Відкрити головне меню

Чемпіонат України з футболу серед аматорів 1993—1994

Другий чемпіонат України серед колективів фізкультури тривав з 22 серпня 1993 по 2 липня 1994 року. У ньому взяли участь 87 команд, які були розділені на 6 зон.

Зона 1Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М О
1 ФК «ЛАЗ» (Львів)   2:1 2:0 1:0 4:0 1:0 4:0 2:0 5:0 3:1 5:0 3:1 2:0 4:1 26 20 0 6 62-24 40
2 «Лада» (Чернівці) 2:0   2:1 4:0 7:0 2:0 2:0 1:0 4:0 3:2 2:2 +:- 3:0 3:0 26 17 5 4 47-17 39
3 «Покуття» (Коломия) 2:1 0:0   1:0 3:0 3:2 7:0 2:1 +:- 0:0 3:1 2:0 5:0 3:0 26 17 4 5 46-19 38
4 «Лимниця» (Перегинське) 1:3 1:0 1:0   1:0 1:0 1:1 6:1 2:0 1:0 1:0 1:0 1:1 4:0 26 15 2 9 33-25 32
5 «Ялинка» (Великий Бичків) 5:1 3:0 4:1 2:1   1:1 6:0 1:0 3:1 4:0 4:0 4:0 +:- 5:4 26 13 1 12 49-40 27
6 «Хімік» (Калуш) 2:1 1:1 0:1 1:0 2:0   +:- 3:1 1:1 1:3 3:2 2:0 3:0 5:0 26 11 4 11 34-32 26
7 «Аваль» (Довге) 2:1 0:1 2:3 1:0 3:1 1:0   1:0 3:2 3:1 3:2 2:1 2:0 3:0 26 12 1 13 35-46 25
8 «Сільмаш-Льон» (Ковель) 0:2 0:0 1:1 5:1 1:0 3:1 2:0   4:0 2:1 2:2 4:2 0:0 +:- 26 10 5 11 30-31 25
9 «Електрон» (Воловець) 2:1 0:2 +:- 0:1 2:1 2:3 3:2 2:0   1:0 0:0 4:0 5:2 4:2 26 10 3 13 34-46 23
10 «Галичина» (Брошнів) 2:3 0:0 0:3 0:2 3:2 1:0 2:0 1:1 4:1   4:1 2:0 3:1 5:1 26 9 5 12 39-38 23
11 «Сокіл» (Львів) 1:2 1:2 1:2 1:2 1:0 1:0 1:0 1:0 2:2 +:-   0:0 2:1 5:2 26 8 7 11 32-43 23
12 «Шахта-9» (Нововолинськ) 1:3 1:2 1:1 2:3 2:1 5:1 3:1 1:0 0:1 3:2 2:2   1:0 1:0 26 8 3 15 28-42 19
13 «Шахтар» (Червоноград) 0:2 2:1 0:1 1:0 0:1 1:1 2:0 0:1 1:0 0:0 0:2 1:0   1:0 26 7 4 15 16-37 18
14 «Гірник» (Новояворівськ) 0:4 1:2 0:1 0:1 2:1 0:1 1:5 0:1 3:1 2:2 1:1 0:1 1:2   26 2 2 22 21-66 6
Найкращі бомбардири: Василь Климко (ФК «ЛАЗ» Львів), Дмитро Гордей («Лада» Чернівці) — 19.

