Україна на літній Універсіаді 2013

Україна брала участь у Літній Універсіаді 2013 у Казані (Татарстан Росія) водинадцяте за свою історію. Українська команда була другою за представництвом на змаганнях та складається із 363 спортсменів (та 167 функціонерів), які змагалися у 23 видах (з 27). Найбльше спортсменів від України представляли наступні навчальні заклади: Київський національний університет фізичного виховання та спорту України, делегувавши до головної команди країни 67 студентів-спортсменів, Львівський державний університет фізичної культури (23 спортсмени), Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (21 спортсмен), Тернопільський національний економічний університет (18 атлетів), Миколаївський національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (15 учасників). Усього ж у студентській збірній України представлено 102 вищі навчальні заклади.[1]

Україна на Універсіадах
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НОК:Національний олімпійський комітет України
Універсіада в
Спортсмени 344 
Медалі
Місце: 5
Золото
12
Срібло
29
Бронза
26
Всього
67
Участь у літніх Універсіадах
1993  • 1995  • 1997  • 1999  • 2000  • 2001  • 2003  • 2005  • 2007  • 2009  • 2011  • 2013  • 2015  • 2017  • 2019
Участь у зимовій Універсіаді
1993  • 1995  • 1997  • 1999  • 2001  • 2003  • 2005  • 2007  • 2009  • 2011  • 2013  • 2015  • 2017  • 2019
Див. також

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Довгодько, НаталіяНаталія Довгодько   Академічне веслування Одиночки 7 липня
  Золото Харлан, ОльгаОльга Харлан   Фехтування Індивідуальна шабля 9 липня
  Золото Кузнецов, ВікторВіктор Кузнецов   Легка атлетика Потрійний стрибок 9 липня
  Золото Тітімець, ГаннаГанна Тітімець   Легка атлетика 400 м з бар'єрами 9 липня
  Золото Митрофанов, ДмитроДмитро Митрофанов   Бокс До 75 кг 10 липня
  Золото Гвоздик, ОлександрОлександр Гвоздик   Бокс До 81 кг 10 липня
  Золото Говоров, АндрійАндрій Говоров   Плавання 50 м батерфляєм 11 липня
  Золото Ігор Бодров
Віталій Корж
Руслан Перестюк
Сергій Смелик
  Легка атлетика Естафета 4×100 метрів 12 липня
  Золото Вікторія П'ятаченко
Наталя Погребняк
Олеся Повх
Марія Рємєнь
  Легка атлетика Естафета 4×100 метрів 12 липня
  Золото Нікадров, ЮрійЮрій Нікадров   Стрільба Трап чоловіки 13 липня
  Золото Дмитро Янчук
Денис Камерилов
Едуард Шеметило
Віталій Вергелес
  Веслування на байдарках і каное Каное-четвірка 1000 м 14 липня
  Золото Костевич, ОленаОлена Костевич   Стрільба Пістолет, 25 м 16 липня
  Срібло Косенок, ДмитроДмитро Косенок   Боротьба на поясах До 62 кг 7 липня
  Срібло Гордієнко, ОлександрОлександр Гордієнко   Боротьба на поясах Понад 100 кг 7 липня
  Срібло Петро Пахнюк
Ігор Радівілов
Олег Степко
Олег Верняєв
  Спортивна гімнастика Комадний залік 8 липня
  Срібло Віктор Гребенніков
Антон Холязников
  Академічне веслування Двійка без рульового 8 липня
  Срібло Іван Довгодько
Олксандр Надтока
  Академічне веслування Двійка парна 8 липня
  Срібло Чорний, ДенисДенис Чорний
Чумраєв, СтаніславСтаніслав Чумраєв
Футрик, ІванІван Футрик
Міхай, ДмитроДмитро Міхай
Нікулін, ВладиславВладислав Нікулін
Радченко, АнатолійАнатолій Радченко
Цуркан, ВіталійВіталій Цуркан
Юрченко, ІванІван Юрченко
  Академічне веслування Вісімка 8 липня
  Срібло Хмара, ДмитроДмитро Хмара
Ковальов, СтаніславСтаніслав Ковальов
  Академічне веслування Двійка парна, легка вага 8 липня
  Срібло Проценко, АндрійАндрій Проценко   Легка атлетика Стрибки у висоту 9 липня
  Срібло Дмитренко, РусланРуслан Дмитренко   Легка атлетика Спортивна ходьба, 20 км 9 липня
  Срібло Дмитренко, РусланРуслан Дмитренко
Главан, ІгорІгор Главан
Коваленко, НазарНазар Коваленко
Лосєв, ІванІван Лосєв
  Легка атлетика Спортивна ходьба, 20 км, командний залік 9 липня
  Срібло Шмідт, СвітланаСвітлана Шмідт   Легка атлетика 3000 м з перешкодами 9 липня
  Срібло Гевонтян, ШушанаШушана Гевонтян   Дзюдо До 57 кг 9 липня
  Срібло Ярощук, ГаннаГанна Ярощук   Легка атлетика 400 метрів з бар'єрами 10 липня
  Срібло Зевіна, ДаринаДарина Зевіна   Плавання 200 м на спині 11 липня
  Срібло Хостянівський, ОлександрОлександр Хостянівський   Боротьба Вільна, понад 120 кг 11 липня
  Срібло Олійник, ПавлоПавло Олійник   Боротьба Вільна, до 96 кг 12 липня
  Срібло Гусяк, ІринаІрина Гусяк   Боротьба Вільна, до 55 кг 13 липня
  Срібло Куницька, ОленаОлена Куницька   Самбо До 48 кг 14 липня
  Срібло Сайко, ОленаОлена Сайко   Самбо До 60 кг 14 липня
  Срібло Фролов, СергійСергій Фролов   Плавання 800 м вільним стилем 14 липня
  Срібло Віталій Вергелес
Денис Камерилов
Дмитро Янчук
Едуард Шеметило
  Веслування на байдарках і каное Каное-четвірка 500 м 15 липня
  Срібло Максим Більченко
Олександр Сенкевич
Євген Карабута
Ігор Трунов
  Веслування на байдарках і каное Байдарка-четвірка 200 м 15 липня
  Срібло Черняк, ІннаІнна Черняк   Самбо До 52 кг 15 липня
  Срібло Олена Дмитраш
Євгенія Гомон
Олександра Грідасова
Валерія Гудим
Вікторія Мазур
Світлана Прокопова
  Художня гімнастика Групове багатоборство 15 липня
  Срібло Максименко, АлінаАліна Максименко   Художня гімнастика Булави 16 липня
  Срібло Різатдінова, ГаннаГанна Різатдінова   Художня гімнастика Булави 16 липня
  Срібло Тоноян, РазмікРазмік Тоноян   Самбо Понад 100 кг 16 липня
  Срібло Гайнутдінова, ЛуїзаЛуїза Гайнутдінова   Самбо До 68 кг 16 липня
  Срібло Олена Костевич
Марта Бойчук
Катерина Дьомкіна
  Стрільба Пістолет, 25 м, командний залік 16 липня
  Бронза Белялов, УмерУмер Белялов   Боротьба на поясах Вільний стиль, до 68 кг 7 липня
  Бронза Буряк, ОленаОлена Буряк
Кравченко, ГаннаГанна Кравченко
  Академічне веслування Двійка парна 7 липня
  Бронза Нікітіна, ЛюдмилаЛюдмила Нікітіна   Боротьба на поясах Вільний стиль, до 76 кг 8 липня
  Бронза Гуменний, СергійСергій Гуменний   Академічне веслування Одиночка 8 липня
  Бронза Німченко, ЄвгеніяЄвгенія Німченко
Романеску, ІлонаІлона Романеску
Шеремет, КатеринаКатерина Шеремет
Верхогляд, ДаринаДарина Верхогляд
  Академічне веслування Четвірка без рульового 8 липня
  Бронза Тарасов, КостянтиинКостянтиин Тарасов   Боротьба на поясах Класичний стиль, до 70 кг 9 липня
  Бронза Рябчук, ЛеонідЛеонід Рябчук   Боротьба на поясах Класичний стиль, до 90 кг 9 липня
  Бронза Берінчик, ДенисДенис Берінчик   Бокс До 64 кг 9 липня
  Бронза Пундик, ГалинаГалина Пундик   Фехтування Індивідуальна шабля 9 липня
  Бронза Верняєв, ОлегОлег Верняєв   Спортивна гімнастика Індивідуальне багатоборство 9 липня
  Бронза Кравченко, АртемАртем Кравченко   Дзюдо До 66 кг 9 липня
  Бронза Івченко, АнастасіяАнастасія Івченко
Кривицька, ОленаОлена Кривицька
Пантелєєва, КсеніяКсенія Пантелєєва
Почкалова, АнфісаАнфіса Почкалова
  Фехтування Шпага, командний залік 10 липня
  Бронза Радівілов, ІгорІгор Радівілов   Спортивна гімнастика Опорний стрибок 10 липня
  Бронза Верняєв, ОлегОлег Верняєв   Спортивна гімнастика Паралельні бруса 10 липня
  Бронза Радівілов, ІгорІгор Радівілов   Спортивна гімнастика Кільця 10 липня
  Бронза Степко, ОлегОлег Степко   Спортивна гімнастика Вправи на коні 10 липня
  Бронза Черняк, МаринаМарина Черняк   Дзюдо До 48 кг 10 липня
  Бронза Каланіна, ЄлизаветаЄлизавета Каланіна   Дзюдо Абсолютна вагова категорія 10 липня
  Бронза Радулов, СеменСемен Радулов   Боротьба Вільна, до 86 кг 11 липня
  Бронза Шуптар, ВасильВасиль Шуптар   Боротьба Вільна, до 60 кг 12 липня
  Бронза Фролов, СергійСергій Фролов   Плавання 1500 м вільним стилем 12 липня
  Бронза Лівач, МаріяМарія Лівач   Боротьба Вільна, до 48 кг 13 липня
  Бронза Благиня, ЮліяЮлія Благиня   Боротьба Вільна, до 52 кг 14 липня
  Бронза Стадник, АлінаАліна Стадник   Боротьба Вільна, до 67 кг 14 липня
  Бронза Ілитчук, МихайлоМихайло Ілитчук   Самбо До 57 кг 15 липня
  Бронза Черкасов, МихайлоМихайло Черкасов   Самбо До 100 кг 15 липня
  Бронза Беленюк, ЖанЖан Беленюк   Боротьба Греко-римська, до 84 кг 15 липня
  Бронза Різатдінова, ГаннаГанна Різатдінова   Художня гімнастика Обруч 16 липня
  Бронза Різатдінова, ГаннаГанна Різатдінова   Художня гімнастика Індивідуальне багатоборство 16 липня
  Бронза Максименко, АлінаАліна Максименко   Художня гімнастика Обруч 16 липня
  Бронза Різатдінова, ГаннаГанна Різатдінова   Художня гімнастика М'яч 16 липня
  Бронза Олена Дмитраш
Євгенія Гомон
Олександра Грідасова
Валерія Гудим
Вікторія Мазур
Світлана Прокопова
  Художня гімнастика Групові вправи з предметами 1-10 булав 16 липня
  Бронза Олена Дмитраш
Євгенія Гомон
Олександра Грідасова
Валерія Гудим
Вікторія Мазур
Світлана Прокопова
  Художня гімнастика Групові вправи з предметами 2 — «3 + 2» 16 липня
  Бронза Тетяна Тарасенко
Євгенія Борисова
Дар'я Шаріпова
  Стрільба Гвинтівка, лежачи, 50 м, командний залік 16 липня
  Бронза Пишков, ДмитроДмитро Пишков   Боротьба Греко-римська, до 74 кг 16 липня
  Бронза Говоров, АндрійАндрій Говоров   Плавання 500 м вільним стилем 16 липня

