Україна на літніх Дефлімпійських іграх 2017

Україна брала участь у літніх Дефлімпійських іграх 2017 року, що проходили у місті Самсун (Туреччина) з 18 липня по 30 липня 2017 року та посіла 2-ге загальнокомандне місце, виборовши рекордну кількість нагород.

Україна на Дефлімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:UKR
НДК:Національний комітет спорту інвалідів України
Дефлімпійські ігри в Анкарі
Спортсмени 222 у 15 видах спорту
Медалі
Місце: 2
Золото
21
Срібло
42
Бронза
36
Всього
99
Участь у літніх Дефлімпійських іграх
1993  • 1997  • 2001  • 2005  • 2009  • 2013  • 2017
Участь у зимових Дефлімпійських іграх
1999  • 2003  • 2007  • 2011  • 2015  • 2019

Національна дефлімпійська збірна команда України була найбільшою за всю свою дефлімпійську історію — 222 спортсмени (разом з тренерським штабом 290 осіб). Спортсмени-дефлімпійці України вперше взяли участь у 15 видах спорту.[1][2]

МедалістиРедагувати

Найбільше 9 медалей здобула Марія Режило у плаванні (3 срібні та 6 бронзових). 8 і 6 завоювали також плавчині Ірина Терещенко та Катерина Денисова відповідно. По 5 нагород мають каратистка Інна Мажара та спортсменка з орієнтування Ганна Федосєєва. Найбільше золотих медалей виборола Карина Янчук у змаганнях з карате.

Нагороди українських дефлімпіців[3].

