Відкрити головне меню
Список астероїдів (4101-4200)
Ім'я Тимчасове
позначення
Дата відкриття Місце відкриття Відкривач
4101 Руйко (Ruikou) 1988 CE 8 лютого 1988 Обсерваторія Ґейсей Тсутому Секі
4102 Ґерґана (Gergana) 1988 TE3 15 жовтня 1988 Смолян Віолета Іванова
4103 Шахін (Chahine) 1989 EB 4 березня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4104 Алу (Alu) 1989 ED 5 березня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4105 Ціа (Tsia) 1989 EK 5 березня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4106 Нада (Nada) 1989 EW 6 березня 1989 Обсерваторія Мінамі-Ода Тосіро Номура,
Койо Каванісі
4107 Руфіно (Rufino) 1989 GT 7 квітня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4108 Ракос (Rakos) 3439 T-3 16 жовтня 1977 Паломарська обсерваторія К. Й. ван Гаутен,
І. ван Гаутен-Ґроневельд,
Т. Герельс
4109 Анохін (Anokhin) 1969 OW 17 липня 1969 КрАО Б. Бурнашова
4110 Кітс (Keats) 1977 CZ 13 лютого 1977 Паломарська обсерваторія Едвард Бовелл
4111 Ламі (Lamy) 1981 EN12 1 березня 1981 Обсерваторія Сайдинг-Спрінг Ш. Дж. Бас
4112 Грабал (Hrabal) 1981 ST 25 вересня 1981 Обсерваторія Клеть М. Махрова
4113 Раскана (Rascana) 1982 BQ 18 січня 1982 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4114 Ясноржевська (Jasnorzewska) 1982 QB1 19 серпня 1982 Обсерваторія Клеть Зденька Ваврова
4115 Петернортон (Peternorton) 1982 QS3 29 серпня 1982 КрАО Черних Микола Степанович
4116 Елахі (Elachi) 1982 SU 20 вересня 1982 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4117 Вільке (Wilke) 1982 SU3 24 вересня 1982 Обсерваторія Карла Шварцшильда Ф. Бернґен
4118 Свєта (Sveta) 1982 TH3 15 жовтня 1982 КрАО Журавльова Людмила Василівна
4119 Майлз (Miles) 1983 BE 16 січня 1983 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4120 Денойєлл (Denoyelle) 1985 RS4 14 вересня 1985 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь
4121 Карлін (Carlin) 1986 JH 2 травня 1986 Паломарська обсерваторія INAS
4122 Феррарі (Ferrari) 1986 OA 28 липня 1986 Обсерваторія Сан-Вітторе Обсерваторія Сан-Вітторе
4123 Тарсіла (Tarsila) 1986 QP1 27 серпня 1986 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь
4124 Герріот (Herriot) 1986 SE 29 вересня 1986 Обсерваторія Клеть Зденька Ваврова
4125 Лю Аллен (Lew Allen) 1987 MO 28 червня 1987 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4126 Машу (Mashu) 1988 BU 19 січня 1988 Обсерваторія Кітамі Кін Ендате,
Кадзуро Ватанабе
4127 Кьоґоку (Kyogoku) 1988 BA2 25 січня 1988 Обсерваторія Кушіро Сейджі Уеда,
Хіроші Канеда
4128 UKSTU 1988 BM5 28 січня 1988 Обсерваторія Сайдинг-Спрінг Роберт МакНот
4129 Річелен (Richelen) 1988 DM 22 лютого 1988 Обсерваторія Сайдинг-Спрінг Роберт МакНот
4130 Рамануджан (Ramanujan) 1988 DQ1 17 лютого 1988 Обсерваторія Вайну-Баппу Р. Раджамоган
4131 Стасік (Stasik) 1988 DR4 23 лютого 1988 Обсерваторія Сайдинг-Спрінг Ендрю Ноймер
4132 Барток (Bartok) 1988 EH 12 березня 1988 Паломарська обсерваторія Джеффрі Алу
4133 Еврика (Heureka) 1942 DB 17 лютого 1942 Турку Люсі Отерма
4134 Шютц (Schutz) 1961 CR 15 лютого 1961 Обсерваторія Карла Шварцшильда Ф. Бернґен
4135 Свєтланов (Svetlanov) 1966 PG 14 серпня 1966 КрАО Черних Людмила Іванівна, Smirnova, T. M.
