Куба на літніх Олімпійських іграх 2016

Кубу на літніх Олімпійських іграх 2016 представляли 124 спортсмени у 18 видах спорту.

Куба на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:CUB
НОК:Національний олімпійський
комітет Куби
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 124  18 видах спорту
Прапороносець Міхайн Лопес[1]
Медалі
Місце: 18
Золото
5
Срібло
2
Бронза
4
Всього
11
Участь у літніх Олімпійських іграх
190019041924192819481952195619601964196819721976198019921996200020042008201220162020

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Ісмаель Борреро Боротьба греко-римська, до 130 кг 14 серпня
  Золото Міхайн Лопес Боротьба греко-римська, до 59 кг 15 серпня
  Золото Хуліо Сезар Ла Круз Бокс до 81 кг (чоловіки) 18 серпня
  Золото Робейсі Рамірес Бокс до 56 кг (чоловіки) 18 серпня
  Золото Арлен Лопес Бокс до 75 кг (чоловіки) 20 серпня
  Срібло Ідаліс Ортіс Дзюдо понад 78 кг (жінки) 12 серпня
  Срібло Ясмані Луго Боротьба греко-римська, до 98 кг 16 серпня
  Бронза Хоаніс Архілагос Бокс до 49 кг (чоловіки) 12 серпня
  Бронза Ерісланді Савон Бокс до 91 кг (чоловіки) 13 серпня
  Бронза Лазаро Альварес Бокс до 60 кг (чоловіки) 14 серпня
  Бронза Денія Кабальєро Легка атлетика метання диска (жінки) 16 серпня

СпортсмениРедагувати

Дисципліна Чоловіки Жінки Разом
Стрільба з лука 1 0 1
Легка атлетика 24 15 39
Бадмінтон 1 0 1
Бокс 10 0 10
Веслування на байдарках і каное 5 1 6
Велоспорт 0 3 3
Фехтування 1 0 1
Гімнастика 2 1 3
Дзюдо 5 4 9
Сучасне п'ятиборство 1 1 2
Академічне веслування 5 2 7
Стрільба 5 2 7
Плавання 1 1 2
Настільний теніс 2 0 2
Тхеквондо 1 0 1
Волейбол 14 0 14
Важка атлетика 1 1 2
Боротьба 10 0 10
Разом 89 31 120

Стрільба з лукаРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяний Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Адріан Пуентес індивідуальна першість (чоловіки) 656 37   Бордман (MEX)
W 6–4
  Дас (IND)
L 4–6
Завершив виступ

