Відмінності між версіями «Користувач:BunykBot/Найпотрібніші переклади»

м
Автоматичне оновлення таблиць
м (Автоматичне оновлення таблиць)
м (Автоматичне оновлення таблиць)
 
|-
| [[:en:synaptosome]] || 63
|-
| [[:en:Psittacopasserae]] || 60
|-
| [[:ru:Цезий-134]] || 59
|-
| [[:en:Arena Birmingham]] || 58
|-
| [[:en:Free Your Mind (MTV award)]] || 57
|-
| [[:en:Anti-Monitor]] || 51
|-
| [[:en:Eleanor Arnason]] || 51
|-
| [[:de:Münzstätte Muldenhütten]] || 51
|-
| [[:en:Heart and Souls]] || 50
|-
| [[:en:Viewers for Quality Television]] || 50
|-
| [[:de:Staatliche Münze Karlsruhe]] || 50
|-
| [[:en:Digital Spy]] || 49
|-
| [[:en:en]] || 48
|-
| [[:de:Bayerisches Hauptmünzamt]] || 48
|-
| [[:en:enHolly Black]] || 47
|-
| [[:en:Digital SpyGoodreads]] || 4445
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best German Act]] || 41
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Italian Act]] || 41
|-
| [[:en:Jürgen Schmidhuber]] || 41
| [[:en:Republic Records]] || 41
|-
| [[:en:ViewersMTV Europe Music Award for QualityBest Spanish TelevisionAct]] || 40
|-
| [[:es:Siega Verde]] || 40
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best French Act]] || 39
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Polish Act]] || 39
|-
| [[:en:Contemporary hit radio]] || 39
|-
| [[:en:Holly BlackNelly]] || 3837
|-
| [[:en:The Nameless Knight]] || 37
|-
| [[:en:Patrick Ness]] || 37
|-
| [[:en:L. Timmel Duchamp]] || 37
|-
| [[:en:Independent city (United States)]] || 37
| [[:it:Società Ginnastica Andrea Doria]] || 37
|-
| [[:en:Orbit BooksKelis]] || 36
|-
| [[:esen:SiegaMary VerdeGentle]] || 36
|-
| [[:en:GoodreadsOrbit Books]] || 36
|-
| [[:en:Tidal Wave (film)]] || 35
| [[:en:International Hockey League (1945–2001)]] || 35
|-
| [[:en:Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series]] || 33
| [[:en:Eleanor Arnason]] || 33
|-
| [[:en:MaryBritish GentleDarts Organisation]] || 3233
|-
| [[:en:Vatican Publishing House]] || 31
|-
| [[:en:The Argus (Melbourne)]] || 31
|-
| [[:en:Terri Windling]] || 31
|-
| [[:en:Scooter Braun]] || 31
|-
| [[:en:Pariah (comics)]] || 30
|-
| [[:vi:Lưu Hữu Phước]] || 30
|-
| [[:en:Patrick Ness]] || 30
|-
| [[:bg:Преброяване на населението в България (2011)]] || 30
|-
| [[:en:British Darts Organisation]] || 30
|-
| [[:en:Robert Holdstock]] || 29
|-
| [[:en:M. John Harrison]] || 29
|-
| [[:fr:B. R. Bruss]] || 29
|-
| [[:en:Maejor]] || 29
|-
| [[:en:Free Your Mind (MTV award)]] || 29
|-
| [[:en:Appreciation Index]] || 29
|-
| [[:en:Elizabeth Ryan]] || 29
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Romanian Act]] || 28
|-
| [[:en:Pakora]] || 28
|-
| [[:en:Iridium satellite constellation]] || 28
|-
| [[:en:Complex (magazine)]] || 28
|-
| [[:en:Teddy Geiger]] || 28
|-
| [[:en:Ronan Keating]] || 27
|-
| [[:en:Kane (Dutch band)]] || 27
