Користувач:Friend/Сховок/Шахісти: відмінності між версіями
Вилучено вміст Додано вміст
Friend (обговорення | внесок) |
Friend (обговорення | внесок) |
||
Рядок 23:
| [https://books.google.com.ua/books?id=ofokEAAAQBAJ&pg=PA178 +] Spezialpreis fuer die schoenste Partie 5 £, gestiftet von Herr F. H. Lewis in London (turnierbuch, S. 4). Spezialpreis fuer die glänzenste Partie ist vorläufig noch keinem Bewerber gesprochen worden (turnierbuch, S. 12) || #3 || Frankfurt, 1887 || 17 || #2, #3, #4, #5, #6, #7, #9, #10 || #2 Joseph Blackburne (2738), #3 Isidor Gunsberg (2726), #4 Amos Burn (2670), #5 Johannes Zukertort (2666), #6 Emil Schallopp (2650), #7 George Mackenzie (2642), #9 Miksa Weiss (2635), #10 Siegbert Tarrasch (2635) from July 1887 rating list
|-
|
|-
| ? || #5 || Wiesbaden, 1880 || 12 || #2, #3, #6, #7, #8, #10 || #2 Louis Paulsen (2666), #3 Joseph Blackburne (2664), #6 Szymon Winawer (2625), #7 Berthold Englisch (2623), #8 James Mason (2616), #10 Henry Bird (2600) from July 1880 rating list
Рядок 51:
| [https://www.chessgames.com/perl/chess.pl?tid=79482 300 марок]; перевірити чи Ротшильда || #2 || Nurnberg, 1896 || 17 || #1, #2, #3, #4, #5, #7 || #1 Emanuel Lasker (2836), #2 Siegbert Tarrasch (2786), #3 Mikhail Chigorin (2759), #4 Wilhelm Steinitz (2750), #5 Harry Pillsbury (2736), #7 Richard Teichmann (2700) from July 1896 rating list
|-
| [https://
|-
| [https://zanchess.wordpress.com/2017/05/25/london-1899-stubified/ +] || #4 || London, 1899 || 15 || #1, #3, #4, #5, #7, #9, #10 || #1 Emanuel Lasker (2813), #3 Harry Pillsbury (2794), #4 Wilhelm Steinitz (2737), #5 Dawid Janowsky (2735), #7 Mikhail Chigorin (2726), #9 Géza Maróczy (2711), #10 Carl Schlechter (2697) from May 1899 rating list
Рядок 59:
| At Budapest in 1896 Pillsbury defeated Halprin winning the Brilliancy Prize || #6 || Budapest, 1896 || 12 || #2, #3, #5, #6, #9 || #2 Siegbert Tarrasch (2792), #3 Géza Maróczy (2758), #5 Harry Pillsbury (2753), #6 Mikhail Chigorin (2748), #9 Dawid Janowsky (2685) from October 1896 rating list
|-
|
|-
| ? || #8 || Leipzig, 1894 || 8 || #2, #5, #7, #8 || #2 Siegbert Tarrasch (2793), #5 Joseph Blackburne (2685), #7 James Mason (2670), #8 Carl Walbrodt (2668) from September 1894 rating list
Рядок 65:
| [https://zanchess.wordpress.com/2016/06/02/london-bca-1892-a-first-and-last-look/ +] || #9 || London, 1892 || 7 || #1, #5, #9 || #1 Emanuel Lasker (2774), #5 Isidor Gunsberg (2703), #9 Joseph Blackburne (2665) from January 1892 rating list
|-
| [https://
|-
| - || #11 || Berlin, 1890 || 5 || #1, #8 || #1 Emanuel Lasker (2738), #8 Curt von Bardeleben (2676) from July 1890 rating list
|-
| [https://zanchess.wordpress.com/2016/06/23/dresden-1892-a-first-look/ +] || #12 || Dresden, 1892 || 5 || #2, #10 || #2 Siegbert Tarrasch (2744), #10 Joseph Blackburne (2668) from July 1892 rating list
|-
| [https://zanchess.wordpress.com/2016/05/29/manchester-1890-a-first-look/ +] || #13 || Manchester, 1890 || 5 || #5, #7, #9, #10 || #5 Isidor Gunsberg (2710), #7 Joseph Blackburne (2684), #9 Siegbert Tarrasch (2669), #10 George Mackenzie (2664) from August 1890 rating list
|