Кубок Швеції з футболу 2015—2016

Кубок Швеції з футболу 2015—2016 — 60-й розіграш кубкового футбольного турніру у Швеції. Титул вперше здобув «Геккен» (Гетеборг).

Кубок Швеції 2015—2016
Подробиці
Дата проведення 15 серпня 2015 - 5 травня 2016
Кількість учасників 112
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон «Геккен» (Гетеборг) (1-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Мальме ФФ
Статистика
Зіграно матчів 118
Забито голів 427 (3.62 за матч)
Відвідуваність
(всього)
172 365  (1461 за гру)

КалендарРедагувати

Раунд Дата Клуби Ліга та представництво
Кваліфікація червень 2015 112 Дивізіон 1 (3 команди)
Дивізіон 2 (4 команди)
Дивізіон 3 (2 команди)
Дивізіон 4 (8 команд)
Дивізіон 5 (1 команда)
Перший раунд 9 червня — 5 серпня 2015 96 Дивізіон 1 (17 команд)
Дивізіон 2 (25 команд)
Дивізіон 3 (10 команд)
Дивізіон 4 (10 команд)
Другий раунд 19 — 26 серпня 2015 32 Аллсвенскан
Супереттан
Груповий етап 20 лютого — 6 березня 2016 32 відсутні
Чвертьфінали 12-15 березня 2016 8 відсутні
Півфінали березень 2016 4 відсутні
Фінал травень 2016 2 відсутні

Другий раундРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
19 серпня 2015
Тенгульт (4) 2 - 0 М'єльбю (2)
Крістіанстадс (3) 1 - 6 ІФК Гетеборг
Гускварна ФФ (3) 2 - 3 «Геккен»
Гелльвікен (3) 0 - 2 Енгельгольм ФФ (2)
Оскарсгамнс (3) 0 - 1 Єнчепінг Седра (2)
Ескілсмайн (3) 1 - 2 Варбергс БоІС (2)
Гернесанд (4) 1 - 3 «Сиріанска» (2)
ТоренГруппен (4) 0 - 4 Єфле
Седергамнс (4) 1 - 2 Естерсунд ФК (2)
Еншеде (4) 0 - 4 ГІФ Сундсвалль
Норртельє (4) 0 - 3 «Еребру»
ФК Тролльгеттан (4) 4 - 3 (овр) Утсіктенс (2)
Ергрюте СК (3) 0 - 2 (овр) ІФК Вернаму (2)
Гіттарпс ІК (5) 0 - 3 Юнгшиле СК (2)
ІК Браге (3) 0 - 2 «Фрей» (2)
Сомаліска (6) 0 - 1 «Ельфсборг»
Нака (4) 1 - 2 Сіріус (Уппсала) (2)
Гите (4) 2 - 4 (овр) Дегерфорс ІФ (2)
Соллентуна (4) 1 - 2 Ассиріска ФФ (2)
Екере (4) 0 - 6 АІК
20 серпня 2015
Торсторпс ІФ (6) 1 - 5 «Юргорден»
Ассиріска БК (4) 0 - 4 Фалькенбергс ФФ
«Сильвія» (Норрчепінг) (4) 0 - 3 Броммапойкарна (2)
«Норрбю» (3) 2 - 2 (3-3 овр)
(5-6 пен.)
ГАІС (2)
Лунден (5) 1 - 8 Гельсінгборг ІФ
Карлстад Юнайтед (3) 2 - 3 «Гаммарбю»
Акрополіс (3) 0 - 5 ІФК Норрчепінг
Треллеборг ФФ (3) 1 - 2 Гальмстад БК
«Гальмія» (3) 1 - 1 (1-1 овр)
(2-4 пен.)
Кальмар ФФ
Вестерос СК (3) 2 - 2 (3-3 овр)
(3-4 пен.)
Юнайтед (Уппландс-Весбю) (2)
26 серпня 2015
«Форвард» (Еребру) (3) 2 - 1 Отвідабергс ФФ
8 листопада 2015
Йотене ІФ (5) 0-5 Мальме ФФ