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
  Золото Костик, ОлександрОлександр Костик Кульова стрільба Пневматична гвинтівка, 10 м 19 липня
  Золото Шеретов, ДмитроДмитро Шеретов Дзюдо -73 кг 20 липня
  Золото Шостак, АннаАнна Шостак Дзюдо -52 кг 20 липня
  Золото Авдєєва, КатеринаКатерина Авдєєва Дзюдо -57 кг 20 липня
  Золото Шепелюк, АннаАнна Шепелюк Дзюдо -63 кг 21 липня
  Золото Катерина Авдєєва
Ксенія Довбищук
Марія Корнійчук
Марина Погорелова
Катерина Шепелюк
Оксана Кравченко
Дзюдо Жіноча команда 22 липня
  Золото Олександр Санькін
Дмитро Плахотнік
Ганна Федосєєва
Яна Мельник
Спортивне орієнтування Змішана естафета спринт 23 липня
  Золото Гаврілова, ВітаВіта Гаврілова Карате Куміте -55 кг 24 липня
  Золото Янчук, КаринаКарина Янчук Карате Куміте -61 кг 25 липня
  Золото Мажара, ІннаІнна Мажара Карате Куміте -68 кг 25 липня
  Золото Дарина Величко
Алла Д'яченко
Катерина Ковальчук
Боулінг Жіноча трійка 25 липня
  Золото Вишинський, ДмитроДмитро Вишинський Легка атлетика 100 метрів 25 липня
  Золото Колодій, ОлександрОлександр Колодій Кульова стрільба Швидкісний пістолет, 25 м 25 липня
  Золото Санькін, ОлександрОлександр Санькін Спортивне орієнтування Середня дистанція 25 липня
  Золото Янчук, КаринаКарина Янчук Карате Куміте відкрите 26 липня
  Золото Марина Губанова
Віта Гаврілова
Карина Янчук
Інна Мажара
Карате Жіноче куміте команда 26 липня
  Золото Вячеслав Новіков
Максим Беленок
Володимир Махно
Олександр Махно
Олександр Тритяк
Карате Чоловіче куміте команда 26 липня
  Золото Мінченко, СергійСергій Мінченко Вільна боротьба -125 кг 26 липня
  Золото Мельник, ЯнаЯна Мельник Спортивне орієнтування Довга дистанція 27 липня
  Золото Антон Кошкаров
Микола Цапкаленко
Пляжний волейбол Чоловічий турнір 29 липня
  Золото Анна Затилкіна
Раїса Рилова
Пляжний волейбол Жіночий турнір 29 липня
  Срібло Терещенко, ІринаІрина Терещенко Плавання 50 метрів брасом 20 липня
  Срібло Денис Бистревський
Кристина Давидова*
Максим Дудник
Катерина Денисова
Віктор Конкін*
Олексій Литвиненко*
Марія Режило
Ірина Терещенко*
Плавання Змішана естафета 4х100 метрів вільним стилем 20 липня
  Срібло Корнійчук, МаріяМарія Корнійчук Дзюдо -78 кг 21 липня
  Срібло Суренян, НверНвер Суренян Спортивне орієнтування Спринт 21 липня
  Срібло Федосєєва, ГаннаГанна Федосєєва Спортивне орієнтування Спринт 21 липня
  Срібло Фомін, СергійСергій Фомін Кульова стрільба Пістолет, 25 м 21 липня
  Срібло Карина Завіновська
Марія Васильєва
Лариса Старікова
Юлія Ходько
Настільний теніс Жіночі командні змагання 21 липня
  Срібло Ященко, РоманРоман Ященко Греко-римська боротьба -85 кг 22 липня
  Срібло Філімошкіна, РиммаРимма Філімошкіна Легка атлетика Метання молота 23 липня
  Срібло Губанова, МаринаМарина Губанова Карате Куміте -50 кг 24 липня
  Срібло Потапенко, КатеринаКатерина Потапенко Легка атлетика Семиборство 24 липня
  Срібло Кочмарик, ВікторіяВікторія Кочмарик Легка атлетика 400 метрів з бар'єрами 24 липня
  Срібло Катерина Денисова
Максим Дудник*
Катерина Іваненко*
Артем Карниш*
Олексій Коломієць
Марія Режило
Ірина Терещенко*
Ростислав Якубовський
Плавання Змішана естафета 4х100 метрів комплексом 24 липня
  Срібло Коломієць, ОлексійОлексій Коломієць Плавання 50 метрів брасом 24 липня
  Срібло Вадим Данилюк
Ростислав Майєр
Владислав Яловега
Боулінг Чоловіча трійка 24 липня
  Срібло Махно, ВолодимирВолодимир Махно Карате Куміте -75 кг 25 липня
  Срібло Махно, ОлександрОлександр Махно Карате Куміте -84 кг 25 липня
  Срібло Антипенко, ВікторВіктор Антипенко Вільна боротьба -97 кг 25 липня
  Срібло Ликова, ВіолетаВіолета Ликова Кульова стрільба Пневматична гвинтівка, 10 м 25 липня
  Срібло Терещенко, ІринаІрина Терещенко Плавання 400 метрів комплексом 25 липня
  Срібло Мажара, ІннаІнна Мажара Карате Куміте відкрите 26 липня
  Срібло Олександр Тритяк
Олександр Кальник
Владислав Пліш
Карате Чоловіча ката команда 26 липня
  Срібло Камбур, АндрійАндрій Камбур Вільна боротьба -61 кг 26 липня
  Срібло Червоненко, АнатолійАнатолій Червоненко Вільна боротьба -86 кг 26 липня
  Срібло Денис Бистревський
Максим Дудник
Євген Заулічний*
Іван Зіненко*
Артем Карниш*
Олексій Коломієць*
Віктор Конкін
Олексій Литвиненко
Плавання Чоловіча естафета 4×100 метрів вільним стилем 26 липня
  Срібло Денисова, КатеринаКатерина Денисова Плавання 200 метрів на спині 26 липня
  Срібло Режило, МаріяМарія Режило Плавання 50 метрів батерфляєм 26 липня
  Срібло Шаповал, ЮліяЮлія Шаповал Легка атлетика 100 метрів з бар'єрами 26 липня
  Срібло Вадим Данилюк
Назар Дідоренко
Ростислав Майєр
Сергій Трубін
Дмитро Щербаков
Владислав Яловега
Боулінг Чоловіча команда 27 липня
  Срібло Вишинський, ДмитроДмитро Вишинський Легка атлетика 200 метрів 28 липня
  Срібло Дефлімпійська збірна України з волейболу
Антонюк Нікіфоров
Білоблоцький Полторацький
Завіруха Прохорчук
Загородній Радченко
Зеленський Ренькас
Кошкаров Цимовський
Волейбол Чоловічий турнір 28 липня
  Срібло Сидоренко, АнастасіяАнастасія Сидоренко Легка атлетика 5000 м 29 липня
  Срібло Дмитро Вишинський
Олексаендр Дмитриєнко
Максим Пендрак
Дмитро Руденко
Легка атлетика Чоловіча естафета 4 × 100 метрів 29 липня
  Срібло Сергій Драч
Сергій Компанієць
Микола Кулик
Дмитро Руденко
Легка атлетика Чоловіча естафета 4 × 400 метрів 29 липня
  Срібло Наталя Єзловецька
Вікторія Кочмарик
Соломія Куприч
Юлія Шаповал
Легка атлетика Жіноча естафета 4 × 100 метрів 29 липня
  Срібло Наталя Єзловецька
Вікторія Кочмарик
Соломія Куприч
Юлія Шаповал
Легка атлетика Жіноча естафета 4 × 400 метрів 29 липня
  Срібло Свинобій, МаріяМарія Свинобій Легка атлетика Жіночий марафон 29 липня
  Срібло Дмитро Донченко
Сергій Тарасов
Пляжний волейбол Чоловічий турнір 29 липня
  Срібло Руслан Ніколаєнко
Дмитро Плахотнік
Олександр Санькін
Спортивне орієнтування Чоловіча естафета 29 липня
  Срібло Тетяна Біда
Яна Мельник
Ганна Федосєєва
Спортивне орієнтування Жіноча естафета 29 липня
  Срібло Боярин, ВадимВадим Боярин Тхеквандо -58 кг 29 липня
  Срібло Дефлімпійська збірна України з Футболу
Баєв Невенченко Сотніков
Бєлоусов Оленич Статівка
Брагін Причина Танчик
Букін Пустовіт Українець
Вальчук Реутов Фролов
Верещака Рій Шотурма
Войченко Сенько Штулер
Мчедлішвілі Собченко
