Відкрити головне меню

Україна на літніх юнацьких Олімпійських іграх 2010

Україна взяла участь у літніх юнацьких Олімпійських іграх 2010, що відбулись у Сінгапурі 2010 року.

Україна на юнацьких Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НОК:Український олімпійський комітет
Олімпійські ігри в Сінгапурі
Спортсмени 55 у 18 видах спорту
Прапороносець Аліна Комащук[1]
Медалі
Місце: 4
Золото
9
Срібло
9
Бронза
16
Всього
34
Участь у літніх юнацьких Олімпійських іграх
2010 • 2014 • 2018
Участь у зимових юнацьких Олімпійських іграх
2012 • 2016

Зміст

МедалістиРедагувати

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Зевіна, ДаринаДарина Зевіна Плавання Youth WoЧоловіки 100m Backstroke 16 серпня
  Золото Говоров, АндрійАндрій Говоров Плавання Youth Чоловіки 50m Вільна боротьба 18 серпня
  Золото Говоров, АндрійАндрій Говоров Плавання Youth Чоловіки 50m Butterfly 19 серпня
  Золото Сатін, ОлександрОлександр Сатін Гімнастика Чоловіки Trampoline 20 серпня
  Золото Олег Степко Гімнастика Чоловіки Pommel Horse 21 серпня
  Золото Олег Степко Гімнастика Чоловіки Parallel Bars 22 серпня
  Золото Лященко, ІгорІгор Лященко Легка атлетика Хлопці' 10000m walk 22 серпня
  Золото Катерина Дерун Легка атлетика Дівчата' Javelin throw 22 серпня
  Золото Спас, АнастасіяАнастасія Спас Сучасне п'ятиборство Мікст 24 серпня
  Золото Кушніров, ДенисДенис Кушніров Стрільба 10m Air Pistol Men Junior 24 серпня
  Срібло Ромолданова, ІринаІрина Ромолданова Тхеквондо WoЧоловіки 44kg 15 серпня
  Срібло Литвинов, ОлександрОлександр Литвинов Боротьба Чоловіки Греко-римська боротьба 58kg 15 серпня
  Срібло Ковальова, НаталіяНаталія Ковальова Академічне веслування Junior WoЧоловіки Single Sculls 18 серпня
  Срібло Степко, ОлегОлег Степко Гімнастика Чоловіки Individual All-AРаунд Фінал 18 серпня
  Срібло Зевіна, ДаринаДарина Зевіна Плавання Youth WoЧоловіки 200m Backstroke 19 серпня
  Срібло Степко, ОлегОлег Степко Гімнастика Чоловіки Floor Exercise 21 серпня
  Срібло Мельник, АнатолійАнатолій Мельник Веслування на байдарках і каное C1 Head to head Canoe Sprint Men 22 серпня
  Срібло Бондар, ОлександрОлександр Бондар Стрибки у воду Youth Чоловіки 3m Springboard 22 серпня
  Срібло Бондар, ОлександрОлександр Бондар Стрибки у воду Youth Чоловіки 10m Platform 24 серпня
  Бронза Станкова, КаринаКарина Станкова Боротьба WoЧоловіки Вільна боротьба 70kg 16 серпня
  Бронза Зевіна, ДаринаДарина Зевіна Плавання Youth WoЧоловіки 200m Backstroke 17 серпня
  Бронза Рева, КостянтинКостянтин Рева Важка атлетика Чоловіки 85kg 18 серпня
  Бронза Домінішин, МаксимМаксим Домінішин Тхеквондо Чоловіки 73kg 18 серпня
  Бронза Спас, АнастасіяАнастасія Спас Сучасне п'ятиборство Дівчата' Individual 21 серпня
  Бронза Черниш, ВікторВіктор Черниш Легка атлетика Хлопці' High Jump 21 серпня
  Бронза Шелех, ГаннаГанна Шелех Легка атлетика Дівчата' Pole Vault 21 серпня
  Бронза Атанов, ДмитроДмитро Атанов Дзюдо до 55 кг 21 серпня
  Бронза Куліш, СергійСергій Куліш Стрільба 10m Air Rifle Men Junior 22 серпня
  Бронза Александрова, ГаннаГанна Александрова Легка атлетика Дівчата' Triple jump 23 серпня
  Бронза Колесніченко, ОленаОлена Колесніченко Легка атлетика Дівчата' 400m Hurdles 23 серпня
  Бронза Раїта, ОксанаОксана Раїта Легка атлетика Дівчата' 2000m Steeplechase 23 серпня
  Бронза Потєхіна, ВікторіяВікторія Потєхіна Стрибки у воду Youth WoЧоловіки 3m Springboard 23 серпня
  Бронза Дарчук, КсеніяКсенія Дарчук Дзюдо Дівчата' −78kg 23 серпня
  Бронза Мельник, АнатолійАнатолій Мельник Веслування на байдарках і каное C1 Slalom Men 25 серпня
  Бронза Дарчук, КсеніяКсенія Дарчук Дзюдо Змішана команда 25 серпня