Груповий етапРедагувати

1 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. ІФК Норрчепінг 3 2 1 0 6 1 +5 7
2. «Єнчепінг Седра» (Єнчепінг) (2) 3 1 1 1 2 2 0 4
3. Естерсунд ФК (2) 3 1 0 2 3 5 −2 3
4. «Юнайтед» (Уппландс-Весбю) (2) 3 1 0 2 1 4 −3 3
НОР ЄНЧ ЮНА ЕСТ
ІФК Норрчепінг 1:1 1:0 4:0
«Єнчепінг Седра» (Єнчепінг) (2) 1:1 0:1 1:0
«Юнайтед» (Уппландс-Весбю) (2) 0:1 1:0 0:3
Естерсунд ФК (2) 0:4 0:1 3:0

2 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Гальмстад БК 3 2 0 1 5 3 +2 6
2. ІФК Гетеборг 3 1 2 0 5 2 +3 5
3. «Фрей» (Стокгольм) (2) 3 0 2 1 2 4 −2 2
4. Дегерфорс ІФ (2) 3 0 2 1 2 5 −3 2
ГЕТ ГАЛ ДЕГ ФРЕ
ІФК Гетеборг 3:0 1:1 1:1
Гальмстад БК 0:3 3:0 2:0
Дегерфорс ІФ (2) 1:1 0:3 1:1
«Фрей» (Стокгольм) (2) 1:1 0:2 1:1

3 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. АІК Стокгольм 3 3 0 0 10 2 +8 9
2. Фалькенбергс ФФ 3 1 1 1 4 3 +1 4
3. Варбергс БоІС (2) 3 1 1 1 3 3 0 4
4. Тенгульт ІФ (4) 3 0 0 3 0 9 −9 0
АІК ФАЛ ВАС ТЕН
АІК Стокгольм 2:1 2:1 6:0
Фалькенбергс ФФ 1:2 1:1 2:0
Варбергс БоІС (2) 1:2 1:1 1:0
Тенгульт ІФ (4) 0:6 0:2 0:1

4 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Кальмар ФФ 3 3 0 0 6 2 +4 9
2. «Ельфсборг» (Бурос) 3 1 1 1 6 6 0 4
3. «Ассиріска» (Седертельє) (2) 3 1 0 2 4 6 −2 3
4. ІФК Вернаму (2) 3 0 1 2 4 5 −1 1
ЕЛЬ КАЛ АСС ВЕР
«Ельфсборг» (Бурос) 0:1 3:2 3:3
Кальмар ФФ 1:0 3:1 2:1
«Ассиріска» (Седертельє) (2) 2:3 1:3 1:0
ІФК Вернаму (2) 3:3 1:2 0:1

5 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Мальме ФФ 3 3 0 0 10 2 +8 9
2. «Сіріус» (Уппсала) (2) 3 1 1 1 3 3 0 4
3. ГІФ Сундсвалль 3 1 0 2 1 5 −4 3
4. Енгельгольм ФФ (2) 3 0 1 2 2 6 −4 1
МАЛ СУН СІР ЕНГ
Мальме ФФ 4:0 2:1 4:1
ГІФ Сундсвалль 0:4 0:1 1:0
«Сіріус» (Уппсала) (2) 1:2 1:0 1:1
Енгельгольм ФФ (2) 1:4 0:1 1:1

6 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. «Гаммарбю» (Стокгольм) 3 2 1 0 7 3 +4 7
2. «Сиріанска» (Седертельє) (2) 3 2 1 0 2 0 +2 7
3. «Юргорден» (Стокгольм) 3 1 0 2 3 5 −2 3
4. Юнгшиле СК (2) 3 0 0 3 3 7 −4 0
ЮРГ ГАМ ЮНГ СИР
«Юргорден» (Стокгольм) 1:3 2:1 0:1
«Гаммарбю» (Стокгольм) 3:1 4:2 0:0
Юнгшиле СК (2) 1:2 2:4 0:1
«Сиріанска» (Седертельє) (2) 1:0 0:0 1:0