Футбол Чоловічий турнір 30 липня
  Бронза Режило, МаріяМарія Режило Плавання 200 метрів вільним стилем 20 липня
  Бронза Катерина Денисова
Ірина Терещенко
Катерина Іваненко
Марія Режило
Плавання Жіноча естафета 4х100 метрів комплексом 20 липня
  Бронза Мозирев, ВладиславВладислав Мозирев Дзюдо -66 кг 20 липня
  Бронза Довбищук, КсеніяКсенія Довбищук Дзюдо -48 кг 20 липня
  Бронза Владислав Мозирев
Катерина Шепелюк
Дзюдо Змішана ката-команда 20 липня
  Бронза Погорелова, МаринаМарина Погорелова Дзюдо -70 кг 21 липня
  Бронза Кравченко, ОксанаОксана Кравченко Дзюдо +78 кг 21 липня
  Бронза Слушний, АнтонАнтон Слушний Дзюдо +100 кг 21 липня
  Бронза Антипенко, ВікторВіктор Антипенко Греко-римська боротьба -98 кг 21 липня
  Бронза Денисова, КатеринаКатерина Денисова Плавання 100 метрів на спині 21 липня
  Бронза Режило, МаріяМарія Режило Плавання 50 метрів вільним стилем 22 липня
  Бронза Терещенко, ІринаІрина Терещенко Плавання 200 метрів комплексом 22 липня
  Бронза Ірина Терещенко
Катерина Денисова
Дар'я Тарасенко
Марія Режило
Плавання Жіноча естафета 4х100 метрів вільним стелем 22 липня
  Бронза Антон Слушний
Алім Брижак
Андрій Пензій
Владислав Мозирев
Володимир Маклаков
Євген Нехаєв
Лука Нетяга
Дмитро Шеретов
Дзюдо Чоловіча команда 22 липня
  Бронза Геннадій Закладний
Юлія Ходько
Настільний теніс Мікст 23 липня
  Бронза Кисильова, ЮліяЮлія Кисильова Легка атлетика Метання молота 23 липня
  Бронза Данильченко, ВолодимирВолодимир Данильченко Легка атлетика Потрійний стрибок 23 липня
  Бронза Новіков, ВячеславВячеслав Новіков Карате Куміте -60 кг 24 липня
  Бронза Беленок, МаксимМаксим Беленок Карате Куміте -67 кг 24 липня
  Бронза Мажара, ІннаІнна Мажара Карате Ката 24 липня
  Бронза Сидоренко, АнастасіяАнастасія Сидоренко Легка атлетика 1500 м 24 липня
  Бронза Денис Бистревський
Максим Дудник
Філіпп Іжаченко*
Олексій Коломієць
Віктор Конкін*
Олексій Литвиненко*
Ростислав Якубовський
Плавання Чоловіча естафета 4×100 метрів комплексом 24 липня
  Бронза Карина Завіновська
Марія Васильєва
Настільний теніс Парні змагання 24 липня
  Бронза Фомін, СергійСергій Фомін Кульова стрільба Швидкісний пістолет, 25 м 25 липня
  Бронза Кристина Давидова
Марія Режило
Ірина Терещенко
Дар'я Тарасенко
Плавання Жіноча естафета 4х200 метрів вільним стилем 25 липня
  Бронза Санькін, ОлександрОлександр Санькін Спортивне орієнтування Середня дистанція 25 липня
  Бронза Інна Мажара
Катерина Масло
Тетяна Хиль
Карате Жіноча ката команда 26 липня
  Бронза Корепанов, ВіталійВіталій Корепанов Вільна боротьба -70 кг 26 липня
  Бронза Режило, МаріяМарія Режило Плавання 100 метрів вільним стилем 26 липня
  Бронза Плахотнік, ДмитроДмитро Плахотнік Спортивне орієнтування Довга дистанція 27 липня
  Бронза Федосєєва, ГаннаГанна Федосєєва Спортивне орієнтування Довга дистанція 27 липня
  Бронза Руденко, ДмитроДмитро Руденко Легка атлетика Біг на 400 метрів 27 липня
  Бронза Закладний, ГеннадійГеннадій Закладний Настільний теніс Особисті змагання 27 липня
  Бронза Олена Болтовніна
Дарина Величко
Алла Д'яченко
Анжеліка Жукова
Катерина Ковальчук
Людмила Трубіна
Боулінг Жіноча команда 28 липня
  Бронза Юлія Черненко
Юлія Ярошевська
Пляжний волейбол Жіночий турнір 29 липня
  Бронза Дефлімпійська збірна України з баскетболу
Букін Раус
Діденко Рязанцев
Кім Стрижевський
Кропив'янський Фоменко
Кузнецов Шестириков
Мельниченко Яковлєв
Баскетбол Чоловічий турнір 29 липня
Медалі за видами спорту
Спорт       Всього
Карате 6 5 4 15
Дзюдо 5 1 7 13
Орієнтування 3 4 3 10
Стрільба 2 2 1 5
Пляжний волейбол 2 1 1 4
Легка атлетика 1 11 4 16
Боротьба 1 4 2 7
Боулінг 1 2 1 4
Плавання 0 8 9 17
Настільний теніс 0 1 3 4
Волейбол 0 1 0 1
Тхеквандо 0 1 0 1
Футбол 0 1 0 1
Баскетбол 0 0 1 1
Всього 21 42 36 99
Медалі за днями
День Дата       Всього
День 1 19-е 1 0 0 1
День 2 20-е 3 2 5 10
День 3 21-е 1 5 5 11
День 4 22-е 1 1 4 6
День 5 23-є 1 1 3 5
День 6 24-е 1 6 6 13
День 7 25-е 6 5 3 14
День 8 26-е 4 8 3 15
День 9 27-е 1 1 4 6
День 10 28-е 0 2 1 3
День 11 29-е 2 10 2 14
День 12 30-е 0 1 0 1
Всього 21 42 36 99
Медалі за статтю
Стать       Всього Відсоток
Чоловіки 8 21 15 44 44,4 %
Жінки 12 19 19 50 50,5 %
Змішані 1 2 2 5 5,1 %
Всього 21 42 36 99 100 %
Мультимедалісти
Спрортсмен Вид спорту       Всього
Карина Янчук Карате 3 0 0 3
Ганна Федосєєва Спортивне орієнтування 2 2 1 5
Інна Мажара Карате 2 1 2 5
Яна Мельник Спортивне орієнтування 2 1 0 3
Катерина Шепелюк Дзюдо 2 0 1 3
Катерина Авдєєва Дзюдо 2 0 0 2
Віта Гаврілова Карате 2 0 0 2
Дмитро Вишинський Легка атлетика 1 2 0 3
Дмитро Плахотнік Спортивне орієнтування 1 1 1 3
Олександр Санькін Спортивне орієнтування 1 1 1 3
Марина Губанова Карате 1 1 0 2
Олександр Кальник Карате 1 1 0 2
Марія Корнійчук Дзюдо 1 1 0 2
Володимир Махно Карате 1 1 0 2
Олександр Махно Карате 1 1 0 2
Олександр Тритяк Карате 1 1 0 2
Максим Беленок Карате 1 0 1 2
Дарина Величко Боулінг 1 0 1 2
Ксенія Довбищук Дзюдо 1 0 1 2
Алла Д'яченко Боулінг 1 0 1 2
Катерина Ковальчук Боулінг 1 0 1 2
Оксана Кравченко Карате 1 0 1 2
Вячеслав Новіков Карате 1 0 1 2
Марина Погорелова Дзюдо 1 0 1 2
Дмитро Шеретов Дзюдо 1 0 1 2
Ірина Терещенко Плавання 0 4 4 8
Марія Режило Плавання 0 3 6 9
Катерина Денисова Плавання 0 3 3 6
Максим Дудник Плавання 0 3 1 4
Олексій Коломієць Плавання 0 3 1 4
Вікторія Кочмарик Легка атлетика 0 3 0 3
Юлія Шаповал Легка атлетика 0 3 0 3
Віктор Конкін Плавання 0 2 1 3
Олексій Литвиненко Плавання 0 2 1 3
Дмитро Руденко Легка атлетика 0 2 1 3
Ростислав Якубовський Плавання 0 2 1 3
Денис Бистревський Плавання 0 2 0 2
Вадим Данилюк Боулінг 0 2 0 2
Наталя Єзловецька Легка атлетика 0 2 0 2
Артем Карниш Плавання 0 2 0 2
Соломія Куприч Легка атлетика 0 2 0 2
Ростислав Майєр Боулінг 0 2 0 2
Владислав Яловега Боулінг 0 2 0 2
Карина Завіновська Настільний теніс 0 1 2 3
Віктор Антипенко Боротьба 0 1 1 2
Марія Васильєва Настільний теніс 0 1 1 2
Кристина Давидова Плавання 0 1 1 2
Катерина Іваненко Плавання 0 1 1 2
Анастасія Сидоренко Легка атлетика 0 1 1 2
Сергій Фомін Кульова стрільба 0 1 1 2
Юлія Ходько Настільний теніс 0 1 1 2
Владислав Мозирев Дзюдо 0 0 3 3
Геннадій Закладний Настільний теніс 0 0 2 2
Дар'я Тарасенко Плавання 0 0 2 2
Антон Слушний Дзюдо 0 0 2 2

