Відкрити головне меню

Настільний теніс на літніх Паралімпійських іграх 2012

Змагання з настольного тенісу на літніх Паралімпійських іграх 2012 року пройдуть у Виставковому центрі у Лондоні з 30 серпня по 8 вересня.

Настільний теніс на літніх Паралімпійських іграх 2012
Table tennis - Paralympic pictogram.svg
Деталі турніру
Господар Велика Британія Велика Британія
Дата 30 серпня8 вересня
Стадіони Виставковий центр Лондона

Класифікація спортсменівРедагувати

Спортсмени будуть класифіковані на різні групи в залежності від ступеня інвалідності. Система класифікації дозволяє спортсменам з однаковими порушеннями конкурувати на рівних.
Атлети класифікуються на такі групи:

  • 1-5: спортсмени з фізичними вадами, що впливають на їх ноги, які змагаються сидячи.
  • 6-10: спорсмени з фізичними вадами, які змагаються стоячи.
  • 11: спортсмени з порушеннями інтелекту.

ЗмаганняРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Змагання Золото Срібло Бронза
Одиночки
Клас 1   Хольгер Нікеліс   Жан-Франсуа Дуке   Поль Девіс
Клас 2   Ян Ряпош   Кюнг Мок-Кім   Фаб'єн Ламіро
Клас 3   Панфенг Фенг   Златько Кеслер   Томас Шмідтбергер
Клас 4   Кім Юнг-Гун   Ян Жанг   Саме Салех
Клас 5   Томмі Урхауг   Нінгнінг Цао   Еун-Чанг Юнг
Клас 6   Рунгрой Таїньом   Альваро Валера   Петер Розенмейер
Клас 7   Йохен Волльмерт   Уілл Бейлі   Михайло Попов
Клас 8   Шуай Жао   Річард Чейтей   Еміль Андерссон
Клас 9   Лін Ма   Станіслав Фрачук   Гербен Ласт
Клас 10   Патрік Хойновські   Ге Янг   Давід Якобс
Клас 11   Петер Палош   Бюнг Юн Сонг   Паскаль Перейра Ліл
Команди
Клас 1-2   Словаччина   Франція   Південна Корея
Клас 3   Китай   Німеччина   Франція
Клас 4-5   Китай   Південна Корея   Франція
Клас 6-8   Польща   Іспанія   Велика Британія
Клас 9-10   Китай   Польща   Іспанія

ЖінкиРедагувати

Змагання Золото Срібло Бронза
Одиночки
Клас 1-2   Дзінг Лін   Памела Пеццутто   Ізабель Лафай-Марцю
Клас 3   Анна-Карін Альквіст   Доріс Мадер   Альона Канова
Клас 4   Жу Їнг   Боріслава Періч-Ранковіч   Сунг Є Мон
Клас 5   Біян Жанг   Гай Ге   Інгела Лундбек
Клас 6   Раїса Чебаніка   Антоніна Ходзинська   Юлія Клименко
Клас 7   Келлі ван Зорн   Юлія Овсяннікова   Вікторія Сафонова
Клас 8   Дзінгдіан Мао   Ту Камкасомфу   Джозефін Абрахамссон
Клас 9   Ліна Лей   Несліхан Кавас   Мейлі Лю
Клас 10   Наталія Партика   Ціан Янг   Лей Фан
Клас 11   Вонг Ка Ман   Єунг Чі Ка   Анжеліка Косачева
Команди
Клас 1-3   Китай   Південна Корея   Велика Британія
Клас 4-5   Китай   Швеція   Південна Корея
Клас 6-10   Китай   Туреччина   Польща

Медальний залікРедагувати

Див. такожРедагувати

ПосиланняРедагувати