|-
| [[:ar:طيبة الإبراهيم]] || 27
|-
| [[:en:OffenhauserNina Kiriki Hoffman]] || 27
|-
| [[:en:Justine Larbalestier]] || 27
| [[:en:Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series]] || 27
|-
| [[:en:Offenhauser]] || 27
|-
| [[:en:John J. Kavelaars]] || 27
|-
| [[:en:Rudolph Ising]] || 27
|-
| [[:en:Nat Wolff]] || 26
|-
| [[:en:Empire of the Sun]] || 26
|-
| [[:en:DC Universe]] || 26
|-
| [[:en:Congenital disorder]] || 26
|-
| [[:en:Graham Joyce]] || 26
|-
| [[:en:Libba Bray]] || 26
|-
| [[:en:Lisa Tuttle]] || 26
|-
| [[:en:Pamela Sargent]] || 26
|-
| [[:en:Charles Russell Orcutt]] || 26
|-
| [[:en:The Era (newspaper)]] || 25
|-
| [[:en:Dick Giordano]] || 25
|-
| [[:en:Harbinger (DC Comics)]] || 25
|-
| [[:en:Prenatal development]] || 25
|-
| [[:en:BantamFrances BooksHardinge]] || 25
|-
| [[:en:M.Bantam John HarrisonBooks]] || 25
|-
| [[:en:The Seattle Times]] || 25
| [[:tr:Osmanlı döneminde padişah marşları]] || 25
|-
| [[:en:SESList S.A.of orogenies]] || 25
|-
| [[:en:Iridium Communications]] || 25
|-
| [[:en:John Bromwich]] || 25
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Dutch Act]] || 24
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Portuguese Act]] || 24
|-
| [[:en:Ellen Datlow]] || 24
|-
| [[:en:Chance the Rapper]] || 24
|-
| [[:en:Academy ratio]] || 24
|-
| [[:en:Sonique (musician)]] || 23
|-
| [[:en:Taku Mayumura]] || 23
| [[:en:Japan Fantasy Novel Award]] || 23
|-
| [[:en:LauraJames MontalvoBlaylock]] || 23
|-
| [[:en:Martha Soukup]] || 23
|-
| [[:en:Darya Kustova]] || 23
|-
| [[:en:Benny Blanco]] || 23
|-
| [[:en:Terri Windling]] || 23
|-
| [[:en:Bantamweight]] || 23
|-
| [[:en:Central Region, Singapore]] || 23
|-
| [[:en:L. Timmel Duchamp]] || 23
|-
| [[:en:Inspector Rebus]] || 23
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Nordic Act]] || 22
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Web Award]] || 22
|-
| [[:en:Gnarls Barkley]] || 22
|-
| [[:en:Wiley-Blackwell]] || 22
|-
| [[:en:Muhammed Zafar Iqbal]] || 22
|-
| [[:en:Chronic condition]] || 22
|-
| [[:en:Elizabeth Hand]] || 22
|-
| [[:en:HarperCollins]] || 22
|-
| [[:en:LubomiraElizabeth BachevaA. Lynn]] || 22
|-
| [[:en:Selima Sfar]] || 22
|-
| [[:en:Conjugate prior]] || 22
|-
| [[:en:Nina Kiriki Hoffman]] || 22
|-
| [[:en:Justine Larbalestier]] || 22
|-
| [[:en:James Blaylock]] || 22
|-
| [[:en:Nasri (musician)]] || 22
| [[:en:The Audibles]] || 22
|-
| [[:en:MediumLubomira Earth orbitBacheva]] || 22
|-
| [[:en:Eugenia Maniokova]] || 22
|-
| [[:en:Jamelia]] || 21
|-
| [[:en:SS501]] || 21
|-
| [[:en:War of the Worlds: Goliath]] || 21
|-
| [[:en:Peter Straub]] || 21
|-
| [[:en:Monitor (comics)]] || 21
|-
| [[:en:Not Otherwise Specified]] || 21
| [[:en:Brian Gottfried]] || 21
|-
| [[:en:PascaleNancy ParadisFarmer]] || 21
|-
| [[:en:PetraAndrea MandulaHairston]] || 21