Зона 2Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М О
1 «Адвіс» (Хмельницький)   6:0 2:0 3:0 +:- 10:3 3:0 3:0 2:1 3:0 4:0 +:- 22 18 2 2 66-13 38
2 «Керамік» (Баранівка) 0:0   4:1 3:2 6:0 1:0 1:0 4:0 2:0 5:0 3:1 2:1 22 14 5 3 43-19 33
3 «Оболонь-Зміна» (Київ) 3:1 2:2   2:0 0:0 1:0 4:0 2:0 2:0 2:0 3:1 +:- 22 14 5 3 32-17 33
4 «Зоря» (Хоростків) 2:0 1:3 0:0   3:0 0:0 0:0 +:- 4:0 3:0 2:0 +:- 22 12 6 4 30-15 30
5 «Полісся» (Коростень) 0:1 1:1 2:4 1:1   1:0 1:0 3:0 4:2 1:1 4:3 1:0 22 9 6 7 25-28 24
6 «Домобудівник» (Бурштин) 0:0 0:0 2:0 1:2 +:-   5:0 3:2 0:0 5:3 1:0 1:0 22 9 6 7 23-27 24
7 «Случ» (Красилів) 2:5 1:4 1:3 0:3 3:1 3:0   5:1 3:1 0:2 1:1 2:0 22 7 3 12 25-41 17
8 «Край» (Київ) 1:7 2:1 2:3 0:2 1:1 2:0 +:-   1:2 4:1 1:1 1:0 22 7 3 12 25-43 17
9 «Санта-Марія» (Крижопіль) 0:7 0:1 -:+ 1:1 1:1 1:1 4:0 1:4   +:- 2:0 +:- 22 5 6 11 16-33 16
10 «Сокіл» (Бережани) 0:2 0:0 -:+ 0:0 1:2 -:+ 1:1 2:1 +:-   1:0 +:- 22 5 6 11 12-29 16
11 «Ізотоп» (Кузнецовськ) 1:2 1:0 0:0 1:2 0:1 1:1 1:3 2:2 0:0 0:0   +:- 22 3 7 12 16-34 13
12 «Цементник» (Кам'янець-Подільський) 0:5 -:+ 0:0 0:2 -:+ -:+ -:+ -:+ 0:0 0:0 1:2   22 0 3 19 2-16 3

В першому колі команда «Сокіл» виступала під назвою «Лисоня». Команда «Цементник» після першого кола знялася із змагань.

Найкращий бомбардир: Олександр Довгалець («Адвіс» Хмельницький) — 27.

Зона 3Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 І В Н П М О
1 «Трансімпекс» (Вишневе)   5:0 1:2 2:0 2:1 4:0 1:0 2:0 3:3 3:0 4:1 5:1 3:0 5:0 3:0 28 20 1 7 66-20 41
2 «Сула» (Лубни) 0:2   0:0 3:0 2:1 0:0 3:1 3:2 1:0 2:1 1:0 4:0 4:0 5:1 +:- 28 15 9 4 43-27 39
3 «Агросервіс» (Бахмач) 1:0 2:1   1:1 4:1 3:2 3:3 0:3 3:1 3:0 2:0 4:2 3:1 5:0 9:0 28 16 5 7 60-31 37
4 «Текстильник» (Чернігів) 2:1 0:0 1:0   1:2 2:1 3:1 3:1 1:0 2:0 2:0 +:- 3:0 2:0 5:0 28 16 4 8 40-28 36
5 «Гірник» (Комсомольськ) 1:0 2:1 +:- 1:0   0:1 0:0 2:1 0:1 2:0 1:0 2:1 3:1 1:1 +:- 28 15 5 8 33-26 35
6 «Харчовик» (Попівка) 1:0 1:2 0:2 3:0 2:1   1:1 1:0 1:0 5:2 3:0 2:1 3:1 3:1 10:0 28 14 5 9 52-36 33
7 «Локомотив» (Конотоп) 2:1 2:3 2:0 4:1 0:1 1:3   2:3 6:1 2:1 3:0 3:1 1:0 3:2 5:1 28 13 7 8 59-40 33
8 «Будівельник» (Суми) 1:2 0:0 3:2 2:1 2:1 3:1 3:3   1:1 1:1 2:0 1:0 3:0 +:- 9:1 28 13 5 10 52-36 31
9 «Динамо-3» (Київ) 0:1 2:2 1:1 1:2 0:0 2:1 2:1 1:0   0:2 3:0 1:0 1:2 2:0 6:1 28 11 8 9 39-33 30
10 «Спартак» (Охтирка) 1:0 1:2 3:0 3:2 1:1 3:0 0:0 3:3 2:2   0:1 2:1 1:1 +:- 2:1 28 10 7 11 35-39 27
11 «Локомотив» (Знам'янка) 0:2 2:2 0:2 1:1 3:3 4:2 1:3 1:0 1:3 2:1   2:0 2:0 3:0 2:1 28 10 3 15 33-48 23
12 «Олімпік» (Київ) 0:2 1:1 1:1 0:0 0:2 1:1 0:2 2:1 0:0 1:1 2:0   1:1 1:0 1:0 28 5 9 14 25-41 19
13 «Будівельник» (Бровари) 1:2 -:+ 0:4 0:1 1:0 1:1 0:0 2:1 0:1 1:2 2:3 1:1   1:0 10:0 28 5 6 17 29-47 16
14 «Ятрань» (Умань) 1:4 0:0 4:0 1:3 1:3 1:1 2:2 0:3 0:3 +:- 3:1 2:2 1:1   3:0 28 5 6 17 28-54 16
15 «Агро-Блискавка» (Баришівка) 1:6 1:1 0:3 0:1 0:1 0:2 3:6 1:3 1:1 1:2 0:3 0:4 2:1 0:4   28 1 2 25 15-103 4
Найкращі бомбардири: Микола Ковальчук («Трансімпекс» Вишневе), Ігор Ладатко («Сула» Лубни), Олександр Ігумнов («Будівельник» Суми) — 16.

