Чемпіонат світу з біатлону 2012 – спринт 10 км, чоловіки

Другий комплект нагород на Чемпіонаті світу з біатлону у німецькому Рупольдінгу був розіграний у спринті. Змагання пройшли о 12:30 за місцевим часом 3 березня 2012 року. Результати спринту, на відміну від змішаної естафети виявилися досить очікуваними. Перемогу здобув лідер загального заліку і заліку спринтерських гонок Кубка світу француз Мартен Фуркад, а друге місце зайняв представник Норвегії Еміль Хегле Свендсен, який є головним конкурентом Фуркада за перемогу у заліку Кубка світу. Попри те, що вони обоє допустили по два промахи, конкурентів їм практично не було. Третім став швед Карл Юхан Бергман, який двічі перемагав у спринтерських гонках на етапах поточного Кубка світу.

Чемпіонат світу з біатлону 2012
Biathlon pictogram.svg
Індивідуальні   чоловіки   жінки
Спринт   чоловіки   жінки
Персьют   чоловіки   жінки
Мас-старт   чоловіки   жінки
Естафета   чоловіки   жінки
Змішана естафета   змішана естафета

РезультатиРедагувати

Місце Біб Ім'я Країна Штрафні
кола (Л+С)
Час Програш
  9 Мартен Фуркад   Франція 2 (1+1) 24:18.6
  1 Еміль Хегле Свендсен   Норвегія 2 (1+1) 24:33.7 +15.1
  41 Карл-Юхан Бергман   Швеція 0 (0+0) 24:36.3 +17.7
4 18 Даніель Мезотіч   Австрія 0 (0+0) 24:45.7 +27.1
5 5 Сімон Фуркад   Франція 2 (2+0) 24:54.0 +35.4
6 14 Фредрик Ліндстрем   Швеція 1 (0+1) 24:54.2 +35.6
7 24 Бйорн Феррі   Швеція 0 (0+0) 25:00.5 +41.9
8 8 Маркус Віндіш   Італія 0 (0+0) 25:04.5 +45.9
9 33 Алексі Беф   Франція 2 (1+1) 25:17.2 +58.6
10 12 Тім Берк   США 1 (0+1) 25:17.4 +58.8
11 4 Яков Фак   Словенія 1 (1+0) 25:19.3 +1:00.7
12 34 Євгеній Гаранічев   Росія 0 (0+0) 25:22.5 +1:03.9
13 30 Антон Шипулін   Росія 1 (0+1) 25:23.7 +1:05.1
14 21 Жан-Філіпп Леґеллек   Канада 1 (0+1) 25:28.6 +1:10.0
15 57 Душан Сімочко   Словаччина 0 (0+0) 25:31.1 +1:12.5
16 11 Андреас Бірнбахер   Німеччина 2 (0+2) 25:31.4 +1:12.8
17 26 Тар'єй Бо   Норвегія 3 (0+3) 25:31.6 +1:13.0
18 42 Ондрей Моравець   Чехія 2 (2+0) 25:31.9 +1:13.3
19 20 Сімон Шемпп   Німеччина 2 (0+2) 25:32.1 +1:13.5
20 27 Ловелл Бейлі   США 0 (0+0) 25:33.8 +1:15.2
21 28 Уле Ейнар Бйорндален   Норвегія 3 (1+2) 25:34.9 +1:16.3
22 43 Сергій Семенов   Україна 1 (0+1) 25:35.8 +1:17.2
23 58 Сергій Новіков   Білорусь 0 (0+0) 25:38.1 +1:19.5
24 17 Сімон Халленбартер   Швейцарія 1 (1+0) 25:39.6 +1:21.0
25 10 Міхал Шлезінгр   Чехія 2 (1+1) 25:46.6 +1:28.0
26 32 Міхаель Грайс   Німеччина 3 (2+1) 25:47.4 +1:28.8
27 45 Ян Савицький   Казахстан 0 (0+0) 25:48.8 +1:30.2
28 29 Домінік Ландертінгер   Австрія 2 (1+1) 25:49.9 +1:31.3
29 62 Матей Казар   Словаччина 2 (1+1) 25:50.2 +1:31.6
30 2 Євгеній Устюгов   Росія 2 (0+2) 25:52.0 +1:33.4
31 15 Лукас Гофер   Італія 3 (1+2) 25:52.3 +1:33.7
32 37 Ларс Бергер   Норвегія 4 (1+3) 26:00.8 +1:42.2
33 6 Андрій Маковєєв   Росія 3 (1+2) 26:01.2 +1:42.6
34 40 Флоріан Граф   Німеччина 2 (1+1) 26:02.2 +1:43.6
35 19 Артем Прима   Україна 1 (0+1) 26:02.3 +1:43.7