УчасникиРедагувати

Медалі по днях
День Дата       Всього
День 1 6-е 0 0 0 0
День 2 7-е 1 2 2 5
День 3 8-е 0 5 3 8
День 4 9-е 3 5 5 13
День 5 10-е 2 1 7 10
День 6 11-е 1 2 1 4
День 7 12-е 2 1 2 5
День 8 13-е 1 1 1 3
День 9 14-е 1 3 2 6
День 10 15-е 0 4 4 8
День 11 16-е 1 5 8 14
День 12 17-е 0 0 0 0
Всього 12 29 36 77
Медалі за
видом спорту
Спорт       Всього
Легка атлетика 4 5 0 9
Спортивна стрільба 2 1 1 4
Бокс 2 0 1 3
Академічне веслування 1 4 3 8
Веслування на байдарках і каное 1 2 0 3
Плавання 1 2 2 5
Фехтування 1 0 2 3
Самбо 0 5 2 7
Боротьба 0 3 7 10
Художня гімнастика 0 3 6 9
Боротьба на поясах 0 2 4 6
Спортивна гімнастика 0 1 5 6
Дзюдо 0 1 3 4
Спорт Чоловіки Жінки Всього
Академічне веслування 21 10 31
Бадмінтон 5 4 9
Баскетбол 12 11 23
Бокс 10 0 10
Боротьба 16 7 23
Боротьба 13 3 16
Важка атлетика 8 4 12
Веслування на байдарках і каное 15 9 24
Волейбол 12 0 12
Дзюдо 10 8 18
Легка атлетика 10 10 20
Настільний теніс 2 4 6
Плавання 14 8 22
Самбо 9 8 17
Спортивна гімнастика 5 5 10
Стрільба 6 10 16
Теніс 4 4 8
Фехтування 13 8 21
Футбол 20 0 20
Хокей на траві 18 0 18
Художня гімнастика 0 2 2
Шахи 4 3 7
Всього 227 118 345