Легка атлетикаРедагувати

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
Трекові і шосейні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Хосе Луіс Гаспар 400 м з бар'єрами 50.58 7 Завершив виступ
Йоандіс Лескай 400 м 45.36 3 Q 45.00 6 Завершив виступ
Рейньєр Мена 200 м 20.42 4 Завершив виступ
Йордан О'Фаррілл 110 м з бар'єрами 13.56 4 Q 13.70 7 Завершив виступ
Ріше Перес Марафон Н/Д 2:18:05 46
Хоаніс Портілья 110 м з бар'єрами DSQ Завершив виступ
Дайрон Роблес DNS Завершив виступ
Роберто Скаєрс 200 м 20.44 2 Q 20.60 8 Завершив виступ
Edel Amores
Яніель Карреро
Рейньєр Мена
Reidis Ramos
César Yuniel Ruiz
Роберто Скаєрс
4 × 100 m relay 38.47 7 Н/Д Завершив виступ
Adrián Chacón
Вільям Коллазо
Хосе Луіс Гаспар
Йоандіс Лескай
Осмайдел Пеллісір
Леандро Замора
4 × 400 m relay 3:00.16 3 Q Н/Д 2:59.53 6
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній забіг Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Роза-Марія Алманца 800 м 2:00.50 3 Завершила виступ
Дайлін Бельмонте Марафон Н/Д 2:48:58 102
Сахілі Дьяго 800 м 2:01.38 3 Завершила виступ
Аріаліс Гандулла 200 м 23.41 6 Завершила виступ
Зуріан Хечаварріа 400 м з бар'єрами 57.28 7 Завершила виступ
Ліснейді Вейтія 800 м 2:02.10 4 Завершила виступ
Дайсурамі Бонне
Гільда Касанова
Evelyn Cipriano
Сахілі Дьяго
Роксана Гомес
Ліснейді Вейтія
4 × 400 m relay 3:30.11 8 Н/Д Завершила виступ
Технічні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Хорхе Фернандес метання диска 60.43 22 Завершив виступ
Роберто Джанет метання молота 73.23 14 Завершив виступ
Ласаро Мартінес потрійний стрибок 16.61 12 q 16.68 8
Майкель Массо стрибки в довжину 7.81 15 Завершив виступ
Педро Пабло Пічардо потрійний стрибок DNS Завершив виступ
Ernesto Revé 16.58 14 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Юленміс Агілар метання списа 54.94 29 Завершила виступ
Денія Кабальєро метання диска 62.94 6 Q 65.34  
Їріслейді Форд метання молота 10.91 32 Завершила виступ
Яніувіс Лопес штовхання ядра 17.15 22 Завершила виступ
Яйме Перес метання диска 65.38 1 Q НС
Льядагміс Повея потрійний стрибок 13.78 25 Завершила виступ
Яріслей Сілва стрибки з жердиною 4.60 5 q 4.60 =7
Сайлі Віарт штовхання ядра 16.99 26 Завершила виступ
Комбіновані дисципліни – десятиборство (чоловіки)
Спортсмен Дисципліна 100 м СД ШЯ СВ 400 м 110Б МД СЖ МС 1500 м Final Місце
Йорданіс Гарсія Результат 10.81 6.83 14.58 2.01 48.69 14.25 40.34 4.50 64.70 4:44.99 7961 18
Очки 903 774 764 813 876 942 671 760 809 649
Леонель Суарес Результат 11.21 7.14 14.27 2.07 48.15 14.48 47.07 4.90 72.32 4:28.32 8460 6
Очки 814 847 745 868 902 913 810 880 925 756
Комбіновані дисципліни – семиборство (жінки)
Спортсмен Дисципліна 100Б СВ ШЯ 200 m LJ МС 800 m Final Місце
Йоргеліс Родрігес Результат 13.61 1.86 13.69 24.26 6.25 48.89 2:14.65 6481 9
Очки 1034 1054 773 956 927 835 898

БадмінтонРедагувати

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ослені Герреро одиночний розряд (чоловіки)   Сугіарто (INA)
L (12–21, 14–21)
  Шу (USA)
W (21–16, 21–15)
2 Завершив виступ

БоксРедагувати

Спортсмен Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Хоаніс Архілагос до 49 кг (чоловіки) Bye   Яфай (GBR)
W 2–1
  Варуй (KEN)
W 3–0
  Мартінес (COL)
L 1–2
Завершив виступ  
Йосвані Вейтія до 52 кг (чоловіки) Bye   Харрубі (MAR)
W 3–0
  Hu Jg (CHN)
L 1–2
Завершив виступ
Робейсі Рамірес до 56 кг (чоловіки)   Тапа (IND)
W 3–0
  Хамут (MAR)
W 2–1
  Zhang Jw (CHN)
W 3–0
  Ахмадалієв (UZB)
W 3–0
  Стівенсон (USA)
W 2–1
 
Лазаро Альварес до 60 кг (чоловіки) Bye   Томмасоне (ITA)
W 3–0
  Бальдерас (USA)
W 3–0
  Conceição (BRA)
L 0–3
Завершив виступ  
Яснієр Толедо до 64 кг (чоловіки) Bye   McCormack (GBR)
W 2–1
  Сотомайор (AZE)
L 0–3
Завершив виступ
Роніель Іглесіас до 69 кг (чоловіки) Bye   Маргарян (ARM)
W TKO
  Гіясов (UZB)
L 0–3
Завершив виступ
Арлен Лопес до 75 кг (чоловіки) Bye   Харча (HUN)
W TKO
  Assomo (FRA)
W 3–0
  Шахсуварлі (AZE)
W 3–0
  Мелікузієв (UZB)
W 3–0
 