Archery pictogram.svg Стрільба з лукаРедагувати

Хлопці
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Віталій Комонюк Індивідуальна першість 610 18   Мюллер (SUI)
Поразка 2-6
Не пройшов 17
Дівчата
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Очки Seed Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Lidiia Sichenikova Індивідуальна першість 627 7   Параскевополо (GRE)
Перемога 6-0
  Сон (CHN)
Поразка 3-7
Не пройшов 9

Змішана команда

Спортсмен Дисципліна Партнер Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Віталій Комонюк Змішана команда   Ервына Сафытры (INA)   Камель (EGY)/
  Овер (NED)
Поразка 5-6
Не пройшли 17
Лідія Січенікова Змішана команда   Ben Chu (USA)   Божич (SLO)/
  Нотт (AUS)
Поразка 5-6
Не пройшов 17

Athletics pictogram.svg Легка атлетикаРедагувати

ХлопціРедагувати

Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмени Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
В'ячееслав Швидкий 110 м з бар'єрами 14.36 11 qB 13.93 10
Ігор Лященко Ходьба на 10 км 42:43.93  
Технічні дисципліни
Спортсмени Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Дмитро Островський Штовхання ядра 17.71 13 qB 17.47 14
Юрій Кушнірук Метання списа 68.77 10 qB 70.94 10
Сергій Регеда Метання молота 66.02 11 qB NM
Вадим Адамчук Стрибки у довжину 7.02 11 qB 7.12 9
Євген Строкан Потрійний стрибок 15.92 2 Q 15.71 4
Віктор Черниш Стрибки у висоту 2.10 1 Q 2.17  

ДівчатаРедагувати

Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмени Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Анастасія Ткачук 1000 м 2:43.55 1 Q 2:45.96 4
Олена Колесниченко 400 м з бар'єрами 59.58 4 Q 59.25  
Оксана Раїта 2000 м з перешкодами 6:52.36 3 Q 6:41.49  
Аліна Гальченко Ходьба на 5 км 22:47.89 6
Технічні дисципліни
Спортсмени Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Катерина Дерун Метання списа 48.32 6 Q 54.59  
Ганна Александрова Потрійний стрибок 12.49 3 Q 12.64  
Ганна Шелех Стрибки з жердиною 3.90 1 Q 4.20  

Badminton pictogram.svg БадмінтонРедагувати

Дівчата
Спортсмен Дисципліна Group Stage Knock-Out Stage
Матч 1 Матч 2 Матч 3 Місце Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Єлизавета Жарка Жінки. Одиночний розряд   Фукуман (JPN)

Поразка 0-2
(8-21, 8-21)

  Ву (VIE)

Поразка 0-2
(16-21, 14-21)

  Чое (KOR)

Поразка 0-2
(6-21, 11-21)

