Відкрити головне меню

Family Circle Cup 1999, одиночний розряд

тенісний турнір

Аманда Кетцер була чинною чемпіонкою але не змогла захистити свій титул, оскільки в 3-му колі її перемогла Генрієта Надьова.

Family Circle Cup 1999, одиночний розряд
Family Circle Cup 1999
Переможець Швейцарія Мартіна Хінгіс
Фіналіст Росія Анна Курнікова
Рахунок фіналу 6–4, 6–3
Деталі
К-ть сіяних 16
Дисципліни
одиночний розряд парний розряд
← 1998 · Family Circle Cup · 2000 →

Мартіна Хінгіс виграла титул, перемігши у фіналі Анну Курнікову з рахунком 6–4, 6–3.

Зміст

Сіяні гравчиніРедагувати

Перші восьмеро сіяних тенісисток виходять без боротьби в друге коло.

  1.   Мартіна Хінгіс (переможниця)
  2.   Моніка Селеш (3-тє коло)
  3.   Яна Новотна (півфінал)
  4.   Аранча Санчес Вікаріо (2-ге коло)
  5.   Аманда Кетцер (3-тє коло)
  6.   Патті Шнідер (півфінал)
  7.   Анна Курнікова (фінал)
  8.   Амелі Моресмо (2-ге коло)
  9.   Іріна Спирля (2-ге коло)
  10.   Кончіта Мартінес (3-тє коло)
  11.   Наташа Звєрєва (чвертьфінал)
  12.   Барбара Шетт (3-тє коло)
  13.   Сільвія Фаріна (3-тє коло)
  14.   Олена Лиховцева (чвертьфінал)
  15.   Магі Серна (1-ше коло)
  16.   Генрієта Надьова (чвертьфінал)

СіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частинаРедагувати

  Чвертьфінал Півфінали Фінал
                                       
  1    Мартіна Хінгіс 6 77    
11    Наташа Звєрєва 0 60    
  1    Мартіна Хінгіс 6 6    
  3    Яна Новотна 2 3    
3    Яна Новотна 6 6  
  16    Генрієта Надьова 2 4    
    1    Мартіна Хінгіс 6 6  
  7    Анна Курнікова 4 3  
  7    Анна Курнікова 6 2    
     Андреа Гласс 2 1 r  
  7    Анна Курнікова 65 6 6
  6    Патті Шнідер 77 0 3  
6    Патті Шнідер 6 4 77
  14    Олена Лиховцева 3 6 63  

Верхня половинаРедагувати

Секція 1Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
            
               1    М Хінгіс 6 7    
     С Плішке 6 6          С Плішке 3 5    
     Б Ріттнер 3 2         1    М Хінгіс 7 6    
     С Сміт 4 3         10    К Мартінес 5 1    
     А Дешом-Баллере 6 6            А Дешом-Баллере 3 0  
     А Фусаї 0 0     10    К Мартінес 6 6    
10    К Мартінес 6 6         1    М Хінгіс 6 77  
11    Н Звєрєва 7 6         11    Н Звєрєва 0 60  
     К Грдлічкова 5 1       11    Н Звєрєва 6 6    
Q    П Суарес 5 7 6   Q    П Суарес 3 1    
     М Венто 7 5 1       11    Н Звєрєва 6 77  
     Н Деші 6 6              Н Деші 3 64    
WC    М Шонессі 2 4            Н Деші 6 0 6
             8    А Моресмо 4 6 4  
            

Секція 2Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
            
               3    Я Новотна 6 6    
     К Крістя 77 6          К Крістя 4 4    
Q    А Герші 65 2         3    Я Новотна 5 7 6  
     В Руано Паскуаль 6 6         13    С Фаріна 7 5 3  
     О Татаркова 2 4            В Руано Паскуаль 5 6 3
     К По 2 5     13    С Фаріна 7 4 6  
13    С Фаріна 6 7         3    Я Новотна 6 6  
16    Г Надьова 63 6 6       16    Г Надьова 2 4  
     Ф Сулуага 77 4 4     16    Г Надьова 6 6    
     Р Гранде 2 6 7        Р Гранде 1 2    
Q    А Стівенсон 6 4 5       16    Г Надьова 6 6  
LL    Л Савченко 4 0         5    А Кетцер 2 3    
Q    О Макарова 6 6       Q    О Макарова 3 5  
             5    А Кетцер 6 7    
            

