Bank of the West Classic 2007, одиночний розряд

Кім Клейстерс була чинною чемпіонкою, але не брала участі через завершення кар'єри в квітні.

Bank of the West Classic 2007, одиночний розряд
Bank of the West Classic 2007
Переможець Росія Анна Чакветадзе
Фіналіст Індія Саня Мірза
Рахунок фіналу 6–3, 6–2
Дисципліни
одиночний розряд парний розряд
← 2006 · Bank of the West Classic · 2008 →
Докладніше: Bank of the West Classic 2007

Анна Чакветадзе виграла титул, у фіналі перемігши Саню Мірзу з рахунком.

Сіяні гравчиніРедагувати

Перші четверо сіяних тенісисток виходять без боротьби в друге коло.

  1.   Анна Чакветадзе (переможниця)
  2.   Маріон Бартолі (2-ге коло)
  3.   Даніела Гантухова (півфінал)
  4.   Патті Шнідер (чвертьфінал)
  5.   Шахар Пеєр (2-ге коло)
  6.   Татьяна Головін (2-ге коло)
  7.   Катарина Среботнік (чвертьфінал)
  8.   Сібіль Баммер (півфінал)

СіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частинаРедагувати

  Півфінали Фінал
                         
  1    Анна Чакветадзе 66 6 6  
3    Даніела Гантухова 78 3 2  
  1    Анна Чакветадзе 6 6  
       Саня Мірза 3 2  
     Саня Мірза 6 5 6
  8    Сібіль Баммер 2 7 3  

Верхня половинаРедагувати

Перше коло   Друге коло   Чвертьфінали   Півфінали
            
               1    А Чакветадзе 6 6    
WC    А Лю 6 5 1        Е Даніліду 4 1    
     Е Даніліду 4 7 6       1    А Чакветадзе 4 6 6  
     В Азаренко 6 5 4       7    К Среботнік 6 2 2  
     М Кириленко 3 7 6          М Кириленко 0 65  
     О Пучкова 3 4     7    К Среботнік 6 77    
7    К Среботнік 6 6         1    А Чакветадзе 66 6 6
                 3    Д Гантухова 78 3 2
               3    Д Гантухова 6 6    
     П Шуай 6 6          П Шуай 4 2    
     О Бовіна 3 4         3    Д Гантухова 7 6  
Q    О Говорцова 6 6         Q    О Говорцова 5 3    
WC    К Кастаньйо 4 2       Q    О Говорцова 4 7 6
Q    К Пен 65 2     5    Ш Пеєр 6 5 2  
5    Ш Пеєр 77 6    

Нижня половинаРедагувати

Перше коло   Друге коло   Чвертьфінали   Півфінали
6    Т Головін 6 6    
Q    В Кутузова 2 2       6    Т Головін 4 1    
     А Морігамі 6 5 65        С Мірза 6 6    
     С Мірза 4 7 77            С Мірза 77 6    
     Ю Вакуленко 6 3 2       4    П Шнідер 62 1    
Q    Я Шведова 3 6 6     Q    Я Шведова 5 2  
             4    П Шнідер 7 6    
                      С Мірза 6 5 6
8    С Баммер 6 6         8    С Баммер 2 7 3
     А Суґіяма 4 2       8    С Баммер 6 6    
     М Ту 7 6          М Ту 4 2    
     М Шонессі 63 1         8    С Баммер 6 6  
WC    Л Остерло 6 7         WC    Л Остерло 2 1    
     Дж Крейбас 2 5       WC    Л Остерло 5 6 6
             2    М Бартолі 7 4 3  
            

ПосиланняРедагувати