Кубок світу з біатлону 2016–17 – етап 8

Кубок світу
попередній2016–17наступний
Чоловіки

Загальний | Спринт | Персьют | Мас-старт | Індивідуальна | Естафета

Змішана естафета
Жінки

Загальний | Спринт | Персьют | Мас-старт | Індивідуальна | Естафета

Етапи

Естерсунд | Поклюка | Нове Место | Обергоф |
Рупольдінг | Антерсельва | Пхьончхан | Контіолагті | Голменколлен

Чемпіонат світу

Восьомий етап Кубка світу з біатлону 2016—17 відбувався в фінському Контіолагті з 10 по 12 березня 2017 року. Етап було перенесено з російської Тюмені. До програми етапу входило 6 гонок: спринт та гонка переслідування у чоловіків та жінок, та дві змішані естафети.

МедалістиРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Спринт 10 км Мартен Фуркад
  Франція
22:17.0
(0+1)
Ондрей Моравець
  Чехія
22:17.6
(0+0)
Еміль Гегле Свендсен
  Норвегія
22:26.4
(0+0)
Переслідування 12,5 км Арнд Пайффер
  Німеччина
30:35.0
(0+0+0+0)
Зімон Едер
  Австрія
30:35.3
(0+0+1+1)
Еміль Гегле Свендсен
  Норвегія
30:37.3
(0+0+1+1)

ЖінкиРедагувати

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Спринт, 7,5 км Тіріл Екгофф
  Норвегія
19:18.4
(0+0)
Лаура Дальмаєр
  Німеччина
19:36.7
(0+1)
Дарія Домрачева
  Білорусь
19:38.8
(0+0)
Переслідування 10 км Лаура Дальмаєр
  Німеччина
29:54.4
(0+1+0+0)
Марі Дорен-Абер
  Франція
30:10.9
(1+0+0+1)
Ліза Вітоцці
  Італія
30:14.3
(0+1+0+0)

Змішані естафетиРедагувати

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Одиночна змішана естафета
Протокол [Архівовано 12 березня 2017 у Wayback Machine.]
  Австрія
Ліза Тереза Гаузер
Сімон Едер
31:35.1
(0+0) (0+2)
(0+0) (0+1)
(0+0) (0+2)
(0+0) (0+0)
  США
Сюзан Данклі
Ловелл Бейлі
32:07.9
(0+0) (0+0)
(0+0) (0+2)
(0+0) (0+2)
(0+0) (0+1)
  Німеччина
Лаура Дальмаєр
Роман Рес
32:08.4
(0+1) (0+0)
(0+0) (0+2)
(0+1) (0+2)
(0+0) (0+0)
Класична змішана естафета
Протокол [Архівовано 12 березня 2017 у Wayback Machine.]
  Франція
Марі Дорен-Абер
Анаїс Бескон
Сімон Детьє
Кентен Фійон Майє
1:11:34.5
(0+0) (0+1)
(0+0) (0+1)
(0+2) (0+2)
(0+1) (0+2)
  Німеччина
Надін Горхлер
Марен Гаммершмідт
Бенедикт Долль
Арнд Пайффер
1:11:45.5
(0+1) (0+1)
(0+2) (0+0)
(0+1) (0+2)
(0+1) (0+2)
  Україна
Ірина Варвинець
Ольга Абрамова
Сергій Семенов
Дмитро Підручний
1:12:01.6
(0+0) (0+0)
(0+3) (0+0)
(0+0) (0+1)
(0+1) (0+1)