Зона 4Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 І В Н П М О
1 «Авангард» (Ровеньки)   1:0 1:0 4:0 2:0 2:0 5:2 6:1 4:0 3:2 5:0 4:2 5:0 +:- +:- 28 24 4 0 72-19 52
2 «Вагонобудівник» (Кременчук) 2:2   1:1 +:- 3:0 +:- 2:0 2:0 3:0 3:1 2:0 3:0 4:1 +:- +:- 28 23 2 3 56-16 48
3 «Кристал» (Торез) 3:3 2:0   5:0 4:0 4:0 1:0 1:1 7:0 2:1 1:1 +:- 3:1 4:0 2:1 28 18 5 5 61-27 41
4 «Шахтар» (Сніжне) 0:0 1:2 0:4   0:2 4:3 1:0 2:1 2:0 2:0 7:1 4:1 1:0 3:1 2:0 28 16 2 10 36-33 34
5 «Прометей» (Дніпродзержинськ) 0:0 0:2 0:1 2:0   1:0 0:1 0:0 0:0 1:0 1:1 2:1 3:0 3:0 +:- 28 15 4 9 26-28 34
6 «Гарант» (Донецьк) 0:6 1:7 4:2 1:2 4:1   2:1 3:1 1:0 2:4 3:0 2:1 3:0 2:1 2:0 28 14 4 10 43-46 32
7 «Авангард» (Мерефа) 0:2 0:1 4:0 0:1 0:1 1:1   2:0 3:1 1:1 3:0 3:0 4:1 +:- 1:0 28 13 4 11 32-22 30
8 «Кіровець» (Макіївка) 1:2 1:3 2:1 1:0 8:0 2:2 0:1   2:1 1:1 1:1 1:1 6:0 +:- +:- 28 10 9 9 39-36 29
9 «Аякс» (Красний Луч) 3:4 1:2 1:3 2:1 1:0 1:1 0:3 0:0   0:4 1:0 2:0 4:2 +:- 3:2 28 12 3 13 32-47 27
10 «Азовмаш» (Маріуполь) 0:2 2:3 1:2 2:0 0:3 2:1 0:1 1:2 0:2   1:0 5:1 5:0 +:- +:- 28 12 2 14 40-37 26
11 «Енергія» (Бердянськ) 0:1 0:2 1:0 0:1 0:4 1:2 0:0 2:0 0:2 3:1   0:1 4:0 +:- +:- 28 8 6 14 19-41 22
12 «Угольок» (Димитров) 1:2 0:2 3:7 0:0 0:1 2:3 1:0 1:3 3:2 0:2 1:1   1:1 +:- +:- 28 6 5 17 27-57 17
13 «Юпітер-СКІФ» (Харків) 1:2 0:2 1:1 1:2 0:1 0:0 +:- 1:1 0:1 1:2 0:2 3:1   -:+ +:- 28 4 4 20 15-62 12
14 «Локомотив» (Полтава) -:+ 2:1 -:+ -:+ -:+ -:+ 1:1 1:1 0:4 1:0 1:1 2:2 +:-   -:- 28 3 4 21 10-23 10
15 «Металург» (Лутугіне) 1:4 0:4 -:+ -:+ -:+ -:+ -:+ 1:2 -:+ 0:2 -:+ 2:3 4:1 1:0   28 2 0 26 12-26 4

Команди «Локомотив» і «Металург» після першого кола знялися із змагань.