* — Спортсмени, що змагались у попередніх запливах, але не брали участь у фіналі

УчасникиРедагувати

Україну представляли 222 спортсменів (разом з тренерами 290) у 15 видах спорту.[4]

Спорт Чоловіки Жінки Всього
Бадмінтон 4 3 7
Баскетбол 12 10 22
Боротьба 14 - 14
Боулінг 6 6 12
Волейбол 12 12 24
Дзюдо 10 7 17
Карате 7 6 13
Легка атлетика 11 13 24
Настільний теніс 4 4 8
Плавання 11 8 19
Пляжний волейбол 4 4 8
Спортивне орієнтування 5 4 9
Стрільба 7 4 11
Тхеквондо 6 5 11
Футбол 23 0 23
Всього 136 86 222

БадмінтонРедагувати

Чоловіки
Спортсмени Змагання Груповий етап Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Сергій Дащенко Одиночки   Рохіт Бхакер (IND)
Перемога
2
-1
  Хасан Балгелді (TUR)
Перемога
2
-0
1   Додукан Їльмаз (TUR)
Перемога
2
-0
  Сео Миєнгсу (KOR)
Поразка
0
-2
Завершив виступ 16
Сергій Коваленко   Махеш Махеш (IND)
Перемога
2
-0
  Чінесі Т. (TPE)
Перемога
2
-0
1   Іттікорн Панянган (THA)
Поразка
1
-2
Завершив виступ
Тарас Негар   Іттікорн Панянган (THA)
Поразка
1
-2
  Михаїл Єфремов (RUS)
Поразка
0
-2
3 Завершив виступ 33
Петро Такало   Матеуш-Рока Да-Коста (BRA)
Перемога
2
-0
  Додукан Їльмаз (TUR)
Перемога
2
-0
1   Артмем Карпов (RUS)
Поразка
0
-2
Завершив виступ
Сергій Дащенко
Тарас Негар
Пара   Лау/Там (HKG)
Перемога
2
-0
  Гетов/Тянков (BUL)
Перемога
2
-0
1   Довидайтіс/Резнікас (LTU)
Поразка
0
-2
Завершили виступ 9
Сергій Коваленко
Петро Такало
  Сантос/Дос-Сантос (BRA)
Перемога
2
-0
  Матаян/Пунянгам (THA)
Поразка
1
-2
2   Сео/Шин (KOR)
Поразка
0
-2
Завершили виступ 9
Жінки
Спортсмени Змагання Груповий етап Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч 3 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Іванна Горобець Одиночки   Бун Вей-Їн (MAS)
Поразка
0
-2
  Шинадо Чихіро (JPN)
Поразка
0
-2
Н/Д 3 Завершила виступ 33
Богдана Губаньова   Ван Мен (CHN)
Поразка
0
-2
  Чань Він-Сун (HKG)
Перемога
2
-0
Н/Д 2   Хале Кукуксевігілі (TUR)
Перемога
2
-0
  Нагахара Манамі (JPN)
Поразка
0
-2
Завершила виступ
Анна Чорна   Яо Дані (CHN)
Поразка
0
-2
  Єон Сеохва (KOR)
Поразка
0
-2
Н/Д 3 Завершила виступ 33
Богдана Губаньова
Анна Чорна
Пара   Дормідонт/Хакімова (RUS)
Поразка
0
-2
  У.В./Наллурі (IND)
Перемога
2
-0
  Бун/Фу (MAS)
Поразка
0
-2
3 Завершили виступ
Змішані
Спортсмени Змагання Груповий етап Раунд 1/32 Раунд 1/16 Раунд 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч 3 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Негар/Горобець Пара   Урал/Ергінкан (TUR)
Перемога
2
-0
  Антонов/Дормідонтова (RUS)
Поразка
0
-2
Н/Д 2   Коваленко/Губаньова (UKR)
Поразка
0
-2
Завершили виступ 33
Такало/Чорна   Нумакура/Шинадо (JPN)
Поразка
1
-2
  Гуломзода/Штайгер (RUS)
Поразка
0
-2
Н/Д 3 Завершили виступ
Коваленко/Губаньова   Охта/Нагахара (JPN)
Перемога
2
-1
  Сусанто/Венаталья (INA)
Перемога
2
-1
  Гетов/Бозева (BUL)
Перемога
2
-
1   Негар/Горобець (UKR)
Перемога
2
-0
  Єфремов/Хакімова (RUS)
Поразка
0
-2
Завершили виступ
Спортсмени Змагання Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Сергій Дащенко
Сергій Коваленко
Тарас Негар
Петро Такало
Іванна Горобець
Богдана Губаньова
Анна Чорна
Збірна   Бразилія
Перемога
4
-1
  Південна Корея
Поразка
0
-5
2   Китайський Тайбей
Поразка
1
-3
Завершили виступ

БаскетболРедагувати

Чоловіча збірнаРедагувати

Склад: Сергій Букін, Олександр Діденко, Максим Кім, Єгор Кропив'янський, Олександр Кузнецов, Дмитро Мельниченко, Андрій Раус, Павло Рязанцев, Юрій Стрижевський, Олександр Фоменко, Станіслав Шестириков, Кирило Яковлєв.

Груповий етап
Місце Команда І В П МЗ МП МР О ДП
1   Україна 5 5 0 328 251 77 10
2   Росія 5 4 1 414 300 114 9
3   Аргентина 5 3 2 342 349 -7 8
4   Словенія 5 2 3 381 315 66 7
5   Австралія 5 1 4 317 296 71 6
6   Кенія 5 0 5 163 434 -271 5

Груповий етап


19 липня 2017
16:00
[1]   Україна 78–21   Кенія   
Судді: Антоніос Коутсоумаріс
Рахунок за чвертями: 18-4, 24-3, 19-9, 20-5
Очки: Фоменко, Кузнецов 15
Підб.: Кропив'янський, Мельниченко,
Яковлєв 7
РП: Кім 4
Очки: Огека 9
Підб.: Ньябаро 9
РП: Мусалія 2
20 липня 2017
16:00
[2]   Аргентина 63–70   Україна   
Судді: Лі Хсін-Да
Рахунок за чвертями: 9-10, 14-26, 20-17, 20-17
Очки: Фернадез 21
Підб.: Герейро, Фернадез 7
РП: Фабер, Кармагнач, Рейна, Фернандез 2
Очки: Яковлєв 13
Підб.: Рязанцев 9
РП: Яковлєв 5
21 липня 2017
13:30
[3]   Україна 60–57   Словенія   
Судді: Ніхат Сетін
Рахунок за чвертями: 12-16, 17-13, 15-16, 16-12
Очки: Раус 15
Підб.: Раус 11
РП: Раус 4
Очки: Лукіч 10
Підб.: Зупан 18
РП: Лукіч 4
23 липня 2017
11:00
[4]   Аргентина 45–52   Україна   
Судді: Морілла-Манел Іглесіас
Рахунок за чвертями: 11-12, 4-15, 15-15, 15-10
Очки: Джексон 11
Підб.: Джексон 13
РП: Білий 3
Очки: Раус 14
Підб.: Рязанцев, Кузнецов 6
РП: Фоменко 4
24 липня 2017
16:00
[5]   Росія 65–68   Україна   
Судді: Алі Сукачі
Рахунок за чвертями: 14-15, 19-21, 22-15, 10-17
Очки: Гекман 20
Підб.: Гекман, Гусев, Бочков 8
РП: Лапінський 5
Очки: Букін 15
Підб.: Букін 10
РП: Рязанцев 5

Чвертьфінал

25 липня 2017
18:30
[6]   Україна 72–57   Туреччина   
Судді: Оскар Алой-Де-Геа
Рахунок за чвертями: 15-18, 11-15, 18-9, 28-15
Очки: Яковлєв 19
Підб.: Рязанцев 9
РП: Фоменко 5
Очки: Дурсун 16
Підб.: Каратас 17
РП: Дурсун, Чітлак 3

