Відкрити головне меню

Кубок УЄФА 1996–1997 — двадцять шостий розіграш Кубка УЄФА, у якому перемогу здобув німецький клуб «Шальке», після двоматчевого фіналу перемігши у серії пенальті італійський «Інтернаціонале».

1996—1997 Кубок УЄФА
Дата 17 липня 1996 —
21 травня 1997
Призери
Переможець Gold medal blank.svg Німеччина «Шальке» (1-й титул)
Фіналіст Silver medal blank.svg Італія «Інтернаціонале»
Статистика турніру
Найкращий бомбардир(и) Італія Мауріціо Ганц
(8 голів)

В сезоні 1996-97 Кубок УЄФА востаннє розіграли у двохматчевому фіналі. Після цього почали проводити один фінальний матч на нейтральному полі.

Зміст

Попередній раундРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Динамо (Тбілісі)   6–2   Гревенмахер 4–0 2–2
Динамо-93 (Мінськ)   4–2   Тилігул-Тирас 3–1 1–1
Динамо (Загреб)   10–2   Тирана 4–0 6–2
Сліма Вондерерс   4–3   Маргветі 1–3 3–0
Джаз   4–1   Гота 3–1 1–0
Гориця   1–3   Вардар 0–1 1–2
Анортосіс   6–2   Ширак 4–0 2–2
Портадаун   1–5   Войводина 0–1 1–4
Пюнік   5–6   ГІК 3–1 2–5 (дч)
Лантана   2–1   Вестманнаейя 2–1 0–0
Богеміан   1–1 (ч)   Динамо (Мінськ) 1–1 0–0
Бейтар (Єрусалим)   8–2   Флоріана 3–1 5–1
Женесс   2–7   Легія 2–4 0–3
Славія (Софія)   5–4   Інкарас 4–3 1–1
Акранес   2–1   Сілекс 2–0 0–1
Нефтчі   2–7   Локомотив (Софія) 2–1 0–6
Акранес   1–7   Сконто 1–4 0–3
Зімбру   1–6   Хайдук 0–4 1–2
Б71   3–9   АПОЕЛ 1–5 2–4
Баррі Таун   2–1   Дінабург 0–0 2–1
Жальгіріс   3–2   Крузейдерс 2–0 1–2
Теута   2–6   Кошице 1–4 1–2
Гака   3–2   Флора 2–2 1–0
Бечей   0–2   Мура 0–0 0–2
Гутник   11–2   Хазрі 9–0 2–2
Маккабі (Хайфа)   1–4   Партизан 0–1 1–3
Сент-Патрікс Атлетік   3–5   Слован (Братислава) 3–4 0–1

Кваліфікаційний раундРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Динамо (Москва)   4–2   Джаз 1–1 3–1
Рапід (Бухарест)   2–0   Локомотив (Софія) 1–0 1–0
Анортосіс   1–6   Ксамакс 1–2 0–4
Гальмстад   1–0   Вардар 0–0 1–0
Грацер   7–1   Войводина 2–0 5–1
Легія   4–1   Гака 3–0 1–1
Іракліс   1–3   АПОЕЛ 0–1 1–2
Гельсінгборг   4–1   Динамо-93 (Мінськ) 1–1 3–0
Акранес   1–6   ЦСКА (Москва) 0–2 1–4
Сліма Вондерерс   1–9   Оденсе 0–2 1–7
Жальгіріс   4–5   Абердин 1–4 3–1
БВСК   4–4 (пен. 2–4)   Баррі Таун 3–1 1–3
Сігма   2–3   Гутник 1–0 1–3
Слован (Братислава)   3–5   Трабзонспор 2–1 1–4
Партизан   0–1   Націонал (Бухарест) 0–0 0–1
Арау   4–2   Лантана 4–0 0–2
Кроація (Загреб)   3–3 (ч)   Спартак (Москва) 3–1 0–2
Славія (Софія)   2–5   Тіроль 1–1 1–4
Хайдук   1–2   Торпедо (Москва) 1–0 0–2
Бейтар (Єрусалим)   2–7   Буде-Глімт 1–5 1–2
Люнгбю   2–0   Мура 0–0 2–0
Кошице   0–1   Селтік 0–0 0–1
ГІК   2–4   Чорноморець 2–2 0–2
Динамо (Тбілісі)   2–1   Молде 2–1 0–0
Сконто   1–4   Мальме 0–3 1–1
Динамо (Мінськ)   2–3   Бешикташ 2–1 0–2