36 7 Беньямін Веґер   Швейцарія 2 (0+2) 26:02.6 +1:44.0
37 13 Арнд Пайффер   Німеччина 3 (1+2) 26:03.6 +1:45.0
38 52 Наґаї Дзюндзі   Японія 1 (0+1) 26:05.1 +1:46.5
39 50 Янес Марич   Словенія 2 (1+1) 26:07.9 +1:49.3
40 56 Іван Жольє   Швейцарія 0 (0+0) 26:11.1 +1:52.5
41 16 Крістоф Зуманн   Австрія 0 (0+0) 26:11.3 +1:52.7
42 63 Андрій Дериземля   Україна 2 (1+1) 26:15.5 +1:56.9
43 25 Ярослав Соукуп   Чехія 2 (0+2) 26:15.7 +1:57.1
44 36 Клемен Бауер   Словенія 4 (0+4) 26:16.6 +1:58.0
45 88 Натан Сміт   Канада 2 (1+1) 26:21.9 +2:03.3
46 35 Сімон Едер   Австрія 2 (0+2) 26:25.1 +2:06.5
47 47 Крістіан Стеблер   Швейцарія 3 (1+2) 26:27.6 +2:09.0
48 38 Жан-Гійом Беатрікс   Франція 3 (1+2) 26:29.5 +2:10.9
49 22 Михаїл Клетчеров   Болгарія 2 (2+0) 26:31.2 +2:12.6
50 54 Скотт Перраз   Канада 2 (0+2) 26:32.2 +2:13.6
51 106 Іномата Кадзуя   Японія 1 (0+1) 26:37.2 +2:18.6
52 3 Красімір Анев   Болгарія 3 (2+1) 26:38.7 +2:20.1
53 95 Штефан Гаврила   Румунія 1 (1+0) 26:38.8 +2:20.2
54 67 Томаш Сікора   Польща 2 (1+1) 26:39.2 +2:20.6
55 89 Марк-Андре Бедар   Канада 2 (1+1) 26:43.0 +2:24.4
56 71 Іса Хіденорі   Японія 2 (0+2) 26:43.4 +2:24.8
57 66 Владімір Ілієв   Болгарія 2 (2+0) 26:46.2 +2:27.6
58 55 Роланд Лессінг   Естонія 3 (1+2) 26:50.4 +2:31.8
59 114 Каурі Коів   Естонія 1 (1+0) 26:52.2 +2:33.6
60 64 Крістіан Де Лоренці   Італія 3 (2+1) 26:54.5 +2:35.9
61 79 Мірослав Кенанов   Болгарія 0 (0+0) 27:00.5 +2:41.9
62 70 Томас Каукенас   Литва 1 (0+1) 27:02.7 +2:44.1
63 31 Рассел Курієр   США 3 (1+2) 27:07.0 +2:48.4
64 49 Зденек Вітек   Чехія 3 (1+2) 27:08.4 +2:49.8
65 113 Міланко Петрович   Сербія 2 (1+1) 27:09.5 +2:50.9
66 65 Олександр Бабчин   Білорусь 3 (1+2) 27:09.6 +2:51.0
67 46 Магнус Йонссон   Швеція 3 (1+2) 27:14.3 +2:55.7
68 60 Домінік Віндіш   Італія 4 (3+1) 27:14.6 +2:56.0
69 59 Індрек Тобрелутс   Естонія 4 (3+1) 27:15.6 +2:57.0
69 105 Володимир Аленішко   Білорусь 0 (0+0) 27:15.6 +2:57.0
71 53 Яркко Кауппінен   Фінляндія 2 (0+2) 27:16.9 +2:58.3
71 61 Вася Рупнік   Словенія 3 (3+0) 27:16.9 +2:58.3
73 77 Кшиштоф Пливачек   Польща 2 (2+0) 27:17.5 +2:58.9
74 69 Мірослав Матьяшко   Словаччина 3 (1+2) 27:22.6 +3:04.0
74 76 Даніл Степценко   Естонія 1 (0+1) 27:22.6 +3:04.0
76 93 Павол Гурайт   Словаччина 2 (1+1) 27:27.4 +3:08.8
77 92 Олександр Червяков   Казахстан 2 (1+1) 27:32.4 +3:13.8
78 75 Роландс Пузуліс   Латвія 1 (0+1) 27:42.8 +3:24.2
79 111 Юрій Лядов   Білорусь 3 (2+1) 27:45.5 +3:26.9
80 84 Александр Тріфонов   Казахстан 2 (0+2) 27:47.1 +3:28.5
81 112 Едгарс Піксонс   Латвія 2 (0+2) 27:47.8 +3:29.2
82 98 Тімо Антіла   Фінляндія 3 (2+1) 27:48.2 +3:29.6
83 48 Андрейс Расторгуєвс   Латвія 1 (1+0) 27:52.5 +3:33.9
84 23 Сергій Сєднєв   Україна 3 (1+2) 27:53.3 +3:34.7
85 82 Лукаш Щурек   Польща 1 (0+1) 28:13.2 +3:54.6
86 130 Чжан Чен'є   Китай 2 (1+1) 28:15.0 +3:56.4
87 81 Олексій Альмуков   Австралія 2 (2+0) 28:17.1 +3:58.5
88 109 Лі-Стів Джексон   Велика Британія 3 (1+2) 28:21.8 +4:03.2
89 132 Артурс Колесніков   Латвія 0 (0+0) 28:26.4 +4:07.8
