Відкрити головне меню

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2004 (кваліфікація)

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2004, кваліфікація — відбірний етап чемпіонату Європи, що відбувся з 6 вересня 2002 по 11 жовтня 2003.

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2004 кваліфікація
Деталі турніру
Господар Німеччина Німеччина
Дата 6 вересня 2002 - 11 жовтня 2003
Кількість команд 48 (з УЄФА конфедерацій)
2002
2006

Група 1Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Франція 8 7 1 0 14 0 +14 22
  Кіпр 8 5 0 3 12 5 +7 15
  Ізраїль 8 3 1 4 6 11 −5 10
  Словенія 8 2 3 3 4 7 −3 9
  Мальта 8 0 1 7 0 13 −13 1
           
Кіпр   0–1 2–0 2–0 4–0
Франція   2–0 2–0 2–0 1–0
Ізраїль   0–3 0–3 3–0 0–0
Мальта   0–1 0–3 0–1 0–0
Словенія   2–0 0–0 1–2 1–0

Група 2Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Норвегія 8 6 1 1 19 4 +15 19
  Данія 8 6 1 1 24 3 +21 19
  Боснія і Герцеговина 8 4 1 3 6 10 −4 13
  Румунія 8 2 1 5 6 7 −1 7
  Люксембург 8 0 0 8 0 31 −31 0
           
Боснія і Герцеговина   0–3 1–0 1–3 2–1
Данія   3–0 9–0 2–0 0–0
Люксембург   0–1 0–6 0–5 0–2
Норвегія   0–0 3–0 5–0 2–1
Румунія   0–1 0–1 2–0 0–1

Група 3Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Чехія 8 6 0 2 17 4 +13 18
  Білорусь 8 6 0 2 11 6 +5 18
  Австрія 8 3 2 3 5 8 −3 11
  Нідерланди 8 1 4 3 6 10 −4 7
  Молдова 8 0 2 6 3 14 −11 2
           
Австрія   0–2 0–2 1–0 1–1
Білорусь   0–1 1–0 3–1 2–1
Чехія   3–1 3–0 3–0 1–2
Молдова   0–1 0–2 0–2 2–2
Нідерланди   0–0 0–1 0–3 0–0

Група 4Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Польща 8 6 2 0 24 6 +18 20
  Швеція 8 4 2 2 17 13 +4 14
  Угорщина 8 4 0 4 17 13 +4 12
  Латвія 8 3 0 5 11 16 −5 9
  Сан-Марино 8 1 0 7 8 29 −21 3
           
Угорщина   3–1 1–2 4–1 5–2
Латвія   2–0 0–2 4–1 0–4
Польща   3–2 3–0 7–0 1–1
Сан-Марино   1–2 0–2 1–5 1–5
Швеція   1–0 3–2 1–1 0–3*

(*) Шведам зараховано поразку 3-0.

Група 5Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Шотландія 6 4 1 1 10 6 +4 13
  Німеччина 6 4 1 1 11 5 +6 13
  Литва 6 3 0 3 10 10 0 9
  Ісландія 6 0 0 6 2 12 −10 0
         
Німеччина   1–0 1–0 0–1
Ісландія   1–3 1–2 0–2
Литва   1–4 3–0 2–1
Шотландія   2–2 1–0 3–2

Група 6Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Іспанія 8 6 1 1 16 2 +14 19
  Греція 8 3 3 2 10 7 +3 12
  Україна 8 2 5 1 8 5 +3 11
  Північна Ірландія 8 2 1 5 8 16 −8 7
  Вірменія 8 1 2 5 5 17 −12 5
           
Вірменія   0–0 2–0 0–2 1–1
Греція   2–1 0–1 1–0 0–0
Північна Ірландія   3–1 2–6 1–4 1–1
Іспанія   5–0 2–0 1–0 2–0
Україна   4–0 1–1 1–0 0–0

Група 7Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Туреччина 8 7 1 0 18 5 +13 22
  Португалія 8 6 0 2 20 11 +9 18
  Англія 8 3 2 3 14 10 +4 11
  Словаччина 8 2 0 6 9 16 −7 6
  Північна Македонія 8 0 1 7 4 23 −19 1
           
Англія   3–1 1–2 2–0 1–1
Північна Македонія   1–1 1–4 0–2 0–4
Португалія   4–2 1–0 4–1 1–2
Словаччина   0–4 5–1 0–2 0–1
Туреччина   1–0 3–0 4–2 2–1

Група 8Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Хорватія 6 3 2 1 9 4 +5 11
  Бельгія 6 3 1 2 10 8 +2 10
  Болгарія 6 3 1 2 7 8 −1 10
  Естонія 6 0 2 4 4 10 −6 2
         
Бельгія   3–1 0–2 4–2
Болгарія   2–1 1–3 1–0
Хорватія   1–1 0–1 3–1
Естонія   0–1 1–1 0–0

Група 9Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Італія 8 7 0 1 26 5 +21 21
  Сербія та Чорногорія 8 6 1 1 16 8 +8 19
  Фінляндія 8 3 2 3 11 9 +2 11
  Уельс 8 2 1 5 7 16 −9 7
  Азербайджан 8 0 0 8 0 22 −22 0
           
Азербайджан   0–1 0–3 0–2 0–1
Фінляндія   3–0 1–2 1–2 2–1
Італія   6–0 1–0 4–1 8–1
Сербія та Чорногорія   3–0 3–3 1–0 3–0
Уельс   3–0* 0–0 1–2 0–1

(*) Азербайджану зараховано поразку 3-0.

Група 10Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Швейцарія 8 6 1 1 12 6 +6 19
  Росія 8 5 0 3 14 8 +6 15
  Албанія 8 3 1 4 10 10 0 10
  Ірландія 8 2 2 4 8 11 −3 8
  Грузія 8 1 2 5 7 16 −9 5
           
Албанія   3–0 1–0 1–4 0–0
Грузія   3–1 1–1 0–3 0–2
Ірландія   0–3* 1–1 2–0 2–3
Росія   1–0 3–2 2–0 1–2
Швейцарія   2–1 2–0 0–2 1–0

(*) Ірландії зараховано поразку 3-0.

Збірні, що посіли 2 місця у групахРедагувати

Група І В Н П МЗ МП РМ О
Група 5   Німеччина 6 4 1 1 11 5 +6 13
Група 2   Данія 6 4 1 1 9 3 +6 13
Група 9   Сербія та Чорногорія 6 4 1 1 11 8 +3 13
Група 7   Португалія 6 4 0 2 15 10 +5 12
Група 3   Білорусь 6 4 0 2 6 5 +1 12
Група 4   Швеція 6 3 2 1 12 9 +3 11
Група 8   Бельгія 6 3 1 2 10 8 +2 10
Група 1   Кіпр 6 3 0 3 9 5 +4 9
Група 10   Росія 6 3 0 3 9 8 +1 9
Група 6   Греція 6 2 2 2 8 6 +2 8

Плей-офРедагувати

Матчі пройшли 14 та 15 листопада, матчі-відповіді 18 та 19 листопада 2003.

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Сербія та Чорногорія   5–4   Норвегія 5–1 0–3
Німеччина   2–1   Туреччина 1–0 1–1
Португалія   3–3 (4–1 п)   Франція 1–2 2–1
Данія   1–1 (ч)   Італія 1–1 0–0
Білорусь   5–1   Польща 1–1 4–0
Швеція   3–1   Іспанія 2–0 1–1
Швейцарія   3–3 (4–3 п)   Чехія 1–2 2–1
Хорватія   2–1   Шотландія 2–0 0–1

ПосиланняРедагувати