Найкращий бомбардир: Андрій Шурчилов («Кристал» Торез) — 17.

Зона 5Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 І В Н П М О
1 «Металург» (Новомосковськ)   1:0 0:0 4:0 2:1 +:- 2:0 3:2 0:0 4:0 +:- 6:0 4:2 4:0 26 18 3 5 50-23 39
2 «Шахтар» (Горлівка) 2:1   2:0 1:1 2:0 1:0 2:0 2:0 1:0 2:0 2:0 4:2 2:0 2:0 26 17 5 4 36-18 39
3 «Шахтар» (Свердловськ) 3:1 5:1   1:0 1:0 0:2 6:1 4:1 4:0 2:0 3:1 4:1 5:1 5:1 26 14 6 6 54-26 34
4 «Нива-Віктор» (Новомиколаївка) 0:0 0:0 0:1   2:1 0:1 5:0 3:1 2:1 2:0 3:0 4:0 4:1 4:0 26 13 5 8 43-19 31
5 «Металург» (Куп'янськ) 0:2 4:1 2:2 0:1   1:0 3:0 1:1 0:0 1:1 1:0 3:1 3:0 2:0 26 10 7 9 32-24 27
6 «Вуглик» (Донецьк) 3:1 0:1 2:2 1:1 0:0   2:1 3:0 0:0 1:2 3:0 2:1 1:2 +:- 26 10 7 9 29-24 27
7 «Шахтар» (Марганець) 4:1 1:0 +:- 1:0 0:2 3:1   1:4 1:0 1:2 2:0 1:0 6:2 1:0 26 13 0 13 30-42 26
8 «Донбаскрафт» (Краматорськ) 1:3 1:1 1:3 1:0 1:1 3:2 0:2   2:0 4:1 2:0 4:0 2:0 6:0 26 10 4 12 45-42 24
9 «Гірник» (Павлоград) 1:2 0:0 1:1 1:0 1:1 1:1 3:1 1:0   2:2 2:0 4:2 5:1 3:0 26 8 8 10 30-27 24
10 «Авангард» (Лозова) 1:2 0:1 1:1 0:3 2:1 0:0 0:1 1:0 2:1   4:0 2:0 1:1 1:0 26 9 5 12 24-36 23
11 «Холодна Балка» (Макіївка) 0:2 2:2 1:1 0:2 1:0 0:1 3:0 2:1 2:1 3:0   3:1 2:2 +:- 26 9 3 14 24-39 21
12 «Південьсталь» (Єнакієве) 3:2 0:1 2:0 1:0 1:2 0:0 2:1 2:2 2:0 0:1 3:1   3:2 2:1 26 9 3 14 32-51 21
13 «Шахтар» (Шахта Лідієвка, Донецьк) 0:2 0:1 2:0 2:2 2:0 3:1 2:0 3:1 +:- +:- 0:1 1:1   1:1 26 8 5 13 30-49 21
14 «Будівельник» (Кривий Ріг) 0:1 0:2 2:0 0:4 0:2 1:2 0:1 3:4 0:2 3:0 1:2 0:2 1:0   26 3 1 22 14-53 7

Команда «Шахтар» (Шахта Лідієвка, Донецьк) в першому колі мала назву «Колос» і представляла Олександрівку.

Найкращий бомбардир: Андрій Золотарьов («Шахтар» Горлівка) — 17.