4 Не пройшла

Boxing pictogram.svg БоксРедагувати

Хлопці
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Півфінали Фінал Місце
Олег Неклюдов До 64 кг   Ričardas Kuncaitis (LTU)
Поразка 4-5
Поєдинок за третє місце
  Фаб'ян Майдана (ARG)
Поразка wd
4
Олександр Скорий Понад 91 кг   Тоні Йока (FRA)
Поразка RSC R2 2:58
Не пройшов Бій за 5-е місце
  Алексіос Зарнтяшвілі (GRE)
Перемога w/o
5

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Веслування на байдарках і каноеРедагувати

Хлопці
Спортсмен Дисципліна Час Trial Раунд 1 Раунд 2 (Rep) Раунд 3 Раунд 4 Раунд 5 Фінал Місце
Час Місце
Анатолій Мельник слалом, каное-одиночки 1:47.62 4   Карденас (CUB)
Перемога 1:48.41-1:56.59
  Ліфері (ROU)
Перемога 1:45.61-1:56.69
  Куцев (AZE)
Перемога 1:48.36-1:59.31
  Ван (CHN)
Поразка 1:53.81-1:36.60
  Деніелс (CAN)
Перемога 1:44.36-1:46.77
 
спринт, каное-одиночки 1:44.89 4   Бабаян (ARM)
Перемога 1:46.61-2:22.00
  Буріса (CRO)
Перемога 1:45.84-2:01.89
  Тігану (MDA)
Перемога 1:50.25-1:50.57
  Кастанеда (MEX)
Перемога 1:51.11-1:51.20
  Карденас (CUB)
Поразка 1:51.17-1:48.37
 
Василь Зельниченко слалом, байдарки-одиночки 1:36.28 8   Клашніков (RUS)
Перемога 1:38.25-1:47.38
  Гарсія (ESP)
Перемога 1:36.90-1:43.32
  Прскавец (CZE)
Поразка 1:39.04-1:29.19
Не пройшов
спринт, байдарки-одиночки 1:33.31 7   Стровман (RSA)
Перемога 1:32.91-1:39.46
  Суткус (LTU)
Перемога 1:35.63-DNF
  Толка (HUN)
Поразка 1:34.05-1:32.18
Не пройшов
Дівчата
Спортсмен Дисципліна Час Trial Раунд 1 Раунд 2 (Rep) Раунд 3 Раунд 4 Раунд 5 Фінал
Час Місце
Mariya Kichasova слалом, байдарки-одиночки 1:53.59 11   Педросо (POR)
Перемога 1:48.71-1:53.90
  Денголлендер (CAN)
Поразка 1:48.55-1:42.85
Не пройшов
спринт, байдарки-одиночки 1:46.77 9   Віллюмсен (DEN)
Перемога 1:46.75-1:48.65
  Петерс (BEL)
Поразка 1:46.00-1:43.27
Не пройшов

Diving pictogram.svg Стрибки у водуРедагувати

Хлопці
Спортсмен Дисципліна Попередній
раунд
Фінал
Очки Місце Очки Місце
Олександр Бондар Трамплін, 3 метри 556.65 2 Q 565.35  
Вишка, 10 метрів 563.55 2 Q 605.55  
Дівчата
Спортсмен Дисципліна Попередній
раунд
Фінал
Очки Місце Очки Місце
Вікторія Потєхіна Трамплін, 3 метри 388.55 5 Q 433.55  
Вишка, 10 метрів 383.20 6 Q 385.95 6