|-
| [[:en:David Pringle]] || 21
|-
| [[:en:Wiley Prize]] || 21
|-
| [[:en:Team Silent]] || 21
|-
| [[:en:NTT Publishing]] || 21
|-
| [[:en:David Pringle]] || 21
|-
| [[:en:Petra Mandula]] || 21
|-
| [[:en:Ed Naha]] || 21
|-
| [[:en:Nat Wolff]] || 21
|-
| [[:en:Tricky Stewart]] || 21
| [[:en:Scott Harris (songwriter)]] || 21
|-
| [[:en:MTVPascale Europe Music Award for Best German ActParadis]] || 21
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Italian Act]] || 21
|-
| [[:fr:Margie Gay]] || 21
|-
| [[:en:Frank Sedgman]] || 21
|-
| [[:en:Hey Ya!]] || 20
|-
| [[:en:SNOLAB]] || 20
|-
| [[:en:National Academy of Engineering]] || 20
|-
| [[:en:Josh Boone (director)]] || 20
|-
| [[:en:Giani Gurdit Singh]] || 20
|-
| [[:en:Schnitzel (film)]] || 20
|-
| [[:en:Studley Royal Park]] || 20
|-
| [[:en:Old Town, Edinburgh]] || 20
|-
| [[:en:New Town, Edinburgh]] || 20
|-
| [[:en:New Lanark]] || 20
|-
| [[:en:Saltaire]] || 20
|-
| [[:en:Cornwall and West Devon Mining Landscape]] || 20
|-
| [[:es:Arte rupestre paleolítico del norte de España]] || 20
|-
| [[:es:Monasterio de Poblet]] || 20
|-
| [[:es:Real Monasterio de Santa María de Guadalupe]] || 20
|-
| [[:es:Las Médulas]] || 20
|-
| [[:es:Monasterio de San Millán de Suso]] || 20
|-
| [[:en:The Devil's Carnival]] || 20
|-
| [[:en:Supreme Intelligence]] || 20
|-
| [[:en:FreeBMD]] || 20
| [[:en:Leslie Rees (author)]] || 20
|-
| [[:en:HarperCollinsAlexander UKLuthor Jr.]] || 20
|-
| [[:en:LisaAlison TuttleGoodman]] || 20
|-
| [[:en:HarperCollins UK]] || 20
|-
| [[:en:HarperPrism]] || 20
| [[:pt:Cidade-Quartel Fronteiriça de Elvas e as suas Fortificações]] || 20
|-
| [[:en:Waterton-GlacierI'll InternationalFly PeaceAway Park(TV series)]] || 20
|-
| [[:en:SupremePaul IntelligencePark]] || 20
|-
| [[:en:NadejdaLisa OstrovskayaGoldstein]] || 20
|-
| [[:en:Sandra McDonald]] || 20
|-
| [[:en:Waterton-Glacier International Peace Park]] || 20
|-
| [[:en:Sándor Iharos]] || 20
|-
| [[:en:Nadejda Ostrovskaya]] || 20
|-
| [[:hu:Balog Gábor (úszó)]] || 20
|-
| [[:en:Julie Ditty]] || 20
|-
| [[:en:Graham Joyce]] || 20
|-
| [[:en:Frances Hardinge]] || 20
|-
| [[:en:Libba Bray]] || 20
|-
| [[:en:Carl Brunner von Wattenwyl]] || 20
|-
| [[:en:New Norfolk, Tasmania]] || 20
|-
| [[:en:Oksana Kalashnikova]] || 20
|-
| [[:en:Trans-lunar injection]] || 20
|-
| [[:en:Tine Scheuer-Larsen]] || 20
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Spanish Act]] || 20
|-
| [[:en:Neale Fraser]] || 20
|-
| [[:en:Suzanna Wibowo]] || 20
|-
| [[:en:The Crown]] || 19
|-
| [[:pl:Polska Partia Socjalistyczna]] || 19
| [[:bg:Планетата на съкровищата (български филм)]] || 19
|-
| [[:en:PeterAlex StraubVeadov]] || 19
|-
| [[:en:ComiXology]] || 19
|-
| [[:en:Tamora Pierce]] || 19
|-
| [[:en:Dodsworth (film)]] || 19
|-
| [[:en:Colin Greenland]] || 19
