Відкрити головне меню

Кубок Англії з футболу 1998—1999 — 118-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії.

Кубок Англії 1998—1999
FACUP.jpg
Подробиці
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Манчестер Юнайтед (10-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Ньюкасл Юнайтед
Статистика

Зміст

Кваліфікаційні раундиРедагувати

Усі клуби, що беруть участь у змаганнях, але не грають Прем'єр-лізі або в Чемпіоншипі повинні пройти кваліфікаційні раунди.

Перший раундРедагувати

На цій стадії турніру починають грати клуби з Першої та Другої ліг.

Дата Господарі Рахунок Гості
13 листопада Манчестер Сіті 3:0 Галіфакс Таун
13 листопада Свонсі Сіті 3:0 Міллволл
14 листопада Енфілд 2:2 Йорк Сіті
24 листопада
Перегравання
Йорк Сіті 2:1 Енфілд
14 листопада Бедлінгтон Терріерс 4:1 Колчестер Юнайтед
14 листопада Престон Норт-Енд 3:0 Форд Юнайтед
14 листопада Йовіл Таун 2:2 Вест Окленд Таун
24 листопада
Перегравання
Вест Окленд Таун 1:1 пен. 3:5 Йовіл Таун
14 листопада Редінг 0:1 Сток Сіті
14 листопада Волсолл 1:0 Греслі Роверз
14 листопада Вокінг 0:1 Сканторп Юнайтед
14 листопада Маклсфілд Таун 2:2 Слау Таун
24 листопада
Перегравання
Слау Таун 1:1 пен. 8:9 Маклсфілд Таун
14 листопада Скарборо 1:1 Рочдейл
24 листопада
Перегравання
Рочдейл 2:0 Скарборо
14 листопада Рексем 1:0 Пітерборо Юнайтед
14 листопада Генсфорд Таун 3:1 Барнет
14 листопада Вікем Вондерерз 1:0 Честерфілд
14 листопада Брентфорд 5:0 Кемберлі Таун
14 листопада Бристоль Роверз 3:0 Веллінг Юнайтед
14 листопада Нортгемптон Таун 2:1 Ланкастер Сіті
14 листопада Плімут Аргайл 0:0 Кіддермінстер Гарріерз
1 грудня
Перегравання
Кіддермінстер Гарріерз 0:0 пен. 4:5 Плімут Аргайл
14 листопада Олдем Атлетік 2:0 Джиллінгем
14 листопада Вустер Сіті 0:1 Торкі Юнайтед
14 листопада Саутенд Юнайтед 0:1 Донкастер Роверз
14 листопада Менсфілд Таун 2:1 Хейз
14 листопада Кардіфф Сіті 6:0 Честер Сіті
14 листопада Челтенгем Таун 0:1 Лінкольн Сіті
14 листопада Кінгстоніан 1:0 Бертон Альбіон
14 листопада Далвіч Гамлет 0:1 Саутпорт
14 листопада Ранкорн 1:1 Стівенідж Боро
23 листопада
Перегравання
Стівенідж Боро 2:0 Ранкорн
14 листопада Віган Атлетік 4:3 Блекпул
14 листопада Тамверт 2:2 Ексетер Сіті
24 листопада
Перегравання
Ексетер Сіті 4:1 Тамверт
14 листопада Лейтон Орієнт 4:2 Брайтон енд Гоув Альбіон
14 листопада Бейсінгстоук Таун 1:2 Борнмут
14 листопада Телфорд Юнайтед 0:2 Кембридж Юнайтед
14 листопада Гартліпул Юнайтед 2:1 Карлайл Юнайтед
14 листопада Рашден енд Даймондс 1:0 Шрусбері Таун
14 листопада Солсбері Сіті 0:2 Галл Сіті
15 листопада Борем Вуд 2:3 Лутон Таун
15 листопада Фулгем 1:1 Лі РМІ
24 листопада
Перегравання
Лі РМІ 0:2 Фулгем
15 листопада Емлі 1:1 Ротергем Юнайтед
24 листопада
Перегравання
Ротергем Юнайтед 3:1 Емлі
15 листопада Хендон 0:0 Ноттс Каунті
1 грудня
Перегравання
Ноттс Каунті 3:0 Хендон
17 листопада Дарлінгтон 3:2 Бернлі

Другий раундРедагувати

До другого раунду увійшли переможці першого раунду.

