Відкрити головне меню

79-й чемпіонат України з шахів, що проходив в Алушті з 2 по 11 травня 2010 року за швейцарською системою у 9 турів.

Чемпіонат України з шахів
2010
Інформація про турнір
Дата проведення 2-11 травня 2010
Місце проведення Алушта, Україна
Організатор ФШУ
Система розіграшу Швейцарська
Статистика
Країн-учасниць 1
Шахістів 90
Переможець Сергій Павлов
Зіграно партій 405
Результативні партії 291 (71,8%)
Історія
2009
2011

Знову ж таки, як і в 2009 році, турнір 2010 року зібрав дуже слабенький склад учасників. За наявності в Україні більш як 50 шахістів з рейтингом за 2500 очок, в чемпіонаті взяли участь лише троє: Адам Тухаєв (2534), Сергій Павлов (2508) та Ігор Коваленко (2503).

Чемпіоном України 2010 року став майстер спорту киянин Сергій Павлов, який набравши 7,5 очок з 9 можливих, лише за додатковим показником випередив чемпіона України 2009 року Володимира Якимова з Черкас.

Зміст

Регламент турніруРедагувати

  • Головний суддя: С.Полєсський (Суми)

Розклад змаганьРедагувати

  • Відкриття турніру: 3 травня (14-00 год)
  • Ігрові дні: 3 – 11 травня, без вихідних
  • Закриття турніру: 11 травня (16-00 год)

Початок партій: 1-8 тури – 14-00 год, 9 тур о 10-00 год.

Контроль часуРедагувати

  • 90 хвилин кожному учаснику на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії з додаванням 30 сек. після кожного ходу, починаючи з першого.

Критерії розподілу місцьРедагувати

Місця учасників визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі рівності кількості очок у двох та більше шахістів перевага надається:

  • 1. За системою коефіцієнтів Бухгольца;
  • 2. За системою прогресуючих коефіцієнтів;
  • 3. За системою прогресуючих коефіцієнтів з відкиданням результатів 1-го, 2-го і т.д. турів;
  • 4. За кількістю перемог;
  • 5. За результатом особистої зустрічі.