|-
| [[:en:Stan Winston]] || 19
|-
| [[:be-x-olden:БудзьмаSean беларусамі!Stewart]] || 19
|-
| [[:en:MassrySeanan PrizeMcGuire]] || 19
|-
| [[:enbe-x-old:ElizabethБудзьма Handбеларусамі!]] || 19
|-
| [[:en:Wiley Prize]] || 19
|-
| [[:en:Arina Rodionova]] || 19
| [[:en:J Balvin]] || 19
|-
| [[:en:MTVProfessional EuropeDarts Music Award for Best French ActCorporation]] || 19
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Polish Act]] || 19
|-
| [[:en:Rollin Hamilton]] || 19
|-
| [[:en:Adrian Quist]] || 19
|-
| [[:en:Sportfreunde Stiller]] || 18
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Danish Act]] || 18
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Finnish Act]] || 18
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Norwegian Act]] || 18
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Swedish Act]] || 18
|-
| [[:it:Le orecchie della giungla]] || 18
| [[:en:William Rotsler]] || 18
|-
| [[:en:AlexDébora VeadovBloch]] || 18
|-
| [[:en:The Rains Came]] || 18
|-
| [[:en:Kelly Sue DeConnick]] || 18
|-
| [[:en:Rowman & Littlefield]] || 18
|-
| [[:en:Superboy]] || 18
|-
| [[:en:Necrotizing enterocolitis]] || 18
| [[:ru:Сурдин, Владимир Георгиевич]] || 18
|-
| [[:en:TheRachel Rains CamePollack]] || 18
|-
| [[:en:NinaCaitlín BratchikovaR. Kiernan]] || 18
|-
| [[:en:AlexandraCBS PanovaInteractive]] || 18
|-
| [[:en:Kerry-Anne Guse]] || 18
|-
| [[:en:The Crown]] || 18
|-
| [[:en:Football League 100 Legends]] || 18
|-
| [[:en:Holby City]] || 18
|-
| [[:en:CBS Interactive]] || 18
|-
| [[:en:Ring Ring (song)]] || 18
|-
| [[:es:Robert T. Craig]] || 18
|-
| [[:en:Kerry-Anne Guse]] || 18
|-
| [[:en:Never Say Never (Justin Bieber song)]] || 18
|-
| [[:en:Ellen Datlow]] || 18
|-
| [[:fr:Antenne 2]] || 18
|-
| [[:en:Elizabeth A. Lynn]] || 18
|-
| [[:en:Kuk Harrell]] || 18
|-
| [[:en:PamelaAlexandra SargentPanova]] || 18
|-
| [[:en:LisaNina GoldsteinBratchikova]] || 18
|-
| [[:en:Lesley Turner Bowrey]] || 18
| [[:de:Apostolisches Schreiben]] || 17
|-
| [[:en:Wiley-BlackwellDie Ärzte]] || 17
|-
| [[:en:Grammy Hall of Fame]] || 17
|-
| [[:en:Mike Birbiglia]] || 17
|-
| [[:ja:さよならジュピター]] || 17
|-
| [[:en:Christina Wheeler]] || 17
|-
| [[:he:בית שערים]] || 17
|-
| [[:lt:Vilniaus senamiestis]] || 17
|-
| [[:en:Brill Publishers]] || 17
|-
| [[:en:MIT Technology Review]] || 17
|-
| [[:en:Lex Luthor]] || 17
|-
| [[:en:Vascular disease]] || 17
| [[:en:Allen & Unwin]] || 17
|-
| [[:en:ColinGregory GreenlandFrost]] || 17
|-
| [[:en:PatriciaHoward WartuschHughes Medical Institute]] || 17
|-
| [[:en:Peter S. Beagle]] || 17
|-
| [[:en:Mean squared error]] || 17
|-
| [[:en:Patricia Wartusch]] || 17
|-
| [[:en:Maret Ani]] || 17
|-
| [[:en:Mervana Jugić-Salkić]] || 17
|-
| [[:en:Massry Prize]] || 17
|-
| [[:de:Friedrich Münzer]] || 17
|-
| [[:en:The Messengers (producers)]] || 17
