Відкрити головне меню

Єлена Янкович була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул, оскільки її перемогла співвітчизниця Ана Іванович у четвертому колі.

BNP Paribas Open 2011, жінки, одиночний розряд
BNP Paribas Open 2011
Переможець Данія Каролін Возняцкі
Фіналіст Франція Маріон Бартолі
Рахунок фіналу 6–1, 2–6, 6–3
Дисципліни
одиночний розряд чоловіки жінки
парний розряд чоловіки жінки
← 2010 · BNP Paribas Open · 2012 →
Докладніше: BNP Paribas Open 2011

Перший номер посіву 1-ша ракетка світу Каролін Возняцкі виграла турнір, у фіналі перемігши Маріон Бартолі з рахунком 6–1, 2–6, 6–3. Бартолі у 26 років і 5 місяців могла стати найстаршою переможницею турніру з часів Штеффі Граф 1996 року.[1]

Зміст

Сіяні гравчиніРедагувати

Всі сіяні тенісистки виходять без боротьби в друге коло.

  1.   Каролін Возняцкі (переможниця)
  2.   Кім Клейстерс (4-те коло, знялася через травму правого плеча)
  3.   Віра Звонарьова (3-тє коло)
  4.   Саманта Стосур (3-тє коло)
  5.   Франческа Ск'явоне (4-те коло)
  6.   Єлена Янкович (4-те коло)
  7.   Лі На (2-ге коло)
  8.   Вікторія Азаренко (чвертьфінал, знялася через травму лівої ноги)
  9.   Агнешка Радванська (4-те коло)
  10.   Шахар Пеєр (чвертьфінал)
  11.   Світлана Кузнецова (2-ге коло)
  12.   Петра Квітова (2-ге коло)
  13.   Флавія Пеннетта (3-тє коло)
  14.   Кая Канепі (3-тє коло)
  15.   Маріон Бартолі (фінал)
  16.   Марія Шарапова (півфінал)
  17.   Анастасія Павлюченкова (3-тє коло)
  18.   Надія Петрова (4-те коло)
  19.   Ана Іванович (чвертьфінал)
  20.   Араван Резаї (3-тє коло)
  21.   Андреа Петкович (3-тє коло)
  22.   Аліса Клейбанова (4-те коло)
  23.   Яніна Вікмаєр (півфінал)
  24.   Марія Кириленко (3-тє коло)
  25.   Домініка Цібулкова (4-те коло)
  26.   Даніела Гантухова (2-ге коло)
  27.   Александра Дулгеру (2-ге коло)
  28.   Марія Хосе Мартінес Санчес (3-тє коло)
  29.   Ярміла Грот (2-ге коло)
  30.   Цветана Піронкова (2-ге коло)
  31.   Клара Закопалова (2-ге коло)
  32.   Юлія Гергес (3-тє коло)

СіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частинаРедагувати

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1    Каролін Возняцкі 3    
8    Вікторія Азаренко 0 r    
  1    Каролін Возняцкі 6 6    
  16    Марія Шарапова 1 2    
16    Марія Шарапова 6 5 6
       Пен Шуай 2 7 3  
    1    Каролін Возняцкі 6 2 6
  15    Маріон Бартолі 1 6 3
  10    Шахар Пеєр 3 3    
23    Яніна Вікмаєр 6 6    
  23    Яніна Вікмаєр 1 3  
  15    Маріон Бартолі 6 6    
19    Ана Іванович 4 64  
  15    Маріон Бартолі 6 77    