Fencing pictogram.svg ФехтуванняРедагувати

Груповий етап
Спортсмен Дисципліна Матч 1 Матч 2 Матч 3 Матч 4 Матч 5 Матч 6 Seed
Роман Свічкар Шпага, індивідуальна першість (чоловіки)   Жакупов (KAZ)
Поразка 2-5
  Фічера (ITA)
Перемога 5-4
  Крук (POL)
Поразка 2-5
  Меларагно (BRA)
Поразка 4-5
  Салех (EGY)
Поразка 2-5
11
Аліна Комащук Шабля, індивідуальна першість (жінки)   Мерза (USA)
Перемога 5-4
  Ван (CHN)
Перемога 5-3
  Ньябілеке (COD)
Перемога 5-2
  Муч (GER)
Поразка 0-5
  Гілвія (IRQ)
Перемога 5-0
  Ватор (POL)
Перемога 5-3
2
Knock-Out Stage
Спортсмен Дисципліна Раунд 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал Місце
Роман Свічкар Шпага, індивідуальна першість (чоловіки)   Жакупов (KAZ)
Поразка 14-15
Не пройшов 12
Аліна Комащук Шабля, індивідуальна першість (жінки)   Бодад (FRA)
Перемога 15-10
  Егорян (RUS)
Поразка 14-15
  Муч (GER)
Поразка 13-15
4
Europe 3
  Аліна Комащук (UKR)
  Тоаш Крук (POL)
  Дора Лупковіч (HUN)
  Михаїл Акула (BLR)
  Юлія Бахарева (RUS)
  Кирилл Лічагін (RUS)
Змішана команда Americas 1
Поразка 28-30
5th-8th
Americas 2
Перемога 30-23
5th-6th
Europe 4
Поразка 29-30
6

ГімнастикаРедагувати

  Спортивна гімнастикаРедагувати

Хлопці
Спортсмен Дисципліна Вільні
вправи
Кінь Кільця Опорний
стрибок
Бруси Поперечина Всього
Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Олег Степко Кваліфікація, хлопці 14.400 3 Q 14.550 1 Q 14.050 5 Q 15.700 6 Q 14.300 3 Q 13.800 9 86.800 3 Q
Абсолютна першість 14.150 3 13.300 8 14.000 4 15.550 6 14.450 2 13.900 4 85.350  
Спортсмен Дисципліна Очки Місце
Олег Степко Вільні вправи 14.500  
Кінь 13.950  
Кільця 13.975 4
Опорний стрибок 14.425 8
Паралельні бруси 14.400  
Дівчата
Спортсмен Дисципліна Опорний
стрибок
Бруси Колода Вільні
вправи
Всього
Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Аліна Кравченко Кваліфікація, дівчата 13.100 25 12.650 13 13.500 10 Q 12.150 23 51.400 12 Q
Вільні вправи, дівчата 13.250 16 11.700 15 11.950 17 11.250 18 48.150 17
Спортсмен Дисципліна Очки Місце
Аліна Кравченко Колода 12.800 6

  Художня гімнастикаРедагувати

Індивідуальні змагання
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Стрічка Обруч М'яч Булави Всього Місце Стрічка Обруч М'яч Булави Всього Місце
Вікторія Шинкаренко Вільні справи 23.725 23.425 22.825 22.400 92.375 7 Q 23.175 22.325 22.050 23.450 91.000 8

  Стрибки на батутіРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Routine 1 Routine 2 Всього Місце Routine 1 Місце
Олександр Сатін Стрибки на батуті 28.100 40.200 68.300 2 Q 41.000  
Діана Ключник Стрибки на батуті 22.900 34.100 57.000 9 Не пройшла

30px ДзюдоРедагувати

Індивідуальні змагання
Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Півфінали Фінал Місце
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Дмитро Антанов -55 кг BYE   Пулкрабек (CZE)
Поразка 001-020
Втішний бій
  Basile (ITA)
Перемога 001-000
Бій за третє місце
  Subash (IND)
Перемога 100-000
 
Ксенія Дарчук Дівчата' −78 kg BYE   Калдерон (GUA)
Перемога 010-000
  Kubin (GER)
Поразка 000-101
Бій за третє місце
  Туба (SRB)
Перемога 100-001
 