4136 Артмане (Artmane) 1968 FJ 28 березня 1968 КрАО Смирнова Тамара Михайлівна
4137 Крабтрі (Crabtree) 1970 WC 24 листопада 1970 Гамбурзька обсерваторія Любош Когоутек
4138 Kalchas 1973 SM 19 вересня 1973 Паломарська обсерваторія К. Й. ван Гаутен,
І. ван Гаутен-Ґроневельд,
Т. Герельс
4139 Ульянін (Ul'yanin) 1975 VE2 2 листопада 1975 КрАО Смирнова Тамара Михайлівна
4140 Бренем (Branham) 1976 VA 11 листопада 1976 Астрономічний комплекс Ель-Леонсіто Обсерваторія Фелікса Аґілара
4141 Нінтанлена (Nintanlena) 1978 PG3 8 серпня 1978 КрАО Черних Микола Степанович
4142 Дерсу-Узала (Dersu-Uzala) 1981 KE 28 травня 1981 Обсерваторія Клеть Зденька Ваврова
4143 Huziak 1981 QN1 29 серпня 1981 Сокорро (Нью-Мексико) Лоренс Тафф
4144 Владвасильєв (Vladvasil'ev) 1981 SW6 28 вересня 1981 КрАО Журавльова Людмила Василівна
4145 Максимова (Maximova) 1981 SJ7 29 вересня 1981 КрАО Журавльова Людмила Василівна
4146 Рудольфінум (Rudolfinum) 1982 DD2 16 лютого 1982 Обсерваторія Клеть Ладіслав Брожек
4147 Леннон (Lennon) 1983 AY 12 січня 1983 Станція Андерсон-Меса Браян Скіфф
4148 Маккартні (McCartney) 1983 NT 11 липня 1983 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4149 Гаррісон (Harrison) 1984 EZ 9 березня 1984 Станція Андерсон-Меса Браян Скіфф
4150 Старр (Starr) 1984 QC1 31 серпня 1984 Станція Андерсон-Меса Браян Скіфф
4151 Аланхейл (Alanhale) 1985 HV1 24 квітня 1985 Паломарська обсерваторія Керолін Шумейкер,
Юджин Шумейкер
4152 Вебер (Weber) 1985 JF 15 травня 1985 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4153 Робернам (Roburnham) 1985 JT1 14 травня 1985 Паломарська обсерваторія Керолін Шумейкер
4154 Рамзі (Rumsey) 1985 NE 10 липня 1985 Університетська обсерваторія Маунт-Джон Алан Ґілмор,
Памела Кілмартін
4155 Ватанабе (Watanabe) 1987 UB1 25 жовтня 1987 Обсерваторія Кушіро Сейджі Уеда,
Хіроші Канеда
4156 Окаданобору (Okadanoboru) 1988 BE 16 січня 1988 YGCO (станція Тійода) Такуо Кодзіма
4157 Ідзу (Izu) 1988 XD2 11 грудня 1988 Обсерваторія Ґекко Йошіакі Ошіма
4158 Сантіні (Santini) 1989 BE 28 січня 1989 Обсерваторія Сан-Вітторе Обсерваторія Сан-Вітторе
4159 Фрімен (Freeman) 1989 GK 5 квітня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4160 Сабріна-Джон (Sabrina-John) 1989 LE 3 червня 1989 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4161 Амасіс (Amasis) 6627 P-L 24 вересня 1960 Паломарська обсерваторія К. Й. ван Гаутен,
І. ван Гаутен-Ґроневельд,
Т. Герельс
4162 SAF 1940 WA 24 листопада 1940 Обсерваторія Ніцци Андре Патрі
4163 Сааремаа (Saaremaa) 1941 HC 19 квітня 1941 Турку Люсі Отерма
4164 Шилов (Shilov) 1969 UR 16 жовтня 1969 КрАО Черних Людмила Іванівна
4165 Дідковський (Didkovskij) 1976 GS3 1 квітня 1976 КрАО Черних Микола Степанович
4166 Понтрягін (Pontryagin) 1978 SZ6 26 вересня 1978 КрАО Журавльова Людмила Василівна
4167 Ріман (Riemann) 1978 TQ7 2 жовтня 1978 КрАО Журавльова Людмила Василівна
4168 Мільян (Millan) 1979 EE 6 березня 1979 Астрономічний комплекс Ель-Леонсіто Обсерваторія Фелікса Аґілара
4169 Цельсій (Celsius) 1980 FO3 16 березня 1980 Обсерваторія Ла-Сілья Клаес-Інґвар Лаґерквіст
4170 Семмелвайс (Semmelweis) 1980 PT 6 серпня 1980 Обсерваторія Клеть Зденька Ваврова
4171 Карраско (Carrasco) 1982 FZ1 23 березня 1982 Паломарська обсерваторія Керолін Шумейкер
4172 Рошфор (Rochefort) 1982 FC3 20 березня 1982 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь
4173 Сикстен (Thicksten) 1982 KG1 27 травня 1982 Паломарська обсерваторія Керолін Шумейкер