Півфінал

27 липня 2017
18:30
[7]   Венесуела 59–58   Україна   
Судді: Альпер Озгок
Рахунок за чвертями: 15-12, 14-17, 10-13, 20-16
Очки: Креспо-Колменарез 18
Підб.: Креспо-Колменарез, Авіла-Флорес 7
РП: Стрижевський 4
Очки: Фоменко 23
Підб.: Рязанцев, Фоменко 9

Матч за 3-є місце

29 липня 2017
13:30
Протокол   Греція 57–63   Україна     
Судді: Манел-Морілла Іглесіас
Рахунок за чвертями: 19-9, 9-23, 17-16, 12-15
Очки: Петалас 15
Підб.: Тасіоуліс 4
РП: Нтікоувіс, Петалас 8
Очки: Яковлєв 16
Підб.: Рязанцев 9
РП: Фоменко 4

Жіноча збірнаРедагувати

Склад: Неля Бражникова, Юлія Броницька, Ольга Кальченко, Тетяна Кулінок, Олеся Легенька, Ганна Мельничук, Юлія Москалець, Марта Сєдєльнікова, Аліна Терещенко, Олена Хороших

Груповий етап
Місце Команда І В П МЗ МП МР О ДП
1   Греція 3 3 0 180 93 87 6
2   Україна 3 2 1 197 126 71 5
3   Туреччина 3 1 2 187 130 57 4
4   Кенія 3 0 3 56 271 -215 3

Груповий етап


20 липня 2017
18:00
Протокол   Кенія 11–94   Україна   
Судді: Цакан Ертурк
Рахунок за чвертями: 3-37, 0-17, 4-15, 4-25
Очки: Мвінгі 6
Підб.: Нзаває, Мбунду 5
РП: Мбунду 5
Очки: Кальченко 19
Підб.: Броницька, Легенька, Москалець, Хороших 7
РП: Кулінок 7
22 липня 2017
18:00
Протокол   Україна 68–62   Туреччина   
Судді: Антоніос Коутсоумаріс
Рахунок за чвертями: 16-13, 17-16, 19-19, 16-14
Очки: Кальченко 21
Підб.: Кальченко 15
РП: Кальченко 7
Очки: Косе 24
Підб.: Белгілі 20
РП: Косе, Узундурукан 4
24 липня 2017
11:00
Протокол   Греція 53–35   Україна   
Судді: Лі Хсін-Да
Рахунок за чвертями: 15-5, 16-23, 7-22, 15-5
Очки: Патера 14
Підб.: Воудоурі 8
РП: Чайна 8
Очки: Кулінок 17
Підб.: Сєдєльнікова 3
РП: Сєдєльнікова 10

Чвертьфінал

25 липня 2017
11:00
Протокол   Україна 60–33   Польща   
Судді: Цакан Ертурк
Рахунок за чвертями: 20-2, 4-10, 17-13, 19-8
Очки: Кальченко, Москалець 21
Підб.: Кальченко, Сєдєльнікова 9
РП: Бражникова 4
Очки: Криговська 13
Підб.: Криговська 9
РП: Криговська, Довейко 2

Півфінал

27 липня 2017
11:00
Протокол   Україна 40–63   Литва   
Судді: Алі Сакасі
Рахунок за чвертями: 3-16, 21-16, 11-17, 5-14
Очки: Кальченко 16
Підб.: Кальченко 9
РП: Бражникова 3
Очки: Бурбайте-Мусіюлієне 18
Підб.: Нарасевічіюте 14
РП: Йосите 6

Матч за 3-є місце

28 липня 2017
13:00
Протокол   Україна 52–53   Італія   
Судді: Альвидас Добілас
Рахунок за чвертями: 11-12, 12-14, 13-6, 13-17
Очки: Кулінок 14
Підб.: Кулінок 13
РП: Бражникова 5
Очки: Соррентіно 19
Підб.: Каскіо, Саутеріелло 11
РП: Джалімберті 3

БоротьбаРедагувати

Вільна боротьбаРедагувати

Спортсмен Дисципліна 1/8 Втішний
поєдинок
Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Сергій Сущевський -57 кг   Панайот Дімітров (BUL)
Поразка
8
-19
  Ерхембаяр Намдагдорж (MGL)
Поразка
0
-10
Завершив виступ 10
Андрій Камбур -61 кг   Мехмет-Алі Їгіт (TUR)
Перемога
6
-5
Н/Д   Давід Стабіле (ITA)
Перемога
6
-0
  Алмазбек Ісаков (KGZ)
Перемога
12
-6
  Аскар Аскаров (RUS)
Поразка
0
-7
 
Олег Шейко -65 кг   Шадіяр Пернеш (KAZ)
Поразка
6
-17
Завершив виступ 10
Віталій Корепанов -70 кг Н/Д   Гявор Адамян (BLR)
Перемога
12
-6
  Василій Стрекаловський (RUS)
Поразка
12
-3
  Христо Кличулов (BUL)
Перемога
12
-0
 
Денис Фомін -74 кг   Шакро Чакветадзе (GEO)
Поразка
0
-10
  Гарік Погосян (ARM)
Перемога
10
-0
Н/Д   Александр Цоктоєв (RUS)
Поразка
0
-10
5
Анатолій Червоненко -86 кг   Алег Валяєв (BLR)
Перемога
10
-0
Н/Д   Дурсун Гозел (TUR)
Перемога
6
-0
  Ангел-Ілієв Ценов (BUL)
Перемога
11
-0
  Казбек Хугаєв (RUS)
Поразка
2
-5
 
Віктор Антипенко -97 кг Н/Д   Габіт Айдарбеков (KGZ)
Перемога
10
-0
  Ассилжан Тажиєв (KAZ)
Перемога
12
-1
  Ільхан Сітак (TUR)
Поразка
0
-10
 
Сергій Мінченко -125 кг Н/Д   Аліреза Раєджи (IRI)
Перемога
12
-1
  Александрос Парадатос (GRE)
Перемога
10
-0
 

Греко-римська боротьбаРедагувати

Спортсмен Дисципліна 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Віталій Бутенко -59 кг   Гіоргій Янілідзе (GEO)
Поразка
8
-5
Завершив виступ 9
Олександр Повітчан -66 кг   Габіт Ігенбай (KAZ)
Перемога
10
-6
  Іван Стойлов (BUL)
Поразка
0
-8
Завершив виступ 7
Микита Плотвінов -71 кг Н/Д   Андрій Лазукін (RUS)
Поразка
0
-5
Завершив виступ 7
Стас Череповський -75 кг Н/Д   Максим Слапік (BLR)
Перемога
8
-0
  Кадір Кус (TUR)
Поразка
5
-14
  Арархт Саргсян (ARM)
Поразка
13
-14
5
Сергій Гетманченко -80 кг Н/Д   Хрісто-Георгієв Павлов (BUL)
Поразка
1
-2
Завершив виступ 9
Роман Ященко -85 кг Н/Д   Ангел-Алієв Ценов (BUL)
Перемога
7
-1
  Расул Дар'яні (IRI)
Перемога
2
-1
  Давид Трегубов (RUS)
Поразка
1
-3
 