Хуліо Сезар Ла Круз до 81 кг (чоловіки) Bye   Унал (TUR)
W 3–0
  Борхес (BRA)
W 3–0
  Бодерлік (FRA)
W 3–0
  Ніязимбетов (KAZ)
W 3–0
 
Ерісланді Савон до 91 кг (чоловіки) Bye   Околі (GBR)
W 3–0
  Перальта (ARG)
W 3–0
  Левіт (KAZ)
L 0–3
Завершив виступ  
Леньєр Перо понад 91 кг (чоловіки) Bye   Віанелло (ITA)
W 3–0
  Хргович (CRO)
L TKO
Завершив виступ

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

СпринтРедагувати

Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Фідель Варгас Б-1, 200 м (чоловіки) 35.561 6 Завершив виступ
Фернандо Даян Хорхе Енрікес
Сергій Торрес
К-2, 1000 м (чоловіки) 3:34.939 2 Q 3:40.192 1 FA 3:48.133 6
Jorge García
Райнер Торрес
Б-2, 1000 м (чоловіки) 3:25.711 5 Q 3:23.466 5 FB 3:18.768 9
Юсмарі Менгана Б-1, 200 м (жінки) 41.701 1 Q 41.688 6 FB 42.036 12
Б-1, 500 м (жінки) 2:02.162 6 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: FA = Кваліфікувались до фіналу A (за медалі); FB = Кваліфікувались до фіналу B (не за медалі)

ВелоспортРедагувати

ШосеРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Арленіс Сьєрра групова шосейна гонка (жінки) 3:58:03 28

ТрекРедагувати

Спринт
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Раунд 1 Втішний поєдинок 1 Раунд 2 Втішний поєдинок 2 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час
Швидкість (км/год)
Місце Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Суперник
Час
Швидкість (км/год)
Місце
Лісандра Ґуерра спринт (жінки) 11.171
64.452
20 Завершила виступ
Кейрін
Спортсмен Дисципліна Перший раунд Втішний поєдинок Другий раунд Final
Місце Місце Місце Місце
Лісандра Ґуерра кейрін (жінки) 3 R 3 Завершила виступ
Омніум
Спортсмен Дисципліна Скретч Індивідуальна гонка переслідування Гонка на вибування Гіт з місця на 1 км Гіт з ходу на 250 м Гонка за очками Загалом очок Місце
Місце Очки Час Місце Очки Місце Очки Час Місце Очки Час Місце Очки Очки Місце
Марліс Мехіас омніум (жінки) 12 18 3:34.034 8 26 18 6 35.655 8 26 14.441 9 24 73 3 173 7

ФехтуванняРедагувати

Спортсмен Дисципліна 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Yoendry Iriarte індивідуальна шабля (чоловіки)|Індивідуальна шабля   Kim J-h (KOR)
L 7–15
Завершив виступ

ГімнастикаРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
                       
Манріке Лардует Абсолютна першість 15.200 13.866 15.100 11.766 15.766 15.116 86.814 15 Q 0.000 0.000 15.133 14.000 0.000 0.000 29.133 24
Паралельні бруси Н/Д 15.766 Н/Д 15.766 4 Q Н/Д 15.625 Н/Д 15.625 5
Перекладина Н/Д 15.116 15.116 8 Q Н/Д 15.033 15.033 6
Ренді Леру Абсолютна першість 13.000 11.966 13.400 14.166 15.000 14.866 82.398 43 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
               
