Відкрити головне меню

45-й чемпіонат світу з біатлону проходив у Пхьончхані, Південна Корея, з 13 лютого по 22 лютого 2009 року.

До програми чемпіонату входило 11 змагань із окремих дисциплін: спринту, переслідування, індивідуальної гонки, мас-старту та естафет — жіночої, чоловічої і змішаної. Результати всіх гонок враховувалися в залік Кубка світу з біатлону 2008-09.

РозкладРедагувати

Чемпіонат світу з біатлону 2009
 
Індивідуальні   чоловіки   жінки
Спринт   чоловіки   жінки
Персьют   чоловіки   жінки
Мас-старт   чоловіки   жінки
Естафета   чоловіки   жінки
Змішана естафета   змішана естафета

У таблиці приведено розклад змагань. Час подано за UTC+5.

Дата Час Чоловіки Жінки
14 лютого 10:15 / 07:45 спринт спринт
15 лютого 10:15 / 08:00 персьют персьют
17 лютого 05:15 індивідуальна
18 лютого 09:15 індивідуальна
19 лютого 09:15 змішана естафета
21 лютого 08:15/10:15 мас-старт естафета
22 лютого 10:15/08:00 естафета мас-старт

Медалісти та призериРедагувати

ЧоловікиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна гонка, 20 км Уле-Ейнар Бйорндален
  Норвегія
52:28.0
(0+0+2+1)
Крістоф Штефан
  Німеччина
49:09.9
(0+0+0+0)
Яков Фак
  Хорватія
49:15.4
(0+0+0+1)
Спринт 10 км Уле-Ейнар Бйорндален
  Норвегія
24:16.5
(1+1)
Ларс Бергер
  Норвегія
24:17.7
(1+1)
Халвар Ханевольд
  Норвегія
24:29.0
(0+0)
Персьют 12,5 км Уле-Ейнар Бйорндален
  Норвегія
31:46.79
(0+2+0+2)
Максим Чудов
  Росія
32:28.45
(0+0+1+2)
Александер Ус
  Норвегія
32:39.53
(0+0+2+1)
Мас-старт 15 км Домінік Ландертінгер
  Австрія
38:32.58
(2+0+0+1)
Кристоф Зуман
  Австрія
38:41.40
(2+0+0+1)
Іван Черезов
  Росія
38:57.0
(2+0+0+0)
Естафета 4 x 7,5 км   Норвегія
Еміль Хегле Свендсен
Ларс Бергер
Халвар Ханевольд
Уле Ейнар Бйорндален
1:08:04.12   Австрія
Даніель Мезотіч
Сімон Едер
Домінік Ландертінгер
Кристоф Зуман
1:08:16.71   Німеччина
Міхаель Рьош
Крістоф Штефан
Арнд Пайффер
Міхаель Грайс
1:08:36.84

ЖінкиРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна 15 км Каті Вільгельм
  Німеччина
44:03.1
(0+1+0+0)
Тея Грегорін
  Словенія
44:42.6
(0+0+0+1)
Тура Бергер
  Норвегія
44:49.6
(0+0+0+1)
Спринт 7,5 км Каті Вільгельм
  Німеччина
21:11.1
(0+0)
Сімона Хаусвальд
  Німеччина
21:21.0
(0+0)
Ольга Зайцева
  Росія
21:38.2
(0+0)
Персьют 10 км Гелена Екгольм
  Швеція
34:12.39
(2+0+0+0)
Каті Вільгельм
  Німеччина
34:30.60
(1+1+3+1)
Ольга Зайцева
  Росія
34:36.43
(0+1+3+2)
Мас-старт 12,5 км Ольга Зайцева
  Росія
34:18.34
(0+0+1+1)
Анастасія Кузьміна
  Словаччина
34:25.84
(0+0+1+1)
Гелена Екгольм
  Швеція
34:30.61
(0+0+1+1)
Естафета 4 x 6 км   Росія
Світлана Слєпцова
Анна Булигіна
Ольга Медведцева
Ольга Зайцева
1:13:12.90   Німеччина
Мартіна Бек
Маґдалена Нойнер
Андреа Генкель
Каті Вільгельм
1:14:28.07   Франція
Марі Лор Брюне
Сільві Бекар
Марі Дорен
Сандрін Байї
1:14:40.46

Змішана естафетаРедагувати

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Змішана естафета 2 x 6 км + 2 x 7,5 км  
Марі-Лор Брюне
Сільві Бекар
Венсан Дефран
Сімон Фуркад
1:10:30.08  
Гелена Екгольм
Анна-Карін Улофсон-Зідек
Девід Екгольм
Карл Юхан Бергман
1:10:36.25  
Андреа Хенкель
Сімона Хаусвальд
Арнд Пайффер
Міхаель Грайс
1:10:39.04

Таблиця медалейРедагувати

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1   Норвегія 4 1 3 8
2   Німеччина 2 4 2 8
3   Росія 2 1 3 6
4   Австрія 1 2 0 3
5   Швеція 1 1 1 3
6   Франція 1 0 1 2
7   Словенія 0 1 0 1
7   Словаччина 0 1 0 1
9   Хорватія 0 0 1 1
Всього 11 11 11 33

Країни-учасниціРедагувати

ДжерелаРедагувати