|-
| [[:en:Professional Darts Corporation]] || 17
|-
| [[:en:The Stereotypes]] || 17
| [[:en:House Atreides]] || 17
|-
| [[:en:SlateElisa (magazineItalian singer)]] || 16
|-
| [[:en:SpikeMTV JonzeEurope Music Award for Best Adria Act]] || 16
|-
| [[:en:Society of Women Engineers]] || 16
|-
| [[:en:Dracula (1931 English-language film)]] || 16
|-
| [[:en:Chicago Sun-Times]] || 16
|-
| [[:en:Sultan Omar Ali Saifuddin Mosque]] || 16
| [[:en:Sambal]] || 16
|-
| [[:enda:Débora BlochChristiansfeld]] || 16
|-
| [[:en:BegriffsschriftDowth]] || 16
|-
| [[:en:Retinitis pigmentosaKnowth]] || 16
|-
| [[:enit:ASassi &di C BlackMatera]] || 16
|-
| [[:enit:Anna and the King of Siam (film)Trullo]] || 16
|-
| [[:enit:The SpectatorTinetto]] || 16
|-
| [[:enit:RowmanDuomo &di LittlefieldModena]] || 16
|-
| [[:enit:Acute (medicine)Ghirlandina]] || 16
|-
| [[:enit:DisseminatedPiazza diseaseGrande (Modena)]] || 16
|-
| [[:enit:Complication (medicine)Cilento]] || 16
|-
| [[:enit:MauriceVallo Ewingdi Diano]] || 16
|-
| [[:it:Elea-Velia]] || 16
| [[:ru:Московский государственный университет геодезии и картографии]] || 16
|-
| [[:enit:TheCertosa Littledi FoxesSan (film)Lorenzo]] || 16
|-
| [[:enit:InVal Olddi ChicagoNoto]] || 16
|-
| [[:enit:StudleySacro Royal ParkMonte]] || 16
|-
| [[:ennl:OldStelling Town,van EdinburghAmsterdam]] || 16
|-
| [[:ennl:NewIr. Town,D.F. EdinburghWouda-gemaal]] || 16
|-
| [[:ende:NewSchlösser LanarkAugustusburg und Falkenlust]] || 16
|-
| [[:en:SaltaireBegriffsschrift]] || 16
|-
| [[:en:Cornwall and West Devon Mining LandscapeCoyoacán]] || 16
|-
| [[:esen:ArteRetinitis rupestre paleolítico del norte de Españapigmentosa]] || 16
|-
| [[:esen:MonasterioA de& PobletC Black]] || 16
|-
| [[:esen:RealAnna Monasterioand dethe SantaKing Maríaof deSiam Guadalupe(film)]] || 16
|-
| [[:esen:LasThe MédulasSpectator]] || 16
|-
| [[:esen:MonasterioDoctor deLight San(Kimiyo Millán de SusoHoshi)]] || 16
|-
| [[:en:Albert Lasker Award for Basic Medical Research]] || 16
| [[:ru:Исторический центр Санкт-Петербурга и связанные с ним комплексы памятников]] || 16
|-
| [[:en:KellyAcute Sue DeConnick(medicine)]] || 16
|-
| [[:en:MariaDisseminated Fernanda Alvesdisease]] || 16
|-
| [[:en:EvaComplication Martincová(medicine)]] || 16
|-
| [[:en:StyleMaurice of the British sovereignEwing]] || 16
|-
| [[:ru:Московский государственный университет геодезии и картографии]] || 16
| [[:be:Музыкальная газета]] || 16
|-
| [[:en:AlbertYsabeau LaskerS. Award for Basic Medical ResearchWilce]] || 16
|-
| [[:en:OfficialChristopher New Zealand Music ChartBarzak]] || 16
|-
| [[:en:Gimme!In Gimme!Old Gimme! (A Man After Midnight)Chicago]] || 16
|-
| [[:ru:Исторический центр Санкт-Петербурга и связанные с ним комплексы памятников]] || 16
| [[:en:The Devil's Carnival]] || 16
|-