Марсія Відо Вільні вправи Н/Д 13.066 13.066 58 Завершила виступ

ДзюдоРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Магдіель Естрада до 73 кг   Ячек (CZE)
W 010–002
  Шавдатуашвілі (GEO)
L 000–100
Завершив виступ
Іван Феліпе Сільва до 81 кг Bye   Чрікішвілі (GEO)
L 000–001
Завершив виступ
Аслей Гонсалес до 90 кг   Michel (BOL)
W 110–000
  Ньябалі (UKR)
W 101–000
  Лхагвасуренгійн (MGL)
L 000–100
Завершив виступ
Хосе Арментерос до 100 кг Bye   Тувшинбаяр (MGL)
W 001–000
  Дарвіш (EGY)
L 000–001
Завершив виступ
Алекс Гарсія Мендоса понад 100 кг Н/Д   Абдурахмонов (TJK)
W 100–000
  Бор (HUN)
W 000–000 S
  Харасава (JPN)
L 000–100
Завершив виступ   Краковецький (KGZ)
W 100–000
  Сассон (ISR)
L 000–000 S
5
Жінки
Спортсменка Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Діяріс Местре до 48 кг   Ратіарісон (MAD)
W 000–000 S
  Фігероа (ESP)
W 001–000
  Чоловікиezes (BRA)
W 000–000 S
  Jeong B-k (KOR)
L 000–100
Bye   Галбадрах (KAZ)
L 000–100
5
Марісет Еспіноса до 63 кг   Кхатрі (NEP)
W 011–000
  Джербі (ISR)
L 001–100
Завершила виступ
Яленніс Кастільйо до 78 кг Bye   Веркерк (NED)
W 000–000 S
  Веленшек (SLO)
L 000–100
Bye   Йоо (HUN)
W 001–000
  Агіар (BRA)
L 000–001
5
Ідаліс Ортіс понад 78 кг Bye   Чибісова (RUS)
W 100–000
  Kim M-j (KOR)
W 101–000
  Ямабе (JPN)
0W 001–000
Bye   Андеоль (FRA)
L 000–100
 

Сучасне п'ятиборствоРедагувати

Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Верхова їзда
(конкур)
Комбіновано: стрільба/біг
(10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м)
Загалом очок Підсумкове місце
RR BR Місце Очки Час Місце Очки Штрафні очки Місце Очки Час Місце MP Points
Хосе Фігероа чоловіки 9–26 2 34 156 2:15.39 36 294 67 32 233 12:49.13 36 531 1214 32
Лейді Лаура Мойя Лопес жінки 14–21 0 29 184 2:15.75 13 293 EL =31 0 13:11.07 27 509 986 34

Академічне веслуванняРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заїзди Втішний заплив Чвертьфінали Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Анхель Фурньє Парні одиночки 7:06.89 1 QF Bye 6:51.89 1 SA/B 7:02.65 3 FA 6:55.90 6
Адріан Оквендо
Едуардо Рубіо
Парні двійки 6:52.20 5 R 6:21.52 4 Н/Д Завершив виступ
Ліосбель Ернандес
Рауль Ернандес
Парні двійки, легка вага 6:39.79 4 R 7:07.17 3 SC/D Н/Д 7:30.13 2 FC 6:47.80 18
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заїзди Втішний заплив Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Licet Hernández
Yislena Hernández
Парні двійки, легка вага 7:26.43 4 R 8:22.05 5 SC/D 8:27.44 4 FD 7:50.21 19

Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

СтрільбаРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Рейнір Естпінан Пневматична гвинтівка, 10 м 610.0 48 Н/Д Завершив виступ
Гвинтівка лежачи, 50 м 613.6 45 Н/Д Завершив виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 1157 38 Н/Д Завершив виступ
Хорхе Грау Пневматичний пістолет, 10 м 569 37 Н/Д Завершив виступ
Пістолет, 50 м 546 27 Н/Д Завершив виступ
Александер Молеріо Пневматична гвинтівка, 10 м 607.2 49 Н/Д Завершив виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 1146 42 Н/Д Завершив виступ
Леуріс Пупо швидкісний пістолет, 25 м 583 6 Q Н/Д 18 5
Хуан Мігель Родрігес Скит 116 26 Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Місце
Егліс Яйма Крус Пневматична гвинтівка, 10 м 412.1 31 Завершила виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 581 10 Завершила виступ
Діанеліс Перес Пневматична гвинтівка, 10 м 403.5 46 Завершила виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 568 36 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

ПлаванняРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Луїс Вега Торрес 400 метрів комплексом (чоловіки) 4:27.27 26 Н/Д Завершив виступ
Елісбет Гамес 200 метрів вільним стилем (жінки) 2:01.08 36 Завершила виступ

Настільний тенісРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Jorge Campos одиночний розряд (чоловіки) Bye   Wang (CAN)
L 2–4
Завершив виступ
Andy Pereira Bye   Кальдерано (BRA)
L 0–4
Завершив виступ

