Україна на літніх Олімпійських іграх 2020

Україна буде брати участь у літніх Олімпійських іграх 2020 року, що пройдуть[джерело?] у Токіо, Японія, з 24 липня по 9 серпня 2020 року.

Україна на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НОК:Національний олімпійський комітет України
Олімпійські ігри в
Спортсмени 87  13 (18) видах спорту
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018
Див. також

УчасникиРедагувати

Спорт Чоловіки Жінки Загалом
Легка атлетика 5 20 25*
Важка атлетика[en] 1 1 2
Плавання 5 1 6
Стрибки у воду 2 2 4
Веслування на байдарках і каное[en] 2 7 9
Веслувальний слалом на байдарках і каное 0 1 1
Сихронне плавання[en] 0 8 8
Спортивна гімнастика 4 1 5
Художня гімнастика 0 7 7
Велосипедний спорт[en] 1 1 2
Кінний спорт[en] 3 0 3
Кульова стрільба 4 1 5
Стендова стрільба 0 1 1
Стрільба з лука[en] 0 3 3
Вільна боротьба 1 2 3
Греко-римська боротьба 2 0 2
Карате[en] 1 1 2
Загалом 31 57 88
  • Вказано кількість осіб, що виконали олімпійські нормативи.

Атлетичні види спортуРедагувати

Легка атлетикаРедагувати

Вказані легкоатлети, які виконали кваліфікаційний норматив.

Бігові дисципліниРедагувати

Чоловіки

Атлет Дисципліна SB перед Іграми Забіг Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
100 м
200 м
400 м
800 м
1500 м
5000 м
10000 м
Олександр Сітковський
  Донецька область
Марафон
4×100 м
4×400 м
110 м з/б
400 м з/б
3000 м з/п

Жінки

Атлетка Дисципліна SB перед Іграми Забіг Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
100 м
200 м
400 м
Ольга Ляхова
  Полтавська область
800 м
Наталія Кроль
  Рівненська область
1500 м
5000 м
10000 м
Вікторія Хапіліна
  Донецька область
Марафон
Ольга Скрипак
  Київ
4×100 м
4×400 м
100 м з/б
Ганна Рижикова
  Дніпропетровська область
400 м з/б
3000 м з/п

Змішана

Команда Дисципліна SB перед Іграми Забіг Фінал
Час Місце Час Місце
4×400 м

Спортивна ходьбаРедагувати

Чоловіки

Атлет Дисципліна SB перед Іграми Результат
Час Місце
С/х 20 км
Іван Банзерук
  Волинська область
С/х 50 км

Жінки

Атлетка Дисципліна SB перед Іграми Результат
Час Місце
Інна Кашина
  Сумська область
С/х 20 км
Марія Сахарук
  Волинська область

МетанняРедагувати

Чоловіки

Атлет Дисципліна SB перед Іграми Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Ядро
Диск
Михайло Кохан
  Дніпропетровська область
Молот
Спис

Жінки

Атлетка Дисципліна SB перед Іграми Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Ядро
Диск
Ірина Климець
  Волинська область
Молот
Ірина Новожилова
  Херсонська область
Спис

СтрибкиРедагувати

Чоловіки

Атлет Дисципліна SB перед Іграми Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Висота
Жердина
Довжина
Потрійний

Жінки

Атлетка Дисципліна SB перед Іграми Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Ірина Геращенко
  Київ
Висота
Юлія Левченко
  Київ
Ярослава Магучіх
  Дніпропетровська область
Жердина
Марина Бех-Романчук
  Хмельницька область
Довжина
Ольга Саладуха
  Донецька область
Потрійний

БагатоборствоРедагувати

Чоловіки

Десятиборство
Атлет Дисципліна SB перед Іграми Досягнення Загальний залік
Результат Очки Місце Очки Місце
100 м
Довжина
Ядро
Висота
400 м
110 м з/б
Диск
Жердина
Спис
1500 м

Жінки

Семиборство
Атлетка Дисципліна SB перед Іграми Досягнення Загальний залік
Результат Очки Місце Очки Місце
100 м з/б
Висота
Ядро
200 м
Довжина
Спис
800 м

Важка атлетикаРедагувати

Гімнастичні види спортуРедагувати

Спортивна гімнастикаРедагувати

Спортсменів — 5
Спортсмен Змагання Кваліфікація Фінал
            Загалом Місце             Загалом Місце
Гімнаст 1 Командна першість
Гімнаст 2
Гімнаст 3
Гімнаст 4
Загалом
Спортсменка Змагання Кваліфікація Фінал
        Загалом Місце         Загалом Місце
Діана Варінська Абсолютна першість

Художня гімнастикаРедагувати

Спортсменів — 7
Індивідуальні змагання
Спортсмен Півфінал Фінал Сума очок Місце
М'яч Обруч Булави Стрічка Сума Місце М'яч Обруч Булави Стрічка
Гімнастка 1
Гімнастка 2
Командні змагання
Склад Півфінал Фінал Сума очок Місце
5 пр. 2 пр. + 3 пр. Сума Місце 5 пр. 2 пр. + 3 пр.
Очки Місце Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Гімнастка 1
Гімнастка 2
Гімнастка 3
Гімнастка 4
Гімнастка 5