| [[:en:NancySeverna FarmerPark (writer)]] || 16
|-
| [[:en:TamoraKelley PierceEskridge]] || 16
|-
| [[:ruen:Тыжных,Style Александрof Владимировичthe British sovereign]] || 16
|-
| [[:deen:AlexanderMaria WiktorowitschFernanda SybinAlves]] || 16
|-
| [[:enbe:JoshМузыкальная Boone (director)газета]] || 16
|-
| [[:en:PeterThe S.Little BeagleFoxes (film)]] || 16
|-
| [[:en:I'llOfficial FlyNew AwayZealand (TVMusic series)Chart]] || 16
|-
| [[:en:Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)]] || 16
|-
| [[:ru:Тыжных, Александр Владимирович]] || 16
|-
| [[:de:Alexander Wiktorowitsch Sybin]] || 16
|-
| [[:en:Lead single]] || 16
|-
| [[:en:Adam Messinger]] || 16
|-
| [[:en:Paul Park]] || 16
|-
| [[:en:The Island Def Jam Music Group]] || 16
| [[:en:Rika Fujiwara]] || 16
|-
| [[:en:MTVEva Europe Music Award for Best Portuguese ActMartincová]] || 16
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Romanian Act]] || 16
|-
| [[:en:Kleiner Perkins]] || 16
| [[:en:Jacques Brugnon]] || 16
|-
| [[:ruen:Мукусев,TLC Владимир Викторович(group)]] || 15
|-
| [[:en:Sisqó]] || 15
| [[:ru:Политковский, Александр Владимирович]] || 15
|-
| [[:ruen:ЧетверохолмиеReni Jusis]] || 15
|-
| [[:en:SocietyJudy of Women EngineersCollins]] || 15
|-
| [[:en:Audio mixing (recorded music)]] || 15
|-
| [[:ru:Четверохолмие]] || 15
|-
| [[:en:ChronoZoom]] || 15
|-
| [[:en:Repeal Association]] || 15
|-
| [[:en:The Philadelphia Inquirer]] || 15
|-
| [[:en:Slate (magazine)]] || 15
|-
| [[:ru:Громовы]] || 15
|-
| [[:he:פרס עינת]] || 15
|-
| [[:ru:Афанасьева-Шевчук, Александра Александровна]] || 15
|-
| [[:en:Gale (publisher)]] || 15
|-
| [[:pl:Resko Przymorskie]] || 15
|-
| [[:en:Critical Care Medicine (journal)]] || 15
|-
| [[:en:By the Sword (EP)]] || 15
|-
| [[:en:Enchant (album)]] || 15
|-
| [[:en:Opheliac]] || 15
|-
| [[:en:The Asylum for Wayward Victorian Girls]] || 15
|-
| [[:en:Black Robe]] || 15
|-
| [[:en:Ben Davis (cinematographer)]] || 15
|-
| [[:en:Yon-Rogg]] || 15
|-
| [[:en:Table Talk (magazine)]] || 15
|-
| [[:en:The Daily Standard (Brisbane)]] || 15
|-
| [[:en:Qward]] || 15
|-
| [[:en:National Academy of Medicine]] || 15
|-
| [[:en:Steve Walsh (footballer)]] || 15
| [[:en:Simon & Schuster]] || 15
|-
| [[:en:A.shared Arnold Gillespiesecret]] || 15
|-
| [[:en:Mary Hoffman]] || 15
|-
| [[:en:Elizabeth Knox]] || 15
|-
| [[:en:Joan Slonczewski]] || 15
|-
| [[:en:Orion Publishing Group]] || 15
|-
| [[:en:The Sparrow (novel)]] || 15
|-
| [[:ru:Екатерининский собор (Пушкин)]] || 15
|-
| [[:en:Conservatism in the United States]] || 15
| [[:en:Reproductive rights]] || 15
|-
| [[:en:Ben Davis (cinematographer)Famitsu]] || 15
|-
| [[:en:Yon-RoggGoniatite]] || 15
|-
| [[:en:Chicago Sun-Times]] || 15
|-
| [[:en:Christiane Jolissaint]] || 15
|-
| [[:en:Nancy Feber]] || 15
|-
| [[:en:Avram Davidson]] || 15
|-