Верхня половинаРедагувати

Секція 1Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               1    К Возняцкі 6 6    
Q    Дж Гемптон 2 4     WC    С Стівенс 3 2    
WC    С Стівенс 6 6         1    К Возняцкі 6 6    
Q    Н Льягостера Вівес 6 2 4       28    МХ Мартінес Санчес 1 3    
     С Халеп 0 6 6          С Халеп 5 0  
             28    МХ Мартінес Санчес 7 6    
                 1    К Возняцкі 2 6 6
                 22    А Клейбанова 6 3 1
               22    А Клейбанова 6 7  
     А Савай 6 6          А Савай 3 5    
WC    Дж Крейбас 3 3         22    А Клейбанова 6 6  
     Р Вінчі 6 5 2       13    Ф Пенетта 3 4    
     О Балтача 2 7 6          О Балтача 4 6 4
             13    Ф Пенетта 6 3 6  
            

Секція 2Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               9    А Радванська 7 6    
     В Лепченко 1 2          І Бенешова 65 4    
     І Бенешова 6 6         9    А Радванська 6 2 7  
     А Чакветадзе 7 6         24    М Кириленко 0 6 5  
Q    М Дой 60 1            А Чакветадзе 2 3 r
             24    М Кириленко 6 1    
                 9    А Радванська 6 3 63
                 8    В Азаренко 4 6 7
               31    К Закопалова 3 7 2  
PR    У Радванська 3 6 7   PR    У Радванська 6 5 6  
     Б Йовановські 6 4 66       PR    У Радванська 63 3  
     К Макарова 6 4 6       8    В Азаренко 7 6    
Q    Р Маріно 4 6 4          К Макарова 4 3  
             8    В Азаренко 6 6    
            

Секція 3Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               4    С Стосур 6 6    
     А Кербер 2 1     Q    Л Поус-Тіо 2 2    
Q    Л Поус-Тіо 6 6         4    С Стосур 62 4    
     А Парра Сантонха 3 3              Д Сафіна 7 6    
     Д Сафіна 6 6            Д Сафіна 7 6  
             26    Д Гантухова 62 4    
                      Д Сафіна 2 0  
                 16    М Шарапова 6 6  
               20    А Резаї 7 6    
     А Моріта 2 6 64   Q    Ч Шуай 65 0    
Q    Ч Шуай 6 2 7       20    А Резаї 2 2  
     А Медіна Гаррігес 6 6         16    М Шарапова 6 6    
Q    Т Пашек 1 1            А Медіна Гаррігес 5 7 1
             16    М Шарапова 7 63 6  
            

Секція 4Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               11    С Кузнецова 64 67    
     А Аманмурадова 3 1     WC    К Макгейл 7 7    
WC    К Макгейл 6 6         WC    К Макгейл 6 4 2  
     С Арвідссон 6 6         18    Н Петрова 3 6 6  
     Ц Чжен 3 2            С Арвідссон 4 63  
             18    Н Петрова 6 7    
                 18    Н Петрова 4 7 3
                      П Шуай 6 5 6
               27    А Дулгеру 6 4 4  
Q    К Фліпкенс 66 2     Q    Л Градецька 4 6 6  
Q    Л Градецька 7 6         Q    Л Градецька 3 6 5
     Р Ворачова 5 1              П Шуай 6 4 7  
     П Шуай 7 6            П Шуай 4 6 6
             7    Н Лі 6 3 3  
            

Нижня половинаРедагувати

Секція 5Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               5    Ф Ск'явоне 6 6    
     З Ондрашкова 6 6          З Ондрашкова 2 0    
WC    Л Девіс 2 1         5    Ф Ск'явоне 6 6    
     П Шнідер 1 4         Q    А Корне 2 3    
Q    А Корне 6 6       Q    А Корне 7 3 6
             30    Ц Піронкова 5 6 2  
                 5    Ф Ск'явоне 4 6 63
                 10    Ш Пеєр 6 3 7
               17    А Павлюченкова 6 7    
     П Герцог 5 66          А Севастова 2 5    
     А Севастова 7 7         17    А Павлюченкова 6 3 5
     В Душевіна 4 4         10    Ш Пеєр 2 6 7  
     Б Маттек-Сендс 6 6            Б Маттек-Сендс 6 65 3
             10    Ш Пеєр 4 7 6  
            

