Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2002 (кваліфікація)

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2002, кваліфікація — відбірний етап чемпіонату Європи, що відбувся з 1 вересня 2000 по 27 жовтня 2001.

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2002 кваліфікація
Деталі турніру
Господар Швейцарія Швейцарія
Дата 1 вересня 2000 - 27 жовтня 2001
Кількість команд 47 (з УЄФА конфедерацій)
2000
2004

Група 1Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Швейцарія 8 4 4 0 22 10 +12 16
  Росія 8 4 3 1 23 9 +14 15
  Югославія 8 4 3 1 22 11 +11 15
  Словенія 8 2 2 4 10 10 0 8
  Люксембург 8 0 0 8 1 38 −37 0
  • Швейцарія 3-1 Росія
  • Люксембург 0-3 Югославія
  • Люксембург 1-5 Словенія
  • Словенія 0-0 Швейцарія
  • Росія 2-0 Люксембург
  • Югославія 3-3 Швейцарія
  • Росія 0-0 Словенія
  • Швейцарія 6-0 Люксембург
  • Словенія 1-2 Югославія
  • Югославія 2-2 Росія
  • Словенія 1-0 Люксембург
  • Росія 2-0 Югославія
  • Швейцарія 2-1 Словенія
  • Люксембург 0-10 Росія
  • Швейцарія 2-2 Югославія
  • Словенія 1-3 Росія
  • Люксембург 0-3 Швейцарія
  • Югославія 2-1 Словенія
  • Югославія 8-0 Люксембург
  • Росія 3-3 Швейцарія

Група 2Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Португалія 8 6 1 1 22 4 +18 19
  Нідерланди 8 5 2 1 20 7 +13 17
  Ірландія 8 4 1 3 10 7 +3 13
  Кіпр 8 3 0 5 9 17 −8 9
  Естонія 8 0 0 8 2 28 −26 0
  • Нідерланди 2-0 Ірландія
  • Естонія 1-3 Португалія
  • Кіпр 0-1 Нідерланди
  • Португалія 3-1 Ірландія
  • Нідерланди 1-1 Португалія
  • Ірландія 1-0 Естонія
  • Кіпр 0-1 Ірландія
  • Кіпр 3-1 Естонія
  • Португалія 3-0 Нідерланди
  • Нідерланди 4-2 Кіпр
  • Естонія 0-5 Нідерланди
  • Ірландія 0-1 Португалія
  • Естонія 0-3 Ірландія
  • Португалія 7-0 Кіпр
  • Естонія 0-3 Кіпр
  • Ірландія 1-1 Нідерланди
  • Кіпр 1-0 Португалія
  • Нідерланди 6-0 Естонія
  • Ірландія 3-0 Кіпр
  • Португалія 4-0 Естонія

Група 3Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Чехія 10 9 0 1 28 5 +23 27
  Болгарія 10 5 3 2 16 17 −1 18
  Данія 10 4 3 3 18 12 +6 15
  Ісландія 10 3 2 5 13 17 −4 11
  Північна Ірландія 10 2 2 6 12 21 −9 8
  Мальта 10 0 4 6 5 20 −15 4
  • Болгарія 1-0 Чехія
  • Ісландія 0-0 Данія
  • Північна Ірландія 1-1* Мальта
  • Болгарія 2-0 Мальта
  • Чехія 2-1 Ісландія
  • Північна Ірландія 0-3 Данія
  • Данія 2-2 Болгарія
  • Мальта 0-1 Чехія
  • Ісландія 2-5 Північна Ірландія
  • Мальта 0-0 Данія
  • Північна Ірландія 0-2 Чехія
  • Болгарія 1-0 Ісландія
  • Болгарія 2-0 Північна Ірландія
  • Чехія 3-0 Данія
  • Мальта 1-1 Ісландія
  • Данія 3-4 Чехія
  • Ісландія 3-0 Мальта
  • Північна Ірландія 1-1 Болгарія
  • Данія 3-0 Мальта
  • Ісландія 3-2 Болгарія
  • Чехія 4-0 Північна Ірландія
  • Данія 2-0 Північна Ірландія
  • Ісландія 0-1 Чехія
  • Мальта 2-2 Болгарія
  • Болгарія 3-1 Данія
  • Чехія 3-0 Мальта
  • Північна Ірландія 1-3 Ісландія
  • Данія 4-0 Ісландія
  • Мальта 2-2 Північна Ірландія
  • Чехія 8-0 Болгарія

(*) Мальті зарахована поразка 3-0 за участь дискваліфікованого гравця.