| [[:enru:RepealУстрялов, AssociationНиколай Герасимович]] || 15
|-
| [[:en:Seanan McGuire]] || 15
|-
| [[:en:Thank You for the Music]] || 15
|-
| [[:en:Famitsu]] || 15
|-
| [[:en:Marilyn Bailey Ogilvie]] || 15
|-
| [[:en:A. Arnold Gillespie]] || 15
|-
| [[:en:Dennis Muren]] || 15
|-
| [[:en:Mary Katharine Brandegee]] || 15
|-
| [[:ru:Екатерининский собор (Пушкин)]] || 15
|-
| [[:en:Petra Langrová]] || 15
|-
| [[:pt:Arsenal de Marinha do Rio de Janeiro]] || 15
|-
| [[:en:Sean Stewart]] || 15
|-
| [[:en:The Monsters and the Strangerz]] || 15
|-
| [[:en:Rhythmic contemporary]] || 15
|-
| [[:en:Andrea Hairston]] || 15
|-
| [[:en:Martha Soukup]] || 15
|-
| [[:en:Mariano Cañardo]] || 15
|-
| [[:en:Mnet Asian Music Awards]] || 15
|-
| [[:en:Nancy Feber]] || 15
|-
| [[:en:Christiane Jolissaint]] || 15
|-
| [[:en:Hugh Harman]] || 15
| [[:en:Shirley Fry]] || 15
|-
| [[:en:WalkMTV ThisEurope WayMusic Award for Best African Act]] || 14
|-
| [[:en:HeyLeonardo Ya!Sbaraglia]] || 14
|-
| [[:ruen:Кондрашов,Principal Александр Ивановичphotography]] || 14
|-
| [[:en:Treaty of Labuan]] || 14
| [[:en:Mark Philippoussis]] || 14
|-
| [[:en:Ross Martin]] || 14
| [[:ru:Афанасьева-Шевчук, Александра Александровна]] || 14
|-
| [[:enru:TheКузнецов, PhiladelphiaАлексей InquirerГлебович]] || 14
|-
| [[:en:2nd Battle Squadron (United Kingdom)]] || 14
|-
| [[:en:Google Brain]] || 14
|-
| [[:en:Thomas T. Moulton]] || 14
|-
| [[:en:Farciot Edouart]] || 14
|-
| [[:en:Gordon Jennings]] || 14
|-
| [[:en:One Hundred Men and a Girl]] || 14
|-
| [[:en:The Jolson Story]] || 14
|-
| [[:en:Holy Fire (novel)]] || 14
|-
| [[:en:Society of Antiquaries of London]] || 14
|-
| [[:en:Nisi Shawl]] || 14
|-
| [[:ru:Вулканы Камчатки]] || 14
|-
| [[:en:Miracle on 34th Street]] || 14
|-
| [[:en:Sandra Klemenschits]] || 14
|-
| [[:en:Irina Selyutina]] || 14
|-
| [[:en:Giulia Casoni]] || 14
|-
| [[:en:Elena Pampoulova]] || 14
|-
| [[:en:Alice Canepa]] || 14
|-
| [[:en:Helena Vildová]] || 14
|-
| [[:en:Umberto Tozzi]] || 14
|-
| [[:en:Society of Antiquaries of London]] || 14
|-
| [[:en:Publishers Weekly]] || 14
|-
| [[:en:Particle filter]] || 14
|-
| [[:en:Giulia Casoni]] || 14
|-
| [[:en:Alice Canepa]] || 14
|-
| [[:en:Rita Kuti-Kis]] || 14
|-
| [[:en:My Worlds Acoustic]] || 14
|-
| [[:ru:Подберезский, Дмитрий Альбертович]] || 14
|-
| [[:en:Rosenstiel Award]] || 14
| [[:en:Fernando (song)]] || 14
|-
| [[:ruen:Вырыпаев,Gordon Иван АлександровичJennings]] || 14
|-
| [[:en:AndreaFarciot StrnadováEdouart]] || 14
|-
| [[:en:Alison Goodman]] || 14
|-
| [[:en:O3b (satellite)]] || 14
|-
| [[:en:Billy West (silent film actor)]] || 14
|-
| [[:en:Lyudmila Bragina]] || 14
|-
| [[:en:Mike Birbiglia]] || 14
|-
| [[:en:National Academy of Medicine]] || 14
|-
| [[:en:Crunchyroll]] || 14
|-
| [[:en:Jonas Quant]] || 14
|-
| [[:en:Martin Caidin]] || 14
