Кубок Аргентини з футболу 2018

Кубок Аргентини з футболу 2018 — 9-й розіграш кубкового футбольного турніру у Аргентині. Титул володаря кубка вперше здобув Росаріо Сентраль.

Кубок Аргентини 2018
Подробиці
Дата проведення 19 січня - 7 грудня 2018
Кількість учасників 100
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Росаріо Сентраль (1-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата)
Статистика
Зіграно матчів 135
2017
2019

КалендарРедагувати

Раунд Дата Матчі Клуби
Перший кваліфікаційний раунд 19 січня - 17 березня 2018 48 100 → 76
Другий кваліфікаційний раунд 27 січня - 31 березня 2018 24 76 → 64
1/32 фіналу 9 травня - 3 серпня 2018 32 64 → 32
1/16 фіналу 29 липня - 11 вересня 2018 16 32 → 16
1/8 фіналу 8 вересня - 4 жовтня 2018 8 16 → 8
1/4 фіналу 7 жовтня - 1 листопада 2018 4 8 → 4
1/2 фіналу 18-29 листопада 2018 2 4 → 2
Фінал 7 грудня 2018 1 2 → 1

1/32 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
9 травня 2018
Архентінос Хуніорс 2:1 Індепендьєнте (Чівілкоу) (4)
15 травня 2018
Чакаріта Хуніорс 0:3 Депортіво (Майпу) (3)
17 травня 2018
Расінг (Авельянеда) 0:1 Сармієнто (Ресістенсія) (3)
Уніон (Санта-Фе) 2:0 Хувентуд Уніда (2)
18 травня 2018
Ньюеллс Олд Бойз 2:0 Депортіво (Рінкон) (4)
Дефенса і Хустісія 1:0 Атлетіко Мітре (Сантьяго-дель-Естеро) (2)
20 травня 2018
Бельграно 0:1 Платенсе (3)
26 травня 2018
Арсенал 0:0 пен. 2:3 Чіполлетті (3)
16 липня 2018
Агропесуаріо Аргентіно (2) 0:1 Лухан (4)
17 липня 2018
Сан-Лоренсо де Альмагро 1:0 Расінг (Кордова) (4)
Велес Сарсфілд 1:1 пен. 3:4 Сентраль Кордова де Сантьяго-дель-Естеро (3)
18 липня 2018
Вілья Далміне (2) 0:0 пен. 4:3 УАІ Уркіца (3)
19 липня 2018
Банфілд 1:1 пен. 2:3 Женерал Ламадрид (5)
20 липня 2018
Тігре 1:0 Гільєрмо Браун (2)
Олімпо 1:1 пен. 4:3 Альдосіві (2)
21 липня 2018
Індепендьєнте (Авельянеда) 8:0 Сентраль Баллестер (5)
Сан-Мартін (Сан-Хуан) 0:0 пен. 4:5 Браун (2)
Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата) 1:0 Спортіво Бельграно (3)
22 липня 2018
Колон 1:1 пен. 4:3 Депортиво Морон (2)
Атлетіко Тукуман 1:0 Трістан Суарес (3)
23 липня 2018
Рівер Плейт 7:0 Сентраль Норте (4)
24 липня 2018
Годой-Крус 1:1 пен. 2:4 Дефенсорес Унідос (4)
Атлетіко Рафаела (2) 4:1 Дефенсорес де Бельграно (Буенос-Айрес) (3)
25 липня 2018
Естудьянтес (Ла-Плата) 4:0 Сентраль Кордова де Росаріо (4)
26 липня 2018
Уракан 1:0 Вікторіано Аренас (5)
27 липня 2018
Патронато 1:2 Сан-Мартін (Тукуман) (2)
Темперлей 1:0 Естудіантес (Буенос-Айрес) (3)
30 липня 2018
Альмагро (2) 1:0 Хімнасія і Есгріма (Хухуй) (2)
31 липня 2018
Ланус 1:1 пен. 4:2 Атлетіко Дуглас Гейґ (3)
1 серпня 2018
Тальєрес (Кордова) 2:1 Мідланд (4)
2 серпня 2018
Бока Хуніорс 6:0 Атлетіко Арваладо (3)
3 серпня 2018
Росаріо Сентраль 6:0 Хувентуд Антоніана (3)

1/16 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
29 липня 2018
Рівер Плейт 3:1 Вілья Далміне (2)
Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата) 1:0 Олімпо
4 серпня 2018
Уракан 0:2 Атлетіко Тукуман
5 серпня 2018
Сентраль Кордова де Сантьяго-дель-Естеро (3) 2:0 Тігре
Ньюеллс Олд Бойз 3:0 Дефенсорес Унідос (4)
6 серпня 2018
Архентінос Хуніорс 0:0 пен. 4:3 Дефенса і Хустісія
9 серпня 2018
Женерал Ламадрид (5) 0:1 Платенсе (3)
17 серпня 2018
Депортіво (Майпу) (3) 0:4 Темперлей
19 серпня 2018
Чіполлетті (3) 0:2 Альмагро (2)
23 серпня 2018
Ланус 1:2 Атлетіко Рафаела (2)
6 вересня 2018
Естудьянтес (Ла-Плата) 0:0 пен. 4:1 Лухан (4)
7 вересня 2018
Росаріо Сентраль 0:0 пен. 5:3 Тальєрес (Кордова)
8 вересня 2018
Бока Хуніорс 2:0 Сан-Мартін (Тукуман) (2)
Сан-Лоренсо де Альмагро 2:2 пен. 3:1 Колон
10 вересня 2018
Сармієнто (Ресістенсія) (3) 2:1 Уніон (Санта-Фе)
11 вересня 2018
Індепендьєнте (Авельянеда) 1:1 пен. 3:4 Браун (2)

1/8 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
8 вересня 2018
Ньюеллс Олд Бойз 0:0 пен. 5:3 Атлетіко Тукуман
9 вересня 2018
Архентінос Хуніорс 0:2 Темперлей
13 вересня 2018
Рівер Плейт 2:0 Платенсе (3)
27 вересня 2018
Сентраль Кордова де Сантьяго-дель-Естеро (3) 1:0 Браун (2)
28 вересня 2018
Бока Хуніорс 0:1 Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата)
3 жовтня 2018
Сармієнто (Ресістенсія) (3) 2:0 Атлетіко Рафаела (2)
4 жовтня 2018
Естудьянтес (Ла-Плата) 1:3 Сан-Лоренсо де Альмагро
Росаріо Сентраль 1:1 пен. 5:4 Альмагро (2)

1/4 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
7 жовтня 2018
Рівер Плейт 3:1 Сармієнто (Ресістенсія) (3)
13 жовтня 2018
Сентраль Кордова де Сантьяго-дель-Естеро (3) 1:1 пен. 3:4 Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата)
1 листопада 2018
Ньюеллс Олд Бойз 1:2 Росаріо Сентраль
Сан-Лоренсо де Альмагро 1:1 пен. 1:4 Темперлей

1/2 фіналуРедагувати

Команда 1  Рахунок  Команда 2
18 листопада 2018
Темперлей 1:1 пен. 2:4 Росаріо Сентраль
29 листопада 2018
Рівер Плейт 2:2 пен. 4:5 Хімнасія і Есгріма (Ла-Плата)

ФіналРедагувати

    Пенальті  
Ортігоса  
Рубен  
Парот  
Каруссо  
4:1   Сільва
  Гуаніні
  Уртадо
 

ПосиланняРедагувати