7 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. «Геккен» (Гетеборг) 3 2 1 0 10 2 +8 7
2. ФК Тролльгеттан (4) 3 1 1 1 5 8 −3 4
3. «Єфле» (Євле) 3 1 0 2 5 8 −3 3
4. «Броммапойкарна» (Стокгольм) (2) 3 0 2 1 3 5 −2 2
ГЕК ЄФЛ БРО ТРО
«Геккен» (Гетеборг) 4:0 0:0 6:2
«Єфле» (Євле) 0:4 4:2 1:2
«Броммапойкарна» (Стокгольм) (2) 0:0 2:4 1:1
ФК Тролльгеттан (4) 2:6 2:1 1:1

8 групаРедагувати

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Гельсінгборг ІФ 3 2 1 0 5 2 +3 7
2. Еребру СК 3 1 2 0 6 4 +2 5
3. «Форвард» (Еребру) (3) 3 1 1 1 7 4 +3 4
4. ГАІС Гетеборг (2) 3 0 0 3 3 11 −8 0
ГЕЛ ЕРЕ ГАІ ФОР
Гельсінгборг ІФ 1:1 3:1 1:0
Еребру СК 1:1 3:1 2:2
ГАІС Гетеборг (2) 1:3 1:3 1:5
«Форвард» (Еребру) (3) 0:1 2:2 5:1

ЧвертьфіналиРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
12 березня 2016
«Геккен» (Гетеборг) 1:0 Гальмстадс БК
13 березня 2016
Мальме ФФ 1:0 ІФК Норрчепінг
Кальмар ФФ 0:0 дч
пен. 5:4
Гельсінгборгс ІФ
15 березня 2016
АІК Стокгольм 1:1 дч
пен. 2:4
«Гаммарбю» (Стокгольм)

ПівфіналиРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
19 березня 2016
Кальмар ФФ 2:3 Мальме ФФ
20 березня 2016
«Гаммарбю» (Стокгольм) 2:3 «Геккен» (Гетеборг)

ФіналРедагувати

5 травня 2016
15:30 (CET)
Мальме ФФ 2:2 дч пен. 5:6 «Геккен» (Гетеборг)
Протокол
Севедж   61'
Мохаммед   66'
Сведбанк, Мальме
Глядачів: 22 302
Арбітр: Андреас Екберг
    Пенальті  
Молінс  
Сана  
Бергет  
Крістіансен  
Ракіп  
Арнасон  
Тіннергольм  
5:6 Севедж  
Маконделе  
Густафсон  
Мохаммед  
Паулінью  
Арківу  
Сандберг  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
В 1   Юган Віланд
З 2   Па Конате
З 3   Антон Тіннергольм
З 21   Карі Арнасон
З 31   Франц Брорссон
ПЗ 6   Оскар Левицкі   51'
ПЗ 7   Андерс Крістіансен
ПЗ 19   Магнус Ейкрем   79'
ПЗ 23   Йо-Інге Бергет   45+2'
Н 9   Маркус Росенберг (к)   45+1'   64'
Н 24   Відар Ерн К'яртанссон   100'
Запасні:
В 29   Фредрік Андерссон
З 13   Йосімар Йотун
З 25   Феліпе Карвальйо
ПЗ 8   Енох Кофі Аду
ПЗ 5   Ердаль Ракіп   64'
ПЗ 22   Тобіас Сана   117'   79'
ПЗ 10   Гільєрмо Молінс   100'
Головний тренер:
  Алан Кун
В 26   Петер Абрахамссон
З 3   Ясмін Судич
З 5   Еміл Ваглстрем
З 15   Карі Арківуо   43'
З 23   Сімон Сандберг
ПЗ 12   Мохаммед Абубакарі   90'
ПЗ 14   Мартін Ерікссон (к)   62'
ПЗ 21   Насіру Мохаммед   33'
ПЗ 22   Самуель Густафсон   117'
Н 8   Демба Севедж
Н 18   Александер Єремєєфф   45'   91'
Запасні:
В 1   Крістофер Келквіст
З 13   Баба Менса
З 25   Ерзон Бінаку
З 27   Йоель Андерссон
ПЗ 7   Нілс Ворторен
ПЗ 24   Рене Маконделе   90'
ПЗ 28   Адам Андерссон
Н 10   Паулінью   62'
Н 19   Джон Овоері   91'
Головний тренер:
  Петер Ґергардссон

ПосиланняРедагувати