Секція 6Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               14    К Канепі 3 6 6  
WC    В Кінґ 6 3 2        Х Дулко 6 2 2  
     Х Дулко 2 6 6       14    К Канепі 6 4 1  
     М Уден 7 6         23    Я Вікмаєр 3 6 6  
     О Весніна 62 2            М Уден 4 3  
             23    Я Вікмаєр 6 6    
                 23    Я Вікмаєр 7 7  
                 25    Д Цібулкова 5 5  
               25    Д Цібулкова 6 6    
     Р Опранді 1 r     WC    С Мірза 3 3    
WC    С Мірза 2           25    Д Цібулкова 4 7 6
     О Говорцова 5 6 3       3    В Звонарьова 6 64 4  
     Т Бачинскі 7 2 6          Т Бачинскі 3 64  
             3    В Звонарьова 6 7    
            

Секція 7Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               6    Є Янкович 6 6    
     Е Галловіц-Халл 6 3 4   WC    К Вандевей 2 1    
WC    К Вандевей 4 6 6       6    Є Янкович 6 6    
     Ю Ларссон 2 6 3       32    Ю Гергес 2 4    
     С Баммер 6 3 6          С Баммер 1 3  
             32    Ю Гергес 6 6    
                 6    Є Янкович 4 2  
                 19    А Іванович 6 6  
               19    А Іванович 6 6    
     Я Шведова 4 5          К Дате-Крумм 4 2    
     К Дате-Крумм 6 7         19    А Іванович 6 6  
WC    А Ріск 2 1              Б Заглавова-Стрицова 2 2    
     Б Заглавова-Стрицова 6 6            Б Заглавова-Стрицова 3 6 7
             12    П Квітова 6 2 5  
            

Секція 8Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
            
               15    М Бартолі 2 6 6  
     А Родіонова 3 1     Q    М Мікулеску 6 3 2  
Q    М Мікулеску 6 6         15    М Бартолі 6 6    
     К Барруа 69 7 0       21    А Петкович 4 2    
     Л Шафарова 7 65 6          Л Шафарова 68 5  
             21    А Петкович 7 7    
                 15    М Бартолі 3 3  
                 2    К Клейстерс 6 1 r
               29    Я Грот 5 6 2  
     С Еррані 6            С Еррані 7 4 6  
     Г Арн 6 r              С Еррані 3 6 4
Q    С Кирстеа 6 3 3       2    К Клейстерс 6 2 6  
     А Кудрявцева 3 6 6          А Кудрявцева 2 0  
             2    К Клейстерс 6 6    
            


КваліфікаціяРедагувати

Сіяні гравчиніРедагувати

  1.   Ребекка Маріно (кваліфікувалася)
  2.   Моніка Нікулеску (кваліфікувалася)
  3.   Алізе Корне (кваліфікувалася)
  4.   Матільд Жоанссон (кваліфікаційний матч)
  5.   Євгенія Родіна (1-ше коло)
  6.   Шанелль Схеперс (1-ше коло)
  7.   Чжан Шуай (кваліфікувалася)
  8.   Луціє Градецька (кваліфікувалася)
  9.   Лаура Поус-Тіо (кваліфікувалася)
  10.   Первак Ксенія Юріївна (кваліфікаційний матч)
  11.   Таміра Пашек (кваліфікувалася)
  12.   Сорана Кирстя (кваліфікувалася)
  13.   Віржіні Раззано (1-ше коло)
  14.   Петра Мартич (кваліфікаційний матч)
  15.   Андреа Главачкова (кваліфікаційний матч)
  16.   Мір'яна Лучич-Бароні (кваліфікаційний матч)
  17.   Патріція Майр-Ахлайтнер (1-ше коло)
  18.   Сандра Заглавова (1-ше коло)
  19.   Кірстен Фліпкенс (кваліфікувалася)
  20.   Намігата Дзюнрі (1-ше коло)
  21.   Полін Пармантьє (1-ше коло)
  22.   Енн Кеотавонг (1-ше коло)
  23.   Аранча Рус (1-ше коло)
  24.   Весна Манасієва (кваліфікаційний матч)