Група 4Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Туреччина 10 7 2 1 19 6 +13 23
  Швеція 10 5 4 1 19 6 +13 19
  Словаччина 10 4 4 2 13 7 +6 16
  Молдова 10 2 3 5 6 13 −7 9
  Азербайджан 10 2 3 5 4 17 −13 9
  Північна Македонія 10 1 2 7 6 18 −12 5
  • Азербайджан 0-5 Швеція
  • Туреччина 1-0 Молдова
  • Словаччина 2-0 Македонія
  • Молдова 0-3 Словаччина
  • Македонія 1-2 Азербайджан
  • Швеція 0-0 Туреччина
  • Молдова 3-0 Македонія
  • Азербайджан 1-2 Туреччина
  • Словаччина 1-1 Швеція
  • Туреччина 0-1 Словаччина
  • Швеція 2-0 Македонія
  • Азербайджан 0-0 Молдова
  • Македонія 1-4 Туреччина
  • Словаччина 5-0 Азербайджан
  • Молдова 0-2 Швеція
  • Туреччина 3-0 Азербайджан
  • Швеція 4-0 Словаччина
  • Македонія 2-0 Молдова
  • Туреччина 2-0 Македонія
  • Азербайджан 0-0 Словаччина
  • Швеція 3-0 Молдова
  • Словаччина 0-1 Туреччина
  • Молдова 1-0 Азербайджан
  • Македонія 1-1 Швеція
  • Туреччина 4-1 Швеція
  • Азербайджан 1-0 Македонія
  • Словаччина 0-0 Молдова
  • Молдова 2-2 Туреччина
  • Швеція 0-0 Азербайджан
  • Македонія 1-1 Словаччина

Група 5Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Україна 10 6 1 3 14 13 +1 19
  Польща 10 5 3 2 20 14 +6 18
  Норвегія 10 6 0 4 21 12 +9 18
  Білорусь 10 5 1 4 21 14 +7 16
  Вірменія 10 4 2 4 10 15 −5 14
  Уельс 10 0 1 9 4 22 −18 1
             
Вірменія   1–0 2–0 2–0 1–2 1–0
Білорусь   5–0 1–0 3–3 1–2 4–1
Норвегія   5–1 5–1 1–2 3–1 2–0
Польща   1–1 0–4 3–0 3–0 2–1
Україна   1–0 1–0 1–3 2–2 1–0
Уельс   1–1 1–2 0–2 0–4 0–3

Група 6Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Бельгія 6 4 1 1 8 2 +6 13
  Хорватія 6 3 2 1 9 6 +3 11
  Шотландія 6 2 2 2 6 6 0 8
  Латвія 6 0 1 5 3 12 −9 1
  • Латвія 1-3 Шотландія
  • Бельгія 2-1 Хорватія
  • Латвія 0-2 Бельгія
  • Хорватія 3-1 Шотландія
  • Хорватія 2-1 Латвія
  • Шотландія 0-1 Бельгія
  • Бельгія 3-0 Латвія
  • Латвія 1-1 Хорватія
  • Шотландія 0-1 Хорватія
  • Бельгія 0-0 Шотландія
  • Хорватія 1-0 Бельгія
  • Шотландія 1-0 Латвія

Група 7Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Франція 8 6 2 0 16 6 +10 20
  Іспанія 8 5 1 2 13 7 +6 16
  Ізраїль 8 4 0 4 16 13 +3 12
  Австрія 8 2 2 4 7 14 −7 8
  Боснія і Герцеговина 8 0 1 7 5 17 −12 1
  • Боснія і Герцеговина 0-2 Іспанія
  • Франція 3-0 Ізраїль
  • Франція 2-1 Австрія
  • Іспанія 1-0 Ізраїль
  • Австрія 2-1 Іспанія
  • Ізраїль 2-1 Боснія і Герцеговина
  • Боснія і Герцеговина 0-1 Франція
  • Ізраїль 3-4 Франція
  • Боснія і Герцеговина 0-0 Австрія
  • Іспанія 1-1 Франція
  • Австрія 0-2 Ізраїль
  • Австрія 1-1 Франція
  • Іспанія 5-1 Боснія і Герцеговина
  • Ізраїль 0-1 Іспанія
  • Іспанія 2-0 Австрія
  • Боснія і Герцеговина 2-4 Ізраїль
  • Австрія 2-1 Боснія і Герцеговина
  • Франція 3-0 Іспанія
  • Франція 1-0 Боснія і Герцеговина
  • Ізраїль 5-1 Австрія

