Пісенний конкурс Євробачення 2007: відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
A1 (обговорення | внесок) |
Aibot (обговорення | внесок) м перекладаємо, replaced: Франция → Франція, Финлянд → Фінлянд, Испан → Іспан, Босния и Герцеговина → Боснія і Герце за допомогою [[Вікіпедія:Au |
||
Рядок 91:
!#
!Країна
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
!valign=bottom|{{
|- align=center
|1||Сербия||1||||7||'''12'''||7||7||'''12'''||6||'''12'''||3||8||6||||'''12'''||8||'''12'''||6||8||4||'''12'''||7||4||3||3||||8||5||'''12'''||10||8||5||6||5||-||'''12'''||1||10||'''12'''||8||||6||||268
|- align=center
|2||
|- align=center
|3||Россия||||3||'''12'''||||'''12'''||||2||5||3||7||6||2||'''12'''||3||2||5||7||6||8||6||1||6||8||7||6||6||8||6||5||3||4||3||-||7||3||4||5||||||8||10||6||207
Рядок 154:
|10||Молдавия||||4||3||||8||||||4||||2||||||||2||||1||3||||10||5||||2||4||||2||||||||1||6||10||'''12'''||6||1||1||6||2||||||7||7||||109
|- align=center
|11||
|- align=center
|12||Грузия||||||5||||6||6||1||||2||1||1||||5||7||||||||||3||2||||1||6||6||'''12'''||||4||||||5||||||7||||2||||||||2||5||8||||97
Рядок 166:
|16||Латвия||||||||||||||||||1||||||||10||||||||||||||||||10||||||10||4||||||3||1||||2||||||6||||||||3||||||4||54
|- align=center
|17||
|- align=center
|18||Швеция||||2||||||||||||||||||||'''12'''||||8||||||||||||||10||||||||||||||||'''12'''||||||||||||||||||||||||||7||51
Рядок 172:
|19||Германия||6||5||||7||||||||||||||||5||3||1||||||||||||||2||||||||||||||||||||||||||||||5||1||7||6||||||1||49
|- align=center
|20||
|- align=center
|21||Литва||||1||||||2||||||||||||||||||||||||||||||||||'''12'''||||10||||||||||||||||||||||||||||||||||||3||28
|- align=center
|22||
|- align=center
|23||
|- align=center
|24||Ирландия||5||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||5
Рядок 188:
* [http://www.eurovision.tv Eurovision Song Contest]
{{music-stub}}▼
{{Конкурси Євробачення}}
Рядок 195 ⟶ 194:
[[Категорія:Культура Гельсінкі]]
{{Link GA|es}}▼
▲{{music-stub}}
▲{{Link GA|es}}
[[az:2007 Avroviziya Mahnı Müsabiqəsi]]
[[be:Конкурс песні Еўрабачанне 2007]]
|