Відкрити головне меню

Чемпіонат Європи з боротьби 1999 року проходив роздільно: з греко-римської боротьби — 13-16 травня в Софії (Болгарія), з вільної боротьби серед чоловіків — 15-18 квітня в Мінську (Білорусь), з жіночої боротьби — 24 квітня — 1 травня в Гетцисі (Австрія).

Чемпіонат Європи з боротьби 1999
Місце проведення Софія, Болгарія Болгарія
Мінськ, Білорусь Білорусь
Гетцис, Австрія Австрія
Дата 13-16 травня
15-18 квітня
24 квітня — 1 травня
Кількість комплектів нагород 22
Вільна боротьба Україна Україна
Греко-римська боротьба Росія Росія
Жіноча боротьба Франція Франція

Розігрувалося 22 комплекти нагород: по 8 — у греко-римській і вільній боротьбі серед чоловіків та 6 — у жіночій боротьбі.

Зміст

МедалістиРедагувати

Вільна боротьбаРедагувати

Категорія Золото Срібло Бронза
до 54 кг   Олександр Захарук   Іван Цонов   Леонід Чучунов
до 58 кг   Гарун Доган   Мікеле Луїцці   Отар Тушишвілі
до 63 кг   Ельбрус Тедеєв   Серафим Барзаков   Мурад Умаханов
до 69 кг   Заза Зазіров   Веліхан Аллахвердієв   Емзаріос Бентінідіс
до 76 кг   Адам Сайтієв   Алік Музаєв   Александер Ляйпольд
до 85 кг   Магомед Ібрагімов   Ігорс Самусонокс   Шаміль Ісаєв
до 97 кг   Курамагомед Курамагомедов   Вадим Тасоєв   Ельдар Куртанідзе
до 130 кг   Андрій Шумілін   Айдин Полатчі   Свен Тіле

Греко-римська боротьбаРедагувати

категорія Золото Срібло Бронза
до 54 кг   Самвел Данієлян   Даріуш Яблонський   Натіг Айвазов
до 58 кг   Армен Назарян   Валерій Никоноров   Карен Мнацаканян
до 63 кг   Влодзімеж Завадський   Акакій Чачуа   Шереф Ероглу
до 69 кг   Олексій Глушков   Ришард Вольний   Бісер Георгієв
до 76 кг   Стоян Добрев   Тамаш Берзіца   Дімітріос Авраміс
до 85 кг   Гамза Єрлікая   Мартін Лідберг   Олександр Меньщиков
до 97 кг   Мікаель Юнгберг   Алі Моллов   Петру Судуряк
до 130 кг   Олександр Карелін   Анастасіас Софіанідіс   Джузеппе Джунта

Жіноча боротьбаРедагувати

Категорія Золото Срібло Бронза
до 46 кг   Інга Карамчакова   Юлія Войтова   Фара Туші
до 51 кг   Марта Войтановська   Олена Єгошина   Таня Заутер
до 56 кг   Анна Гоміс   Сара Ерікссон   Тетяна Лазарєва
до 62 кг   Нікола Гартманн   Малгожата Басса-Рогуська   Ділетта Джьямпікколо
до 68 кг   Ліз Гольо-Легран   Евеліна Прушко   Аніта Шетцле
до 75 кг   Тетяна Комарницька   Ельвіра Барріга   Ельміра Курбанова

Розподіл нагородРедагувати

Місце Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1   Росія 7 3 5 15
2   Україна 4 3 1 8
3   Польща 2 4 0 6
4   Болгарія 2 3 1 6
5   Туреччина 2 1 1 4
6   Франція 2 0 1 3
7   Швеція 1 2 0 3
8   Австрія 1 1 0 2
9   Північна Македонія 1 0 0 1
10   Грузія 0 1 3 4
11   Італія 0 1 2 3
12   Греція 0 1 1 2
13   Угорщина 0 1 0 1
13   Латвія 0 1 0 1
15   Німеччина 0 0 4 4
16   Вірменія 0 0 1 1
16   Азербайджан 0 0 1 1
16   Румунія 0 0 1 1
Всього 22 22 22 66

ДжерелаРедагувати

ПосиланняРедагувати