Багаторазові медалістиРедагувати

Спортсмен Σ      
Різатдінова Ганна Сергіївна 4 0 1 3
Верняєв Олег Юрійович 3 0 1 2
Дмитраш Олена Миколаївна 3 0 1 2
Гомон Євгенія Євгенівна 3 0 1 2
Грідасова Олександра Сергіївна 3 0 1 2
Гудим Валерія Василівна 3 0 1 2
Мазур Вікторія Олексіївна 3 0 1 2
Прокопова Світлана Сергіївна 3 0 1 2
Радівілов Ігор Віталійович 3 0 1 2
Вергелес Віталій Вікторович 2 1 1 0
Камерилов Денис Олегович 2 1 1 0
Костевич Олена Дмитрівна 2 1 1 0
Шеметило Едуард Сергійович 2 1 1 0
Янчук Дмитро Миколайович 2 1 1 0
Говоров Андрій Андрійович 2 1 0 1
Дмитренко Руслан Григорович 2 0 2 0
Степко Олег Сергійович 2 0 1 1
Фролов Сергій Анатолійович 2 0 1 1
Максименко Аліна Олександрівна 2 0 1 1

ЗмаганняРедагувати

Академічне веслуванняРедагувати

Змагання з академічного веслування на XXVII Всесвітньої Літній Універсіаді пройшли з 6 по 8 липня. Було розіграно 13 комплектів нагород.

Всі результати з академічного веслування[2].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмени Дисципліна Відбіркові
заїзди
Втішний заїзд Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Сергій Гуменний Одиночка 7:43.41 4 8:09.79 2 7:11.41 1 7:28.53  
Руслан Момот Одиночка, легка вага 7:50.93 2 Н/Д 7:39.99 5 7:43.15 3
(Фінал B)
Антон Холязников
Віктор Гребенніков
Двійка без рульового 7:08.57 2 6:59.01 1 Н/Д 7:08.60  
Олександр Надтока
Іван Довгодько
Двійка парна 6:41.73 1 Н/Д 6:48.96  
Станіслав Ковальов
Ігор Хмара
Двійка парна, легка вага 7:04.18 2 6:48.60 1 Н/Д 6:43.11  
Денис Засименко
Дмитро Желєзний
Олександр Поддубний
Олександр Бєлогуров
Четвірка без рульового 6:48.20 4 7:14.02 4 Н/Д 6:46.18 6
Денис Чорний
Станіслав Чумраєв
Іван Футрик
Василь Завгородній
Дмитро Міхай
Владислав Нікулін
Анатолій Радченко
Віталій Цуркан
Іван Юрченко
Вісімка 6:06.07 2 6:00.90 3 Н/Д 5:47.54  

ЖінкиРедагувати

Спортсмени Дисципліна Відбіркові
заїзди
Втішний заїзд Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Наталія Довгодько Одиночки 8:10.72 1 Н/Д 8:16.68  
Лариса Жалінська Одиночки, легка вага 9:04.71 5 9:44.63 4 Вибула
Олена Буряк
Ганна Кравченко
Двійка парна 7:29.27 1 7:11.94 2 7:29.84  
Ганна Слесаревська
Юлія Данилкіна
Двійка парна, легка вага 8:03.85 5 9:08.55 5 8:09.12 1
(Фінал B)
Євгенія Німченко
Ілона Романеску
Катерина Шеремет
Дарина Верхогляд
Четвірка без рульового 7:05.69 2 Н/Д 7:09.66  

БадмінтонРедагувати

Результати змагань з бадмінтону[3].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмени Дисципліна Попередні
змагання
Раунд 1/128 Раунд 1/64 Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Микола Дмитришин Одиночний
розряд
  Інкарат Апісук (THA)
Поразка
21-15 21-14
Завершив виступ 33
Артем Почтарьов Не стартував
Генадій Натаров Не стартував
Генадій Натаров
Артем Почтарьов
Парний
розряд
Н/Д   Чо/Янг (TPE)
Поразка
21-12 21-20
Завершили виступ 33

ЖінкиРедагувати

Спортсмени Дисципліна Попередні
змагання
Раунд 1/128 Раунд 1/64 Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Анастасія Дмитришин Одиночний
розряд
  Анета Войтковська (POL)
Перемога
18-21 21-19 21-8
  Ліане Тан (BEL)
Поразка
21-10 21-17
Завершла виступ 17
Єлизевета Жарка   Новалія Аґустіані (INA)
Поразка
21-11 21-14
Завершила виступ 33
Дар'я Самарчантс Не стартувала
Анастасія Дмитришин
Дар'я Самарчантс
Парний
розряд
Н/Д   Яо/Чен (CHN)
Поразка
21-12 21-17
Завершили виступ 17
Мікст
Спортсмени Дисципліна Раунд 1/64 Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Генадій Натаров
Єлизевета Жарка
Мікст   Лу/Лі (CHN)
Поразка
18-21 18-21
Завершили виступ 33
Микола Дмитришин
Дар'я Самарчантс
Н/Д   Латіф/Чо (MAS)
Поразка
18-21 20-22
Завершили виступ 17
Командні змагання
Спортсмени Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Микола Дмитришин
Анастасія Дмитришин
Єлизавета Жарка
Генадій Натаров
Дар'я Самарчантс
Артем Почтарьов
Командні
змагання
  Південна Корея
Мінгі Кім, Джи Хьюн Сунг,
Хьюнг Кім, Йонгде Лі,
Соє Лі, Сьюнгчен Шин,
Сунгхьюн Ко, Є На Чанг

Поразка
0-5
  Велика Британія
Пітер Бріггс,
Софі Браун,
Джеймі Бонселс,
Емма Сметарст,
Гарлі Товлер

Поразка
2-3
  США
Майкл Босан,
Дені Лонґ,
Ренді Ма,
Шерон Енджі,
Гарлі Товлер

Перемога
3-1
  Макао
Пек Сан Єнґ,
Кенґ Яо Йо,
Кін Фай Леонґ,
Мей Га Яо,
Гарлі Товлер

Перемога
3-0
  Канада
Мартін Ґіфрі, Бетані Со,
Філліпп Чаррон,
Філліпп Гомонд,
Роксанн Фрейзер,
Стефані Пейкенгем

Перемога
3-1
13

БаскетболРедагувати

Результати змагань з баскетоболу[4].

ЧоловікиРедагувати

Чоловіча команда України змагалась у групі A.

Склад команди
Чоловіча збірна України з баскетболу
Ім'я Дата народження (вік) Зріст
1 Дмитро Марченко 17 січня 1992 (21 рік) 2,02 м
2 Роман Ольховський 21 листопада 1990 (22 роки) 1,97 м
3 Антон Рочняк 2 липня 1992 (21 рік) 2,04 м
4 Олександр Доленко 25 січня 1990 (23 роки) 1,90 м
5 Андрій Киричок 16 червня 1992 (21 рік) 1,93 м
6 Антон Михайлов 16 грудня 1991 (21 рік) 1,97 м
7 Вячеслав Моторчук 9 лютого 1992 (21 рік) 2,08 м
8 Василь Сайнієв 6 січня 1989 (24 роки) 1,77 м
9 Іван Полєжаєв 4 березня 1989 (24 роки) 2,04 м
10 Родіон Боровський 29 жовтня 1992 (20 років) 2,02 м
11 Микола Полюляк 4 жовтня 1990 (22 роки) 1,92 м
12 Олексій Павленко 26 березня 1990 (23 роки) 2,88 м
Турнірне становище

ЖінкиРедагувати

Жіноча команда України змагалась у групі C.