Дата Господарі Рахунок Гості
4 грудня Дарлінгтон 1:1 Манчестер Сіті
15 грудня
Перегравання
Манчестер Сіті 1:0 Дарлінгтон
5 грудня Престон Норт-Енд 2:0 Волсолл
5 грудня Рочдейл 0:0 Ротергем Юнайтед
15 грудня
Перегравання
Ротергем Юнайтед 4:0 Рочдейл
5 грудня Йовіл Таун 2:0 Нортгемптон Таун
5 грудня Ноттс Каунті 1:1 Віган Атлетік
15 грудня
Перегравання
Віган Атлетік 0:0 пен. 2:4 Ноттс Каунті
5 грудня Маклсфілд Таун 4:1 Кембридж Юнайтед
5 грудня Лінкольн Сіті 4:1 Стівенідж Боро
5 грудня Лутон Таун 1:2 Галл Сіті
5 грудня Донкастер Роверз 0:0 Рашден енд Даймондс
15 грудня
Перегравання
Рашден енд Даймондс 4:2 Донкастер Роверз
5 грудня Рексем 2:1 Йорк Сіті
5 грудня Вікем Вондерерз 1:1 Плімут Аргайл
15 грудня
Перегравання
Плімут Аргайл 3:2 Вікем Вондерерз
5 грудня Фулгем 4:2 Гартліпул Юнайтед
5 грудня Олдем Атлетік 1:1 Брентфорд
15 грудня
Перегравання
Брентфорд 2:2 пен. 2:4 Олдем Атлетік
5 грудня Ексетер Сіті 2:2 Бристоль Роверз
15 грудня
Перегравання
Бристоль Роверз 5:0 Ексетер Сіті
5 грудня Сканторп Юнайтед 2:0 Бедлінгтон Терріерс
5 грудня Менсфілд Таун 1:2 Саутпорт
5 грудня Кардіфф Сіті 3:1 Генсфорд Таун
5 грудня Торкі Юнайтед 0:1 Борнмут
5 грудня Свонсі Сіті 1:0 Сток Сіті
6 грудня Кінгстоніан 0:0 Лейтон Орієнт
15 грудня
Перегравання
Лейтон Орієнт 2:1 Кінгстоніан

Третій раундРедагувати

Переможці другого раунду зіграли з усіма командами з Прем'єр-ліги та Чемпіоншипу.

Дата Господарі Рахунок Гості
2 січня Астон Вілла 3:0 Галл Сіті
2 січня Блекберн Роверз 2:0 Чарльтон Атлетик
2 січня Болтон Вондерерз 1:2 Вулвергемптон Вондерерз
2 січня Борнмут 1:0 Вест-Бромвіч Альбіон
2 січня Бредфорд Сіті 2:1 Грімсбі Таун
2 січня Бристоль Сіті 0:2 Евертон
2 січня Бері 0:3 Стокпорт Каунті
2 січня Кардіфф Сіті 1:1 Йовіл Таун
12 січня
Перегравання
Йовіл Таун 1:2 дч Кардіфф Сіті
2 січня Ковентрі Сіті 7:0 Маклсфілд Таун
2 січня Кру Александра 1:3 Оксфорд Юнайтед
2 січня Лестер Сіті 4:2 Бірмінгем Сіті
2 січня Лінкольн Сіті 0:1 Сандерленд
2 січня Ньюкасл Юнайтед 2:1 Крістал Пелес
2 січня Ноттінгем Форест 0:1 Портсмут
2 січня Олдем Атлетік 0:2 Челсі
2 січня Плімут Аргайл 0:3 Дербі Каунті
2 січня Квінз Парк Рейнджерс 0:1 Гаддерсфілд Таун
2 січня Ротергем Юнайтед 0:1 Бристоль Роверз
2 січня Рашден енд Даймондс 0:0 Лідс Юнайтед
13 січня
Перегравання
Лідс Юнайтед 3:1 Рашден енд Даймондс
2 січня Шеффілд Юнайтед 1:1 Ноттс Каунті
23 січня
Перегравання
Ноттс Каунті 3:4 Шеффілд Юнайтед
2 січня Саутгемптон 1:1 Фулгем
13 січня
Перегравання
Фулгем 1:0 Саутгемптон
2 січня Саутпорт 0:2 Лейтон Орієнт
2 січня Свіндон Таун 0:0 Барнслі
19 січня
Перегравання
Барнслі 3:1 Свіндон Таун
2 січня Тоттенгем Готспур 5:2 Вотфорд
2 січня Транмер Роверз 0:1 Іпсвіч Таун
2 січня Вест Гем Юнайтед 1:1 Свонсі Сіті
13 січня
Перегравання
Свонсі Сіті 1:0 Вест Гем Юнайтед
2 січня Вімблдон 1:0 Манчестер Сіті
2 січня Рексем 4:3 Сканторп Юнайтед
3 січня Манчестер Юнайтед 3:1 Мідлсбро
3 січня Порт Вейл 0:3 Ліверпуль
3 січня Шеффілд Венсдей 4:1 Норвіч Сіті
4 січня Престон Норт-Енд 2:4 Арсенал

