Відкрити головне меню

43-й чемпіонат світу з біатлону проходив у Антерсельві, Італія, з 2 лютого по 11 лютого 2007 року.

До програми чемпіонату входило 11 змагань із окремих дисциплін: спринту, переслідування, індивідуальної гонки, мас-старту та естафет — жіночої, чоловічої і змішаної. Це був перший чемпіонат, на якому змішана естафета безпосередньо входила до програми чемпіонату, а не проводилися окремо на певному етапі Кубка світу.

РозкладРедагувати

У таблиці приведено розклад змагань. Час подано за CET.

Дата Час Чоловіки Жінки
3 лютого 10:45 / 14:15 спринт
4 лютого 11:15 / 14:15 персьют
6 лютого 14:15 індивідуальна
7 лютого 14:15 індивідуальна
8 лютого 14:15 змішана естафета
10 лютого 10:45/14:15 естафета мас-старт
11 лютого 14:15/11:00 мас-старт естафета

Медалісти та призериРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна гонка, 20 км Рафаель Пуаре
  Франція
56:14.6
(0+0+0+0)
Міхаель Грайс
  Німеччина
56:41.4
(0+1+0+1)
Міхал Шлезінгр
  Чехія
56:52.0
(0+2+0+0)
Спринт 10 км Уле-Ейнар Бйорндален
  Норвегія
26:18.8
(0+1)
Міхал Шлезінгр
  Чехія
26:23.6
(0+0)
Андрій Дериземля
  Україна
26:44.6
(0+0)
Персьют 12,5 км Уле-Ейнар Бйорндален
  Норвегія
32:21.2
(0+1+0+1)
Максим Чудов
  Росія
33:31.0
(1+0+2+0)
Венсан Дефран
  Франція
33:31.1
(0+0+1+0)
Мас-старт 15 км Міхаель Грайс
  Німеччина
37:52.1
(0+2+0+0)
Андреас Бірнбахер
  Німеччина
38:07.5
(0+0+0+0)
Рафаель Пуаре
  Франція
38:20.2
(0+1+0+0)
Естафета 4 x 7,5 км   Росія
Іван Черезов
Максим Чудов
Дмитро Ярошенко
Микола Круглов
1:14:36.1   Норвегія
Халвар Ханевольд
Ларс Бергер
Фроде Андресен
Уле Ейнар Бйорндален
1:15:36.6   Німеччина
Рікко Ґросс
Міхаель Рьош
Свен Фішер
Міхаель Грайс
1:16:08.6

ЖінкиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна 15 км Лінда Груббен
  Норвегія
46:24.3
(0+0+0+0)
Флоранс Баверель-Робер
  Франція
47:30.8
(0+0+0+0)
Мартіна Ґлаґов
  Німеччина
47:59.9
(1+0+0+0)
Спринт 7,5 км Маґдалена Нойнер
  Німеччина
22:46.9
(1+1)
Анна-Карін Улофсон
  Швеція
22:49.2
(1+1)
Наталія Гусєва
  Росія
23:06.5
(0+1)
Персьют 10 км Маґдалена Нойнер
  Німеччина
33:01.6
(1+0+1+2)
Лінда Груббен
  Норвегія
33:08.7
(0+1+0+0)
Анна-Карін Улофсон
  Швеція
33:09.2
(2+0+1+2)
Мас-старт 12,5 км Андреа Генкель
  Німеччина
37:13.1
(1+0+1+0)
Мартіна Ґлаґов
  Німеччина
37:17.7
(1+0+0+0)
Каті Вільгельм
  Німеччина
37:23.7
(0+1+1+0)
Естафета 4 x 6 км   Німеччина
Мартіна Ґлаґов
Андреа Генкель
Маґдалена Нойнер
Каті Вільгельм
1:14:19.1   Франція
Флоранс Баверель-Робер
Дельфін Перетто
Сільві Бекар
Сандрін Байї
1:15:26.9   Норвегія
Тора Бергер
Анн Крістін Флатланд
Йорі Мьоркве
Лінда Груббен
1:15:48.8

Змішана естафетаРедагувати

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Змішана естафета
2 x 6 км + 2 x 7,5 км
 
Гелена Юнссон
Анна-Карін Улофсон
Бйорн Феррі
Карл Юхан Бергман
1:20:04.7  
Флоранс Баверель-Робер
Сандрін Байї
Венсан Дефран
Рафаель Пуаре
1:20:32.3  
Тора Бергер
Йорі Мьоркве
Еміль Хегле Свендсен
Фроде Андресен
1:20:41.1

Таблиця медалейРедагувати

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1   Німеччина 5 3 3 11
2   Норвегія 3 2 2 7
3   Франція 1 3 3 6
4   Швеція 1 1 1 3
4   Росія 1 1 1 3
6   Чехія 0 1 1 1
7   Україна 0 0 1 1
Всього 11 11 11 33

ДжерелаРедагувати