Склад команди
Жіноча збірна України з баскетболу
Ім'я Дата народження (вік) Зріст
1 Олеся Малашенко 21 лютого 1991 (22 роки) 1,89 м
2 Олена Самбурська 31 січня 1989 (24 роки) 1,74 м
3 Аріна Білоцерківська 3 грудня 1989 (23 роки) 1,70 м
4 Анастасія Богданова 27 грудня 1991 (21 рік) 1,77 м
5 Аліса Назаревич 18 серпня 1989 (23 роки) 1,93 м
6 Катерина Дорогобузова 28 червня 1990 (23 роки) 1,86 м
7 Катерина Ковальова 12 травня 1989 (24 роки) 1,85 м
8 Катерина Римаренко 3 квітня 1990 (23 роки) 1,87 м
9 Кристина Мацько 15 червня 1991 (22 роки) 1,81 м
10 Наталія Колотовська 28 лютого 1990 (23 роки) 1,70 м
11 Ольга Мазніченко 24 липня 1991 (21 рік) 1,87 м
Груповий етап
Команда І В П ОН ОП РО О
  Китайський Тайбей 3 3 0 225 199 26 6
  Канада 3 1 2 200 179 21 4
  Україна 3 1 2 193 209 -16 4
  Японія 3 1 2 180 211 -31 4
8 липня 2013
12:30 UTC+04:00
W6
Звіт   Китайський Тайбей    vs.   Україна    УСК «Бієк-Тау», Казань
Рахунок за чвертями: 17:17, 15:21, 27:18, 25:12
Очки: 84 Очки: 68
9 липня 2013
10:00 UTC+04:00
W11
Звіт   Канада  vs.   Україна    УСК «Мирас», Казань
Рахунок за чвертями: 13:19, 15:8, 20:16, 9:16
Очки: 57 Очки: 59
10 липня 2013
18:00 UTC+04:00
W21
Звіт   Японія  vs.   Україна    УСК «Мирас», Казань
Рахунок за чвертями: 18:15, 12:14, 17:19, 21:18
Очки: 68 Очки: 66
Чвертьфінали за 9-16 місця
12 липня 2013
12:30 UTC+04:00
W30
Звіт   Україна  vs.   Фінляндія    УСК «Біек-Тау», Казань
Рахунок за чвертями: 23:10, 13:21, 30:11, 14:9
Очки: 80 Очки: 51
Півфінали за 9-12 місця
13 липня 2013
20:30 UTC+04:00
W40
Звіт   Україна  vs.   Бразилія    УСК «Мирас», Казань
Рахунок за чвертями: 22:6, 23:8, 23:15, 8:17
Очки: 76 Очки: 66
Матч за 9-е місце
15 липня 2013
12:30 UTC+04:00
W44
Звіт   Чилі  vs.   Україна    КСК «КАІ-Олімп», Казань
Рахунок за чвертями: 16:21, 21:23, 11:17, 24:24
Очки: 72 Очки: 85

БоксРедагувати

Результати змагань з боксу[5].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмен Вагова
категорія
Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Денис Козарук До 49 кг   Ґанхуяк (MGL)
Поразка
3
-0
Не проходить
Олександр Шепелюк До 52 кг   Елаваді Рамі (EGY)
Перемога
2
-1
  Жасурбек Латипов (UZB)
Поразка
2
-1
Не проходить
Іван Ільницький До 56 кг   Рустамов (KAZ)
Поразка
3
-0
Не проходить
Дмитро Руденко До 60 кг   Рамлавс (CZE)
Перемога
3
-0
  Дорйнямбуу (MGL)
Поразка
3
-0
Не проходить
Денис Берінчик До 64 кг   Чладек (CZE)
Перемога
3
-0
  Амирзаков (KAZ)
Перемога
3
-0
  Бутаєв (RUS)
Поразка
3
-0
Н/Д  
Дмитро Митрофанов До 75 кг   Дладла (RSA)
Перемога
3
-0
  Чеботарьов (RUS)
Перемога
2
-1
  Нармандах (MGL)
Перемога
3
-0
  Абдугофуров (UZB)
Перемога
3
-0
 
Олександр Гвоздик До 81 кг   Карлсон (EST)
Перемога
3
-0
  Кім (KOR)
Перемога
TKO R3 0:45
  Даугалявець (BLR)
Перемога
3
-0
  Бівол (RUS)
Перемога
WO
 
Геворг Манукян До 91 кг   Чладек (KAZ)
Перемога
2
-1
  Тищенко (RUS)
Поразка
3
-0
Не проходить
Ростислав Архипенко Понад 91 кг Н/Д   Омаров (RUS)
Поразка
3
-0
Не проходить

БоротьбаРедагувати

Результати змагань з боротьби[6].

ЧоловікиРедагувати

Вільна боротьба
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Любомир Литвинчук До 55 кг Н/Д   Дайлак (TUR)
Поразка
0
-3
Не проходить
Василь Шуптар До 60 кг Н/Д   Асселестін (CAN)
Перемога
4
-0
  Графф (USA)
Перемога
3
-1
  Гойгереєв (RUS)
Поразка
0
-4
  Р'янг (PRK)
Перемога
4
-0
 
Семен Радулов До 66 кг   Обзера (SVK)
Перемога
4
-0
  Танака (JPN)
Перемога
3
-1
  Афанасьєв (BLR)
Перемога
4
-0
  Сафарян (ARM)
Поразка
1
-3
  Наврузов (UZB)
Перемога
4
-1
 
Ростислав Первачук До 74 кг Н/Д   Гуляс (HUN)
Перемога
3
-1
  Заур (SRB)
Поразка
0
-4
Не проходить
Віталій Гончар До 84 кг Н/Д   Сафаралі (TJK)
Поразка
1
-3
Не проходить
Павло Олійник До 96 кг Н/Д   Оздемір (TUR)
Перемога
4
-0
  Рустам (TJK)
Перемога
4
-0
  Джумаєв (KAZ)
Перемога
4
-0
  Гадисов (RUS)
Поразка
0
-4
 
Олександр Хостянівський До 120 кг Н/Д   Дубко (BLR)
Перемога
5
-0
  Фортуне (USA)
Перемога
3
-1
  Айял (KGZ)
Перемога
4
-0
  Акгуль (TUR)
Поразка
0
-4
 
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сергій Дзюба До 55 кг Н/Д   Танакура (JPN)
Поразка
0
-4
Не проходить
Дмитро Писар До 60 кг Н/Д   Нурбахш (IRI)
Поразка
0
-4
Не проходить
Роман Гайдук До 74 кг Н/Д   Зайлобидінов (UZB)
Поразка
1
-3
Не проходить
Жан Беленюк До 84 кг   Атем (TUR)
Перемога
3
-1
  Мічалік (POL)
Перемога
3
-1
  Роква (GEO)
Перемога
3
-1
  Манукян (ARM)
Поразка
0
-5
  Туршинов (KAZ)
Перемога
3
-1
 