Команда
Команда Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Півфінали Фінал Місце
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Opposition
Результат
Нью-Йорк
  Кейтлін Бойссо (USA)
  Дмитро Атанов (UKR)
  Юланда Бакай (ALB)
  Метью Марсія Мачадо (BRA)
  Ділара Інкедаї (TUR)
  Генадій Претіватій (MDA)
  Міліса Савіч (BIH)
  Матея Глушак (SRB)
Змішана команда BYE Tokyo
Поразка 4-4 (2-3)
Не пройшов 5
Токіо
  Seul Bi Bae (KOR)
  Fabio Basile (ITA)
  Gaelle Nemorin (MRI)
  Patrik Ferreira Martins (AND)
  Rotem Shor (ISR)
  Кевін Фернандез (HON)
  Ксенія Дарчук (UKR)
  Batuhan Efemgil (TUR)
Змішана команда Paris
Перемога 5-3
New York
Перемога 4-4 (3-2)
Belgrade
Поразка 3-5
Не пройшов  

Modern pentathlon pictogram.svg Сучасне п'ятиборствоРедагувати

Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Комбіновано: біг/стрільба
(3000 м/лазерний пістолет)
Всього очок Фінальне місце
Результат Місце Очки Час Місце Очки Час Місце Очки
Юрій Федечко Індивідуальний залік 12-11 7 840 2:08.19 8 1264 11:38.74 14 2208 4312 12
Анастасія Спас Індивідуальний залік 16-7 3 1000 2:20.62 4 1116 12:43.95 6 1948 4064  
  Валері Лім (SIN)
  Юрій Федечко (UKR)
Мікст 36-56 21 720 2:04.24 8 1312 15:13.54 2 2428 4460 7
  Анастасія Спас (UKR)
  Ілля Шугаров (RUS)
Мікст 63-29 1 990 2:02.25 4 1336 15:42.32 9 2312 4638  

Rowing pictogram.svg Академічне веслуванняРедагувати

Спортсмен Дисципліна Зайїзди Втішні заїзди Півфінали Фінал Підсумкове місце
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Юрій Іванов Хлопці' Single Sculls 3:25.07 2 QR 3:33.14 1 QA/B 3:28.11 3 QA 3:27.98 6 6
Наталія Ковальова Дівчата' Single Sculls 3:48.47 3 QR 3:55.98 1 QA/B 3:53.58 2 QA 3:44.63 2  

Sailing pictogram.svg Вітрильний спортРедагувати

One Person Dinghy
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 M*
Бабич Бабич Byte CII 21 13 15 8 10 24 2 7 1 8 4 4 72 5
Sofiia Larycheva Byte CII 18 15 4 17 7 17 17 OCS 19 7 7 7 116 14

Shooting pictogram.svg СтрільбаРедагувати

Pistol
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Всього Місце
Денис Кушніров Пневматичний пістолет, 10 м 578 1 Q 98.3 676.3  
Гвинтівка
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Всього Місце
Сергій Куліш Пневматична гвинтівка, 10 м 591 3 Q 101.8 692.8  

Swimming pictogram.svg ПлаванняРедагувати

Спортсмени Дисципліна Heat Півфінал Фінал
Час Position Час Position Час Position
Андрій Говоров 50 м вільним стилем 22.62 1 Q 22.27 1 Q 22.35  
100 м вільним стилем 56.15 44 Не пройшов
50 м батерфляєм 23.67 1 Q 23.46 1 Q 23.64  
Андрій Ковбаса 50 м на спині 26.48 3 Q 26.58 5
100 м на спині 57.96 11 Q 57.35 7 Q 56.93 7
200 м на спині 2:07.11 12 Не пройшов
Дарина Зевіна 50 м на спині 29.79 4 Q 29.51 2 Q 29.34  
100 м на спині 1:02.55 2 Q 1:02.57 1 Q 1:01.51  
200 м на спині 2:15.12 4 Q 2:12.31  

