Симфонія № 2 (Шостакович): відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
A1 (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Aibot (обговорення | внесок) м технічні зміни, replaced: | → | (37), | - → |- (6) за допомогою AWB |
||
Рядок 2:
Написана для великого симфонічного оркестру з хором. Хор співає на слова Олександра Безименського «Мы шли, мы просили работа и хлеба» ''(«Ми йшли, ми просили роботи й хліба»)''
==Дискографія==
{|class="wikitable" width="900px"
! align="center"
! align="center"
! align="center"
! align="center"
! align="center"
! align="center"
|
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
|
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
|
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
|
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center" |
| align="center"
|
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center"
| align="center" |
| align="center"
|
| align="center" |
| align="center"
| align="center"
| align="center"
|align="center"|CD
|-
|}
[[Категорія:Твори 1920-х років]]
|