Водні види спортуРедагувати

ПлаванняРедагувати

ПлаванняРедагувати

Спортсменів — 6
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Владислав Бухов 50 метрів вільним стилем
Денис Кесіль 200 метрів батерфляєм
Микита Коптєлов 200 метрів брасом
Михайло Романчук 800 метрів вільним стилем Н/Д
1500 метрів вільним стилем Н/Д
Сергій Фролов 800 метрів вільним стилем Н/Д
1500 метрів вільним стилем Н/Д
Жінки
Спортсмен Дисципліна Попередній
заплив
Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Дарина Зевіна 200 метрів на спині

Сихронне плаванняРедагувати

Спортсменів — 2
Спортсменки Змагання Технічна програма Півфінал довільної програми Фінал довільної програми Всього очок Місце
Очки Місце Очки Місце Всього очок Місце Очки Місце
Дует
Групи

Стрибки у водуРедагувати

Спортсменів — 2
Спортсмени Змагання Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат
Олег Колодій Трамплін, 3 метри
Олексій Середа Вишка, 10 метрів
Спортсмени Змагання Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Результат Місце Результат Місце Результат
Вікторія Кесарь Трамплін, 3 метри
Софія Лискун Вишка, 10 метрів

ВеслуванняРедагувати

Веслування на байдарках і каноеРедагувати

Спортсменів — 10
СпринтРедагувати
Спортсмен Дисципліна Попередній заїзд Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Юрій Вандюк
Едуард Шеметило
Чоловіки К-2 1000 м
Людмила Лузан
Анастасія Четверікова
Жінки К-2 500 м
Марія Кічасова-Скорик Жінки Б-1 200м
Марія Повх
Людмила Кукліновська
Жінки Б-2 500м
Марія Кічасова-Скорик
Марія Повх
Анастасія Тодорова
Інна Грищун
Жінки Б-4 500м

Вказані спортсмени, які завойовували ліцензії, остаточний склад буде оголошено перед Олімпійськими іграми, оскільки ліцензії не є іменними.


СлаломРедагувати
Спортсмен Дисципліна Попередні заїзди Півфінал Фінал
Заїзд 1 Штраф Заїзд 2 Штраф Кращий Місце Час Місце Час Місце
Вікторія Ус Жінки Б-1

Пересувні види спортуРедагувати

Велосипедний спортРедагувати

Спортсменів — 6

ШосеРедагувати

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Групова гонка
Групова гонка

ТрекРедагувати

Спринт
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Перший раунд Втішний раунд Другий раунд Втішний заїзд Чвертьфінал Півфінал Фінал
Час/Місце Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час Суперник/Час
Олена Старікова Спринт
Кейрін
Спортсмен Дисципліна Перший раунд Втішний заїзд Другий раунд Фінал
Місце Місце Місце Місце
Любов Басова Кейрін
Омніум
Спортсмен Дисципліна Скретч Темпова гонка Гонка на вибування Гонка за очками Всього очок Місце
Місце Очки Час Місце Очки Місце Очки Місце Очки
Омніум
Медісон
Спортсмен Дисципліна Очки Кола Місце
Медісон

Кінний спортРедагувати

Стрілецькі види спортуРедагувати

СтрільбаРедагувати

Кульова стрільбаРедагувати

Спортсменів — 5
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Місце
Павло Коростильов Пневматичний пістолет, 10 м
Олег Омельчук
Олександр Петрів Швидкісний пістолет, 25 м
Олег Царьков Пневматична гвинтівка, 10 м
Жінки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Місце
Олена Костевич Пістолет, 25 м

Стендова стрільбаРедагувати

Спортсменів — 1
Жінки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Очки Місце Очки Місце
Ірина Маловічко Скит

Стрільба з лукаРедагувати

Спортсменів — 3
Жінки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чверть-
фінали
Півфінали Фінал
Результат Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Індивідуальна першість
Командна першість Н/Д

ЄдиноборстваРедагувати

БоротьбаРедагувати

Чоловіки

Вільна та жіноча боротьбаРедагувати

Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олександр Хоцянівський до 125 кг
Жінки
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Оксана Лівач до 50 кг
Алла Черкасова до 68 кг

Греко-римська боротьбаРедагувати

Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ленур Теміров до 60 кг
Жан Беленюк до 87 кг

БоксРедагувати

Спортсменів — 1
Чоловіки
Спортсмен Вагова
категорія
Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Микола Буценко Напівлегка

КаратеРедагувати

Спортсмен Категорія Попередній раунд Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Анжеліка Терлюга до 55 кг
Станіслав Горуна до 75 кг

ДзюдоРедагувати

ПосиланняРедагувати