Відкрити головне меню

На XXV літніх Олімпійських іграх, що проходили в Барселоні у 1992 році, Сінгапур був представлений 14 спортсменами (11 чоловіками та 3 жінками) у шести видах спорту — плавання, стрільба, вітрильний спорт, бадмінтон, дзюдо та фехтування.

Сінгапур на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:SIN
НОК:Національне олімпійське
консульство Сінгапуру
Олімпійські ігри в Барселоні
Спортсмени 14 у 6 видах спорту
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
194819521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
2018

Сінгапур вдесяте взяв участь у літніх Олімпійських іграх. Країна не завоювала жодної медалі.

Зміст

БадмінтонРедагувати

Дисципліна Спортсмен Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Жінки одиночний розряд Заріна Абдулла   Віолетта Вільк (POL)
W 2–0
  Міцуї Гісако (JPN)
L 0–2
завершила змагання 17
Чоловіки парний розряд Абдул Гамід Хан, Дональд Ко   Ян Паульсен, Генрик Сваррер (DEN)
L 0–2
завершили змагання 17

Вітрильний спортРедагувати

Спортсмен Клас Заплив Сума балів Місце
1 2 3 4 5 6 7
Джозеф Чан
Сію Шау Гер
470 (чоловіки) 24 30 DSQ 35 11 20 36 192 34

ДзюдоРедагувати

Чоловіки
Спортсмен Категорія 1/16 1/8 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Го Єн Чей понад 95 кг   Стефано Вентуреллі (ITA)
L
завершив змагання 21

ПлаванняРедагувати

Спортсмен Дисципліна Раунд Час Місце у запливі Загальне місце Прим.
Чоловіки Дезмонд Ко 200 м брасом Відбірковий заплив 2:21.87 3 32 не пройшов
200 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 2:07.16 5 31 не пройшов
400 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 4:28.95 1 21 не пройшов
NR
Гарі Тан 200 м на спині Відбірковий заплив 2:11.36 1 38 не пройшов
100 м батерфляєм Відбірковий заплив 58.21 4 51 не пройшов
200 м батерфляєм Відбірковий заплив 2:06.41 2 37 не пройшов
200 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 2:11.14 5 40 не пройшов
Кеннет Єо 50 м вільним стилем Відбірковий заплив 25.29 6 56 не пройшов
100 м вільним стилем Відбірковий заплив 54.44 6 56 не пройшов
200 м вільним стилем Відбірковий заплив 1:57.80 3 39 не пройшов
400 м вільним стилем Відбірковий заплив 4:13.45 8 43 не пройшов
Жінки Май Уї 50 м вільним стилем Відбірковий заплив 28.77 6 46 не пройшла
200 м вільним стилем Відбірковий заплив 2:13.20 7 36 не пройшла
400 м вільним стилем Відбірковий заплив 4:37.7 4 32 не пройшла
100 м батерфляєм Відбірковий заплив 1:04.14 2 34 не пройшла
200 м батерфляєм Відбірковий заплив 2:26.97 5 32 не пройшла
200 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 2:27.62 7 36 не пройшла
400 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 5:08.19 7 30 не пройшла
Джостелін Єо 50 м вільним стилем Відбірковий заплив 27.36 1 34 не пройшла
100 м вільним стилем Відбірковий заплив 58.93 1 33 не пройшла
200 м вільним стилем Відбірковий заплив 2:07.09 4 28 не пройшла
400 м вільним стилем Відбірковий заплив 4:29.76 2 28 не пройшла
100 м батерфляєм Відбірковий заплив 1:03.82 1 31 не пройшла
200 м комплексним плаванням Відбірковий заплив 2:25.32 5 33 не пройшла

СтрільбаРедагувати

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Бали Місце Бали Місце Бали Місце
Ченг Сенг Мок трап 134 48 завершив змагання

ФехтуванняРедагувати

Чоловіки
Дисципліна Спортсмен Раунд 1 Раунд 2 Рейтинговий поєдинок 1 Рейтинговий поєдинок 2 Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце у групі Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
індивідуальна рапіра Рональд Тан   Волтер Торрес (PHI)
L 1–5
  Кім Йонг-Хо (KOR)
L 2–5
  Майк Маркс (USA)
L 1–5
  Торстен Вайднер (GER)
L 2–5
  В'ячеслав Григор'єв (EUN)
L 1–5
  Є Чун (CHN)
L 1–5
7 не пройшов 58
Джеймс Вонг   Ензо да Понте (PAR)
L 4–5
  Нік Бравін (USA)
L 1–5
  Анатоль Ріхтер (AUT)
L 2–5
  Удо Вагнер (GER)
L 3–5
  Джонатан Девіс (GBR)
L 2–5
  Солт Ерзек (HUN)
L 3–5
7 не пройшов 57
індивідуальна шпага Рональд Тан   Вітольд Гадомський (POL)
W 5–4
  Джон Норміл (USA)
L 0–5
  Цзян Тай-Сок (KOR)
L 1–5
  Роберт Девідсон (AUS)
L 1–5
  Кайдо Кааберма (EST)
L 3–5
  Іван Ковач (HUN)
L 1–5
7 не пройшов 65
Джеймс Вонг   Руй Фражао (POR)
L 1–5
  Віктор Зуйков (EST)
W 5–3
  Павло Колобков (EUN)
W 5–2
  Рафаель ді Телла (ARG)
L 4–5
  Арнд Шмітт (GER)
L 1–5
  Томас Лундблад (SWE)
L 2–5
6   Мавріціо Рандаццо (ITA)
L 0–2
не пройшов 50

ПосиланняРедагувати