Підсумкова таблицяРедагувати

Місце Учасник Область Рейтинг + = Очки WP SB PS
1 Сергій Павлов м.Київ 2508 6 3 0 51,5 42,25 37,5
2 Володимир Якимов Черкаська 2476 6 3 0 50,0 41,00 38,5
3 Анатолій Поліванов Донецька 2381 5 4 0 7 45,0 35,75 32,5
4 Генадій Матюшин Донецька 2473 5 3 1 52,0 32,50 34,5
5 Микола Бірюков Харківська 2325 5 3 1 45,0 30,75 33,5
6 Денис Ковальов Одеська 2460 4 4 1 6 52,5 32,25 36,0
7 Віталій Сивук Миколаївська 2436 4 4 1 6 52,5 32,75 35,5
8 Олексій Кислинський м.Київ 2472 5 2 2 6 49,5 31,50 34,0
9 Олег Будніков Запорізька 2391 5 2 2 6 47,5 28,75 33,5
10 Антон Воловиков Донецька 2314 5 2 2 6 47,5 27,50 32,5
11 Євген Однороженко Харківська 2309 4 4 1 6 47,0 29,50 32,0
12 Адам Тухаєв АР Крим 2534 4 4 1 6 46,5 29,25 31,0
13 Тимофій Ільїн Донецька 2422 4 4 1 6 45,5 28,50 32,0
14 Катерина Должикова м.Київ 2300 5 2 2 6 42,5 26,75 30,0
15 Роман Козел Одеська 2353 4 3 2 47,5 26,00 32,0
16 Михайло Мельничук м.Київ 2303 2 7 0 47,5 27,50 30,0
17 Сергій Стратулат м.Київ 2236 5 1 3 47,5 25,75 29,5
18 Олександр Трускавецький АР Крим 2386 4 3 2 47,0 32,25 30,0
19 Ігор Коваленко Дніпропетровська 2503 4 3 2 47,0 27,00 29,0
20 Костянтин Борсук Вінницька 2319 4 3 2 46,5 25,75 28,0
21 Костянтин Ястреб Сумська 2209 5 1 3 45,0 21,75 28,5
22 Петро Голубка Івано-Франківська 2348 4 3 2 43,0 24,50 27,0
23 Олександр Долгополов Запорізька 2283 5 1 3 41,5 21,50 25,5
24 Кирило Бурдальов Київ 2285 4 3 2 41,0 21,50 25,5
25 Максим Поляков Запорізька 2349 5 1 3 40,0 24,25 23,0
26 Семен Найгебавер Одеська 2299 4 3 2 39,5 16,25 27,0
27 Артем Омеля Київська 2231 4 3 2 39,5 22,75 26,0
28 Павло Трощенко Миколаївська 2199 5 1 3 38,5 21,00 25,0
29 Олександр Іжнін Херсонська 2360 3 4 2 5 50,5 25,25 29,5
30 Ігор Випханюк Житомирська 2276 4 2 3 5 49,5 25,00 28,5
31 Андрій Шанковський Івано-Франківська 2303 3 4 2 5 49,0 23,75 29,0
32 Богдан Мазурчак Тернопільська 2184 3 4 2 5 48,5 26,50 27,0
33 Максим Павлов АР Крим 2383 4 2 3 5 45,5 22,50 26,0
34 Владислав Вдовиченко м.Київ 2220 4 2 3 5 39,5 19,50 25,0
35 Кирило Решетков Одеська 2176 3 4 2 5 39,5 17,50 24,0
36 Хадж-Хамед Насер м.Київ 2015 5 0 4 5 39,5 19,50 22,0
37 Ольга Калініна Тернопільська 2254 4 2 3 5 32,5 18,25 19,5
38 Олександр Бортник Миколаївська 2339 3 3 3 45,5 20,25 27,5
39 Олександр Куций Донецька 2343 3 3 3 45,0 19,50 26,5
40 Леонід Ніколаєв м.Київ 2334 3 3 3 44,0 18,75 27,5
41 Валерій Курочкін Харківська 2369 3 3 3 42,5 19,50 24,0
42 Альона Горескул Запорізька 2228 4 1 4 42,5 17,75 23,5
43 Дмитро Гарнаженко Запорізька 1969 3 3 3 41,0 19,75 21,5
44 Віктор Ломакін Кіровоградська 2087 3 3 3 40,0 16,50 21,0
45 Владислав Тіба Закарпатська 2008 4 1 4 40,0 15,75 15,5
46 Олександр Березка Дніпропетровська 2145 3 3 3 39,0 14,75 24,0
47 Дмитро Борзов Запорізька 2173 3 3 3 39,0 16,50 20,5
48 Олена Чередниченко Донецька 2125 2 5 2 38,5 16,50 20,5
49 Ігор Лисак м.Київ 2337 3 3 3 38,0 20,00 25,0
50 Генадій Тихонов АР Крим 1916 4 1 4 38,0 17,25 20,5
51 Сергій Столповський Запорізька 2187 3 3 3 36,0 13,00 23,0
52 Анатолій Саввопуло АР Крим 2100 3 3 3 36,0 15,50 18,5
53 Станіслав Демиденко Одеська 2191 2 5 2 34,0 15,50 22,5
54 Олександр Євдокимов Одеська 2191 4 1 4 32,5 14,50 21,0
55 Василь Ляшенко Кіровоградська 1900 2 4 3 4 43,5 18,25 21,5
56 Тігран Аветісян Одеська 1959 2 4 3 4 39,5 15,75 20,5
57 Ірина Андренко Харківська 2149 2 4 3 4 39,5 13,75 19,0
58 Маріанна Калініна Тернопольська 1979 4 0 5 4 39,5 13,25 17,0
59 Олександр Стригін АР Крим 2261 2 4 3 4 38,5 15,75 22,0
60 Олександра Баранцева Луганська 1855 3 2 4 4 38,5 15,50 20,0
61 Сергій Рибаков Харківська 2034 3 2 4 4 38,5 15,25 19,0
62 Григорій Варченко Харківська 2141 3 2 4 4 37,5 13,25 19,0
63 Михайло Лінкер Харківська 2053 2 4 3 4 37,5 12,50 18,0
64 Антон Петушинський Кіровоградська 1800 3 2 4 4 36,0 14,50 18,0
65 Євген Штембуляк Одеська 2007 2 4 3 4 35,5 12,50 17,0
66 Юрій Баранов Одеська 2170 2 4 3 4 32,5 10,75 15,0
67 Володимир Макаревич Дніпропетровська 2063 3 1 5 38,0 13,75 19,0
68 Михайло Білоус Донецька 1806 2 3 4 38,0 13,75 18,5
69 Катерина Горбатенко Харківська 2092 2 3 4 37,0 11,25 15,5
70 Ірина Петрова м.Київ 2013 3 1 5 36,5 11,75 17,5
71 Джастін Джиллон Харківська 1948 2 3 4 36,5 12,00 17,5
72 Олег Матюшин Донецька 2168 1 5 3 35,0 11,75 16,0
73 Костянтин Плодовський Запорізька 2086 3 1 5 35,0 9,75 14,0
74 Володимир Андрєєв Одеська 1999 3 1 5 33,0 9,25 13,5
75 Олег Клементьєв Дніпропетровська 2136 3 1 5 32,5 9,25 13,0
76 Леонід Гавриш Харківська 2205 3 1 5 24,5 7,00 9,5
77 Марія Танцюра Харківська 2011 2 2 5 3 43,0 15,00 20,5
78 Віталій Зайчук Одеська 2007 2 2 5 3 42,0 13,25 19,5
79 Людмила Горошкова Одеська 1963 1 4 4 3 39,0 12,25 16,5
80 Володимир Чернов Запорізька 2073 3 0 6 3 38,5 10,00 19,0
81 Олег Бабин Донецька 2103 1 4 4 3 36,0 8,50 13,5
82 Володимир Рощупкін Одеська 1961 1 4 4 3 33,5 8,75 13,5
83 Віталій Котик Одеська 1817 3 0 6 3 32,5 6,75 12,0
84 Павло Кучин АР Крим 1994 2 1 6 35,5 6,25 9,5
85 Марат Бураковський м.Київ 2008 2 1 6 31,0 5,75 12,5
86 Олена Панахова АР Крим 2023 2 1 6 29,0 5,00 9,0
87 Валентин Маслов АР Крим 2116 2 1 6 28,5 3,75 7,5
88 Олексій Котляр Донецька 2052 2 0 7 2 34,0 6,00 14,0
89 Олександр Черноухов АР Крим 1837 1 1 7 28,5 1,75 6,0
90 Олександр Таліков Дніпропетровська 1897 0 0 9 0 40,5 20,25 0,0

ПосиланняРедагувати

ПриміткиРедагувати