Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — вільна боротьба, до 57 кг

Змагання з вільної боротьби у ваговій категорії до 57 кг серед чоловіків на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 19 серпня.

Вільна боротьба до 57 кг (чоловіки)
на XXXI Олімпійських іграх
Медалісти
Місце проведенняОлімпійський тренувальний центр
Дати19 серпня 2016
Учасників20 з 20 країн
Призери
Золота медаль  Грузія Грузія
Срібна медаль  Японія Японія
Бронзова медаль  Азербайджан Азербайджан
Бронзова медаль  Іран Іран
20122020
Боротьба на
літніх Олімпійських іграх 2016
Wrestling pictogram.svg
Греко-римський стиль
Чоловіки
До 59 кг До 85 кг
До 66 кг До 98 кг
До 75 кг До 130 кг
Вільний стиль
Чоловіки Жінки
До 57 кг До 48 кг
До 65 кг До 53 кг
До 74 кг До 58 кг
До 86 кг До 63 кг
До 97 кг До 69 кг
До 125 кг До 75 кг
Кваліфікація

ПризериРедагувати

Золото Срібло Бронза
  Владімер Хінчегашвілі (GEO)   Рей Хігуті (JPN)   Гаджі Алієв (AZE)
  Хассан Рахімі (IRI)

ТурнірРедагувати

ФіналРедагувати

Фінал
   Владімер Хінчегашвілі (GEO) 4
   Рей Хігуті (JPN) 3

Верхня половинаРедагувати

Раунд 1 Раунд 2 Чвертьфінал Півфінал
      
            Владімер Хінчегашвілі (GEO) 4  
            Нуріслам Санаєв (KAZ) 3  
              Владімер Хінчегашвілі (GEO) 5  
              Гаджі Алієв (AZE) 3  
            Гаджі Алієв (AZE) 12  
            Юн Джун Сік (KOR) 2  
              Владімер Хінчегашвілі (GEO) 8
              Владімір Дубов (BUL) 4
            Владімір Дубов (BUL) 11  
            Даніель Денніс (USA) 0  
              Владімір Дубов (BUL) 10F  
              Іван Гуйдя (ROU) 0  
            Сулейман Атли (TUR) 3       
            Іван Гуйдя (ROU) 8       
      

Нижня половинаРедагувати

Раунд 1 Раунд 2 Чвертьфінал Півфінал
      
            Хассан Рахімі (IRI) 13  
            Гарнік Мнацаканян (ARM) 0  
              Хассан Рахімі (IRI) 6  
              Віктор Лебедєв (RUS) 1  
            Віктор Лебедєв (RUS) 7  
            Сандіп Томар (IND) 3  
              Хассан Рахімі (IRI) 5
   Шакір Ансарі (MAR) 4          Рей Хігуті (JPN) 10
   Асадулла Лачинов (BLR) 14        Асадулла Лачинов (BLR) 0  
   Рей Хігуті (JPN) 12        Рей Хігуті (JPN) 10  
   Ян Кьон Іл (PRK) 2          Рей Хігуті (JPN) 8  
   Йовліс Бонне (CUB) 10          Йовліс Бонне (CUB) 4  
   Аббос Рахмонов (UZB) 0        Йовліс Бонне (CUB) 7       
   Адама Діатта (SEN) 3        Адама Діатта (SEN) 3       
   Ерденебатин Бехбаяр (MGL) 3  

Втішний раундРедагувати

Втішна сутичка 1 Втішна сутичка 2 Матч за 3-є місце
          Нуріслам Санаєв (KAZ) 8      Гаджі Алієв (AZE) 5
          Гаджі Алієв (AZE) 10      Владімір Дубов (BUL) 4
   Ян Кьон Іл (PRK) 6      Ян Кьон Іл (PRK) 1      Йовліс Бонне (CUB) 0
   Асадулла Лачінов (BLR) 2      Йовліс Бонне (CUB) 11      Хассан Рахімі (IRI) 9F

ПриміткиРедагувати