Роман Гайдук До 96 кг   Казак (MDA)
Перемога
3
-0
  Грабовік (BLR)
Поразка
1
-3
Не проходить
Ігор Дідик До 120 кг   Рамонов (KGZ)
Перемога
4
-0
  Каяалп (TUR)
Поразка
0
-3
  Тиналієв (KAZ)
Поразка
0
-4
Не проходить

ЖінкиРедагувати

Вільна боротьба
Спортсмен Категорія 1/16 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Марія Лівач До 48 кг   Рижова (BLR)
Перемога
4
-0
  Грюнвальд (FRA)
Перемога
4
-0
  Багомедова (AZE)
Поразка
1
-3
  Крембл (CAN)
Перемога
4
-0
 
Юлія Благіня До 51 кг   Бустабад-Гарсія (ESP)
Перемога
4
-0
  Ілінен (FIN)
Перемога
4
-1
  Суґавара (JPN)
Поразка
1
-3
  Дороган (AZE)
Перемога
4
-1
 
Юлія Благіня До 55 кг   Мічалак (POL)
Перемога
5
-0
  Мартинакова (CZE)
Перемога
4
-1
  Хванг (PRK)
Перемога
3
-1
  Коблова (RUS)
Поразка
4
-0
 
Тетяна Омельченко До 59 кг   Барка (HUN)
Поразка
1
-3
Не проходить
Ганна Василенко До 63 кг   Мамашук (BLR)
Поразка
0
-5
Не проходить
Аліна Стаднік До 67 кг   Чен (TPE)
Перемога
5
-0
  Бабушкіна (RUS)
Перемога
5
-0
  Осгірбат (MGL)
Поразка
1
-3
  Карлсон (USA)
Перемога
4
-0
 
Юлія Лавренюк До 72 кг   Робертс (USA)
Поразка
0
-4
  Левченко (BLR)
Поразка
1
-4
Не проходить

Боротьба на поясахРедагувати

Результати змагань з боротьби на поясах[7].

ЧоловікиРедагувати

Класичний стиль (кореш)
Спортсмен Категорія 1/16 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Даман Сагалов До 60 кг   Міннебаєв (RUS)
Поразка
0
-4
Не проходить
Костянтин Тарасов До 70 кг   Діалло (GUI)
Перемога
4
-0
  Філанович (BLR)
Перемога
4
-0
  Гініятуллін (RUS)
Поразка
4
-0
Не проходить  
Юрій Сірий До 80 кг   Баррі (GUI)
Перемога
4
-0
  Галієв (RUS)
Поразка
4
-0
Не проходить
Леонід Рябчун До 90 кг   Гокбайрак (TUR)
Перемога
4
-0
  Кібрік (ISR)
Перемога
4
-0
  Прадуха (BLR)
Поразка
4
-0
Не проходить  
Андрій Куник До 100 кг   Келсинбеков (KGZ)
Поразка
4
-0
Не проходить
Андрій Нікітченко Понад 60 кг   Зігмас (LTU)
Перемога
4
-0
  Рудельсон (ISR)
Поразка
4
-0
Не проходить
Вільний стиль
Спортсмен Категорія 1/16 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Дмитро Косенок До 62 кг   Міров (TJK)
Перемога
4
-1
  Алієв (AZE)
Перемога
5
-0
  Мкртчян (ARM)
Перемога
5
-0
  Аннамирадов (TKM)
Поразка
0
-4
 
Умер Белялов До 68 кг   Єраносян (ARM)
Перемога
3
-0
  Цогбадрах (MGL)
Перемога
4
-1
  Лайпанов (RUS)
Поразка
0
-5
  Лешков (KAZ)
Перемога
5
-0
 
Михайло Лозовий До 75 кг   Беслега (MDA)
Поразка
0
-4
Не проходить
Еннан Сеферов До 82 кг Н/Д   Датунашвілі (GEO)
Перемога
4
-1
  Ермекбаєв (KAZ)
Поразка
0
-5
Не проходить
Валерій Комар До 90 кг   Тосмуротов (TJK)
Поразка
0
-5
Не проходить
Валерій Довгань До 100 кг Н/Д   Ханаєв (TKM)
Поразка
0
-5
Не проходить
Олександр Гордієнко Понад 100 кг Н/Д   Юмаєв (TKM)
Перемога
5
-0
  Варонка (BLR)
Перемога
5
-0
  Болдурев (MGL)
Поразка
0
-5
 

ЖінкиРедагувати

Вільний стиль
Спортсмен Категорія Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Людмила Матюшенко До 52 кг   Керімова (AZE)
Поразка
0
-3
  Ерболова (KAZ)
Поразка
1
-4
Не проходить
Марина Чернишева До 66 кг   Ємеляненко (RUS)
Поразка
0
-5
  Гаїтбаєва (TKM)
Поразка
0
-5
Не проходить
Людмила Нікітіна До 76 кг   Абе (JPN)
Поразка
1
-4
  М'ягмар (MGL)
Перемога
1
-4
Не проходить  

Важка атлетикаРедагувати

Результати змагань з важкої атлетики[8].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Сума Місце
1 2 3 Результат Місце 1 2 3 Результат Місце
Артур Тютюнник До 56 кг 92 97 100 97 12 120 125 130 125 11 222 11
Богдан Токар До 69 кг Не стартував
Іван Рогач До 85 кг 145 145 145 145 13 172 177 180 177 10 322 10
Дмитро Чумак До 94 кг Не стартував
Василь Пилипенко До 105 кг 155 160 165 160 12 190 197 197 197 11 357 10
Олексій Пономаренко 155 155 156 Вибув
Ігор Шимечко Понад 105 кг 178 183 183 178 8 207 207 211 207 9 385 9
Денис Смородінов 175 175 182 182 6 205 210 210 205 10 387 8

ЖінкиРедагувати

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Сума Місце
1 2 3 Результат Місце 1 2 3 Результат Місце
Дар'я Пономарова До 48 кг 62 65 67 67 7 76 79 81 79 9 146 7
Анастасія Келар До 58 кг Не стартувала
Марія Хлян До 69 кг 92 96 100 96 4 112 117 120 117 4 213 4
Любов Берестова 81 84 84 84 13 104 107 108 104 11 188 11

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

Результати змагань із веслування на байдарках і каное[9].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній заїзд Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Ігор Іванченко
Дмитро Борзуков
Байдарка-двійка 1000 м 3:40.138 5 3:55.231 3 3:47.281 9
Максим Більченко
Олександр Сенкевич
Євген Карабута
Ігор Трунов
Байдарка-четвірка 200 м 32.196 1 Н/Д 30.611  
Дмитро Борзуков
Кирило Черноморов
Євген Карабута
Ігор Трунов
Байдарка-четвірка 500 м 1:29.437 2 Н/Д 1:26.458 4
Денис Камерилов
Віталій Вергелес
Каное-двійка 500 м Н/Д 1:48.310 5
Юрій Вандюк
Андрій Рибачок
Каное-двійка 1000 м Н/Д 3:53.545 4
Денис Камерилов
Віталій Вергелес
Едуард Шеметило
Дмитро Янчук
Каное-четвірка 500 м Н/Д 1:38.868  
Денис Камерилов
Віталій Вергелес
Едуард Шеметило
Дмитро Янчук
Каное-четвірка 1000 м Н/Д 3:37.893  

ЖінкиРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній заїзд Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Дар'я Кучеренко Байдарка-одиночка 200 м 46.761 8 47.528 6 Завершила виступ
Марія Повх Байдарка-одиночка 200 м Не стартувала
Влада Косицька
Ольга Павлік
Байдарка-двійка 200 м 41.577 4 44.694 2 39.388 6
Марія Кічасова
Анастасія Тодорова
Інна Грищун
Марія Повх
Байдарка-четвірка 200 м Н/Д 36.561 5

ВолейболРедагувати

Результати змагань з волейболу[10].

