Відкрити головне меню

Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2014 — командний спринт (жінки)

Змагання з лижних гонок в командному спринті класичним стилем серед жінок на зимових Олімпійських іграх 2014 відбулись 19 лютого. Місцем проведення змагань став лижно-біатлонний комплекс «Лаура». Півфінальні забіги почалися о 13:15 за місцевим часом (UTC+4), а фінал стартував о 15:45. У жіночому командному спринті взяли участь 34 спортсменки з 17 країн. Перемогу у змаганнях здобули лижниці з Норвегії, друге місце дісталося спортсменкам Фінляндії, а бронзові медалі завоювали шведські лижниці.

Жіночий командний спринт у лижних перегонах
на XXII Зимових Олімпійських іграх
Cross country skiing pictogram.svg
Місце проведеннялижно-біатлонний комплекс «Лаура»
Дати19 лютого 2014
Учасників34 з 17 країн
Призери
Золота медаль  Норвегія Норвегія
Срібна медаль  Фінляндія Фінляндія
Бронзова медаль  Швеція Швеція
«20102018»
Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2014
Cross country skiing pictogram.svg
Distance
10 км     жінки
15 км   чоловіки   жінки
30 км   чоловіки   жінки
50 км   чоловіки  
Естафета 4 x 5 км     жінки
Естафета 4 x 10 км   чоловіки  
Спринт
Індивідуальний   чоловіки   жінки
Командний   чоловіки   жінки

МедалістиРедагувати

ЗмаганняРедагувати

ПівфіналРедагувати

Півфінал 1
Місце Номер Спортсмен Країна Час Примітки
1 1 Інгвільд Естберг
Маріт Бйорген
  Норвегія 16:43,45 Q
2 3 Іда Інгемарсдоттер
Стіна Нільссон
  Швеція 16:48,76 Q
3 2 Софі Колдуелл
Кіккан Рендалл
  США 16:51,36 LL
4 7 Беттіна Грубер
Серайна Бонер
  Швейцарія 17:02.14 LL
5 6 Пер'янн Джонс
Дар'я Гаязова
  Канада 17:09,13
6 5 Орор Жан
Селья Амона
  Франція 17:10,07
7 4 Іларія Дебертоліс
Гайя Вюріх
  Італія 17:35,98
8 8 Мань Даньдань
Лі Хунсюе
  Китай 17:40,90
9 9 Олена Коломіна
Анастасія Слонова
  Казахстан 17:49,66

Півфінал 2
Місце Номер Спортсмен Країна Час Примітки
1 11 Айно-Кайса Саарінен
Кертту Нісканен
  Фінляндія 16:42,15 Q
2 13 Сільвія Яськовець
Юстина Ковальчик
  Польща 16:49,43 Q
3 14 Анастасія Доценко
Юлія Іванова
  Росія 16:49,61 LL
4 12 Штефані Белер
Деніз Геррман
  Німеччина 16:58,98 LL
5 15 Катержіна Смутна
Тереза ​​Штадлобер
  Австрія 16:59,50 LL
6 10 Оленка Чебашек
Катя Вішнар
  Словенія 17:00,32 LL
7 16 Алена Прохазкова
Даніела Кощова
  Словаччина 18:51,94
17 Марина Лісогор
Катерина Сердюк
  Україна DNS

ФіналРедагувати

Місце Номер Спортсмен Країна Час Відставання
  1 Інгвільд Естберг
Маріт Бйорген
  Норвегія 16:04,05 +0,00
  11 Айно-Кайса Саарінен
Кертту Нісканен
  Фінляндія 16:13,14 +9,09
  3 Іда Інгемарсдоттер
Стіна Нільссон
  Швеція 16:23,82 +19,77
4 12 Штефані Белер
Денізе Геррманн
  Німеччина 16:24,97 +20,94
5 13 Сільвія Яськовець
Юстина Ковальчик
  Польща 16:35,54 +31,49
6 14 Анастасія Доценко
Юлія Іванова
  Росія 16:44,91 +40,86
7 7 Беттіна Грубер
Серайна Бонер
  Швейцарія 16:45,47 +41,42
8 2 Софі Колдвелл
Кіккан Рендалл
  США 16:48,08 +44,03
9 15 Катержіна Смутна
Тереза ​​Штадлобер
  Австрія 16:49,16 +45,11
10 10 Оленка Чебашек
Катя Вішнар
  Словенія 16:57,98 +53,93

ПосиланняРедагувати