Відкрити головне меню

Швеція на зимових Олімпійських іграх 2014

Швеція на зимових Олімпійських іграх 2014 року у Сочі була представлена 106 спортсменами у 9 видах спорту.

Швеція на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:SWE
НОК:Національний олімпійський
комітет Швеції
Олімпійські ігри в Сочі
Спортсмени 106 у 9 видах спорту
Прапороносець Андерс Седергрен (відкриття)
Шарлотта Калла (закриття)
Медалі
Місце: 14
Золото
2
Срібло
7
Бронза
6
Всього
15
Участь у літніх Олімпійських іграх
1896190019041908191219201924192819321936194819521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
19241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921994199820022006201020142018

МедалістиРедагувати

Медалі Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Анна Хог
Іда Інгемарсдоттер
Шарлотте Калла
Емма Вікен
Лижні перегони естафета 4×5 км (жінки) 15 лютого
  Золото Маркус Гельнер
Ларс Нельсон
Юган Ульссон
Данієль Рікардссон
Лижні перегони естафета 4×10 км (чоловіки) 16 лютого
  Срібло Шарлотте Калла Лижні перегони 15 км скіатлон (жінки) 8 лютого
  Срібло Маркус Гельнер Лижні перегони 30 км скіатлон (чоловіки) 9 лютого
  Срібло Теодор Петерсон Лижні перегони спринт (чоловіки) 11 лютого
  Срібло Шарлотте Калла Лижні перегони 10 км класичним стилем (жінки) 13 лютого
  Срібло Юган Ульссон Лижні перегони 15 км класичним стилем (чоловіки) 14 лютого
  Срібло Крістіна Бертруп
Агнес Кнохенгауер
Марія Прюц
Маргарета Сігфрідссон
Марія Веннерстрем
Керлінг жінки 14 лютого
  Срібло Збірна Швеції з хокею з шайбою
Юнас Енрот
Олівер Екман-Ларссон
Еіклас Ялмарссон
Генрік Талліндер
Даніель Альфредссон
Патрік Берглунд
Маркус Крюгер
Якоб Сільверберг
Ларс Ніклас Бекстрем
Александер Стін
Луї Ерікссон
Даніель Седін
Александер Едлер
Джонні Одуя
Генрік Лундквіст
Генрік Зеттерберг
Густав Нюквіст
Джиммі Ерікссон
Юнас Густавссон
Юнатан Ерікссон
Ніклас Крунвалль
Карл Гагелін
Ерік Карлссон
Маркус Юганссон
Габріель Ландеског
Хокей чоловічий турнір 23 лютого
  Бронза Еміль Єнссон Лижні перегони спринт (чоловіки) 11 лютого
  Бронза Данієль Рікардссон Лижні перегони 15 км класичним стилем (чоловіки) 14 лютого
  Бронза Іда Інгемарсдоттер
Стіна Нільссон
Лижні перегони командний спринт (жінки) 19 лютого
  Бронза Еміль Єнссон
Теодор Петерсон
Лижні перегони командний спринт (чоловіки) 19 лютого
  Бронза Анна Гольмлунд Фристайл скікрос (жінки) 21 лютого
  Бронза Ніклас Едін
Оскар Ерікссон
Себастьян Краупп
Віктор Челль
Фредрік Ліндберг
Керлінг чоловічий турнір 21 лютого

БіатлонРедагувати

Спринт
Змагання Спортсмени Час Промахи Місце
Чоловіки Фредрик Ліндстрем 25:21.0 0+0 18
Карл Юхан Бергман 25:35.9 0+1 24
Бйорн Феррі 25:36.4 2+0 25
Тобіас Ардвідсон 26:11.8 1+0 42
Переслідування
Змагання Спортсмени Час Промахи Місце
Чоловіки Фредрик Ліндстрем 34:45.7 0+0+1+2 13
Тобіас Ардвідсон 35:51.2 0+0+0+0 28
Бйорн Феррі 36:06.9 1+0+2+0 30
Карл Юхан Бергман 36:20.9 0+1+0+2 34

Лижні перегониРедагувати

СноубордингРедагувати

Слоуп-стайл
Змагання Спортсмени Кваліфікація Півфінал Фінал
Заїзд Спуск 1 Спуск 2 Найкращий результат Місце Заїзд Спуск 1 Спуск 2 Найкращий результат Місце Заїзд Спуск 1 Спуск 2 Найкращий результат Місце
Чоловіки Ніклас Маттсон 1 82,75 57,25 82,75 7
Свен Торгрен 2 94,25 36,75 94,25 3

Фігурне катанняРедагувати

Змагання Спортсмени Коротка програма Довільна програма Підсумок
Бали Місце Бали Місце Бали Місце
Чоловіче одиночне катання Олександр Майоров 83.81 10 141.05 16 224.86 14

ПосиланняРедагувати