Четвертий раундРедагувати

У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.

Дата Господарі Рахунок Гості
23 січня Астон Вілла 0:2 Фулгем
23 січня Барнслі 3:1 Борнмут
23 січня Блекберн Роверз 1:0 Сандерленд
23 січня Бристоль Роверз 3:1 Лейтон Орієнт
23 січня Евертон 1:0 Іпсвіч Таун
23 січня Лестер Сіті 0:3 Ковентрі Сіті
23 січня Ньюкасл Юнайтед 3:0 Бредфорд Сіті
23 січня Портсмут 1:5 Лідс Юнайтед
23 січня Шеффілд Венсдей 2:0 Стокпорт Каунті
23 січня Свонсі Сіті 0:1 Дербі Каунті
23 січня Вімблдон 1:1 Тоттенгем Готспур
2 лютого
Перегравання
Тоттенгем Готспур 3:0 Вімблдон
23 січня Рексем 1:1 Гаддерсфілд Таун
3 лютого
Перегравання
Гаддерсфілд Таун 2:1 Рексем
24 січня Манчестер Юнайтед 2:1 Ліверпуль
24 січня Вулвергемптон Вондерерз 1:2 Арсенал
25 січня Оксфорд Юнайтед 1:1 Челсі
3 лютого
Перегравання
Челсі 4:2 Оксфорд Юнайтед
27 січня Шеффілд Юнайтед 4:1 Кардіфф Сіті

П'ятий раундРедагувати

На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.

Дата Господарі Рахунок Гості
13 лютого Барнслі 4:1 Бристоль Роверз
13 лютого Евертон 2:1 Ковентрі Сіті
13 лютого Гаддерсфілд Таун 2:2 Дербі Каунті
24 лютого
Перегравання
Дербі Каунті 3:1 Гаддерсфілд Таун
13 лютого Лідс Юнайтед 1:1 Тоттенгем Готспур
24 лютого
Перегравання
Тоттенгем Готспур 2:0 Лідс Юнайтед
13 лютого Шеффілд Венсдей 0:1 Челсі
14 лютого Манчестер Юнайтед 1:0 Фулгем
14 лютого Ньюкасл Юнайтед 0:0 Блекберн Роверз
24 лютого
Перегравання
Блекберн Роверз 0:1 Ньюкасл Юнайтед
23 лютого Арсенал 2:1 Шеффілд Юнайтед

Шостий раундРедагувати

На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.

Дата Господарі Рахунок Гості
6 березня Арсенал 1:0 Дербі Каунті
7 березня Манчестер Юнайтед 0:0 Челсі
10 березня
Перегравання
Челсі 0:2 Манчестер Юнайтед
7 березня Ньюкасл Юнайтед 4:1 Евертон
16 березня Барнслі 0:1 Тоттенгем Готспур

ПівфіналиРедагувати

У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.

Дата Господарі Рахунок Гості
11 квітня Манчестер Юнайтед 0:0 дч Арсенал
14 квітня
Перегравання
Манчестер Юнайтед 2:1 дч Арсенал
11 квітня Ньюкасл Юнайтед 2:0 дч Тоттенгем Готспур

ФіналРедагувати

ПосиланняРедагувати