Віктор Антипенко -98 кг Н/Д   Віктор Щарбакоу (BLR)
Перемога
13
-4
  Владислав Тарасов (RUS)
Поразка
0
-9
  Ассилжан Тажиєв (KAZ)
Перемога
4
-0
 
Сергій Мінченко -130 кг Н/Д   Хашем Бябані (IRI)
Поразка
2
-5
Завершив виступ 6

БоулінгРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередні
змагання
Півфінал Фінал
Очки Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Вадим Данилюк Одиночки 996 82 Завершив виступ
Назар Дідоренко 1020 71 Завершив виступ
Ростислав Майєр 990 84 Завершив виступ
Сергій Трубін 1004 76 Завершив виступ
Дмитро Щербаков 1006 75 Завершив виступ
Владислав Яловега 1107 33 Завершив виступ
Ростислав Майєр
Сергій Трубін
Двійки 2220 21 Завершили виступ
Назар Дідоренко
Дмитро Щербаков
2174 28 Завершили виступ
Вадим Данилюк
Владислав Яловега
2165 30 Завершили виступ
Вадим Данилюк
Ростислав Майєр
Владислав Яловега
Трійки 3650 2   Франція (FRA)
Перемога
2
-1
  Південна Корея (KOR)
Поразка
0
-1
 
Назар Дідоренко
Сергій Трубін
Дмитро Щербаков
3257 16 Завершили виступ
Вадим Данилюк
Назар Дідоренко
Ростислав Майєр
Сергій Трубін
Дмитро Щербаков
Владислав Яловега
Команда 5886 3   Росія (RUS)
Перемога
2
-0
  Німеччина (GER)
Поразка
1
-2
 
Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Владислав Яловега Мастер   О. Басак (TUR)
Перемога
2
-1
  Ф. Алромейх (KSA)
Перемога
2
-1
  І. Сео (KOR)
Поразка
1
-2
Завершив виступ
Жінки
Спортсмен Дисципліна Попередні
змагання
Півфінал Фінал
Очки Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Олена Болтовніна Одиночки 1007 36 Завершила виступ
Дарина Величко 1002 37 Завершила виступ
Алла Д'яченко 997 40 Завершила виступ
Анжеліка Жукова 1050 29 Завершила виступ
Катерина Ковальчук 1068 22 Завершила виступ
Людмила Трубіна 963 44 Завершила виступ
Дарина Величко
Алла Д'яченко
Двійки 2130 9 Завершили виступ
Олена Болтовніна
Людмила Трубіна
2085 14 Завершили виступ
Анжеліка Жукова
Катерина Ковальчук
1988 21 Завершили виступ
Дарина Величко
Алла Д'яченко
Катерина Ковальчук
Трійки 3450 3   Росія (RUS)
Перемога
2
-1
  Південна Корея (KOR)
Перемога
1
-0
 
Олена Болтовніна
Анжеліка Жукова
Людмила Трубіна
2951 12 Завершили виступ
Олена Болтовніна
Дарина Величко
Алла Д'яченко
Анжеліка Жукова
Катерина Ковальчук
Людмила Трубіна
Команда 6260 4   Південна Корея (KOR)
Поразка
0
-2
Завершили виступ  
Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Алла Д'яченко Мастер   М. Клінке (GER)
Перемога
2
-0
  О. Лотіна (RUS)
Поразка
0
-2
Завершила виступ
Катерина Ковальчук   Т. Байсал (GRE)
Перемога
2
-1
  Кім. Дж. (KOR)
Поразка
0
-2
Завершила виступ

ВолейболРедагувати

Чоловіча збірнаРедагувати

Матчів Сети М'ячі
Місце Команда Очки В П В П В:П В П В:П
1   Україна 8 4 0 12 2 6.000 336 222 1.514
2   Росія 7 3 1 11 5 2.200 364 325 1.120
3   Іран 7 2 3 8 7 1.143 304 309 0.984
4   США 6 1 4 4 10 0.400 271 335 0.809
4   Польща 5 0 5 1 12 0.083 228 312 0.731
Груповий турнір
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
20 лип 15:00 Україна   3–2   Росія 20-25 32-30 25-21 19-25 15-12 111-113 Звіт
21 лип 13:00 США   0–3   Україна

15-25 10-25 8-25     33-75 Звіт
22 лип 13:00 Україна   3–0   Іран 25-16 25-11 25-17     75-44 Звіт
23 лип 15:00 Польща   0–3   Україна

12-25 7-25 13-25     32-75 Звіт
Чвертьфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
25 лип 17:00 Бразилія   0–3   Україна

14-25 19-25 9-25     42-75 Звіт
Півфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
26 лип 17:30 Росія   1–3   Україна

19-25 25-22 17-25 20-25   81-97 Звіт
Фінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
28 лип 17:30 Туреччина   3–0    Україна 25-22 25-21 25-23     75-66 Звіт

Жіноча збірнаРедагувати

Матчів Сети М'ячі
Місце Команда Очки В П В П В:П В П В:П
1   США 6 3 0 9 2 4.500 268 193 1.389
2   Україна 5 2 1 7 4 1.750 251 212 1.184
3   Польща 4 1 2 5 8 0.625 259 293 0.884
4   Бразилія 3 0 3 2 9 0.222 180 260 0.692
Груповий турнір
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
19 лип 15:00 Україна  

3–0   Бразилія 25–19 25–15 25–8     75–42 Звіт
20 лип 15:00 Україна   1–3   США 18-25 25-22 20-25 16-25   79-97 Звіт
22 лип 15:00 Польща   1–3   Україна 18-25 16-25 25-22 14-25   73-97 Звіт
Чвертьфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
25 лип 12:30 Росія   1–3   Україна 25-22 17-25 19-25 17-25   78-97 Звіт
Півфінал
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
26 лип 11:00 Японія  

3–0   Україна 25-18 25-23 25-20     75-61 Звіт
Матч за 3-є місце
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
28 лип 13:00 Україна   0–3   США 16-25 12-25 22-25     50-75 Звіт

ДзюдоРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Алім Брижак -60 кг   Нандінбаатар Ганлхагва (MGL)
Перемога
  Мехрдад Бодажжі (IRI)
Поразка
  Еркан Есенбога (TUR)
Поразка
  Хан Муєнджин (KOR)
Поразка
5
Владислав Мозирев -66 кг Н/Д   Шинебаяр Байгалмаа (MGL)
Перемога
  Шайахмет Канапіянов (KAZ)
Поразка
  Джошуа Хаєсі (FRA)
Перемога
 
Дмитро Шеретов -73 кг   Джоні-Хесус Гередія-Фернандез (VEN)
Перемога
  Каміл Брассе (FRA)
Перемога
  Кевін Де Саеделеер (BEL)
Перемога
  Беляєв Сергій Юрійович (RUS)
Перемога
 
