Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2014: відмінності між версіями
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Sachkot (обговорення | внесок) |
Sachkot (обговорення | внесок) |
||
Рядок 1477:
| —
! 11
|-
!
|align="left"| {{прапорець|JPN}} [[Suzuki (корпорація)|Suzuki]]
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
| —
! 0
|-
|}
|