Yazdani (IRI)
L 0–3 PO
Завершив виступ Bye   Кастеллі (HAI)
W 4–0 ST
  Уссербаєв (KAZ)
W 3–0 PO
 
Селім Яшар до 86 кг Bye   Еспіналь (PUR)
W 3–1 PP
  Салас (CUB)
W 3–1 PP
  Кокс (USA)
W 3–1 PP
Bye   Садулаєв (RUS)
L 0–3 PO
 
Ібрагім Болукбаші до 97 кг   R Yazdani (IRI)
L 0–4 ST
Завершив виступ 17
Таха Акгюль до 125 кг Bye   Чулуунбат (MGL)
W 4–0 ST
  Саїдов (BLR)
W 4–0 ST
  Беріанідзе (ARM)
W 3–1 PP
Bye   Гасемі (IRI)
W 3–1 PP
 
Чоловіки's Greco-Roman
Сельджук Чебі до 75 кг Bye   Старчевич (CRO)
L 1–3 PP
Завершив виступ 15
Дженк Ільдем до 98 кг Bye   Singh (IND)
W 3–1 PP
  Магомедов (RUS)
W 3–1 PP
  Алексанян (ARM)
L 0–4 ST
Bye   Алексус-Чіураріу (ROU)
W 3–0 PO
 
Риза Каяалп до 130 кг Bye   Карабальйо (VEN)
W 4–0 ST
  Шаріаті (AZE)
W 5–0 VT
  Попп (GER)
W 4–0 ST
Bye   Лопес (CUB)
L 0–3 PO
 
Жінки's Freestyle
Бедіха Гюн до 53 кг Bye   Чон М С (PRK)
L 0–4 ST
Завершив виступ 18
Еліф Жалі Ешильирмак до 58 кг Bye   Фаззарі (CAN)
W 3–1 PP
  Ітьо (JPN)
L 1–3 PP
Завершив виступ Bye   Амрі (TUN)
L 1–3 PP
Завершив виступ 9
Хафізе Шахін до 63 кг   Нуньйос (BRA)
W 5–0 VT
  Тражукова (RUS)
L 1–3 PP
Завершив виступ 8
Бусе Тосун до 69 кг   Вєщек (POL)
W 5–0 VT
  Досьо (JPN)
L 0–4 ST
Завершив виступ   Бережна (UKR)
W 3–1 PP
  Їтс (CAN)
L 1–3 PP
Завершив виступ 7
Ясемін Адар до 75 кг   Черкасова (UKR)
W 3–1 PP
  Букіна (RUS)
L 1–3 PP
Завершив виступ 8

Примітки

ред.
  1. Olimpiyatlarda Türk bayrağını Kayaalp taşıyacak [Kayaalp will carry the Turkish flag at the Olympics] (франц.) . Anadolu Agency. 4 серпня 2016. Процитовано 4 серпня 2016.
  2. Memnun adds Ural to Turkey's Olympic roster. Міжнародна федерація баскетболу. 22 July 2016. Процитовано 22 July 2016.

Посилання

ред.