GParted: відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Dubyk (обговорення | внесок) |
Dubyk (обговорення | внесок) |
||
Рядок 109:
|-
![[JFS]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
![[Віртуальна пам'ять|swap]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
![[NTFS]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
![[Reiser4]]
Рядок 142:
|{{так}}
|{{так}}
|{{
|{{
|{{так}}
|{{так}}
Рядок 160:
![[Unix File System|UFS]]
|{{так}}
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{так}}
|{{так}}
|{{
|-
![[XFS]]
|