Повітряні сили Греції: відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
→Знаки відмінності: update images, added transliterations for other ranks and corrected officer ranks transliterations |
|||
Рядок 296:
|-
|align="center" rowspan=1|
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|- align="center"
|Грецьке звання||''Πτέραρχος''||''Αντιπτέραρχος''||''Υποπτέραρχος''||''Ταξίαρχος''||''Σμήναρχος''||''Αντισμήναρχος''||''Επισμηναγός''||''Σμηναγός''||''Υποσμηναγός''||''Ανθυποσμηναγός''
Рядок 311:
|Транслітерація||
|- align="center" rowspan=2
|Український <br /> відповідник||[[Генерал-полковник]] || [[Генерал-лейтенант]] || [[Генерал-майор]]|| [[бригадний генерал]] || [[Полковник]] || [[Підполковник]] || [[Майор]]||[[капітан (військове звання)|Капітан]] || [[
|}
Рядок 321:
|-
|- bgcolor="#CCCCCC"
!Категорії||colspan=1|Підофіцери||colspan=7|Сержанти і старшини||colspan=
|-
|align="center" rowspan=1|
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| [[Файл:
|align="center"| '''''немає'''''
|- align="center"
|Грецьке званння||''Ανθυπασπιστής''|| colspan=2|''Αρχισμηνίας''|| colspan=2|''Επισμηνίας''|| colspan=2|''Σμηνίας''||''Κληρωτός Σμηνίας''||''Υποσμηνίας''||colspan=2| ''Σμηνίτης''
|- align="center" rowspan=2
|Транслітерація
|- align="center" rowspan=2
|Український <br /> відповідник||[[Молодший лейтенант]] ||colspan=2| [[старшина]] ||colspan=2| [[старший сержант]] ||colspan=3| [[сержант]] || [[молодший сержант]] ||colspan=2| [[солдат]]
|}
|