Група 8Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Італія 8 6 1 1 14 5 +9 19
  Румунія 8 5 1 2 13 5 +8 16
  Угорщина 8 5 0 3 12 9 +3 15
  Литва 8 2 0 6 5 17 −12 6
  Грузія 8 1 0 7 9 17 −8 3
  • Румунія 2-0* Литва
  • Угорщина 0-3 Італія
  • Литва 2-1 Грузія
  • Італія 1-1 Румунія
  • Литва 0-1 Угорщина
  • Італія 3-2 Грузія
  • Угорщина 4-1 Литва
  • Румунія 0-1 Італія
  • Грузія 0-3 Румунія
  • Італія 1-0 Литва
  • Румунія 1-0 Угорщина
  • Грузія 0-2 Італія
  • Литва 1-0 Румунія
  • Угорщина 2-1 Грузія
  • Грузія 0-2 Угорщина
  • Литва 0-3 Італія
  • Угорщина 1-3 Румунія
  • Грузія 4-1 Литва
  • Італія 0-2 Угорщина
  • Румунія 2-1 Грузія

(*) Литовцям зараховано поразку 3-0 за участь дискваліфікованого гравця.

Група 9Редагувати

І В Н П МЗ МП РМ О
  Англія 8 5 2 1 18 8 +10 17
  Греція 8 5 1 2 14 6 +8 16
  Німеччина 8 5 1 2 18 7 +11 16
  Фінляндія 8 1 1 6 7 20 −13 4
  Албанія 8 1 1 6 3 19 −16 4
  • Фінляндія 3-0 Албанія
  • Німеччина 2-1 Греція
  • Англія 1-1 Німеччина
  • Греція 3-1 Фінляндія
  • Фінляндія 2-2 Англія
  • Албанія 0-1 Греція
  • Німеччина 8-0 Албанія
  • Англія 4-0 Фінляндія
  • Албанія 0-1 Англія
  • Греція 2-0 Німеччина
  • Фінляндія 1-3 Німеччина
  • Греція 0-0 Албанія
  • Греція 3-1 Англія
  • Албанія 0-1 Німеччина
  • Німеччина 1-2 Англія
  • Албанія 3-0 Фінляндія
  • Англія 5-0 Албанія
  • Фінляндія 0-3 Греція
  • Англія 2-1 Греція
  • Німеччина 2-0 Фінляндія

Збірні, що посіли 2 місця у групахРедагувати

Група І В Н П МЗ МП РМ О
Група 9   Греція 6 4 0 2 14 6 +8 12
Група 4   Швеція 6 3 2 1 11 5 +6 11
Група 5   Польща 6 3 2 1 13 10 +3 11
Група 6   Хорватія 6 3 2 1 9 6 +3 11
Група 2   Нідерланди 6 3 2 1 9 7 +2 11
Група 8   Румунія 6 3 1 2 8 4 +4 10
Група 7   Іспанія 6 3 1 2 6 6 0 10
Група 3   Болгарія 6 3 1 2 9 14 −5 10
Група 1   Росія 6 2 3 1 11 9 +2 9

Плей-офРедагувати

Матчі пройшли 9 та 10 листопада, матчі-відповіді 13 та 14 листопада 2001.

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Швеція   3–4   Бельгія 3–2 0–2
Греція   4–2   Туреччина 3–0 1–2
Нідерланди   2–3   Англія 2–2 0–1
Іспанія   2–2 (ч)   Португалія 2–1 0–1
Хорватія   1–1 (ч)   Чехія 1–1 0–0
Польща   2–5   Італія 2–5 0–0
Румунія   0–5   Франція 0–1 0–4
Україна   2–4   Швейцарія 1–2 1–2

ПосиланняРедагувати