Шаблон:Роки у музиці: відмінності між версіями
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
оновлення даних |
правопис: § 11. Чергування У — В |
||
Рядок 1:
{| class="infobox" style="font-size:100%"
!style="background-color:#ccccff"| [[:Категорія:Роки
|-
|style="text-align:center"|[[Зображення:Year music.svg|60px]]
|-
!style="background-color:silver"| [[1920-ті
|-
|-
!style="background-color:silver"| [[1990-ті
|-
|-
Рядок 13:
|-
|-
!style="background-color:silver"| [[2000-ні
|-
|-
Рядок 19:
|-
|-
!style="background-color:silver"| [[2010-ті
|-
|-
Рядок 27:
|-
|}{{хронологічний список}}<noinclude>
[[Категорія:Роки
</noinclude>
|