ЧоловікиРедагувати

Чоловіча команда України змагалась у групі B.

Склад команди
Чоловіча збірна України з волейболу
Ім'я Дата народження (вік) Зріст
1 Костянтин Рябуха 29 квітня 1988 (25) 2,03 м
2 Ян Єрещенко Ян 6 квітня 1990 (23) 1,97 м
3 Дмитро Шоркін 16 грудня 1989 (25) 1,90 м
4 Руслан Юшкевич 22 серпня 1985 (27) 2,00 м
5 Андрій Тупчій 14 листопада 1986 (26) 2,02 м
6 Олексій Клямар 11 квітня 1987 (25) 1,92 м
7 Дмитро Сторожилов 1 червня 1986 (25) 1,98 м
8 Кирило П'юн 10 травня 1989 (24) 2,14 м
9 Микола Мороз 19 грудня 1992 (20) 2,04 м
10 Олександр Дмитрієв 20 липня 1987 (25) 1,98 м
11 Роман Приходько 28 березня 1985 (27) 1,95 м
12 Олександр Жуматій 3 квітня 1988 (25) 1,93 м
Груповий етап
Матчів Сети М'ячі
Місце Команда Очки В П В П В:П В П В:П
1   Україна 8 3 0 9 3 3.000 287 250 1.148


2   Японія 5 1 2 7 6 1.167 281 278 1.011


3   Таїланд 3 1 2 6 8 0.750 298 299 0.997


4   Латвія 2 1 2 3 8 0.375 213 252 0.845


Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
6 липня 13:00 Латвія   0-3   Україна

19-25 20-25 14-25     53-75 P2P3
7 липня 18:00 Україна   3-1   Таїланд 27-25 25-15 21-25 25-23   98-88 P2P3
10 липня 18:00 Японія   2-3   Україна

25-23 21-25 25-21 20-25 18-20 109-114 P2P3
Чвертьфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
13 липня 18:00 Україна   3-0   Канада 25-21 25-23 25-23     75-67 P2P3
Півфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
14 липня 18:00 Польща   3-2   Україна 26-24 25-27 25-18 22-25 15-8 113-102 P2P3
Матч за бронзові нагороди
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
16 липня 17:00 Японія   3-0   Україна 25-15 26-24 25-23     76-62 P2P3
Підсумкове місце — 4

ГімнастикаРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

ЧоловікиРедагувати
Фінальні командні виступи та кваліфікація на індивідуальні виступи
Спортсмен Змагання Снаряд Сума Місце
Вільні
вправи
Кінь Кільця Опорний
стрибок
Бруси Перекла-
дина
Олег Верняєв Командна першість 15,100 Q 15,650 Q 14,950 14,500 15,900 Q 14,400 90,500 1 Q
Олег Степко 14,700 15,500 Q 14,900 14,950 15,700 Q 14,300 90,050 3 Q
Ігор Радівілов Н/Д 15,300 Q 15,250 Q Н/Д
Петро Пахнюк 14,150 13,300 14,350 13,650 14,100 14,500 84,050 23 *
Максим Сем'янків 14,150 14,800 Н/Д 14,800 14,900 Q Н/Д
Всього 43,950 45,950 45,150 44,700 46,400 43,800 269,950  
* — Петро Пахнюк увійшов до списку кваліфікованих, але не зміг взяти участь у фінальних змаганнях з абсолютної першості оскільки одну країну у фінальній частині мужуть представляти не більше двох спортсменів.
Індивідуальні фінальні виступи
Спортсмен Змагання Снаряд Сума Місце
Вільні
вправи
Кінь Кільця Опорний
стрибок
Бруси Перекла-
дина
Олег Верняєв Абсолютна першість 15,150 13,600 15,250 15,000 16,000 14,600 89,600  
Вільні вправи 13,025 Н/Д 13,025 8
Кінь Н/Д 14,775 Н/Д 14,775 4
Бруси Н/Д 15,575 Н/Д 15,575  
Олег Степко Абсолютна першість 13,500 15,000 14,800 14,950 16,050 14,350 88,650 6
Кінь Н/Д 14,850 Н/Д 14,850  
Бруси Н/Д 15,575 Н/Д 14,950 6
Ігор Радівілов Кільця Н/Д 15,525 Н/Д 15,525  
Опорний стрибок Н/Д 15,237 Н/Д 15,237  
Максим Сем'янків Перекладина Н/Д 14,975 14,975 5
ЖінкиРедагувати
Фінальні командні виступи та кваліфікація на індивідуальні виступи
Спортсмен Змагання Снаряд Сума Місце
Вільні
вправи
Колода Бруси Опорний
стрибок
Яна Дем'янчук Командна першість Н/Д 12,600 11,400 Н/Д
Валентина Голенкова 11,850 11,150 Н/Д 12,250 Н/Д
Марина Костюченко 12,350 Н/Д 13,450 Q 12,750 Н/Д
Ангеліна Кисла 13,550 Q 12,200 13,400 13,900 53,050 Q
Вікторія Ошуркова 11,450 11,500 10,250 12,950 46,150
Всього 37,750 36,300 38,250 39,600 151,900 8
Індивідуальні фінальні виступи
Спортсмен Змагання Снаряд Сума Місце
Вільні
вправи
Колода Бруси Опорний
стрибок
Марина Костюченко Бруси Н/Д 11,775 Н/Д 11,775 8
Ангеліна Кисла Абсолютна першість 13,000 12,350 13,000 13,750 52,100 13
Вільні вправи 13,225 Н/Д 13,225 7

Художня гімнастикаРедагувати

Індивідуальні змагання

Відбір на індивідуальні дисципліни відбувався за підсумками індивідуального багатоборства.

