Відкрити головне меню

Ковзанярський спорт на зимових Олімпійських іграх 2014

Змагання з ковзанярського спорту на зимових Олімпійських іграх 2014 в Сочі проходили з 8 по 22 лютого на критій ковзанці «Адлер-Арена». Розіграно 12 комплектів медалей, по шість у чоловіків і жінок.

Ковзанярський спорт
на XXII Зимових Олімпійських іграх
Speed skating pictogram.svg
Місце проведенняАдлер-Арена
Дати8–22 лютого 2014
Учасників180
100 чоловіків, 80 жінок
«20102018»
Ковзанярський спорт на
зимових Олімпійських іграх 2014
Speed skating pictogram.svg
500 м   чоловіки   жінки
1000 м чоловіки жінки
1500 м чоловіки жінки
3000 м жінки
5000 м чоловіки жінки
10000 м чоловіки
Командна гонка чоловіки жінки

РозкладРедагувати

Час UTC+4

Дата Час Подія
8 лютого 15:30 5000 м, чоловіки
9 лютого 15:30 3000 м, жінки
10 лютого 17:00 500 м, чоловіки
11 лютого 16:45 500 м, жінки
12 лютого 18:00 1000 м, жінки
13 лютого 18:00 1000 м, жінки
15 лютого 17:30 1500 м, чоловіки
16 лютого 18:00 1500 м, жінки
18 лютого 17:00 10 000 м, чоловіки
19 лютого 17:30 5000 м, жінки
21 лютого 17:30 Командна гонка, чоловіки, кваліфікація
Командна гонка, жінки, кваліфікація
22 лютого 17:30 Командна гонка, чоловіки
Командна гонка, жінки

Чемпіони та призериРедагувати

Медальний підсумокРедагувати

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1   Нідерланди (NED) 8 7 8 23
2   Польща (POL) 1 1 1 3
3   Чехія (CZE) 1 1 0 2
  Південна Корея (KOR) 1 1 0 2
5   Китай (CHN) 1 0 0 1
6   Росія (RUS) 0 1 2 3
7   Канада (CAN) 0 1 1 2
Всього 12 12 12 36

ЧоловікиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
500 м
докладніше
  Міхел Мюлдер
Нідерланди (NED)
69.31   Ян Смекенс
Нідерланди (NED)
69.32   Роналд Мюлдер
Нідерланди (NED)
69.46
1000 м
докладніше
  Стефан Гротгюйс
Нідерланди (NED)
1:08.39   Денні Моррісон
Канада (CAN)
1:08.43   Міхел Мюлдер
Нідерланди (NED)
1:08.74
1500 м
докладніше
  Збігнев Брудка
Польща (POL)
1:45.006   Кун Вервей
Нідерланди (NED)
1:45.009   Денні Моррісон
Канада (CAN)
1:45.22
5000 м
докладніше
  Свен Крамер
Нідерланди (NED)
6:10.76
ОР
  Ян Блокгюйсен
Нідерланди (NED)
6:15.71   Йорріт Бергсма
Нідерланди (NED)
6:16.66
10 000 м
докладніше
  Йорріт Бергсма
Нідерланди (NED)
12:44.45
ОР
  Свен Крамер
Нідерланди (NED)
12:49.03   Боб де Йонг
Нідерланди (NED)
13:07.19
Командна гонка переслідування
докладніше
  Нідерланди (NED)
Ян Блокгюйсен
Свен Крамер
Кун Вервей
3:37.71
ОР
  Південна Корея (KOR)
Чху Хьон Чхун
Кім Чул Мін
Лі Син Хун
3:40.85   Польща (POL)
Збігнев Брудка
Конрад Недзведзький
Ян Шиманський
3:41.94

ЖінкиРедагувати

Event Золото Срібло Бронза
500 м
докладніше
  Лі Сан Хва
Південна Корея (KOR)
74.70
ОР
  Ольга Фаткуліна
Росія (RUS)
75.06   Маргот Бур
Нідерланди (NED)
75.48
1000 м
докладніше
  Чжан Хун
Китай (CHN)
1:14.02   Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
1:14.69   Маргот Бур
Нідерланди (NED)
1:14.90
1500 м
докладніше
  Йорін тер Морс
Нідерланди (NED)
1:53.51
ОР
  Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
1:54.09   Лотте ван Бек
Нідерланди (NED)
1:54.54
3000 м
докладніше
  Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
4:00.34   Мартіна Саблікова
Чехія (CZE)
4:01.95   Ольга Граф
Росія (RUS)
4:03.47
5000 м
докладніше
  Мартіна Сабликова
Чехія (CZE)
6:51.54   Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
6:54.28   Карін Клейбекер
Нідерланди (NED)
6:55.66
Командна гонка переслідування
докладніше
  Нідерланди (NED)
Йорін тер Морс
Марріт Ленстра
Лотте ван Бек
Ірен Вюст
2:58.05
ОР
  Польща (POL)
Катажина Бахледа-Цурусь
Наталія Червонка
Луїза Злотковська
Катажина Возняк
3:05.55   Росія (RUS)
Ольга Граф
Катерина Лобишева
Катерина Шихова
Юлія Скокова
2:59.73

ПосиланняРедагувати