Лука Нетяга -81 кг   Заур Беданоков (RUS)
Поразка
Завершив виступ 7
Володимир Маклаков -90 кг   Янг Джунгму (KOR)
Поразка
Завершив виступ 7
Андрій Погорелов -100 кг Н/Д   Атанас Мірославов Іванов (BUL)
Перемога
  Баасадорж Давааням (MGL)
Поразка
  Самет Булут (TUR)
Поразка
5
Антон Слушний +100 кг Н/Д   Масоуд Растегар (IRI)
Перемога
  Ілгіз Уюлу Каналбек (KGZ)
Поразка
  Благой Дімітров Поповчев (BUL)
Перемога
 
Антон Слушний
Алім Брижак
Андрій Пензій
Владислав Мозирев
Володимир Маклаков
Євген Нехаєв
Лука Нетяга
Дмитро Шеретов
Команда Н/Д   Монголія (MGL)
Перемога
5-0
  Південна Корея (KOR)
Поразка
2
-3
  Франція (FRA)
Перемога
3-2
 
Жінки
Спортсмен Дисципліна 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ксенія Довбищук -48 кг   Аляксандра Коршунова (BLR)
Перемога
  Аліна Поздєєва (RUS)
Поразка
  Марія Гуйтрон (MEX)
Поразка
  Серпіл Явуз (TUR)
Перемога
 
Анна Шостак -52 кг Н/Д   Домініка Болек (POL)
Перемога
  Алтин Ділек (TUR)
Перемога
  Чаяна Оржак (POL)
Перемога
 
Катерина Авдєєва -57 кг Н/Д   Лі Джин Хі (KOR)
Перемога
  Ліана Тімашева (RUS)
Перемога
  Оюнделгерех Баатар (MGL)
Перемога
 
Катерина Шепелюк -63 кг   Чой Сун Хі (KOR)
Перемога
  Хуана Паула Сантос (POR)
Перемога
  Єлизавета Трущенко (RUS)
Перемога
  Дідем Ерел (TUR)
Перемога
 
Марина Погорелова -70 кг Н/Д   Фатоума Діте М Даою (MLI)
Перемога
  Хонг Юнмі (KOR )
Поразка
  Дідем Ерел (MLI )
Перемога
 
Марія Корнійчук -78 кг   Пілла Жована (BRA)
Перемога
  Муніфе Айдин (TUR )
Перемога
  Чимедлха Мягмарсурен (MGL)
Перемога
  Заїра Атаєва (RUS)
Поразка
 
Оксана Кравченко +78 кг Н/Д   Натала Бжикци (POL)
Перемога
  Наталія Дроздова (RUS)
Поразка
  Іпек Ерчин (TUR)
Перемога
 
Катерина Авдєєва
Ксенія Довбищук
Марія Корнійчук
Марина Погорелова
Катерина Шепелюк
Оксана Кравченко
Команда Н/Д   Південна Корея (KOR)
Перемога
5
-0
  Туреччина (TUR)
Перемога
5
-0
  Росія (RUS)
Перемога
3
-2
 
Змішані
Спортсмен Дисципліна 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Владислав Мозирев
Катерина Шепелюк
Ката-команда Н/Д  
Андрій Пензій
Дмитро Єрьоменко
Ката-команда Н/Д 8

КаратеРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Вячеслав Новіков Куміте -60 кг Н/Д   Джузеппе Алібранді (ITA)
Перемога
8
-4
  Тігран Колян (RUS)
Поразка
1
-1
  Као Вен-Фу (TPE)
Перемога
8
-0
 
Максим Беленок Куміте -67 кг Н/Д   Ніколаос Моутсокос (GRE)
Перемога
8
-0
  Хуан-Діаз Матіас (ARG)
Перемога
5
-0
  Мехмет-Алі Сапмаз (TUR)
Поразка
5
-9
  Єйксон Андрес (VEN)
Перемога
9
-2
 
Володимир Махно Куміте -75 кг Н/Д   Маурісіо Торнінкаса (ITA)
Перемога
8
-0
  Ніколау Хрістов (BUL)
Перемога
3
-0
  Миколай Козлов (RUS)
Поразка
3
-6
 
Відкриті змагання
куміте
  Джузеппе Алібранді (ITA)
Поразка
3
-2
Завершив виступ
Олександр Махно Куміте -84 кг Н/Д   Мігель Роча (MEX)
Перемога
6
-0
  Джованні Імпрота (ITA)
Перемога
8
-0
  Йорман-Гонзало Вега-Парра (VEN)
Поразка
0
-0
 
Відкриті змагання
куміте
Н/Д   Жералдо-Фернандо Зерлін (VEN)
Поразка
1
-4
  Паскаль Лонгобарді (ITA)
Поразка
0
-8
Завершив виступ 5
Олександр Тритяк Куміте +84 кг Н/Д   Лу Чін-Фен (TPE)
Перемога
3
-3
  Хусейн Табартехфарахані (IRI)
Поразка
2
-5
  Александер-Альфонсо Варгас (VEN)
Поразка
0
-1
5
Ката   Фатіх Сісек (TUR)
Поразка
1
-4
Завершив виступ
Олександр Кальник   Міяшита Акінобу (JPN)
Перемога
4
-1
  Омар-Хосе Веліс-Кордеро (VEN)
Поразка
2
-3
Завершив виступ
Вячеслав Новіков
Максим Беленок
Володимир Махно
Олександр Махно
Олександр Тритяк
Куміте команда Н/Д   Китайський Тайбей
Перемога
1
-0
  Італія
Перемога
3
-0
  Іран
Перемога
3
-0
 
Олександр Тритяк
Олександр Кальник
Владислав Пліш
Ката команда Н/Д   Італія
 
Жінки
Спортсмен Дисципліна 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал/3 місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Марина Губанова Куміте -50 кг   Олімпіада Калініна (RUS)
Перемога
5
-0
  Бахарех Сафарі (IRI)
Перемога
1
-0
  Ана-Естер Рівера (VEN)
Поразка
1
-2
  Мелек Моргіл (TUR)
Перемога
4
-0
 
Віта Гаврілова Куміте -55 кг Н/Д   Атефех Баят (IRI)
Перемога
2
-2
  Наїба Алієва (RUS)
Перемога
1
-0
 
Карина Янчук Куміте -61 кг Н/Д   Румейса Акюзлу (TUR)
Поразка
5
-0
  Анна Шарандова (RUS)
Поразка
2
-0
 
Відкриті змагання
куміте
Н/Д   Румейса Акюзлу (TUR)
Перемога
1
-0
  Ліз-Єралдіне Маркано-Кавеза (VEN)
Перемога
0
-0
  Інна Мажара (UKR)
Перемога
1
-1
 
Інна Мажара Куміте -68 кг   Маїра-Бонна Лензі (BRA)
Перемога
0
-0
  Сара Адрія (IRI)
Перемога
7
-0
  Дар'я Павлова (RUS)
Перемога
3
-1
  Мелек Дерекой (TUR)
Перемога
9
-0
 