ТхеквондоРедагувати

Спортсмен Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Рафаель Альба понад 80 кг (чоловіки)   Трабелсі (TUN)
W 13–4
  Шокін (UZB)
L 1–1 SUP
Завершив виступ

ВолейболРедагувати

ПляжнийРедагувати

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Місце 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Нівальдо Діас
Серхіо Гонсалес
Чоловіки Pool D
  ОлівейраSolberg (BRA)
W 2 – 1 (24–22, 21–23, 15–13)
  SamoilovsŠmēdiņš (LAT)
W 2 – 1 (23–21, 19–21, 15–9)
  СакстонШальк (CAN)
W 2 – 0 (21–15, 21–18)
1 Q   Допплер
Горст (AUT)
W 2 – 0 (21–17, 21–14)
  Красильников
Семенов (RUS)
L 1 – 2 (20–22, 24–22, 16–18)
Завершив виступ

У приміщенніРедагувати

Чоловічий турнірРедагувати

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Куби з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі B чоловічого турніру з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B2


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B6


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B7


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B11


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B15

Важка атлетикаРедагувати

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Йоельміс Ернандес до 85 кг (чоловіки) 150 =12 200 7 350 9
Марина Родрігес до 63 кг (жінки) 94 8 121 5 215 8

БоротьбаРедагувати

Легенда:

  • VT – Перемога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
  • ST – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, без технічних очок у того, хто програв.
  • SP – Перемога за явної переваги – різниця в очках становить принаймні 8 (греко-римська боротьба) або 10 (вільна боротьба) очок, з технічними очками в того, хто програв.
  • VA – Рішення через відмову
Чоловіки
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Йовліс Бонне Родрігес до 57 кг   Рахмонов (UZB)
W 4–0 ST
  Діатта (SEN)
W 3–1 PP
  Рей (JPN)
L 1–3 PP
Завершив виступ Bye   Yang K-i (PRK)
W 4–1 SP
  Рахімі (IRI)
L 0–5 VT
5
Алехандро Вальдес до 65 кг   Кая (TUR)
W 5–0 VT
  Рамонов (RUS)
L 1–3 PP
Завершив виступ   Гарсія (CAN)
L 1–3 PP
Завершив виступ 7
Ліван Лопес до 74 кг   Фрієв (ESP)
W 3–1 PP
  Уссербаєв (KAZ)
L 1–3 PP
Завершив виступ 10
Рейнеріс Салас до 86 кг Bye   Kim G-u (KOR)
W 3–1 PP
  Yaşar (TUR)
L 1–3 PP
Завершив виступ Bye   Еспіналь (PUR)
W 3–1 PP
  Кокс (USA)
L 0–5 VA
5
Хав'єр Кортіна до 97 кг Bye   Snyder (USA)
L 1–3 PP
Завершив виступ Bye   Сарітов (ROU)
L 1–3 PP
Завершив виступ 10
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ісмаель Борреро до 59 кг Bye   Ералієв (KGZ)
W 3–1 PP
  Wang Lm (CHN)
W 4–0 ST
  Тасмурадов (UZB)
W 3–1 PP
Bye   Ота (JPN)
W 4–0 ST
 
Мігель Мартінес до 66 кг   Chunayev (AZE)
L 1–3 PP
Завершив виступ 12
Юрісанді Ернандес до 75 кг Bye   Байсек (USA)
L 0–3 PO
Завершив виступ 17
Ясмані Луго до 98 кг Bye   Xiao D (CHN)
W 3–0 PO
  Резаеї (IRI)
W 3–0 PO
  Шон (SWE)
W 3–0 PO
Bye   Алексанян (ARM)
L 0–3 PO
 
Міхайн Лопес до 130 кг Bye   Набі (EST)
W 3–0 PO
  Еурен (SWE)
W 3–0 PO
  Семенов (RUS)
W 3–0 PO
Bye   Каяалп (TUR)
W 3–0 PO
 

ПриміткиРедагувати

  1. Mijaín López, abanderado de Cuba en Río de Janeiro 2016 [Mijaín López, Cuba's flag bearer for Rio de Janeiro 2016] (іспан). NBC Deportes. 22 червня 2016. Процитовано 22 червня 2016. 

ПосиланняРедагувати