Зона 6Редагувати

Підсумкове становище команд
# Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 І В Н П М О
1 «Таврія» (Новотроїцьке)   2:1 2:2 3:1 7:1 3:0 2:2 7:0 +:- +:- +:- 4:0 0:0 4:0 +:- 4:0 3:1 32 20 6 6 58-30 46
2 «Дністровець» (Білгород-Дністровський) 5:3   0:0 2:0 3:2 2:1 1:3 4:2 2:1 3:1 2:1 1:0 6:3 4:1 +:- 1:1 3:1 32 20 4 8 59-44 44
3 «Благо» (Благоєве) 3:2 3:0   2:1 3:1 4:1 2:0 0:0 1:0 1:1 1:0 1:1 +:- 3:1 +:- 2:0 6:0 32 17 8 7 48-29 42
4 «Енергія» (Іллічівськ) 0:0 2:0 1:1   3:1 5:2 2:0 2:0 0:1 1:0 1:0 1:1 3:0 4:0 0:0 4:1 +:- 32 17 6 9 50-36 40
5 «Чайка» (Охотникове) 1:3 1:2 2:0 2:1   1:0 +:- 3:0 3:2 2:0 0:0 3:1 2:0 +:- +:- 2:1 +:- 32 17 5 10 36-34 39
6 «Олімпія» (Южноукраїнськ) 4:1 1:2 2:2 2:1 2:2   3:0 1:1 1:0 1:0 2:3 2:0 0:0 4:1 3:2 2:2 +:- 32 16 7 9 46-40 39
7 «Дунай» (Ізмаїл) 0:0 1:1 1:2 2:0 1:1 1:0   0:0 4:1 1:1 5:1 3:0 1:1 3:2 +:- 1:0 +:- 32 15 9 8 41-30 39
8 «Бірзула» (Котовськ) 2:0 4:0 3:1 5:1 0:0 1:1 1:0   3:0 5:0 1:0 6:3 3:0 -:+ 2:0 3:2 +:- 32 15 7 10 49-38 37
9 «Колос» (Чкалове) 2:0 2:0 3:2 1:2 0:0 3:1 1:2 3:1   3:1 3:0 1:1 2:0 5:2 2:2 2:1 +:- 32 14 4 14 43-43 32
10 «Торпедо» (Одеса) 0:1 0:2 1:0 0:1 +:- 0:1 4:2 0:1 4:1   2:0 2:1 2:0 3:1 2:3 1:0 +:- 32 14 4 14 32-35 32
11 «Нива» (Нечаяне) 0:1 2:1 0:1 0:0 2:0 0:0 1:1 2:1 1:0 0:1   2:0 1:1 5:1 0:2 1:0 +:- 32 13 5 14 33-34 31
12 «Кривбас-2» (Кривий Ріг) 1:1 0:2 0:1 0:1 1:0 0:1 0:1 1:0 2:1 1:0 0:1   4:1 0:1 +:- 0:0 3:0 32 10 6 16 29-46 26
13 «Енергія» (Нова Каховка) 1:3 2:4 2:1 4:3 1:0 0:1 0:0 1:1 2:1 2:2 1:0 1:2   0:2 0:3 2:0 +:- 32 8 8 16 26-51 24
14 «Славута» (Нововоронцовка) 0:1 1:3 2:2 1:2 1:3 1:2 0:3 3:2 1:1 0:0 4:3 2:5 1:0   2:0 1:2 +:- 32 10 3 19 34-67 23
15 «Море» (Феодосія) 3:0 2:1 +:- -:+ 0:2 -:+ 2:0 -:+ -:+ -:+ -:+ 5:0 -:+ -:+   2:0 +:- 32 10 2 20 26-14 22
16 «Меркурій» (Первомайськ) 0:1 1:1 2:1 1:3 0:1 1:2 1:3 1:1 4:0 0:2 1:3 1:1 2:0 3:1 +:-   +:- 32 8 6 18 28-48 22
17 «Колос» (Осокорівка) -:+ -:+ -:+ 4:4 -:+ 1:3 -:+ 2:0 0:1 1:2 1:4 -:+ 1:1 0:1 -:- -:+   32 1 2 29 12-31 4

Команда «Колос» (Осокорівка) за систематичні неявки після першого кола знята з розіграшу. Команда «Море» після першого кола знялася із змагань.

Найкращий бомбардир: Сергій Кононенко («Бірзула» Котовськ) — 18.

ПідсумкиРедагувати

Див. такожРедагувати

ДжерелаРедагувати