Відкриті змагання
куміте
  Єлена Салміна (KAZ)
Перемога
0
-0
  Сара Адрія (IRI)
Перемога
3
-1
  Кадер Ісик (TUR)
Перемога
2
-0
  Карина Янчук (UKR)
Поразка
1
-1
 
Ката   Софія Моутсокоу (GRE)
Перемога
5
-0
  Діана Безоян (RUS)
Перемога
4
-1
  Ліз-Єральдіне Марчано-Чабеза (VEN)
Поразка
1
-4
  Аїка Аракакі (JPN)
Перемога
4
-1
 
Тетяна Хиль   Сена Сонмез (TUR)
Перемога
5
-0
  Вень-Фан Лін (TPE)
Перемога
5
-0
  Діана-Ауксилліадора Годой (VEN)
Поразка
1
-4
  Мождех Мардані (IRI)
Поразка
1
-4
4
Марина Губанова
Віта Гаврілова
Карина Янчук
Інна Мажара
Куміте команда Н/Д   Туреччина
Перемога
2
-0
  Росія
Перемога
2
-0
 
Інна Мажара
Тетяна Хиль
Катерина Масло
Ката команда Н/Д   Росія
 

Легка атлетикаРедагувати

Чоловіки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Дмитро Вишинський 100 м 11.30 1 Q 10.96 1 Q 10.96  
Максим Пендрак 11.63 1 Q 11.30 6 Завершив виступ 14
Микола Носенко 11.37 2 Q 15.45 8 Завершив виступ 24
Дмитро Вишинський 200 м 23.03 1 Q 22.15 1 Q 22.62  
Олексаендр Дмитриєнко 22.69 1 Q 22.09 1 Q 22.92 5
Микола Носенко DNF
Дмитро Руденко 400 м 49.44 1 Q 49.26 1 Q 48.25  
Сергій Драч 49.97 1 Q 49.98 3 q 49.67 6
Микола Кулик 400 метрів з бар'єрами Н/Д 55.28 2 Q 53.96 4
Сергій Компанієць Н/Д 55.29 3 Q 54.58 5
Дмитро Вишинський
Олексаендр Дмитриєнко
Максим Пендрак
Дмитро Руденко
Чоловіча естафета 4 × 100 метрів Н/Д 43.02 1 Q 41.77  
Сергій Драч
Сергій Компанієць
Микола Кулик
Дмитро Руденко
Чоловіча естафета 4 × 400 метрів Н/Д 3:22.34 1 Q 3:16.92  
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Півфінал Фінал Місце
Результат в метрах Місце Результат в метрах
Володимир Данильченко Стрибки у довжину 6.24 5 Q 6.61 9
Потрійний стрибок Н/Д 15.08  
Олег Білоконь Метання диска 47.87 2 q 50.74 4
Євген Полухін Метання молота Н/Д 52.06 4
Жінки
Трекові і шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Олена Туркова 100 м 14.13 6 Завершила виступ
200 м DNS
Вікторія Ландіна 400 м Н/Д 1:00.50 3 Завершила виступ
Наталя Єзловецька Н/Д 59.06 2 Q 59.10 6
Соломія Куприч Н/Д 58.67 2 Q 58.61 5
Вікторія Ландіна 800 м Н/Д 2:22.80 2 Q 2:21.35 5
Анастасія Сидоренко 1500 м Н/Д 4:34.03  
5000 м Н/Д 18:03.58  
Юлія Байрамова 10000 м Н/Д Не фінішувала
Олена Туркова 100 метрів з бар'єрами Н/Д 16.82 6
Юлія Шаповал Н/Д 14.50  
Вікторія Кочмарик 400 метрів з бар'єрами Н/Д 1:00.93  
Юлія Шаповал Н/Д 1:02.20 4
Юлія Байрамова Марафон Н/Д 3:44:43 9
Марія Свинобій Н/Д 3:12:53  
Наталя Єзловецька
Вікторія Кочмарик
Соломія Куприч
Юлія Шаповал
Естафета 4 × 100 м Н/Д 49.45 1 Q 48.81  
Наталя Єзловецька
Вікторія Кочмарик
Соломія Куприч
Юлія Шаповал
Естафета 4 × 400 м Н/Д 3:52.62  
Технічні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Півфінал Фінал Місце
Результат в метрах Місце Результат в метрах
Наталія Урсуленко Штовхання ядра Н/Д 13.86 4
Метання диска Н/Д 41.29 7
Римма Філімошкіна Метання молота Н/Д 61.74  
Юлія Кисильова Н/Д 61.54  
Багатоборство — Семиборство
Спортсмен Змагання 200 м 800 м 100 м
з бар'єрами
Стрибок
у довжину
Стрибок
у висоту
Штовхання
ядра
Метання
спису
Сума очок Місце
Катерина Потапенко Результат 27.64 2:26.87 16.42 5.15 1.53 9.82 24.52 4203  
Місце 3 3 3 2 2 5 7

Настільний тенісРедагувати

Чоловіки
Спортсмени Змагання Груповий етап Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Антон Велієв Одиночки Завершив виступ
Геннадій Закладний   Гінтаутас Жучна (LTU)
Перемога
4
-3
  Ван Чон (CHN)
Поразка
1
-4
Завершив виступ  
Григорій Кузьменко Завершив виступ
Анатолій Яковенко Завершив виступ
Антон Велієв
Григорій Кузьменко
Пара   Бенчик/Макай (HUN)
Перемога
4
-0
  Зізіунас/Наркевічус (LTU)
Поразка
0
-4
Завершили виступ
Геннадій Закладний
Анатолій Яковенко
  Одупетан/Езеквудо (NGR)
Перемога
4
-0
  Ван/Чан (CHN)
Поразка
0
-4
Завершили виступ
Спортсмени Змагання Груповий етап Чвертьфінал Матч за
5-6 чи 7-8
Матч за
5-6
1 матч 2 матч 3 матч 4 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Антон Велієв
Геннадій Закладний
Григорій Кузьменко
Анатолій Яковенко
Команда   Гонконг
Перемога
3
-1
  Південна Корея
Поразка
1
-3
  Туреччина
Перемога
3
-0
  Литва
Поразка
1
-3
  Росія
Перемога
3
-0
  Південна Корея
Перемога
3
-2
5
Жінки
Спортсмени Змагання Груповий етап Раунд 1/32 Раунд 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
1 матч 2 матч Місце
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Суперник
Рахунок
Місце
Марія Васильєва Одиночки   Емін Кахраман (TUR)
Перемога
3
-0
  Ідаят Джимох (NGR)
Перемога
3
-0
1   Анастасія Кудряшова (RUS)
Поразка
2
-4
Завершила виступ
Карина Завіновська   Полі Саха (IND)
Перемога
3
-0
  Моніка Дорц (POL)
Перемога
3
-0
1   Анналена Молл (GER)
Перемога
4
-1