Відкрити головне меню

Браневський автобус діє з 1985 року. У цей час кільцевий маршрут обслуговували 12 автобусів.

Браневський автобус
Braniewo dworzec back.jpg
Країна Польща Польща
Місто Бранево

Дата відкриття 1985

Кількість маршрутів 1
Кількість автобусних депо 1
Кількість автобусів 2
Типи автобусів Mercedes-Benz Sprinter II

Вартість проїзду 0.80 злт.
Експлуатуюча організація ТОВ «ПКС «Бранево»»
Сайт http://www.pks.elblag.pl/

МаршрутиРедагувати

Номер Кінцева А Маршрут Кінцева Б
1 Зал. Вокзал Привокзальна пл. - вул. Кощюшкі - вул. Армії Крайової - вул. Жеромського - вул. Кролевецька - вул. Вейська - вул. Древняна - пл. Пілсудського- вул. Гданська - вул. Фромборська - вул. Монюшкі* - вул. Монюшкі* - вул. Сікорського - вул. Стефчика - вул. Стефчика - вул. Мельчарського - вул. Ельблонська - вул. Віленська - вул. Морська - вул. ПЦК - пл. Грунвальду - Алея Війська Польського - вул. Ельблонська - вул. Монюшки** - вул. Монюшки** - вул. Фромборська - вул. Гданьська - пл. Пілсудського - вул. Древняна - вул. Вейська - вул. Кролевецька - вул. Жеромського - вул. Армії Крайової - вул. Кощюшкі - Привокзальна пл. Зал. Вокзал

* 3 рази на день

** 2 рази на день

РозкладРедагувати

Зупинка F F FE FE F
Зал. Вокзал 06:10 06:35 07:35 11:20 15:10
вул. Кощушкі 06:11 06:36 07:36 11:21 15:11
вул. Жеромського 06:12 06:37 07:37 11:22 15:12
вул. Древняна 06:14 06:39 07:39 11:24 15:14
Уряд Гміни 06:17 06:42 - - 15:17
вул. Монюшки 06:18 06:43 - - 15:18
Лікарня 06:19 06:44 - - 15:19
вул. Сікорського 06:21 06:46 07:42 11:27 15:21
вул. Стефчика 06:22 06:47 07:43 11:28 15:22
вул. Совінського 06:23 06:48 07:45 11:29 15:23
вул. Мельчарського 06:26 06:51 07:47 11:32 15:26
вул. Віленська 1 06:28 06:53 07:49 11:34 15:28
Скуртекс 06:29 06:54 07:50 11:35 15:29
вул. Віленська 2 06:30 06:55 07:51 11:36 15:30
вул. Морська 06:31 06:56 07:52 11:37 15:31
вул. ПЦК 06:32 06:57 07:53 11:38 15:32
алея Війська Польського 06:33 06:58 07:54 11:39 15:33
вул. Вармінська 06:34 06:59 07:55 11:40 15:34
вул. Ельблонська 06:35 07:00 07:56 11:41 15:35
Уряд Гміни - - 07:57 11:42 -
вул. Монюшки - - 07:58 11:43 -
Лікарня - - 07:59 11:44 -
вул. Древняна 06:38 07:03 08:03 11:48 15:38
вул. Жеромського 06:40 07:05 08:05 11:50 15:40
вул. Кощюшкі 06:42 07:07 08:07 11:52 15:42
Зал. Вокзал 06:43 07:08 08:08 11:53 15:43
  • F — курсує лише в будні
  • E — не курсує влітку