Чемпіонат світу з легкої атлетики 2011

Чемпіонат світу з легкої атлетики 2011 був проведений з 27 серпня по 4 вересня в Тегу на однойменному стадіоні.

Чемпіонат світу з легкої атлетики 2011
Чемпіонат світу з легкої атлетики 2011
Загальна інформація
Місто Південна Корея Тегу
Країни-учасниці 199
Кількість атлетів 1742
Розігрується медалей 47 комплектів
Відкриття 27 серпня
Закриття 4 вересня
Арена Тегу
CMNS: Медіафайли у Вікісховищі

27 березня 2007 на черговому засідання ради ІААФ в Момбасі були оголошені міста-господарі світових легкоатлетичних форумів 2011 та 2013. Ними стали Тегу та Москва відповідно. У фінальному відборі також брали участь Брисбен та Барселона[1].


ПризериРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
100 метрів
детальніше
Йоган Блейк
  Ямайка
9,92 Волтер Дікс
  США
10,08 Кім Коллінс
  Сент-Кіттс і Невіс
10,09
200 метрів
детальніше
Усейн Болт
  Ямайка
19,40 WL Волтер Дікс
  США
19,70 SB Крістоф Леметр
  Франція
19,80 NR
400 метрів
детальніше
Кірані Джеймс
  Гренада
44,60 PB Лашон Меррітт
  США
44,63 Кевін Борле
  Бельгія
44,90
800 метрів
детальніше
Давід Рудіша
  Кенія
1.43,91 Абубакер Какі
  Судан
1.44,41 Юрій Борзаковський
  Росія
1.44,49
1500 метрів
детальніше
Асбел Кіпроп
  Кенія
3.35,69 Сілас Кіплагат
  Кенія
3.35,92 Меттью Сентровіц
  США
3.36,08
5000 метрів
детальніше
Мо Фара
  Велика Британія
13.23,36 Бернард Лагат
  США
13.23,64 Деджен Гебремескел
  Ефіопія
13.23,92
10000 метрів
детальніше
Ібрагім Джейлан
  Ефіопія
27.13,81 Мо Фара
  Велика Британія
27.14,07 Імане Мерга
  Ефіопія
27.19,14
110 метрів з бар'єрами
детальніше
Джейсон Річардсон
  США
13,19 Лю Сян
  КНР
13,27 Енді Тернер
  Велика Британія
13,44
400 метрів з бар'єрами
детальніше
Дай Грін
  Велика Британія
48,26 Хав'єр Кулсон
  Пуерто-Рико
48,44 Луї Якобус ван Зил
  ПАР
48,80
3000 метрів з перешкодами
детальніше
Єзекіїль Кембой
  Кенія
8.14,85 Брімін Кіпруто
  Кенія
8.16,05 Маєдін Мекіссі-Бенаббад
  Франція
8.16,09
4×100 метрів
детальніше
  Ямайка
Неста Картер
Майкл Фрейтер
Йоган Блейк
Усейн Болт
Декстер Лі (забіг)
37,04 WR   Франція
Тедді Тінмар
Крістоф Леметр
Яннік Лесур
Джиммі Віко
38,20 SB   Сент-Кіттс і Невіс
Джейсон Роджерс
Кім Коллінс
Антуан Адамс
Бріджеш Лоренс
38,49
4×400 метрів
детальніше
  США
Грег Ніксон
Бершон Джексон
Енджело Тейлор
Лашон Меррітт
Джамал Торренс (забіг)
Майкл Беррі (забіг)
2.59,31 WL   ПАР
Шейн Віктор
Офенце Могаване
Віллем де Бер
Луї Якобус ван Зил
Оскар Пісторіус (забіг)
2.59,87 SB   Ямайка
Аллодін Фозергілл
Джермейн Гонсалес
Райкер Гілтон
Лефорд Грін
Ленсфорд Спенс (забіг)
3.00,10
Марафон
детальніше
Абель Кіруї
  Кенія
2:07.38 SB Вінсент Кіпруто
  Кенія
2:10.06 Феїса Лілеса
  Ефіопія
2:10.32 SB
Ходьба 20 кілометрів
детальніше
Луїс Фернандо Лопес
  Колумбія
1:20.38 SB Ван Чжень
  КНР
1:20.54 Кім Хюн Суп
  Південна Корея
1:21.17
Ходьба 50 кілометрів
детальніше
Денис Нижегородов
  Росія
3:42.45 SB Джеред Теллент
  Австралія
3:43.36 SB Си Тяньфен
  КНР
3:44.40
Стрибки у висоту
детальніше
Джессі Вільямс
  США
2,35 Олексій Дмитрик
  Росія
2,35 Тревор Баррі
  Багамські Острови
2,32 PB
Стрибки з жердиною
детальніше
Павел Войцеховський
  Польща
5,90 Лазаро Борхес
  Куба
5,90 NR Рено Лавіллені
  Франція
5,85
Стрибки у довжину
детальніше
Двайт Філліпс
  США
8,45 SB Мітчелл Вотт
  Австралія
8,33 Нгонідзаше Макуша
  Зімбабве
8,29
Потрійний стрибок
детальніше
Крістіан Тейлор
  США
17,96 WL Філліпс Ідову
  Велика Британія
17,77 SB Вілл Клей
  США
17,50 PB
Штовхання ядра
детальніше
Давід Шторль
  Німеччина
21,78 PB Ділан Армстронг
  Канада
21,64 Крістіан Кентвелл
  США
21,36
Метання диска
детальніше
Роберт Гартінг
  Німеччина
68,97 Герд Кантер
  Естонія
66,95 Есан Гададі
  Іран
66,08 SB
Метання молота
детальніше
Мурофусі Кодзі
  Японія
81,24 SB Парш Крістіан
  Угорщина
81,18 SB Прімож Козмус
  Словенія
79,39 SB
Метання списа
детальніше
Маттіас де Цордо
  Німеччина
86,27 SB Андреас Торкільдсен
  Норвегія
84,78 Гільєрмо Мартінес
  Куба
84,30
Десятиборство
детальніше
Трей Гарді
  США
8607 Ештон Ітон
  США
8505 Леонель Суарес
  Куба
8501 SB

ЖінкиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
100 метрів
детальніше
Кармеліта Джетер
  США
10,90 Вероніка Кемпбелл-Браун
  Ямайка
10,97 Келлі-Енн Баптіст
  Тринідад і Тобаго
10,98
200 метрів
детальніше
Вероніка Кемпбелл
  Ямайка
22,22 SB Кармеліта Джетер
  США
22,37 Еллісон Фелікс
  США
22,42
400 метрів
детальніше
Амантл Монтшо
  Ботсвана
49,56 NR Еллісон Фелікс
  США
49,56 PB Франсена Маккорорі
  США
50,45
800 метрів
детальніше
Кастер Семеня
  ПАР
1.56,35 SB Джанет Джепкосґей
  Кенія
1.57,42 SB Аліша Джонсон Монтаньйо
  США
1.57,48 SB
1500 метрів
детальніше
Дженніфер Сімпсон
  США
4.05,40 Ганна Інгленд
  Велика Британія
4.05,68 Наталія Родрігес
  Іспанія
4.05,87
5000 метрів
детальніше
Вів'єн Черуйот
  Кенія
14.55,36 Сільвія Кібет
  Кенія
14.56,21 Месерет Дефар
  Ефіопія
14.56,94
10000 метрів
детальніше
Вів'єн Черуйот
  Кенія
30.48,98 Саллі Кіп'єго
  Кенія
30.50,04 Лінет Масаї
  Кенія
30.53,59
100 метрів з бар'єрами
детальніше
Саллі Пірсон
  Австралія
12,28 CR AR Даніелль Каррузерс
  США
12,47 PB Дон Гарпер
  США
12,47 PB
400 метрів з бар'єрами
детальніше
Лашинда Демус
  США
52,47 WL NR Мелейн Вокер
  Ямайка
52,73 SB Наталія Антюх
  Росія
53,85
3000 метрів з перешкодами
детальніше
Габіба Грібі
  Туніс
9.11,97 NR Мілка Чейва
  Кенія
9.17,16 Мерсі Ванджику
  Кенія
9.17,88
4×100 метрів
детальніше
  США
Б'янка Найт
Еллісон Фелікс
Маршевет Маєрс
Кармеліта Джетер
Шалонда Соломон (забіг)
Александрія Андерсон (забіг)
41,56 WL   Ямайка
Шеллі-Енн Фрейзер
Керрон Стюарт
Шерон Сімпсон
Вероніка Кемпбелл-Браун
Джура Леві (забіг)
41,70 NR   Україна
Олеся Повх
Наталія Погребняк
Марія Рємєнь
Христина Стуй
42,51 SB
4×400 метрів
детальніше
  США
Саня Річардс
Еллісон Фелікс
Джессіка Беард
Франсена Маккорорі
Наташа Гастінгс (забіг)
Кіша Бейкер (забіг)
3.18,09 WL   Ямайка
Розмарі Вайт
Давіта Прендергаст
Новлін Вільямс-Міллс
Шеріка Вільямс
Шеріфа Ллойд (забіг)
Патрісія Голл (забіг)
3.18,71 NR   Велика Британія
Перрі Шейкс-Дрейтон
Нікола Сандерс
Крістін Огуруоґу
Лі Макконнелл
3.23,63
Марафон
детальніше
Една Кіплагат
  Кенія
2:28.43 Пріска Джепту
  Кенія
2:29.00 Шерон Чероп
  Кенія
2:29.14 SB
Ходьба 20 кілометрів
детальніше
Лю Хун
  КНР
1:30.00 Еліза Ріґаудо
  Італія
1:30.44 SB Цєян Шеньцзє
  КНР
1:31.14
Стрибки у висоту
детальніше
Ганна Чичерова
  Росія
2,03 Бланка Влашич
  Хорватія
2,03 SB Антонієта Ді Мартіно
  Італія
2,00
Стрибки з жердиною
детальніше
Фабіана Мурер
  Бразилія
4,85 Мартіна Штруц
  Німеччина
4,80 NR Світлана Феофанова
  Росія
4,75 SB
Стрибки у довжину
детальніше
Бріттні Різ
  США
6,82 Інета Радевич
  Латвія
6,76 Анастасія Мирончик-Іванова
  Білорусь
6,74
Потрійний стрибок
детальніше
Ольга Саладуха
  Україна
14,94 Ольга Рипакова
  Казахстан
14,89 Катерін Ібаргуен
  Колумбія
14,84
Штовхання ядра
детальніше
Валері Адамс
  Нова Зеландія
21,24 CR AR Джилліан Камарена-Вільямс
  США
20,02 Ґун Ліцзяо
  КНР
19,97
Метання диска
детальніше
Лі Яньфен
  КНР
66,52 Надін Мюллер
  Німеччина
65,97 Яреліс Барріос
  Куба
65,73 SB
Метання молота
детальніше
Тетяна Лисенко
  Росія
77,13 SB Бетті Гайдлер
  Німеччина
76,06 Чжан Веньсю
  КНР
75,03
Метання списа
детальніше
Барбора Шпотакова
  Чехія
71,58 SB Сунетт Вільюн
  ПАР
68,38 AR Крістіна Оберґфелль
  Німеччина
65,24
Семиборство
детальніше
Джессіка Енніс
  Велика Британія
6751 Дженніфер Езер
  Німеччина
6572 Кароліна Тимінська
  Польща
6544