Tennis pictogram.svg ТенісРедагувати

Singles
Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Чвертьфінали Півфінали Фінал Місце
Еліна Світоліна Дівчата' Singles   Friedsam (GER)
Перемога 2-1
(6-2, 4-6, 6-1)
  Gavrilova (RUS)
Поразка 0-2
(2-6, 3-6)
Не пройшов
Софія Ковалець Дівчата' Singles   Babos (HUN)
Поразка 0-2
(1-6, 2-6)
Consolation
  Radulovic (MNE)
Поразка 0-2
(wd)
Не пройшов
Doubles
Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Чвертьфінали Півфінали Фінал Місце
  Софія Ковалець (UKR)
  Еліна Світоліна (UKR)
Дівчата' Doubles   Royg (PAR)
  Ескеназі (ARG)
Перемога 2-1
(6-2, 4-6, [10-5])
  Gavrilova (RUS)
  Putintseva (RUS)
Поразка 0-2
(4-6, 4-6)
Не пройшов

Taekwondo pictogram.svg ТхеквондоРедагувати

Спортсмен Дисципліна Попередній
раунд
Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Максим Домінішин Хлопці' −73kg BYE   Tahir Gulec (GER)
Перемога 12-8
  Jin Hak Kim (KOR)
Поразка 4-6
Не пройшов  
Ірина Ромолданова Дівчата' −44kg   Марія Сильвія (TLS)
Перемога 12-0
  Сара Садек (BRN)
Перемога RSC R1 0:16
  Шукрона Шаріфова (TJK)
Перемога 3-0
  Анастасія Валуєва (RUS)
Поразка 1-7
 

Triathlon pictogram.svg ТріатлонРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Плавання (1.5 км) Trans 1 Велосипед (40 км) Trans 2 Біг (10 км) Всього Місце
Андрій Сіренко Individual 9:04 0:29 29:39 0:24 18:09 57:45.67 19
Mixed
Спортсмен Дисципліна Весь час спортсмена
(Плавання 250 м, Велосипед 7 км,
Біг 1.7 км)
Всього Group Час Місце
  Шарлота Ділдейл (BEL)
  Андрій Сіренко (UKR)
  Ракель Марфа Роча (POR)
  Діего Паз (ESP)
Змішана команда Relay
Europe 5
20:48
19:26
23:05
20:30
1:23:49.96 10

Weightlifting pictogram.svg Важка атлетикаРедагувати

Спортсмен Дисципліна Snatch Clean & Jerk Всього Місце
Костянтин Рева Хлопці' 85kg 145 175 320  
Тетяна Сирота Дівчата' +63kg 89 113 202 7

Wrestling pictogram.svg БоротьбаРедагувати

Вільна боротьба
Спортсмен Дисципліна Pools Фінал Місце
Groups Місце
Карина Станкова Дівчата' 70kg   Nemeth (HUN)
Перемога Туше
(3-0)
2 Поєдинок за третє місце
  Kushkenova (KAZ)
Перемога 2-0
(8-0, 5-1)
 
  Kuenz (AUT)
Перемога 2-0
(1-0, 3-0)
  Yeats (CAN)
Поразка 0-2
(1-3, 0-1)
Греко-римська боротьба
Спортсмен Дисципліна Pools Фінал Місце
Groups Місце
Oleksiy Zhabskyy Хлопці' 42kg   Bazarov (AZE)
Поразка 0-2
(0-7, 0-4)
2 Поєдинок за третє місце
  Baimaganbetov (KAZ)
Поразка 0-2
(0-2, 1-7)
4
  Пілей (ECU)
Перемога Туше
(7-1, 3-1)
Олександр Литвинов Хлопці' 58kg   Сулейманов (RUS)
Перемога 2-1
(0-7, 1-0, 1-0)
1   Аматов (MGL)
Поразка Туше
(0-2, 0-5)
 
  Грегорі (RSA)
Перемога 2-1
(2-0, 3-4, 2-1)
  Камарілло (MEX)
Перемога 2-1
(0-2, 1+-1, 1+-1)

ПриміткиРедагувати

ПосиланняРедагувати