Перший раундРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
ЦСКА (Москва)   1–2   Феєнорд 0–1 1–1
Ференцварош   5–3   Олімпіакос 3–1 2–2
Мальме   2–5   Славія (Прага) 1–2 1–3
Моленбек   0–3   Бешикташ 0–0 0–3
Селтік   0–4   Гамбург 0–2 0–2
Чорноморець   0–2   Націонал (Бухарест) 0–0 0–2
Тіроль   0–1   Мец 0–0 0–1
Брондбю   7–0   Арау 5–0 2–0
Брюгге   3–1   Люнгбю 1–1 2–0
Оденсе   4–4 (ч)   Боавішта 2–3 2–1
Валенсія   3–1   Баварія 3–0 0–1
Рома   6–1   Динамо (Москва) 3–0 3–1
Динамо (Київ)   1–2   Ксамакс 0–0 1–2
Шальке   5–2   Рода (Керкраде) 3–0 2–2
Ланс   1–2   Лаціо 0–1 1–1
Генгам   1–4   Інтернаціонале 0–3 1–1
Абердин   6–4   Баррі Таун 3–1 3–3
Монпельє   1–2   Спортінг 1–1 0–1
Буде-Глімт   2–5   Трабзонспор 1–2 1–3
АПОЕЛ   2–3   Еспаньйол 2–2 0–1
Астон Вілла   1–1 (ч)   Гельсінгборг 1–1 0–0
Беєрсхот   3–3 (ч)   Грацер 3–1 0–2
Ньюкасл Юнайтед   5–2   Гальмстад 4–0 1–2
Аланія   2–5   Андерлехт 2–1 0–4
Парма   2–3   Віторія (Гімарайнш) 2–1 0–2
Торпедо (Москва)   1–2   Динамо (Тбілісі) 0–1 1–1
Тенерифе   4–3   Маккабі (Тель-Авів) 3–2 1–1
Арсенал   4–6   Боруссія (М) 2–3 2–3
Гутник   1–4   Монако 0–1 1–3
Спартак (Москва)   5–3   Сількеборг 3–2 2–1
Панатінаїкос   4–4 (ч)   Легія 4–2 0–2
Рапід (Бухарест)   2–4   Карлсруе 1–0 1–4

Другй раундРедагувати

Третій раундРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Брондбю   6–3   Карлсруе 1–3 5–0
Брюгге   2–3   Шальке 2–1 0–2
Монако   5–0   Гамбург 3–0 2–0
Гельсінгборг   0–1   Андерлехт 0–0 0–1
Валенсія   5–3   Бешикташ 3–1 2–2
Мец   1–3   Ньюкасл Юнайтед 1–1 0–2
Інтернаціонале   7–1   Боавішта 5–1 2–0
Тенерифе   4–2   Феєнорд 0–0 4–2

ЧвертьфіналиРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Ньюкасл Юнайтед   0–4   Монако 0–1 0–3
Андерлехт   2–3   Інтернаціонале 1–1 1–2
Шальке   3–1   Валенсія 2–0 1–1
Тенерифе   2–1   Брондбю 0–1 2–0 (дч)

ПівфіналиРедагувати

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Інтернаціонале   3–2   Монако 3–1 0–1
Тенерифе   1–2   Шальке 1–0 0–2 (дч)

ФіналРедагувати

БомбардириРедагувати

ПриміткиРедагувати

ПосиланняРедагувати