Медальний залікРедагувати

МісцеКраїнаЗолотоСріблоБронзаВсього
1  США129728
2  Кенія78318
3  Ямайка4419
4  Німеччина3418
5  Велика Британія3328
6  Росія3137
7  КНР2248
8  ПАР1214
9  Австралія1203
10  Ефіопія1045
11  Колумбія1012
  Польща1012
  Україна1012
14  Гренада1001
  Ботсвана1001
  Бразилія1001
  Нова Зеландія1001
  Туніс1001
  Чехія1001
  Японія1001
21  Куба0134
  Франція0134
23  Італія0112
24  Естонія0101
  Казахстан0101
  Канада0101
  Латвія0101
  Норвегія0101
  Пуерто-Рико0101
  Судан0101
  Угорщина0101
  Хорватія0101
33  Сент-Кіттс і Невіс0022
34  Іран0011
  Іспанія0011
  Багамські Острови0011
  Бельгія0011
  Білорусь0011
  Зімбабве0011
  Південна Корея0011
  Словенія0011
  Тринідад і Тобаго0011
Всього (42 команд)474747141

Україна на чемпіонатіРедагувати

Див. такожРедагувати

ПриміткиРедагувати

  1. AND THE HOSTS WILL BE… DAEGU (2011) AND MOSCOW (2013). ІААФ. Архів оригіналу за 16 червня 2019. Процитовано 16 червня 2019. 

ДжерелаРедагувати