90 74 Чон Джеок   Південна Корея 3 (2+1) 28:35.5 +4:16.9
91 39 Джей Гаккінен   США 5 (4+1) 28:37.0 +4:18.4
92 124 Татідзакі Мікото   Японія 3 (2+1) 28:40.8 +4:22.2
93 51 Сергій Наумик   Казахстан 4 (2+2) 28:44.9 +4:26.3
94 73 Педро Кінтана Аріас   Іспанія 2 (1+1) 28:52.7 +4:34.1
95 120 Жень Лун   Китай 2 (2+0) 28:57.3 +4:38.7
96 137 Рафаль Лепель   Польща 0 (0+0) 29:03.6 +4:45.0
97 44 Ахті Тойванен   Фінляндія 6 (4+2) 29:07.7 +4:49.1
98 127 Мануель Муссо   Іспанія 2 (0+2) 29:11.5 +4:52.9
99 129 Ейнстен Слеттемарк   Ґренландія 4 (1+3) 29:15.2 +4:56.6
100 91 Самуель Пулідо Серрано   Іспанія 2 (1+1) 29:21.1 +5:02.5
101 118 Паскаль Ланжер   Бельгія 2 (1+1) 29:30.5 +5:11.9
102 107 Чень Хайбінь   Китай 1 (0+1) 29:34.3 +5:15.7
103 85 Ахмет Юстюнташ   Туреччина 1 (1+0) 29:37.7 +5:19.1
104 131 Кевін Кейн   Велика Британія 3 (1+2) 29:39.8 +5:21.2
105 138 Марсел Лапондер   Велика Британія 2 (0+2) 29:40.6 +5:22.0
106 135 Торстен Ланжер   Бельгія 2 (2+0) 29:41.5 +5:22.9
107 108 Мілан Сабо   Угорщина 4 (2+2) 29:50.8 +5:32.2
108 100 Лі Інбок   Південна Корея 5 (3+2) 29:59.5 +5:40.9
109 90 Лі Чжунхай   Китай 4 (3+1) 30:01.7 +5:43.1
110 122 Дамір Растіч   Сербія 5 (1+4) 30:02.5 +5:43.9
111 97 Венсан Навої   Бельгія 2 (2+0) 30:08.2 +5:49.6
112 78 Кароліс Златкаускас   Литва 5 (2+3) 30:13.2 +5:54.6
113 103 Віктор Пінзару   Молдова 1 (1+0) 30:15.3 +5:56.7
114 115 Херберт Кул   Нідерланди 3 (0+3) 30:16.1 +5:57.5
115 116 Кім Йонгу   Південна Корея 4 (1+3) 30:16.3 +5:57.7
116 126 Александр Лавринович   Литва 3 (1+2) 30:20.3 +6:01.7
117 96 Кароль Гомбош   Угорщина 5 (1+4) 30:29.7 +6:11.1
118 101 Анузар Юнусов   Узбекистан 2 (1+1) 30:43.2 +6:24.6
119 123 Орфангазі Цівіл   Туреччина 1 (0+1) 30:53.1 +6:33.2
120 86 Стефан Лопатичі   Боснія і Герцеговина 4 (3+1) 30:56.7 +6:34.5
121 139 Кароль Домбровські   Литва 4 (1+3) 30:58.1 +6:38.1
122 83 Дарко Дамьяновскі   Північна Македонія 4 (2+2) 31:01.7 +6:43.1
123 134 Лаврентій Ваману   Румунія 5 (3+2) 31:05.2 +6:46.6
124 102 Едін Ходжіч   Сербія 2 (0+2) 31:05.9 +6:47.3
125 117 Неманья Косарач   Боснія і Герцеговина 6 (3+3) 31:18.9 +7:00.3
126 128 Кім Джонмін   Південна Корея 5 (2+3) 31:28.1 +7:09.5
127 121 Дейян Кшмановіч   Сербія 4 (1+3) 31:36.6 +7:18.0
128 72 Тьєррі Ланжер   Бельгія 4 (3+1) 31:54.1 +7:35.5
129 68 Піт Байєр   Велика Британія 6 (3+3) 32:26.5 +8:07.9
130 119 Ділан Хармер   Австралія 0 (0+0) 32:42.3 +8:23.7
131 99 Юріца Веверіч   Хорватія 5 (4+1) 33:09.3 +8:50.7
132 136 Іштван Мускатал   Угорщина 5 (2+3) 33:33.1 +9:14.5
133 94 Джорджі Ікоскі   Північна Македонія 4 (2+2) 33:39.3 +9:20.7
134 80 Аккалуартаа Олсен   Ґренландія 7 (3+4) 33:49.3 +9:30.7
135 125 Томіслав Крнковіч   Хорватія 5 (1+4) 34:08.1 +9:49.5
136 87 Діно Буткович   Хорватія 7 (4+3) 35:38.5 +11:19.9
 — 104 Афанасіос Цакіріс   Греція 3 (0+3) DNF
 — 133 Кліантіс Караміхас   Греція (2+) DNF
 — 110 Вілле Сімола   Фінляндія DNS

ПосиланняРедагувати

Офіційний сайт IBU

Сайт Федерації біатлону України: