Пісенний конкурс Євробачення 1999: відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
A1 (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Aibot (обговорення | внесок) м перекладаємо, replaced: ия}} → ія}} (16), Страны - участницы конкурса → Країни - учасники конкурсу, Страна!!Исполнитель! за допомогою [[Вікіпедія:Au |
||
Рядок 23:
|карта =
}}
[[Файл:Map of Eurovision 1999.svg|278px|thumb|right|{{легенда|#c9ddb5|
'''Пісенний конкурс Євробачення 1999''' став 44-м [[Пісенний конкурс Євробачення|конкурсом пісні Євробачення]]. Він пройшов [[29 травня]] [[1999]] року в місті [[Єрусалим]], [[Ізраїль]]. Конкурс підняв дискусії про зміни у правилах мови виконання й використанні [[оркестр]]у. Зміни в правилі мови означали, що кожен учасник вільний сам обирати мову виконання. Зміни щодо оркестру означали те, що організатор більше не зобов'язаний використовувати живий оркестровий супровід. Число учасників було скорочено до 23.
Рядок 31:
Були здійснені нові кроки для поліпшення проведення фіналу конкурсу. Спочатку ЕВС вирішив провести збори голів делегацій у Єрусалимі за два місяці до проведення конкурсу. По-друге, Інтернет сайт Конкурсу пісні Євробачення був оновлений і оснащений такою послугою як перегляд відеокліпів майбутніх учасників конкурсу. По-третє, ЕВС спробував випустити на компакт-диску збірник учасників конкурсу 1999 на користь Косовських біженців. На жаль, такий диск не був випущений через проблеми із правами. Гран-Прі був присуджений Швеції з піснею ''«Take me to your heaven»'', виконаною Шарлоттою Нільсен.
==
{| class="sortable wikitable" style="width:
|- style="background:#ccc;"
|-
!# п/п!!
|-bgcolor="gold"
|15|| {{
|-bgcolor="silver"
|13 || {{
|-bgcolor="#ED9121"
|21 || {{
|-
|4 || {{
|-
|19 || {{
|-
|23 || {{
|-
|22 || {{
|-
|9 || {{
|-
|11 || {{
|-
|18 || {{
|-
|6 || {{
|-
|2 || {{
|-
|5 || {{
|-
|8 || {{
|-
|20 || {{
|-
|7 || {{
|-
|17 || {{
|-
|12 || {{
|-
|10 || {{
|-
|1 || {{
|-
|16 || {{
|-
|14 || {{
|-bgcolor="red"
|3 || {{
|}
Рядок 89:
|- bgcolor="#EFEFEF"
| STYLE="BACKGROUND:#FFFFFF;" |
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>{{
| <small>Итог
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
Рядок 112:
| 1 || - || - || 2 || '''13'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| -
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 119:
| - || - || 5 || '''38'''
|- bgcolor="red" align="red"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:red" | {{ESC|
| - || -
| STYLE="BACKGROUND:red;" |
Рядок 126:
| - || - || '''1'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 6 || 5 || '''12'''
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 133:
| 3 || '''118'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 5 || - || 4 || 5
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 140:
| '''38'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 10 || 2 || 2 || '''12''' || -
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 146:
| - || - || '''12''' || - || - || - || - || 5 || - || '''50'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || - || - || - || - || -
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 152:
| - || - || - || - || - || '''12''' || - || - || '''21'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || - || - || 7 || - || - || -
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 158:
| 3 || - || - || - || - || - || - || '''35'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || - || 5 || - || 5 || 5 || - || -
| STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" |
Рядок 164:
| 5 || 2 || 4 || - || - || 6 || '''71'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 2 || - || - || - || - || - || 2 || 8
| -
Рядок 171:
| - || - || - || - || - || '''14'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 4 || '''12''' || 3 || - || 8 || 3 || 5 || -
| 7 || -
Рядок 178:
| 2 || - || 4 || - || '''71'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 7 || - || - || - || - || - || - || -
| - || - || -
Рядок 185:
| 4 || 6 || - || '''17'''
|- bgcolor="silver" align="silver"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:silver;" | {{ESC|
| 8 || 8 || 10 || - || 10 || - || 10 || 10
| '''12''' || - || 7 || 4
Рядок 192:
| - || 10 || '''146'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || - || - || - || 2 || - || - || -
| - || - || - || - || -
Рядок 199:
| - || '''2'''
|- bgcolor="gold" align="gold"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:gold;" | {{ESC|
| 3 || 7 || 6 || - || '''12''' || 7 || 6 || '''12'''
| 10 || 3 || 8 || 6 || 10 || 6
Рядок 206:
| '''163'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || - || - || - || - || - || - || -
| - || '''12''' || - || - || - || - || -
Рядок 212:
| - || - || - || - || - || - || - || '''12'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| '''12''' || - || - || - || 4 || - || 1 || 1
| - || - || - || - || - || - || - || -
Рядок 218:
| - || - || - || - || - || - || '''18'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || 6 || - || - || 7 || 4 || - || 6
| 3 || - || 2 || 3 || 8 || 1 || 7 || 5 || -
Рядок 224:
| - || - || 5 || - || 8 || '''65'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || 3 || 8 || 8 || - || 1 || 3 || 2
| 2 || 10 || 4 || 10 || 1 || 10 || 3 || 8 || - || 1
Рядок 237:
| 1 || 7 || 1 || '''32'''
|- bgcolor="#ED9121" align="#ED9121"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#ED9121" | {{ESC|
| - || 10 || 7 || 3 || 1 || 6 || '''12''' || 3
| 5 || 8 || '''12''' || '''12''' || 5 || - || 2 || '''12''' || - || 10
Рядок 244:
| 10 || 7 || '''140'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| - || 1 || - || 10 || - || 10 || 7 || 7
| 8 || 6 || 3 || 5 || 3 || - || 6 || - || - || '''12'''
Рядок 251:
| - || '''86'''
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center"
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|
| 1 || 4 || 1 || - || 3 || 8 || - || 5
| 4 || 4 || 5 || 8 || 2 || - || 10 || 7 || 8 || 3
Рядок 266:
[[Категорія:1999]]
[[Категорія:Євробачення 1999|*]]
{{music-stub}}
|