Нижня половинаРедагувати

Секція 3Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
            
               7    А Курнікова 2 6 6  
     М Санчес Лоренсо 4 6 6        М Санчес Лоренсо 6 3 1  
Q    Т Панова 6 4 3       7    А Курнікова 78 6    
WC    Б Ріппнер 6 6         12    Б Шетт 66 4    
     М де Свардт 2 2       WC    Б Ріппнер 3 6 2
     А Кремер 1 63     12    Б Шетт 6 4 6  
12    Б Шетт 6 77         7    А Курнікова 6 2  
15    М Серна 0 6 3            А Гласс 2 1 r
     А Гласс 6 3 6          А Гласс 6 6    
     Р Драгомір 6 6          Р Драгомір 3 4    
Q    Л Остерло 2 0              А Гласс 6 6  
Q    С Качіч 3 3              Г Леон Гарсія 4 3    
     Г Леон Гарсія 6 6            Г Леон Гарсія 6 6  
             4    А Санчес Вікаріо 4 3    
            

Секція 4Редагувати

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
            
               6    П Шнідер 6 6    
     К Блек 4 2          Л Реймонд 4 2    
     Л Реймонд 6 6         6    П Шнідер 77 6    
     І Майолі 7 5 6            І Майолі 62 3    
Q    Е Гальярді 5 7 4          І Майолі 1 6 6
     А Смашнова 5 3     9    І Спирля 6 4 2  
9    І Спирля 7 6         6    П Шнідер 6 4 77
14    О Лиховцева 6 6         14    О Лиховцева 3 6 63
     Т Снайдер 0 3       14    О Лиховцева 6 6    
     К Мораріу 6 3 4        А-Г Сідо 1 1    
     А-Г Сідо 2 6 6       14    О Лиховцева 77 6  
     К Бранді 5 5         2    М Селеш 64 2    
WC    О Барабанщикова 7 7       WC    О Барабанщикова 3 0  
             2    М Селеш 6 6    
            

КваліфікаціяРедагувати

Кваліфікаційна сіткаРедагувати

ЛегендаРедагувати

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Перший кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  9    Еммануель Гальярді 6 6    
     Євгенія Куликовська 1 3    
  9    Еммануель Гальярді 6 6  
       Машона Вашінгтон 4 3  
     Машона Вашінгтон 6 6  
       Радка Зрубакова 4 1    

Другий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  WC    Джессіка Стек 3 64    
     Макарова Олена Олексіївна 6 77    
       Макарова Олена Олексіївна 3 6 6
  5    Лариса Нейланд 6 3 4
     Саманта Рівз 5 5  
  5    Лариса Нейланд 7 7    

Третій КваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  4    Ніколь Пратт 3 2    
     Паола Суарес 6 6    
       Паола Суарес 6 6  
       Карін Міллер 0 1  
     Карін Міллер 6 2 77
       Лорі Макніл 2 6 62  

Четвертий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
       Маріана Діас-Оліва 62 5    
     Александра Стівенсон 77 7    
       Александра Стівенсон 6 4 6
  WC    Ірина Селютіна 3 6 4
WC    Ірина Селютіна 77 6  
  7    Яна Неєдли 62 1    

П'ятий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  8    Ралука Санду 2 3    
     Александра Ольша 6 6    
       Александра Ольша 6 4 4
       Адріана Герші 3 6 6
     Адріана Герші 6 6  
  WC    Джулі Скотт 0 1    

Шостий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
       Яна Кандарр 2 4    
     Адріана Серра-Дзанетті 6 6    
       Адріана Серра-Дзанетті 6 4 5
  3    Тетяна Панова 3 6 7
     Павлина Стоянова 3 3  
  3    Тетяна Панова 6 6    

Сьомий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
  6    Хрістіна Пападакі 77 1 77  
Alt    Ларісса Шерер 65 6 62  
  6    Хрістіна Пападакі 6 4 2
       Сандра Качіч 4 6 6
     Сандра Качіч 6 6  
       Тіна Кріжан 3 4    

Восьмий кваліфаєрРедагувати

  Перше коло Кваліфікаційний матч
                         
       Надія Петрова 6 6    
     Сандра Клейнова 3 3    
       Надія Петрова 1 6 1
  2/WC    Лілія Остерло 6 3 6
     Татьяна Гарбін 4 4  
  2/WC    Лілія Остерло 6 6    

ПосиланняРедагувати