Спортсмен Дисципліна Фінал Сума очок Місце
Обруч М'яч Булави Стрічка
Аліна Максименко Індивідуальне багатоборство 17,683 Q 17,700 Q 17,600 Q 17,466 Q 70,449 4
Обруч 17,833 Н/Д 17,833  
М'яч Н/Д 17,300 Н/Д 17,300 7
Булави Н/Д 17,950 Н/Д 17,950  
Стрічки Н/Д 17,633 17,633 4
Ганна Різатдінова Індивідуальне багатоборство 17,900 Q 17,300 Q 17,700 Q 17,750 Q 70,650  
Обруч 17,833 Н/Д 17,833  
М'яч Н/Д 17,800 Н/Д 17,800  
Булави Н/Д 17,950 Н/Д 17,950  
Стрічки Н/Д 17,533 17,533 6
Командні змагання
Склад Дисципліна Фінал Сума очок Місце
1-10 булав 3 + 2
Очки Місце Очки Місце
Олена Дмитраш
Євгенія Гомон
Олександра Грідасова
Валерія Гудим
Вікторія Мазур
Світлана Прокопова
Групове багатоборство 16,866 2 15,733 3 32,599  
Групові вправи з предметами 1-10 булав 16,533 3 Н/Д 16,533  
Групові вправи з предметами 2 — «3 + 2» Н/Д 16,200 3 16,200  

ДзюдоРедагувати

Результати змагань із дзюдо[11].

Легка атлетикаРедагувати

Результати змагань із легкої атлетики[12].

Чоловіки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна 1/8 Чвертьфінал Півфінали Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат
Віталій Корж 100 м 10.50 2 DQ
Ігор Бодров 10.49 2 10.32 2 10.36 3 10.29 5
Сергій Смелик 10.47 1 10.25 ОР 1 10.42 4 10.21 ОР 4
Віталій Корж
Ігор Бодров
Сергій Смелик
Руслан Перестюк
Естафета 4×100 м Н/Д 38.75 1 38.56  
Руслан Перестюк 200 м 21.67 3 21.82 7 Не пройшов
Руслан Дмитренко Спортивна ходьба, 20 км Н/Д 1:20:54  
Іван Лосєв Н/Д 1:24:43 8
Ігор Главан Н/Д 1:22:32 ОР 6
Назар Коваленко Н/Д 1:25:32 10
Руслан Дмитренко
Іван Лосєв
Ігор Главан
Назар Коваленко
Спортивна ходьба, 20 км,
кондний залік
Н/Д 4:08:09  
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Півфінал Фінал Місце
Результат у метрах Місце Результат у метрах
Андрій Проценко Стрибки у висоту 2.20 1 2.31 =PB  
Вікор Кузнецов Потрійний стрибок 16.31 1 17.01 SB  
Жінки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна 1/8 Чвертьфінал Півфінали Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат
Юлія Баралей 400 м 53.81 4 53.50 7 Не пройшла
Вікторія П'ятаченко 400 м DNS
Ольга Скрипак 10 000 м Н/Д 33:55.56 SB 7
Півмарафон Н/Д 1:15:25 ОР 10
Спортивна ходьба, 20 км Н/Д DNS
Ганна Плотніцина 100 м з бар'єрами 13.10 2 13.04 4 Не пройшла
Ганна Тітімець 400 м з бар'єрами Н/Д 55.38 1 54.64 ОР  
Ганна Ярощук Н/Д 57.52 1 54.77 SB  
Світлана Шмідт 3000 м з перешкодами Н/Д 9:40.4  
Марія Рємєнь
Олеся Повх
Наталя Погребняк
Вікторія П'ятаченко
Естафета 4×100 м Н/Д 42.88 1 42.77  
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Фінал Місце
Результат у метрах
Ірина Новожилова Метання молота 62.04 10

Настільний тенісРедагувати

Результати змагань із настільного тенісу[13].

ПлаванняРедагувати

Результати змагань із плавання[14].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Олександр Шульга 100 м батерфляєм 56.42 7 Не пройшов
200 м батерфляєм 2:00.77 1 2:00.38 8 Не пройшов
200 м комплексом 2:09.10 8 Не пройшов
Олексій Іванов 50 м батерфляєм 25.22 8 Не пройшов
100 м батерфляєм 53.93 8 Не пройшов
Андрій Коваленко 50 м брасом 28.60 8 Не пройшов
100 м брасом 1:02.84 7 Не пройшов
200 м брасом 2:20.77 8 Не пройшов
Олексій Рожков 50 м брасом 30.37 5 Не пройшов
100 м брасом 1:04.21 7 Не пройшов
200 м брасом 2:19.44 8 Не пройшов
Юрій Єгошин 100 м вільним стилем 50.88 6 Не пройшов
Андрій Говоров 50 м батерфляєм 22.74 3 22.17 2 22.17  
50 м вільним стилем 23.88 2 23.27 1 23.28  
100 м вільним стилем DNS
Сергій Варварук 50 м на спині 26.90 5 Не пройшов
100 м на спині 57.35 5 Не пройшов
200 м на спині 2:03.91 5 Не пройшов
Сергій Фролов 400 м вільним стилем 3:54.49 5 Не пройшов
800 м вільним стилем 8:01.02 2 Н/Д 7:51.02  
1500 м вільним стилем 15:14.17 2 Н/Д 15:02.63  
Максим Шемберев 400 м комплексом 4:21.34 2 Н/Д 4:19.44 5
1500 м вільним стилем 15:31.89 6 Не пройшов
Антон Гончаров 200 м вільним стилем 3:56.51 6 Не пройшов
400 м вільним стилем 3:56.51 7 Не пройшов
800 м вільним стилем 8:13.19 5 Не пройшов
Єгор Литвенок 200 м на спині 2:04.77 6 Не пройшов
200 м комплексом 2:04.49 6 Не пройшов
400 м комплексом 4:42.62 8 Не пройшов
Володимир Сущик 50 м на спині DNS
50 м брасом не виступив
50 м вільним стилем 23.20 7 Не пройшов
Олександр Шульга
Юрій Єгошин
Володимир Сущик
Олексій Іванов
Естафета 4×100 м
вільним стилем
3:25.72 4 Не пройшли
Естафета 4×100 м
комплексом
3:46.68 5 Не пройшли
Володимир Воронко 10 км у відкритій воді Н/Д 1:57:59.3 13
Кирило Швець Н/Д 1:59:13.7 19

ЖінкиРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Катерина Львова 100 м батерфляєм 1:01.65 7 Не пройшла
200 м батерфляєм 2:17.54 3 2:17.54 4 Не пройшла
Любов Король 50 м батерфляєм 27.74 7 Не пройшла
100 м батерфляєм 1:01.53 6 Не пройшла
Марія Лівер 50 м брасом 31.47 1 31.16 2 31.44 5
100 м брасом 1:10.14 5 1:09.11 4 1:09.47 8
Ганна Дзеркаль 100 м вільним стилем 57.44 8 Не пройшла
200 м брасом 2:35.96 5 Не пройшла
200 м батерфляєм 2:19.05 5 2:18.02 5 Не пройшла
200 м комплексом 2:17.27 4 2:18.24 7 Не пройшла
Дарина Степанюк 50 м на спині 29.87 7 Не пройшла
50 м вільним стилем 25.85 5 25.90 8 Не пройшла
100 м вільним стилем 57.01 7 Не пройшла
Дарина Зевіна 50 м на спині 29.02 2 29.04 4 28.58 5
100 м на спині 1:02.21 4 1:01.21 3 1:01.00 4
200 м на спині 2:13.01 2 2:10.36 1 2:09.41  
Ірина Пікінер 50 м на спині Не виступила
200 м вільним стилем
Надія Коба 50 м батерфляєм 27.72 6 Не пройшла
50 м вільним стилем 26.10 8 Не пройшла
Дарина Зевіна
Дарина Степанюк
Ганна Дзеркаль
Марія Лівер
Любов Король
Естафета 4×100 метрів
комплексом
4:11.20 4 Н/Д 4:10.34 7

Регбі-7Редагувати

Результати змагань із регбі-7[15].