4174 Пікулія (Pikulia) 1982 SB6 16 вересня 1982 КрАО Черних Людмила Іванівна
4175 Біллбаум (Billbaum) 1985 GX 15 квітня 1985 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4176 Судек (Sudek) 1987 DS 24 лютого 1987 Обсерваторія Клеть Антонін Мркос
4177 Коман (Kohman) 1987 SS1 21 вересня 1987 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4178 Мімеєв (Mimeev) 1988 EO1 13 березня 1988 Паломарська обсерваторія Е. Гелін
4179 Тоутатіс (Toutatis) 1989 AC 4 січня 1989 Коссоль Крістіан Поллас
4180 Анаксаґор (Anaxagoras) 6092 P-L 24 вересня 1960 Паломарська обсерваторія К. Й. ван Гаутен,
І. ван Гаутен-Ґроневельд,
Т. Герельс
4181 Ківі (Kivi) 1938 DK1 24 лютого 1938 Турку Ірйо Вяйсяля
4182 Маунт Лок (Mount Locke) 1951 JQ 2 травня 1951 Обсерваторія Макдональд Обсерваторія Макдональд
4183 Cuno 1959 LM 5 червня 1959 Обсерваторія Бойдена[en] Куно Гоффмайстер
4184 Бердяєв (Berdyayev) 1969 TJ1 8 жовтня 1969 КрАО Черних Людмила Іванівна
4185 Фізтех (Phystech) 1975 ED 4 березня 1975 КрАО Смирнова Тамара Михайлівна
4186 Тамасіма (Tamashima) 1977 DT1 18 лютого 1977 Обсерваторія Кісо Хірокі Косаї,
Кіїтіро Фурукава
4187 Шульнарія (Shulnazaria) 1978 GR3 11 квітня 1978 КрАО Черних Микола Степанович
4188 Кітеж (Kitezh) 1979 HX4 25 квітня 1979 КрАО Черних Микола Степанович
4189 Саяни (Sayany) 1979 SV9 22 вересня 1979 КрАО Черних Микола Степанович
4190 Квасніца (Kvasnica) 1980 JH 11 травня 1980 Обсерваторія Клеть Ладіслав Брожек
4191 Ассесса (Assesse) 1980 KH 22 травня 1980 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь
4192 Брайзахер (Breysacher) 1981 DH 28 лютого 1981 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь,
Джованні де Санктіс
4193 Саланаве (Salanave) 1981 SM1 26 вересня 1981 Станція Андерсон-Меса Браян Скіфф,
Норман Томас
4194 Швайцер (Sweitzer) 1982 RE 15 вересня 1982 Станція Андерсон-Меса Едвард Бовелл
4195 Есамбаєв (Esambaev) 1982 SK8 19 вересня 1982 КрАО Черних Людмила Іванівна
4196 Шуя (Shuya) 1982 SA13 16 вересня 1982 КрАО Черних Людмила Іванівна
4197 1982 TA 1982 TA 11 жовтня 1982 Паломарська обсерваторія Е. Гелін,
Юджин Шумейкер
4198 Пантера (Panthera) 1983 CK1 11 лютого 1983 Станція Андерсон-Меса Норман Томас
4199 Андрєєв (Andreev) 1983 RX2 1 вересня 1983 Обсерваторія Ла-Сілья Анрі Дебеонь
4200 Сідзукаґодзен (Shizukagozen) 1983 WA 28 листопада 1983 Обсерваторія Карасуяма Йосіакі Банно,
Такеші Урата
Астероїди 1 — 10000
1-100 1001-1100 2001-2100 3001-3100 4001-4100 5001-5100 6001-6100 7001-7100 8001-8100 9001-9100
101-200 1101-1200 2101-2200 3101-3200 4101-4200 5101-5200 6101-6200 7101-7200 8101-8200 9101-9200
201-300 1201-1300 2201-2300 3201-3300 4201-4300 5201-5300 6201-6300 7201-7300 8201-8300 9201-9300
301-400 1301-1400 2301-2400 3301-3400 4301-4400 5301-5400 6301-6400 7301-7400 8301-8400 9301-9400
401-500 1401-1500 2401-2500 3401-3500 4401-4500 5401-5500 6401-6500 7401-7500 8401-8500 9401-9500
501-600 1501-1600 2501-2600 3501-3600 4501-4600 5501-5600 6501-6600 7501-7600 8501-8600 9501-9600
601-700 1601-1700 2601-2700 3601-3700 4601-4700 5601-5700 6601-6700 7601-7700 8601-8700 9601-9700
701-800 1701-1800 2701-2800 3701-3800 4701-4800 5701-5800 6701-6800 7701-7800 8701-8800 9701-9800
801-900 1801-1900 2801-2900 3801-3900 4801-4900 5801-5900 6801-6900 7801-7900 8801-8900 9801-9900
901-1000 1901-2000 2901-3000 3901-4000 4901-5000 5901-6000 6901-7000 7901-8000 8901-9000 9901-10000