КваліфікувалисяРедагувати

Кваліфікаційна сіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Перший кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  1    Ребекка Маріно 7 7    
     Татьяна Малек 5 5    
  1    Ребекка Маріно 6 1 6
       Петра Цетковська 3 6 2
     Петра Цетковська 6 1 6
  13    Віржіні Раззано 4 6 1  

Другий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  2    Моніка Нікулеску 6 6    
     Леся Цуренко 2 3    
  2    Моніка Нікулеску 6 6  
       Катрін Верле 1 4  
     Катрін Верле 7 6  
  17    Патріція Майр-Ахлайтнер 5 4    

Третій КваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  3    Алізе Корне 6 6    
     Хань Сіюнь 3 1    
  3    Алізе Корне 6 4 6
  24    Весна Манасієва 3 6 0
     Ева Бірнерова 4 6 5
  24    Весна Манасієва 6 4 7  

Четвертий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  4    Матільд Жоанссон 4 7 6  
WC    Кріста Гардебек 6 5 3  
  4    Матільд Жоанссон 4 1  
  19    Кірстен Фліпкенс 6 6  
     Гетер Вотсон 2 64  
  19    Кірстен Фліпкенс 6 7    

П'ятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  5    Євгенія Родіна 64 6 1  
     Ольга Савчук 7 2 6  
       Ольга Савчук 2 6 3
       Нурія Льягостера Вівес 6 2 6
     Нурія Льягостера Вівес 2 6 6
  18    Сандра Заглавова 6 3 4  

Шостий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  6    Шанелль Схеперс 5 4    
     Місакі Дой 7 6    
       Місакі Дой 6 6  
  16    Мір'яна Лучич-Бароні 2 2  
WC    Марія Санчес 5 3  
  16    Мір'яна Лучич-Бароні 7 6    

Сьомий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  7    Чжан Шуай 6 7    
     Софі Фергюсон 4 5    
  7    Чжан Шуай 6 6  
       Анастасія Пивоварова 4 2  
     Анастасія Пивоварова 6 6  
  21    Полін Пармантьє 0 4    

Восьмий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  8    Луціє Градецька 5 6 6  
     Анастасія Якімова 7 3 4  
  8    Луціє Градецька 6 6  
  14    Петра Мартич 4 3  
     Александра Возняк 6 0 1
  14    Петра Мартич 3 6 6  

Дев'ятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  9    Лаура Поус-Тіо 6 3 4  
     Анна Татішвілі 3 6 0r  
  9    Лаура Поус-Тіо 6 7  
  WC    Медісон Кіз 3 62  
WC    Медісон Кіз 6 6  
  20    Намігата Дзюнрі 4 4    

Десятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  10    Первак Ксенія Юріївна 0 6 6  
     Чжань Юнжань 6 1 4  
  10    Первак Ксенія Юріївна 4 0 r
       Джеймі Гемптон 6 3  
     Джеймі Гемптон 3 7 6
  23    Аранча Рус 6 65 2  

Одинадцятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  11    Таміра Пашек 6 6    
WC    Медісон Бренгл 0 1    
  11    Таміра Пашек 2 6 6
  15    Андреа Главачкова 6 1 2
     Ірина Фалконі 2 1  
  15    Андреа Главачкова 6 6    

Дванадцятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  12    Сорана Кирстя 4 7 6  
WC    Сабіне Лісіцкі 6 62 2  
  12    Сорана Кирстя 3 6 6
  WC    Моніка Пуїг 6 4 1
WC    Моніка Пуїг 6 6  
  22    Енн Кеотавонг 4 1    

ПриміткиРедагувати

ПосиланняРедагувати