ЧоловікиРедагувати

Чоловіча команда України змагалась у групі A.

Склад команди
Чоловіча збірна України з волейболу
Ім'я Дата народження (вік) Зріст Вага
1 Владислав Ільницький 3 січня 1995 (18) 1,70 м 72 кг
2 Даніель Адєєв 22 квітня 1994 (19) 1,82 м 88 кг
3 Євген Залєвський 21 жовтня 1991 (21) 1,92 м 92 кг
4 Юрій Міхальчук 7 травня 1991 (23) 1,80 м 80 кг
5 Володимир Войтов 10 серпня 1988 (24) 1,86 м 85 кг
6 Максим Ковалевський 10 серпня 1988 (24) 1,78 м 83 кг
7 Роман Коваленко 17 червня 1990 (23) 1,82 м 102 кг
8 Мирослав Шуляк 10 жовтня 1993 (19) 1,86 м 80 кг
9 Назар Каліні 22 березня 1993 (20) 1,84 м 94 кг
10 Максим Чураєв 28 липня 1988 (24) 1,88 м 85 кг
11 Владислав Демецький 18 травня 1993 (20) 1,92 м 95 кг
12 Олексій Гайдаржи 13 серпня 1993 (19) 1,82 м 78 кг
Груповий етап
Команда І В Н П ОН ОП РО О
  Росія 3 3 0 0 128 5 +123 9
  Польща 3 2 0 1 63 53 +10 7
  Канада 3 1 0 2 61 81 −20 5
  Україна 3 0 0 3 12 125 −113 3
14 липня 2013
10:50
Польща   34-0   Україна
"Тулпар", Казань
14 липня 2013
14:52
Росія   45-0   Україна
"Тулпар", Казань
15 липня 2013
11:28
Канада   46-12   Україна
"Тулпар", Казань
Матч за 9-16 місця
15 липня 2013
19:44
Бразилія   17-0   Україна
"Тулпар", Казань
Матч за 13-15 місця
16 липня 2013
15:28
Україна   19-45   Намібія
"Тулпар", Казань
Підсумкове місце — 15

ЖінкиРедагувати

Жіноча команда України змагалась у групі A.

Склад команди
Чоловіча збірна України з волейболу
Ім'я Дата народження (вік) Зріст Вага
1 Марина Бородіна 1,65 м 56 кг
2 Анастасія Гонтар 1,64 м 60 кг
3 Марина Ляхор 1,76 м 56 кг
4 Олена Зозулька 1,70 м 51 кг
5 Марія Бондар 1,75 м 54 кг
6 Анастасія Гончаренко 1,76 м 65 кг
7 Ольга Блануца 1,75 м 60 кг
8 Катерина Олексюк 1,62 м 54 кг
9 Ольга Яцишина 1,64 м 55 кг
10 Світлана Гнатенко 1,64 м 48 кг
11 Ольга Стегній 1,65 м 49 кг
Команда І В Н П ОН ОП РО О
  Росія 4 4 0 0 126 17 +109 12
  Україна 4 3 0 1 79 50 +29 10
  Канада 4 2 0 2 70 107 −37 8
  Франція 4 1 0 3 89 82 +7 6
  Японія 4 0 0 4 15 87 −72 4
14 липня 2013
9:00
Росія   33-5   Україна
Спроби: Едіджі 2
Реалізації: Кудінова 4
Звіт Спроби: Бородіна 1
"Тулпар", Казань
Суддя: Катаріна Пікерт (GER)
14 липня 2013
13:46
Франція   10-17   Україна
Звіт
"Тулпар", Казань
15 липня 2013
10:00
Японія   0-19   Україна
Звіт
"Тулпар", Казань
15 липня 2013
13:18
Канада   7-38   Україна
Звіт
"Тулпар", Казань
Чвертьфінал
16 липня 2013
11:06
Україна   17-19   Італія
Звіт
"Тулпар", Казань
Матч за 5-місця
16 липня 2013
14:22
Франція   14-19   Україна
Звіт
"Тулпар", Казань
Матч за 5-е місце
17 липня 2013
10:50
КНР   19-15   Україна
Звіт
"Тулпар", Казань
Підсумкове місце — 6

СамбоРедагувати

Результати змагань із самбо[16].

ЧоловікиРедагувати

Спортсмен Вагова
категорія
Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сергій Чорний До 52 кг Н/Д   Канжанов (KAZ)
Поразка
Не проходить
Михайло Іличук До 57 кг   Чимеддорж (MGL)
Поразка
0
-6
  Маїлян (ARM)
Перемога
4
-0
  Анкуд (BLR)
Перемога
8
-2
Не проходить  
Володимир Гонгало До 62 кг   Лазарен (ROU)
Перемога
4
-0
  Охіров (TJK)
Поразка
0
-8
Не проходить
Кирило Мельниченко До 68 кг   Сато (JPN)
Перемога
4
-2
  Сарсенбін (KAZ)
Перемога
1
-0
  Кокша (BLR)
Поразка
0
-1
  Іванов (BUL)
Поразка
1
-3
5
Петро Кузьмін До 74 кг   Імомов (TJK)
Поразка
4
-2
Не проходить
Сергій Гончук До 82 кг   Ямалбеков (KGZ)
Перемога
4
-0
  Куця (GEO)
Поразка
0
-7
  Карапетян (ARM)
Поразка
0
-4
Не проходить
Андрій Гордієнко До 90 кг   Остонаєв (UZB)
Поразка
0
-4
Не проходить
Михайло Черкасов До 100 кг   Азімов (UZB)
Перемога
2
-1
  Такадзе (GEO)
Перемога
1
-0
  Мацко (BLR)
Поразка
2
-1
  Шокпутов (KAZ)
Перемога
2
-0
 
Размік Тоноян Понад 100 кг Н/Д   Забарскас (LTU)
Перемога
5
-1
  Рудельсон (ISR)
Перемога
5
-2
  Кучумов (RUS)
Поразка
6
-5
 

ЖінкиРедагувати

Спортсмен Вагова
категорія
Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олена Куницька До 48 кг   Гноччі (ITA)
Перемога
14
-0
  Кашкинова (KAZ)
Перемога
3
-1
  Ягварал (MGL)
Перемога
1
-1 TV
  Бондарева (RUS)
Поразка
0
-6
 
Інна Черняк До 52 кг   Галус (ROU)
Перемога
14
-1