|-
| [[:en:Caitlín R. Kiernan]] || 14
|-
| [[:en:Jason Boyd (songwriter)]] || 14
|-
| [[:en:Stereogum]] || 14
|-
| [[:en:Irina Khromacheva]] || 14
|-
| [[:en:Anastasia Potapova]] || 14
|-
| [[:en:Jenny Byrne]] || 14
|-
| [[:en:Special Awards at MTV Europe Music Awards]] || 14
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Danish Act]] || 14
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Finnish Act]] || 14
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Norwegian Act]] || 14
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for Best Swedish Act]] || 14
|-
| [[:el:Πέτρος_Ζ΄_Αλεξανδρείας]] || 14
|-
| [[:en:MTV Europe Music Award for MTV Select]] || 14
|-
| [[:en:TLC (group)]] || 13
|-
| [[:pl:Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego]] || 13
|-
| [[:en:Sultan Saiful Rijal Technical College]] || 13
|-
| [[:en:Institut Teknologi Brunei]] || 13
|-
| [[:en:KEMUDA Institute]] || 13
|-
| [[:en:Laksamana College of Business]] || 13
|-
| [[:en:Universiti Islam Sultan Sharif Ali]] || 13
|-
| [[:cs:Datsi]] || 13
|-
| [[:en:State of Vietnam]] || 13
|-
| [[:ru:Юго-Осетинская автономная область]] || 13
|-
| [[:en:Chhena]] || 13
|-
| [[:en:Mattar paneer]] || 13
|-
| [[:en:Paneer tikka]] || 13
|-
| [[:en:Paneer tikka masala]] || 13
|-
| [[:en:Palak paneer]] || 13
|-
| [[:en:Khoya paneer]] || 13
|-
| [[:en:Saag]] || 13
|-
| [[:en:Chhenabara]] || 13
|-
| [[:en:Chhena gaja]] || 13
|-
| [[:en:Chhena poda]] || 13
|-
| [[:en:Korma]] || 13
|-
| [[:en:Bakarkhani]] || 13
|-
| [[:en:Tikka (food)]] || 13
|-
| [[:en:Mughlai paratha]] || 13
|-
| [[:pl:Muhammed Zafar Iqbal]] || 13
|-
| [[:en:Professor Shonku]] || 13
|-
| [[:en:Chinese science fiction]] || 13
|-
| [[:en:Japanese science fiction]] || 13
|-
| [[:en:Ross Martin]] || 13
|-
| [[:ru:Кузнецов, Алексей Глебович]] || 13
|-
| [[:ru:Лазарь Парпеци]] || 13
|-
| [[:ru:Себеос]] || 13
|-
| [[:ru:Езник Кохбаци]] || 13
|-
| [[:en:Viral encephalitis]] || 13
|-
| [[:en:Tardive dyskinesia]] || 13
|-
| [[:en:Bob Hewitt]] || 13
|-
| [[:en:Here Comes Mr. Jordan]] || 13
|-
| [[:en:That Hamilton Woman]] || 13
|-
| [[:en:The Sparrow (novel)]] || 13
|-
| [[:en:Random House]] || 13
|-
| [[:en:Good Vibrations]] || 13
|-
| [[:he:בית שערים]] || 13
|-
| [[:lt:Vilniaus senamiestis]] || 13
|-
| [[:no:Notodden]] || 13
|-
| [[:en:Male gaze]] || 13
|-
| [[:en:Grammy Hall of Fame]] || 13
|-
| [[:en:Good Morning America]] || 13
|-
| [[:en:Polygon (website)]] || 13
|-
| [[:en:Lindsay Lee-Waters]] || 13
|-
| [[:en:Milagros Sequera]] || 13
|-
| [[:en:Degrees of freedom (statistics)]] || 13
|-
| [[:en:Planetary differentiation]] || 13
|-
| [[:en:Iroda Tulyaganova]] || 13
|-
| [[:en:Josef Doležal]] || 13
|-
| [[:ru:Природин, Пётр Пантелеевич]] || 13
|-
| [[:en:LouisaAlbany GrossMedical HorwitzCenter Prize]] || 1314
|}
94 689

редагувань